Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
13. feb 2010

Zefi aj ja som sama s detmi, cely vikend, muz pracuje, aj vcera ja som prisl z prace on isiel do prace

nana77
13. feb 2010

wom, super kyticka!!! pisala som ti na fb, ze je nadherna a ze tvoj muz zjavne stale zamilovany 😵 , velmi pekne 😵

zefi, aj ja som sama...az do zajtra. kvoli tomu vetrisku nepojdeme na sane a zvazujem, ze vypadnem niekam do obchodaku do detskeho kutika... alebo neviem, sa tu uz unudia...

zefa
13. feb 2010

žienky 😒 no čo narobíme..žiť z niečoho sa musí a buď budeme mať tatíkov alebo euráče 😝

ja vám mám taký pocit,že ja kričím po deťoch z tej antiko...v každej je napísané ako nežiaduci účinok depresie,nervozita,migrény...ja už skúšam asi 5 bo mi je zo všetkých blbo ale medzi každou si dám mes.pauzu a vtedy som kľudná,nekričím,hlava ma nebolí atd.....je to možné? 😨 😨 takto som si dala 3 dni ibíka na brucho a bol kľud a takto beriem v kuse ibíka a 3 dni mám bez bolestí 😠 😠 😠 mňa už picne z tohto

womenne
13. feb 2010

dikbabule miluejm tulipany ale to je aj za niečo ine nielen na valentina............

lilinka76
13. feb 2010

Zefi, podla mna to moze byt z anti. Ja ked som zacala uzivat naplaste, tiez som mala dva mesiace take vykyvy nalad, ze som mala normalne sama zo seba strach, ze detom ublizim. A pritom som tu anti brala aj pred tehu a take sa mi nestavalo, ale nemal ma kto vytacat. Po dvoch mesiacoch mi to ustupilo a teraz uz v poho.

Akurat, som nasr.... mozno castejsie, lebo deti moc vymyslaju 😀 😀 😀

womenne
13. feb 2010

lili to fakt?lebo ja som doteraz pri kramoch myslela že niečo urobim mužovi 😀 chudak si pri mne vytrpel mne vadilo aj ako žul,alebo moc nahlas dychal.... 😀 😝 tak dufam že teraz to bude lepšie uvidme tento tyžden 😅

lalupa
13. feb 2010

ahojte
narychlo

nani ooooo,dakujem 😔

wom, aj ja som dostala, haha ,presne som ho poslala a doniesol mi dve, tu druhu som ohundrala,ze draha a cackata, ovela krajsie su zlte tulipaniky 9ks...

zefi 😀

baby s HAK, potrebujem pomoooc...tie kludove tablety bez hormonov mam akoze dobrat vsetky a pokracovat,aj ked zacal menzes? alebo ako pri zaciatku prvy den menzesu vziat aktivne tablety? som z toho jelen, nik mi nevie poradit...

fuci u nas desne, uz sme par dni neboli vonku kvoli mne, dutiny, hrdlo, cely mesiac krvacam, teraz poriadny menzes, teploty, no radsej vsetko naraz, ale uz by sme potrebovali vypadnuut
zajtra sme pozvani na kacku a fanky, tak sa nababusime, hopneme do auticka a ideme na hody 😵

lumi, no jasne, sem s napadmi

je to tazke najst dobru cenu, preostredie, termin a taaak, no myslela som,ze v tatrach je to hlavne o prechadzkach, len tak si posediet na kavicke a kolaciku, vyjst si lanovkou, nasadnut na vlacik a urobit si vyletik, hrajkat sa detuchy mozu aj domka, budu nas viacere vekove kategorie, to samo o sebe je super hracka, su tam v lete aj animatori, pozicaju nam lopty, urobia stanoviska na futbal, hadzanie lopticiek do kosa, omalovanky, kadeco tam bolo vsetko
plus vedlajsi vstup alebo priamo z hotela je aquacentrum, s atrakciami, teplou vodou, vitalny svet, tobogan, plavecky bazen
myslim,ze nuda by nebola

a lenka by mohla opisat,ako to na stretkach byva, aky je program, ci sa planuje nieco spolocne alebo sa len vyhradi cas na spolocny pokec, muzi by nam mohli vziat deticky, aby sme sa mohli vyrozpravat 🙂
a sli by sme len na vikend, aj tak by sme vela toho nepostihali

katullka
13. feb 2010

caute,

janik, to mi je luto, co prezivate, drzte sa!!!!!

My sme zase marodi, teda od vianoc sme este ani naraz vsetci zdravi neboli ☹ . Tuto noc mala Pauli teplotu a dnes od rana Samko teplotuje ani neviem z coho, no celu noc sme nespali. 😒 . Dnes, ze si idem s nimi pospat, no ani nespali naraz, Paulinka asi vyse hodiny este vymyslala v postielke a Samko uz davno spal, tak mi to vyslo tak na 20min. 😅 . Paulinka este teraz spi, Samulko sa tu pri mne tuli a zapli sme si Spievankovo, stazuje sa na hlavicku aj brusko ☹ .
Lalu a s HAK mame podla toho co pises uplne presne rovnaky problem, ja som ju vlaste zacala brat kvoli tomu aby sa mi upravil cyklus, no je to ovela horsie, tak neviem, ci to vobec doberiem tie tri mesiace.

Este chcem popriat vsetkym marodikom skore uzdravenie!!! 😵

Baby neviete ako by sa dala privolat jar???? 😅 😀 Tato zima uz je straaasne otravna!

mima595
13. feb 2010

caute - mz sme na vikende u nasich, dvojky som prave vypravila s dedkom a MM do SRC(sportovo-relaxačné centrum( nech sa vyblaznia na trampoline, lebo tuna je tiež pocko o nicom - fuci a sneyi, hadam im tam 10 min. prechadzka tam a spat neuskodi... a dedko s MM nech si tiež užiju - pivvco a klud od manželiek 😉

Lalu - hej, nasi idu sami na dovolenku - kvoli Matusovej zniženej imunite sme sa rozhodli, že este raz vyskusame to more - ked nam to toto leto spustilo, tak nech to buduce kasel zastavi.....
pojdu na to iste miesto, kde sme boli, so svagrinou, jej synom a priatelom. No a kedže ja si s Vladkom netrufam (možno sa to dovtedy zmeni, ale neverim(, tak spracuvavame este mojho otca, aby isiel namiesto mna - on je najlepsia au-pair 🙂

dracik1
13. feb 2010

ahojte, nasi sa isli s tatinkom bobovat- tak teraz upratujem, varim, periem 😀 ...nani, u nas tak nefuka 😕 ...inak sme boli doobeda v Avione, tatinko si potreboval aj s mamikou nakupit, deti sa zatial vyhrali v tom detskom kutisku...sice sme prisli upachteni, spoteni...co sa da za 2 hodinky aj s cestou stihnut 😀 s dvojcatami????????? 😀 😀 😀 , ale dokonca sme kupili detom aj nejake hracky, lebo mi pride, ze nic nemaju 😀

katulka, to ma mrzi, ze ste chori, skore uzdravenie...inak je fakt, ze ta zima je tento rok na plne obratky 😀

dracik1
13. feb 2010

inak aj stari kiwuskovci su chori...deti su u starych rodicov....vcera im mali kiwuskovci pozicali kosacku...no, to bola zvada strasna...obaja revali jak tury na cele sidlisko...zhanam kosacky 😀

lenkamt
13. feb 2010

ahojte.

ani my sme neboli von, po prvé jedia ten hnusný žltý sneh a po druhé revú keď im fúka vietor do tváre 😅

stretká - chodíme od piatku do nedele, vždy si vybavíme miestnosť kde môžme sedieť a deti sa pri nás hrať - každá donesieme hračky a deti sa vyhrajú lebo však cudzie je lepšie. piatok sa teda do večera pozbierame, potom uložíme deti spať a spravíme si barové posedenie najlepšie tak do 24.00-01.00 aby sme ráno v pohode vstali 😀 potom sme viacmenej stále spolu či už von, alebo dnu, alebo ak je bazén tak v bazéne, jasné že niektorí idú aj na individi výlet, alebo im inak vychádza spanie tak na 2-3hodiny vypadnú ale v podstate sme stále spolu - také menšie skupinky a strieda sa to 😀 večer sa program opakuje😀 😀 😀

grmitko
autor
13. feb 2010

Deniska ja mam dve kosacky, nasi uz budu na ne asi velky v lete, ak chces predam 😉

grmitko
autor
13. feb 2010

http://cucurachi.blogspot.com/2010/02/vystup-na...

babule citajte, Evka pisala, je to z duse clanok, ozaj monomaminy nemaju ani predstavu..... ona velmi pekne pise

lenkamt
13. feb 2010

😵 😵 krásne 😵 😵

lenkamt
13. feb 2010

Saška tak ja opať vyberám foťák, minule na ct v tom testovacom programe najlepšie vyšiel tento:
http://www.bestcena.sk/canon-eos-500d-black-155...

ibaže dovidopo, tá cena blesku a toho prídavného objektívu 😅 😖

tak zas neviem, že čo, ale už chcem na dovolenku riadny foťák 🙄

grmitko
autor
13. feb 2010

Leni tieto su najlepsie kupovat ked je akcia na sadu to su super ceny, samostatne telo sa neoplati
ja mam vysnivany Nikon D90 😵 😵

womenne
13. feb 2010

ono ta cena v eurach nieje tak vysoka len pri prepočitani mi oči vygulilo 😀

trošku to nechapem so starymi kiwuškovcami a mladymi?,,ako mlady su chory a deti su u starych?jaj dnes mam dlhe vedenie a to ta zima 😅

lenkamt
13. feb 2010

rodičia sú chorí a detí sú u starých rodičov

Saši - všetko presahuje môj rozpočet 😀 ten nikon si mala v rukách, fotí dobre???

kiwuska
13. feb 2010

Boze deni, to faaakt, plakali kvoli nasej kosacke, tak to ma mrzi nasi chodia jeden s kosackou a druhy s bicyklom po snehu, decka su u nasich, sme chori vsetci 4ria, najprv jakubko mal zapalene ocka, potom ho bolelo usko ale rychlo mu to preslo, potom ja, oko, angina- ATB, dnes v noci ucho ale taka bolest ze som plakala ( ani po sekcii som nerevala od bolesti...) a slaba som ako mucha, vcera vecer MM detto a dnes ze aj janko ml ma zapalene ocka, esteze mam nasich neviem si predstavit ako by som to bez nich zvladla, v pondelok mam ist na dva pohovory, neviem ako to zvladnem, ked prejdem do kuchyne je mi zle, ale nechcem premrhat sancu na robotu tak sa budem musiet vzchopit🙂

grmitko
autor
13. feb 2010

Ivanka tak si skus tie pohovory prelozit, ved to sa da, aby si tam neodpadla, to je horsie ako ho zmeskat 😉 🙂 a hlavne sa rychlo vyliecte vsetci styria 🙂
Leni mala som ho v Tatrach, foti fantasticky, bola som z neho unesena este skor ako som s nim fotila, ale je ozaj super 😵 😵 😵

katarinka123
13. feb 2010

ahojte
evka super clanok a dokonale vystihnuty,riadna spisovatelka.
je to nadherne super sa to cita

adrolka
13. feb 2010

Evka, veeeeľmi pekné, 😵 trefné, pravdivé písanie.... veruveru!!!!!!

macilaci
13. feb 2010

ahoj. pekný článok, vystihuje asi všetko. mna najviac napáli ked mi povedia, ako dobre že sú dve, však už to máš za sebou, budú sa spolu hrať atd....., a ked poviem niekomu že sú zlé alebo nepokojné a ako lahko je z jedným bábom a odpoved je že jedno mlže byť také zlé ako dbe vtedy som už fakt dosť nervózna... 😠 .
v podstate som sa chcela spýtať na dve veci. kupovala som nakoniec kočiar americký podobný PP a Jané , len teraz neviem či tam juž dievčatá môžem dať teraz budú mať 5 mesiacov sú narodené o 3 týždne skôr , keby sa dalo tak by sedeli celý den tak sa ťahajú hore. môžem ich tam už dať, neuškodím cgrbtici?
a druhá otázka - ktorú ohrádku odporúčate? nepredáva niektorá z vás? dakujem 🙂

jankabambulka
13. feb 2010

micilaci-ja idem predávať dvojohrádku CAM takáto len pre dvojčatká.
http://detsky-bazar.slovenskainzercia.sk/detsky...
kupila som použitú a ja som ju použila len jeden víkend na horách a odvtedy je u rodičov v pivnici , ani neivem v akom stave už je.ak budeš chcieť tak to kuknem ale do IP ti zašlem odkaz na jednu fotku čo mám v albume

zefa
13. feb 2010

evka..a kde si zobrala ešte potom tú silu to napísať?..prepošli to prosím na náš parlament 😉

katka..ad jar..ja si idem kúpiť aspoň minicibuľoviny v kvetináči 😉 🙂

grmitko
autor
13. feb 2010

no deti su konecne v posteli, muz na zurke, a ja unavena ako pes
bola som dnes pre mamu v praci konci o deviatej, kym sme prisli domov bolo desat, ulozit deti, ale uz je ticho a klud 😀 😀 ja sa chystam do postele o par minut, uz dnes nevladzem 😉

lalupa
13. feb 2010

ahojte babule,

v prvom rade evka, klobuk dole, citala som ta ako bestseller, pis,odkladaj a bude z toho trhak 😉 , po x rokoch si to budeme citat a pripominat nostalgiu, ked nase detuchy budu prec z domu a nebude nas mat kto zlostit ☹
fakt kto nevie, netusi, cim vsetkym prechadzame a este sa aj podcenujeme, ako niekedy nam veci presahuju vyse hlavy...
no zase sa mame kde vyzalovat,ale slapeme dalej 🙂 ,teda musime,ci sa nam paci alebo nie

uz len mesiac a mame tu jar, dnes som sice pocula, ze toto onicom pocko ma byt do polovice marca, snad neskocime na antidepresivach ...

kati, no super sme dopadli, mne nastastie cyklus fungoval, dokonca som ovulovala aj s HAK 😀 , ale to pohodlie so slipkou nic moc

nik mi nevie poŕadit??? brat uz ci nie?

marodi, vyliecme sa 😎

a kedze je zajtra trapny valentin, tak vam chcem napisat,ze vas mam rada 😵 😵 😵

grmitko
autor
13. feb 2010

Lalupka 🙂
s liekmi ti neporadim, netusim, ale tie neaktivne asi normis po tych aktivnych....
ad Valentin, tiez nemusim, aj ked mi spravi radost, ak mi dakto da aspon pusu raz rocne, ale od muza cakat nemusim nic, ten ziadny sviatok neberie ako dovod doniest mi kvety alebo cosi podobne...
a vas mam rada celucky rok, neiele na valentina 😉 😉

margaretka11
13. feb 2010

no ale ako krásne to tu Lalupka a Grmitko napísali 😵 . Mamuľky aj ja vás mám všetky rada a takisto po celý rok, nielen na Valentína 😵 😵 😵

a teším sa veľmi, preveľmi lebo Slovensko má prvú olympijskú medailu a hneď aj zlatú, vybojovala ju Anastasia v biatlone 😵 😵 😵