Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jami3
20. jan 2009

kati, keď boli menší podvešine kašičky, pudingy.... a teraz ako príde - pečivko s niečim, sem tam kaša, niekedy si vypýtajú to čo na obed. Jedia pred siedmou, potom hygiena a tak a pred ôsmou mlieko a hajde do pelechu 😉

kili
20. jan 2009

u nás dnes: S. mal ráno teplotu 39,1 i.r. a tak som dala čapík, doobeda bol v pohode, aj pekne jedol, ale dvakrát sa pokadil a tak som došla na to, že je to tá črevná viróza, čo riadi. A. bol hneď po raňajkách unavený, tak som ho dala spať a prespal celé doobedie, potom sa zobudil, nakŕmila som ho, tiež mal teplotu 38,6, ale nevykakal sa, tak som mu čapík nedávala a dala som ho zas spať, lebo furt bol unavený. no a keď sa zobudil, furt nechcel kakať, asi nemal sily tlačiť, tak som mu dala ten čapík a jesť a asi pol hodinu na to sa vykakal 🙂. no a potom už bol celkom v pohode až večer začal byť zas tak malátny a umrnčaný, po večery zas dostal čapík, mal 38,8 i.r. a išli spať. takže celkom dobre to znášajú, zatiaľ ani hnačky nie sú, až na jedno S. také vlhké prdnutie do plienky. Zajtra hádam bude ešte lepšie. V piatok by sme mali ísť k logopédke, nerada by som to zrušila, tak hádam do vtedy budú v poriadku 😒

yasmina
20. jan 2009

cafce mrafce 😀
lalu tak to mi je luto...si neviem predstavit ako teraz fungujes pri drobcoch 😒
kili takze uz aj vy teplotujete...no sa to tu rozsiruje
grmi si sa pobavila hej? 🙂 hlavna vec ze repik bol vsade len nie na pipiku 😉

katullka
20. jan 2009

jami, takze to robis presne ako ja, no a potom kolko Ti toho mlieka vypiju???

kili, chudak Samko ☹

kili
20. jan 2009

kati, S. je už OK, teraz teplotuje A.

froschka
20. jan 2009

😎 😝 😝 😝 😀 diky diky ale do pitle s nikym bo vsetky sme dracice sexice samice 😀 😵

yasmina
20. jan 2009

Kili no len davaj pozor aby nesli teploty vyssie...
Inac my mame zajtra kontrolu...to len bude rev...ked vidia budovu uz mrncia a ked prideme na chodbu zacnu plakat a to vam ani nehovorim ked zbadaju lekarku...nechapem ako take male deti si pamataju ...

kili
20. jan 2009

yas, nemyslím, celkom sa držia. S. mal len ráno a celý deň OK, A. stúpla až cez deň a stále sa držala, tak hádam nestúpne. ako pôjdem spať ešte skontrolujem 😉

jami3
20. jan 2009

kati teraz celú fľašu - teda 250 😝 . No proste podporujeme naše poľnohospodárstvo - aby kravy nevykapali- s našou spotrebou mlieka 😔

to nestačí že zúri chrípka, tak ešte aj brušná potvora???? 😠 tak kili nech to má hladký priebeh

yas, a ako ste dopadli s tými topánočkami - už drobec neštrajkuje a dá sa obuť?

kili
20. jan 2009

ale má to aj výhody, S. je taký šmajchloš, som sa z neho tešila, ako sa túli 😵

yasmina
20. jan 2009

jami3 uz sa krasne obuva...problem bol ze mal siroku nozicku a vsetko ho tlacilo a my sme objavili ze ADIDAS robi pre deticky co maju siroke chodidla speci topanky ADIDAS WIDE a je po probleme...kupili sme cierne s kozusinkou na zimu a na jar tiez kupime uz len z tej rady...mozem odporucat ked ma niekto ten isty problem

kiwuska
20. jan 2009

yas ved repikovy odvar mozes davat do kupela, urob do hrnceka silnejsi a potom daj do vanicky s vodou. nezaskodi ani na cele telo/

womenne
21. jan 2009

ahojky dakujeme za priania 😵 ja som mu rano gratulovala taky bol rozkošny sa hanbil 😵 ručku mi podal a ked som povedala že aby posluchal tak on:NOO 😀
Večer mu gratuloval tatiko tak hned ruku vystrelil sme sa smiali zlatušik naš.samozrejme sme museli aj Nikovi 😵
Tuna je už cez den celkom teplo adnesje tu taka hmla cez den bude asi svietit slniečko pojdeme na obhliadku.
Takže davate aj vy to mlieko?ja len že ked ste tu preberali Nutrilon som sa bala.
Tatolu uvidim dnes večer či ta avivaž pojde lebo sme to vyčistili tak som zvedava a to mi opravar povedal že tieto su najkvalitnejšie že sa vobec nekazia mi sme ju asi pooškodili pri stahovani alebo ma len zle miesto už som ju 2x pretočila tak som zvedava dnes.
Poradte mi čo varit z hlavkovej kapusty???? ☹ v piatok ideme preč a nechcem ju vyhodit.

tatolu
21. jan 2009

wom - takže nové mesto Žilina? To som nepostrehla - iba to sťahovanie 😉
Neboj, pračka je OK. Toto vlastne nie je chyba.
A z hlávkovej kapusty radi robíme fliačky na sladko (s cukrom a škoricou)

Choránice a choránčatá skoro sa vyzdravte.

Mne najstarší na noc, o 19.30, vypije celú grisku (ja mu dávam do fľašky, tak mu lepšie chudí). Predtým večeria okolo 17.00 - kedy ako.
Dvojkám dávam tiež grís na noc. Tánička ešte vždy plakala, že chce mlieko. Ona dokáže vypiť na vešer a dve fľaše riedkeho grísu, alebo grís mlieko.

womenne
21. jan 2009

nie my sme v Čechach nejde mi to zmenit ☹ napišeš mi recept?

lenkamt
21. jan 2009

ahojte 🙂

Fro - tak teda ty si tu dala akú profesionálnu fotku 😕 😉 kočka riadna 😉

my poobede jeme, ovocnú výživu o 15.30 , potom pečivo s niečím o 17.30 a 19.30 pijú pred spaním riedku krupicu z fľaše 🙂

Lumah - čo to máš za sedačku v albume????????? 😨

tatolu
21. jan 2009

wom nič strašné, kapusta sa naseká a udusí do mäkka, fliačky sa uvaria vo vode, klasicky a potom to iba zmiešame a pridáme práškový cukor a škoricu (alebo tiež škoricový cukor). Všetko zmiešať a obed je hotový 😉

rosarita20
21. jan 2009

Ahojte chcela som napisat dvojmaminy, ale musim sa opravit...
Ahojte sexice 😀 😀 😀
normalne ziiiiraaam, aby som nebola cierna ovca hodila som aj ja novy image 🙂
Idem sa Vam pochvalit, my mame doma narodeninovych oslavencov 😉 Sa mi ani verit nechce, ze tito nasi certici uz maju dva roky... 😵
Dnes soom chcela ist s nimi do centra volneho casu, ale kedze zuri ta chripka a chcela by som aby sme sa v zdravi "dozili" sobotnajsej oslavy, asi pojdeme len vonku...
A inac vsetky babizne mate kraaasne deturence 😉

lenkamt
21. jan 2009

všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂

tatolu
21. jan 2009

rosi všetko najlepšie, aby boli zdravučkí
Nech vám pekne ubehne tenyo dníček. Tu je akási hmla, ale isto sa vyčasí

rosarita20
21. jan 2009

Dakujeme lenka, tatolu 😉
U nas este vcera kopec snehu (iked bol odmak) a cez noc to uuuuplne zliezlo, cize vsade len mlaky 😢

lumah
21. jan 2009

lenkamt to je integrovaná - teda zabudovaná v sedadle, zohnali sme taku ešte jednu, teda také sedadlo, a to šo tam bolo, posunuli dozadu, teraz máme v aute 6 sedadiel.

lenkamt
21. jan 2009

a jasné že aj ty si sexica 😉 🙂

dnes sa hodím do gala a manžel bude fotiť o 106 😀 nech mám modelkovskú fotku 😀

lumah
21. jan 2009

rosarita aj ja gratulujeeem. 😀

rosarita20
21. jan 2009

Lenka 😀 😀 😀
Dik Lumah 😉

lenkamt
21. jan 2009

Lumi - to je super vynález, také sedadlá by som mala mať v mojom mini aute. aj keď mi zvládame 3dňové výlety normálne aj v krpatom aute. 2dospelí+3deti a v kufri kočík, šerble a tašky s vecami 😅 je dobré mať doma vojaka, ten naskladá všetko všade 😀

grmitko
autor
21. jan 2009

Katka,
tvojim drobcekom k dnesnemu sviatku, zelame len to najlepsie, nech vam rastu do krasy a zdravia, daj im za mna bozteky 😉

wom, ja som ale trdlo, vcera som zabudla Sebinkovi zablahozelat, tak sa opravedlnujem a dodatocne vsetko naj a boztek na licko 🙂

rosarita20
21. jan 2009

Saska, za Teba som chlapcov vybozkavala uz rano,ako sme sa vcera vecer dohodli, ale este raz diiik 😉
Womenne a my dodatocne vsetko naj... 😀

grmitko
autor
21. jan 2009

Kati aka sexica si na fotke, fiiiiiiiha 😀

rosarita20
21. jan 2009

Saska 😀 😀 😉 Ved sme tu vsetky sexice 😉

je to foto z minulorocnej dovolenky, ani by som nepovedala ze sexi,len je tam oddychnuta, zrelaxovana mamina, ktoru netrapilo ziadne varenie, riadenie, atd 😀