Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

miriamkac
11. mar 2009

marg-.....100 bodov davno som sa tak nenasmiala....az mi slzy tecu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yasmina
11. mar 2009

margaretka som sa fajne zasmiala 😀

margaretka11
11. mar 2009

Miriamka, ani Simonka neničí knihy, Simonko tú prácu zvláda za dvoch 😝 . Simonka si knihu pekne "číta", ale keď "číta" Simonko tak už sedím pri ňom, inak mu knihu do ručičiek nedám.

kili
11. mar 2009

tak ja pridám náš dnešný zážitok
ja som dnes u kamošky kŕmila a kŕmila a nejak sa zakecala, a ako som im kúpila 4x125g puding, že každému dva, tak som omylom 3ks natrepala do S. 😀 . Ani neviem ako, posledné lyžičky do neho išli ťažko, ale zjedol. Len potom kamoška hovorí, že či som kŕmila už oboch, ja že nie, a ona sa divila, že mi S. zjedol tri, tak kukám, že aké tri 😅 😀 No nič, stane sa

margaretka11
11. mar 2009

som rada, že ste sa pobavili, ja som sa tiež nasmiala 😀

margaretka11
11. mar 2009

Kili no vieš čo 😀 . Ale Samko má výdrž, ti poviem 😀 . Simonko by narobil poriadny cirkus 😀

kili
11. mar 2009

mar, a prečo?

miriamkac
11. mar 2009

marg...ale u nas to nie su len knizky.....keby si videla ako chlapci "kreslia"....chceli sme malovat, ale rozhodli sme sa, ze to nechame na neskor, ked deti prejde "kresliaca mania"....mame pocmaranu celu obyvku, chodbu...proste vsetko kam dociahnu....ja uz som to vzdala sa nad tym rozculovat.... 😖

yasmina
11. mar 2009

kili a neprovracal sa?

miriamkac
11. mar 2009

kili no Samko je bojovnik 😀 😀 😀 😀

kili
11. mar 2009

yas, nie, všetko zjedol

margaretka11
11. mar 2009

No Simonko je riadny tvrdohlavec a vie sa nielen urážať, ale ja riadne dopáliť. A keby som do neho chcela narvať tri pudingy tak by išiel do amoku 😀 . Jeden puding ešte zje, ale to stačí. Inak, má teraz také obdobie, že okrem pudingu mi odmieta všetky termixy a krémiky pribináčikovského typu. Neviem, čo mu sadlo na nos.

margaretka11
11. mar 2009

Miriamka a to píšeš iba o svojich chlapcoch alebo aj o Simonkovi? Lebo on je taký istý výtržník 😀

kili
11. mar 2009

mar, aj S. je taký, že keď dosť tak dosť a nediskutuje. no aj to, že sa proste nezastavil, tak mi to neprišlo. on ich zje strašne rýchlo, tak som si ani nevšimla, že kedy. len ten koniec tretieho išiel už ťažšie, už mu to išlo asi aj ušami 😀 , no ale zjedol aj tak

margaretka11
11. mar 2009

Kili, Samko je charakter 😀 . Len mi je ľúto Adamka, že mu ostal iba jeden puding.

miriamkac
11. mar 2009

marg...prejedol sa toho...my sme mali tiez take obdobie a "nasadila" som klasicke ovocne jogurty.... 😉
No teda...to by bola trojka....au...u nas je "hlavny" kreslic Petrik....az na to, ze pre vsetkych ostatnych sa im to javi ako super napad...takze ustriehni tri cmaaarajuce decka....och...

miriamkac
11. mar 2009

kili a Adamko neprotestoval, ze mal malo?

kili
11. mar 2009

mar, mala som našťastie ešte jeden jogurt, tak zjedol puding a neskôr jogurt 🙂

elenita
11. mar 2009

Caute kocky 😉

margaretka11
11. mar 2009

Miriamka aj ja som kvôli tomu vymenila pribináčiky za jogurty a puding. A to mu našťastie zatiaľ chutí, aj keď expertom na sladké je Simonka. A čo sa týka kreslenia, dať dokopy Simonka a Peťka s Paľkom, to by bola demolačná čata 😀 . Ale inak je u nás mozgom akcií Simonka, presne sa mi potvrdilo, čo som hovorila, že tá nás bude držať v bdelosti. Je náramne prešibaná, stále vymýšľa nové a nové akcie, častokrát totálne deštrukčného charakteru a Simonko sa necháva inšpirovať 😝

margaretka11
11. mar 2009

Kili tak to je potom fajn, som sa bála, že Adamko bol ešte hladný 😉

Ahoj Elenita 🙂

miriamkac
11. mar 2009

no u nas to krmenie vyzera aj takto:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

marg....nebezpecne su tie dievcata...tahaju za nitky a potom si to "odskacu" braskovia......u nas to tiez tak nejako funguje... 😎

elenita
11. mar 2009

Ako vidim, tu to v noci zije 🙂
My sme zatial len na bielej activii, ochutnali uz aj zvolensky smotanovy, ked sa uz bavite o tych jogurtoch 😉

margaretka11
11. mar 2009

Miriamka, ty máš veľkú pomocníčku v Laďke 🙂 . A bola krásnučká lienka. Aj ja som bola v škôlke na maškarnom ako lienka, ale mala som oblečené nohavice lebo som sa hanbila vyzliecť do pančúch 😀 . Dodnes si pamätám, ako mi mamina doma zafarbila tričko na čierno, urobila krásne papierové krídielka a potom som rodičov nahnevala, že ja v pančuchách nebudem 😀

miriamkac
11. mar 2009

Ahoj elenita.....my sme tiez fungovali na zvolenskom bielom, teraz sme na ovocnom zvolenskom.....velmi chutne jogurty aj mne chutia... 😎

kili
11. mar 2009

ja kupujem 500g a ten rozdelím pre dvoch, dám piškóty a výživu. Bola som totiž zpucovaná, že samotný jogurt nie je dosť kaloricky 🙄

margaretka11
11. mar 2009

Elenita, my jeme aj activiu, ale najlepší je selčiansky jogurt, pripadá mi, že je jeden z mála, ktorý je v dnešnej dobe taký poctivý. Je náramne hustý (dá sa povedať, že v ňom stojí lyžička) a ten lekvár na spodku je mňam 😵

margaretka11
11. mar 2009

Kili, neviem síce, či je jogurt sám o sebe dosť kalorický, ale aj ja som do neho dávala piškóty a výživu. Teraz to zas robím tak, že doň namáčam kúsky rožka a tak kŕmim deti 🙂

kili
11. mar 2009

aj zvolenský by mal byť taký, že stojí lyžička, a kvalitný. ja to teda neviem ohodnotiť, ja ich nejem. Keď im kupujem tie 500g, tak buď Holandia, Vian, alebo z lidlu nejaký na P, som zabudla názov a potom keď kupujem v bille, tak len zott, viem že nič moc, ale tam iný čisto bieli nemajú

margaretka11
11. mar 2009

Kili, zvolenský jogurt je tiež dobrý, to nepopieram. Ale mám pocit, že selčiansky je hustejší 😉 . Ale však na tom nezáleží, hlavne, že deťom to chutí, nie? 🙂