Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
25. mar 2009

diddi v Polsku sa da v pohode v obchodoch kupit hypoalerg. Nutrilon HA...tam sa to vola Bebilon ale to mas asi daleko do PL? 😒

yasmina
25. mar 2009

😀 kili ty provokaterka 😀 som isla im este prevarit vodu na nocne mlieko a uvarit cajik na noc...a stihla som si este umyt zuby a vmasirovat ampulu krasy 😀

yasmina
25. mar 2009

diddi BEbilona HA 2 400 g 6,2eura neviem ci je to ok cena...

diddi
25. mar 2009

bebilona je nutrilon?....len my mame HA 3....je to myslim dobra cena....Nutrilon HA 3 stoji od 10.60 do 12.00eur...a je to 450g.

kili
25. mar 2009

450g? mne sa zdá, že všetky tie plechovky majú 400g, nie?

womenne
26. mar 2009

Dobre ranko holky 😵
dnes som dala malym mlieko jej to bolo radosti chudatka tak im nadranom škrkalo v brušku že ekd vstaval muž tak hned dal varit vodu.
No aj naši vstavaju o 6.už mi to lezie na nervy lebo ja si rano najlepšie pospim,ale aspon su ohladuplny že ležia pri mne a ja driemem aspon pol hodku.
yasmin ako ste na to so spanim?davaš ešte 2x denne?
Tuna zase sneži mnaa porazi ja som myslela že už schovam overali a ako vidim ešte nie 🙄 ta zima snad neskonči 😖
Ako mate vy malym kopky na leto?ja planujem v bati kupit kožene ale neviem či treba ešte aj botasky ked budu mat sandalky hodim vam tu link.

womenne
26. mar 2009

http://www.bata.cz/artikl/75885# pačia sa mi tieto len neviem či im nebude moc teplo v nich.

yasmina
26. mar 2009

didi Bebilon nie Bebilona ...som urobila preklep a mlzno maju aj 3ku...ja som si vsimla 2ku som hladala AR ale ten len na predpis 😠

yasmina
26. mar 2009

wom davam dva krat denne a chodia spat o 23Tej...minule som skusila nedat na druhy spanok zaspali o 7mej a o 1Otej vecer sa prebrali akokeby po druhom spanku a ideme sa hrat 😠

yasmina
26. mar 2009

wom a ako im chutilo mliecko? je take riedke oproti injym...
topanocky krasne!!!

grmitko
autor
26. mar 2009

won pekne topanocky 🙂

womenne
26. mar 2009

no mliečko chutilo ved už nemali 2tyždne mlieko,Sebo sa najskor pozrel že čo to je po ochutnani,ale vypil ho Niko ten sa ani nekukal hlavne že to je biele 😀 dnes varim polievku podla letaku z billi ale zazvor som vymenila adala por,ani neviem čo je ten zazvor a a ko to chuti nabuduce vyskušam.

lenkamt
26. mar 2009

prihodila som vecičky na mmb, tak kuk:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=34446

lenkamt
26. mar 2009

inak čaute 😀
išla som k dr. pre kartu Lenke, lebo ideme v pondelok na kontrolu do bb 😖

Wom - pekné topánočky, skús kuk ešte www.ccc.eu majú predajne aj v cz, ja som teraz nakúpila topánky tejto značky v poľsku /kuk album/ a majú super ceny 😉

womenne
26. mar 2009

jej Leni tie su nadherne,pre baby je všetko a pre chalanov mam problem zohnat aj kratase 🙄
teda už som dlho nekukala na albumy tvoje baby su jak jedna su zlatunke 😵
no naši dnes maju bici den o všetko sa peru,všetko si beru ach jo 🤐

diddi
26. mar 2009

caute...na mimibazare som konecne objavila predavat Barneyho,je veliky,az 46cm,s vysackou a spieva....stoji 850cz...plus postovne....dodavatelka chcela,aby som zaplatila cez paypal, to ani nepoznam a nemam....navrhla som jej dobierku,kedze ide o inu krajinu...dnes mi napisala,ze ma zlu skusenost s dobierkou...no a teraz neviem co mam spravit...je to cez 30eur,tak neviem ci to mam risknut....co myslite?....ked najdem link na toho Barneyho,tak poslem.

zuzka.25
26. mar 2009

čaute decká

tak som doma, po troch hodinách čakania u dr. mám tento výsledok: som simulant 😝
ale nie, tak snímok okej, je negatívny, nemám zápal pľúc, s najväčšou pravdepodobnosťou je to dôsledok toho nešťastného sekundového lepidla, ktoré mi vyvolalo okamžitú alergickú reakciu a podráždilo sliznice.. z toho ten kašeľ, z kašľa mám zacviknutý nerv v chrbtici... takže som dostala ventolin sprej na ten kašel, odporúčanie na návštevu neurológa a za dva týždne kontrola na pľúcnom
potom som išla k obvodnej, odovzdať výsledky, dohodla som sa, že neurológovi zatiaľ nepôjdem a že to skúsim zvládnuť len s liekmi proti bolesti a keď sa to nepodarí, tak potom mi napíše lístok... skúsim to nejako rozcvičiť, čo mi ukazovala nejaké cviky tá pľúcna... takže mi vlastne skoro nič nie je, ale to "nič" bolí ako prasa ...

diddi, a na slovenskom mmb si ho nenašla nikde??? či len toho menšieho?

wom, aj naši po týždni bez mlieka ho vypili na ex a kričali mňaaam 🙂

lenka, držím palce na kontrole

yasmina
26. mar 2009

diddi treba ti tu z kamosiek najst niekoho kto nakupuje cez paypal zaplati to za teba a ti posles kamoske prachy...
ja napr. paypal nemam...ja platim zahranicie kreditkou...
ale 30 eur za hracku je dost a to kupis jednu a sa nebudu o nu bit?
ja chcem kupit hovoriaceho Elma ale v draciku stoji 1900 sk a potrebujem dvoch 😠 tak musim dat niekomu kupit v amerike lebo tam stoji ks 50 dolarov...

diddi
26. mar 2009

zuzka,nenasla...ja som Barneyho hladala cez google a naslo mi to mmb cesky....jej ID je 51985 - monysek,tak neviem...yas,kupim len jedneho...baby to maju rozdelene...Ella ma rada Barneyho a Mia Boba stavitela...inac hracky kupujeme po jednom,kazdej inu...oni sa podelia...len male kociky mame dva

lumah
26. mar 2009

zuzka chudatkom ja to poznám, bolí to jak fras, nemoižeš sa zhlboka nadýchnuť ani poriadne vydýchnuť. 😒

lenkamt
26. mar 2009

aj my musíme kupovať hračky dvojmo a najnovšie trojmo, lebo Verči býva ľúto že sme jej nekúpili napr. gumenú žabku 😀

zuzka.25
26. mar 2009

yas a čo je to ten paypal?? je to lacnejšie, ako keď robíš prevod do zahraničia normálne bankou?

my našťastie nekupujeme tiež hračky dvojmo.. barneyho majú radi obaja, ale s plyšákom sa moc nehrajú, majú ho v postielke, teda Tomi Barneyho a Luky toho Boba Buildera...

lumi, áno, presne .. nemôžem sa nadýchnuť, vystrieť, spať, zdvíhať deti.. a tak... no sekundové lepidlo nechcem ani vidieť

zuzka.25
26. mar 2009

leni 😀 😀 tak to máš blbé 🙂

womenne
26. mar 2009

no to maš dobre diddi že kupuješ jedno moji sa dokažu pobit aj o to rovnake čo vedla nich leži,musia mat proste to čo ma ten druhy 🙄 vid.dnes Niko buchol Sebka legom po hlave kvoli autu 🤐 dnes ho stale bije aj včera išiel okolo neho a len tak ho kmasol za vlasy betar a vobec ho netankovalo že som tama vidim to,dnes už bol aj vkute,odtial revy tatiko kde si poj dodom(domov)mama nono 😝
našich plyšaky netankuju vobec maju obrovskych psov a su na posteli nonstop,ani scoobyho nechcu,opičky no nič,aspon mam klid unas len auta idu.

rosarita20
26. mar 2009

Cafte,
ja sa tiez pripajam do klubu "double" nakupov... minule na nas predavacka v dracikovi zirala jak puk? (to faaaakt, im dva furiky idete kupit? to im nestaci jedeeen?) No by som ju chcela vidiet co by robila, ked by pustili bitku o ten jeden 😀 😀 😝
Wom, u nas tiez hlavne auta, cim to bude? 😉 😉 😉 😉
Zuzka, simulantka 😉 , no nech ta tie bolesti cim skor prejdu!!!
Yas, ved tych Elmov kup Ty v amerike, ci nejdes? 😉
Leni, nech Vam kontrola dopadne dobre..
paypal ani ja nepoznam...🤐
Kili, vam peknu oslavu na vikend, potom hod foto aka torta sa ti podarila ...🙂
Tot vsio moje reakcie na poslednu stranu, viac nestiham 🙂 😎

U nas nove to, ze nam chlapcov zoberu od septembra do skolky... ked som sa to dozvedela, veru som chvilku predychavala, kde su tie moje zlate male babatka... straaaasne ten cas leti... ☹ Od januara, ked budu mat tri roky mi ich nikde nevezmu, tak sme to museli riesit takto..
No a s tym sa mi zacinaju aj stresy so zhananim prace, cize "zabava"....😒

altea
26. mar 2009

zuzi, 😲
poslala som ti IP

kiwuska
26. mar 2009

leni, mooc drzime palce,
zuz, hadam to uz dobre posudila plucna a skoro sa vyliec
tiez sme kupovali rovnake hracky, ale inej farby, ak sa dalo, napr. odrazacky motorky jedna cervena, druha modra, ale su kriky, lebo sa hadaju o farbu, tak je to aj s oblecenim. asi bbudu musiet mat aj farebne rovnake.
este jedna kubkova hlaska, pri spravach sa zapozeral na na nejaky komentar a zahlasil: asi ma trosku pravdul
😀

lenkamt
26. mar 2009

to kto mal trošku pravdu??? 😀 dúfam že nie nejaký politik 😀

aj naše musia mať úplne rovnaké, akurát tie žaby zobrali na milosť jedna má zelenú a druhá žltú 😀 keď je žaba tak je všetko jedno 😀

margaretka11
26. mar 2009

Ahojte 🙂

Zuzka, prajem ti skoré uzdravenie, dúfam, že teraz už lieky zaberú ako majú, chúďatko moje ☹

Registrujem, že tu píšete o double nákupoch 😀 . No jo, vy čo máte jednovaječné alebo dvojvaječné dvojčatká rovnakého pohlavia tak tam by som to úplne pochopila, myslím, že je to normálne, kúpiť dve bábiky, dve autíčka, dva kočíky, ale aj dve krásnučké sladko ružovučké tričenká alebo sukničky. Ale čo ja, pýtam sa, čo mám povedať JA? Hááááá? Že ja musím kupovať dvojmo autíčka a bábiky? Ešteže im nevadí chodiť rozdielne oblečení lebo by ma fakt trafilo 😀

grmitko
autor
26. mar 2009

ahojte,

zuzi skoro sa vyzdrav

my nakupy musime riesit takisto dvojmo, a aj tak je bitka ako hrom, akurat predvcerom im svokra doniesla vlaciky, tak co vydavaju zvuk a ked narazia do prekazky tak sa otocia a jeden cerveny a jeden strieborny, tak sa furt mlatili, lebo vzdy chceli ten co ma ten druhy ☹ jednemu vlaciku uz chvalabohu dosli baterky, lebo ten zvuk bol desny, uz mam z neho v mozgu gulas 😀 😀 😀 tak duafam ze aj druhemu dojdu baterky a bude ticho 😉

rosa to mas dobre ze ti ich vzala skor ako budu mat tri roky, to u nas nehrozi do skolky, aspon nie to tejto nasej, kde je krava riaditelka 😠