Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
16. apr 2009

v pohode, kludne sa ozvi ak budes stihat 😉

nana77
16. apr 2009

baby caute!
tak vcera vysiloval oliverko, co mu idu tie stolicky a dnes zase ondrejko ☹ . len on neplace, ale ma horucku. som z toho nervozna a nestastna... dala som mu nurofen, tak klesla... jaaj, chudatko moje malicke ☹ 😢 je to mozne, ze sa im tie nestastne stolicky tlacia obidvom naraz???

womenne
16. apr 2009

nana nam pomahal KAMISTAD't gel je fakt užasny 🙂

nana77
16. apr 2009

wom, to je aky? ja mam doma nejake dva s mezokainom a jeden nejaky homeopaticky a striedam im to.

helka1
16. apr 2009

Ahojky, neviete niektora co je s Yasminkou ? Sa po Velkej noci neozyva 😕

rosarita20
16. apr 2009

Ahojte,
vsetkym Dankam vsetko najlepsie... (kolko ich tu vlastne oficialne mame? Ja viem len o jednej... 😅 )
Tak aj ja som sa dnes zaregistrovala na ten "slavny" facebook 😀 , ale zatial len cumim a cumim ...a neviem co s tym 😀 😀 😀
Nana, no je to mozne ze idu naraz...chudatka si vytrpia asi svoje, ale aspon to bude naraz 😉

lalupa
16. apr 2009

nani,ak mas geliky,davaj, my sme bez nich,nejako na nich zabudam a da sa to...pocuvam,ze je bezne,ze maju deti aj 40-tky, mrzute,urevane,nic nepomaha,...nechaj si pokusat palce a pozri sa im na zubky 😉
nam stolicky rastu u jednej asi 3-4 mesiac, zo zaciatku len par tt zdurene dasienka, uz uz idu prasknut, nakoniec to trva dost dlho...druha hladke dasna, ale vystraja aj ona 😀
drzte sa 😉

lalupa
16. apr 2009

helka, nestretli ste sa??

kili
16. apr 2009

pridala som konečne fotky 😉

grmitko
autor
16. apr 2009

jeeej kili zlatucki su 🙂

rosarita20
16. apr 2009

Kili, podareni su ti tvoji chalosi... 😉 😉
Ja pre dnesok padam..bruuuuuuu 😉

helka1
16. apr 2009

Lalu nie 😔 a ani som si s nou nedfohadovala stretnutie, lebo som nevedela kde budeme my ...

womenne
17. apr 2009

čauky tak ja som včera zalahla skor som bola grogy stale mam bolesti dnes na lavej strane pluc včera so m už chcela volat mojmu nech p mna pride nevladala som dojst domov ešteže to mam blizko.vnoci mi to zase začalo doteraz len pri činnosti ale teraz aj ked ležim tak už fakt pojdem došlo to dost daleko ☹ Citim že sa mi ta astma ažpriliž zhoršila,len zakričim na malycha už funim 😖

aj mna zaujima yasmin mali tam ist na tyžden nie?dufam že jeok.

lalupa
17. apr 2009

yasmi je oki, len nema net,pridu v nedelu 😉

jankabambulka
17. apr 2009

baby učím sa ako ďábel ale toot vá musím napísať...

malá sa hrá s chodítkom a zrazu sa len postaví a ide 😵 😵 😵 s chlapom sa neveriacky po sebe dívame, že čo to ??? a ona si štráduju 😵 😵 😵

jankabambulka
17. apr 2009

ona ani neštornožkuje ako mišo , neskúšala sa stavať ako miško , ešte sme mysleli , ktovie ako to bude s ňou keď je taká drobunká a nesnaží sa tak ako malý. dokonca ona si sadne a hrá sa a nevyhadzuje veci z poličiek.. ako mišo
ajhľa a ona nám spraví toto 😵 😵

womenne
17. apr 2009

jai gratulujeme 😵 😵 😵 😵 supiš presne v roku 🙂

rosarita20
17. apr 2009

Cafte,
Janka to muselo byt uuuuzasne 😀 😉 No vidis, nakoniec Katka bude nahanat Miska 😉 😉
Nam jeden z chlapcov zacal chodit presne v den prvych narodenin, a druhy asi 3 tyzdne po nom...

grmitko
autor
17. apr 2009

ahojte,
jani no to je super, Katulka je sikulka velka 🙂

kili
17. apr 2009

ahojte, idem sa pochváliť, teda skôr Adamka 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=Bq4GY6xEfp8
nana77
17. apr 2009

jeej, kili, super!!!! sikovny je adamko 😵 . a inak, velmi im pristane novy zostrih 😉

kili
17. apr 2009

nana, dík 🙂

nana77
17. apr 2009

janulkaaa!!! posielam bozteky katuske - je to sikovnicna mala!!!!

nana77
17. apr 2009

baby, ja som dnes uplne grogy 😝 . nech uz tie zubky vylezu tym mojim chudencom, lebo to je katastrofa... len plac a plac a na ruky... nic neurobim cez den, lebo musim pri nich sediet na zemi, kazdy na mne z jednej strany a vtedy je dobre. a to sme dnes kvoli pocasiu neboli ani vonku, tak si viete predstavit ☹

kili
17. apr 2009

nana, a z čoho si prosím ťa unavená, keď si celý deň na zadku sedela? 😀

margaretka11
17. apr 2009

Ahojte.

Janka, no to je krása, Katuška je šikovná bábika 😵 😵 😵

Kili Adamko je úplne na zjedenie 😵 😵 😵

Nana, viem, že je to teraz ťažké, ale vydrž. Ja som zažila presne to isté, keď drobcom išli stoličky tak som bola nesmierne unavená lebo cez deň drobci vystrájali a v noci plakali ☹ . Ale prešlo to a prejde to aj u vás. Prajem ti pevné nervy 🙂

certica
17. apr 2009

kili 😀 , ty si klasika...
nanus ahooooj! 😎
sorry, ze som vam sem vliezla, ale uz ked citam, tak ze aspon slusne pozdravim 😀

nana77
17. apr 2009

certi ahoooj!!!

kili, no presne ako pise margaretka - som nevyspata, ohucana od staleho revu a teraz este dorabam veci okolo domacnosti... tak z toho som 😝

mar, dakujem! a ako dlho to u vas bolo? tie stolicky myslim?

margaretka11
17. apr 2009

Nana, nechcem ťa týmto ešte viac vystresovať, ale trvalo to niekoľko týždňov 😝 . Ak ti môžem poradiť, pomáhaj si ako vieš. Ak ti môže niekto drobcov na chvíľu opatriť, daj mu ich, nerozpakuj sa. Keď pôjdu spať, choď s nimi, kašli na ostatné, musíš si aj ty oddýchnuť. Pred spaním daj na ďasienka gel, šupni Panadol, v noci keď sa zobudia daj Nurofen. Mám skúsenosť, že rýchlejšie zaberá 😉

katarinka123
17. apr 2009

ahojte tak adamko je sikula.
mi uz mame konecne prvy zubok.teda iba davidko.a uz rti tyzdne sam beha.aj domko sa uz pusta zas .prejde 5 krokov,ale sa ho trosku bojim pustit.kvoli tej rucicke.
aj nam zabera kamistad.mali sme aj calgel ale ten kamistad je lepsi.