Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
28. jan 2009

yasmin hurááááááááááááááá konečne 😵

tatolu
28. jan 2009

Yasmi dobre si oddýchni.
Neboj všetko bude dobré.

womenne
28. jan 2009

tatolu stou pračkou si mala zase pravdu,nebola si minulom živte opavar pračiek 😀 ?
ozaj neviete ako s fazulkami?pisane je na obale uvarit ascedit,ale ja to chcem dat do omačky možem do len hodit do hrnca?

tatolu
28. jan 2009

No ja som sa mala niekedy narodiť ako chlap.
Aj klince viem vraj lepšie zabíjať ako brat 😉 😀

womenne
28. jan 2009

ja ked som skladala komodu tak som ala otlučene palce od kladiva čo som sa parkrat netrafila 😀 😝

tatolu
28. jan 2009

Mám za chrbtom drahého, a ten vraví, že keď vyleješ vodu z fazuľového vývaru, tak Ťa potom nezdúva.
On je zas na macher na tekéto rady 😉

womenne
28. jan 2009

ja som to tam už dala 😕 ale ten nalev som vyliala a ešte raz prelialal vodou,mam to vybrat???

tatolu
28. jan 2009

Ide o ten prvý vývar. Ak nevyberieš tak budete mať vetry 😉 No čo, veď aj to je zdravé 😵
Len potom doporučujem vetrať 😅

womenne
28. jan 2009

no dik idem to vybrat bo sa tam udusim pri 3chlapov 😀

kili
28. jan 2009

nana, naši tiež nechodia spávať neskoro, tak do 21 a keď ich zobudím skôr, a obedný spánok majú skôr, tak idú spať aj do 20.00, ale jasné, že potom už tak dlho nespia.

diddi
28. jan 2009

cau kili 😉

grmitko
autor
28. jan 2009

dani podla mna v pohode, lebo uz si ho zliala, sterilizovane uz su, takze su uz v podstate uvarene, takez myslim ze pohoda 🙂

ja nakoniec s nimi nikam nejdem, pockam do zajtra ako sa to vyvinie, uz to je lepsie, to asi len rano ako im sopliky stekali tak boli taki hrozne ukaslany, dala som coryzaliu a uz jej lepsie

grmitko
autor
28. jan 2009

ahoooooj diddi
teba som tu uz davno nevidela a myslim an vas, ze co ako ste 🙂

kili
28. jan 2009

diddi, no čau, že sa aj ozveš 🙂
malé pôjdu do jasiel? či ako to máš vymyslené?

diddi
28. jan 2009

hej, ozvali sa z roboty...zobrali ma, tak hladam jasle...asi pojdu tam pri vas, niekde na Pfilkovu, ci kde to je...do toho Klucika...zatial su najlacnejsie...za obe na cely mesiac so stravou chcu 550eu

diddi
28. jan 2009

cau sasi....baby boli chore, zas nejaky virus...nastastie to bolo bez antibiotik...v stredu ideme na Antolsku do nedonoseneckej poradne, tak sa konecne dozviem ich miery 🙂

kili
28. jan 2009

fu, a to ich tam budeš musieť dávať každý deň?

diddi
28. jan 2009

to este neviem...uvidim ako bude v robote, aky je system....mozno bude stacit len pol mesiaca

grmitko
autor
28. jan 2009

no my sme chori teraz ☹ ale veirm ze to skoro prejde

diddi
28. jan 2009

hovorili, ze sme v chripkovej zone a obdobi 😠

kili
28. jan 2009

naši našťastie nič, ale ani nikam nechodíme. aj keď dnes sem boli u dr. na odber a recept, tak tam hádam nič nechytili 😝

mima595
28. jan 2009

ahojte,
tak aj ja sa pridávam k nespávajúcim a bijucim sa detom ☹ - nasi, co už najneskor o deviatej vecer spali, teraz zaspia o desiatej - pol jedenastej - ☹ ☹ - ráno síce potiahnu niekedy aj do osmej - tak je to asi tým.
Ale už sa nám stalo, že raz nespala naobed Baška, na druhy deň Matus, cele poobedie mrzutí a ž strach. ak je toto to " obdobie vzdoru" tak mám dosť.
Raz mi kamoska povedala, že materska 3. rok je veget - teda mne sa to absolutne nezdá 😝 😝 .
Už sa začínam normálne pohrávať s myslienkou, že pojdem do práce, lebo už to s nimi doma fakt nezvladam - len neviem, či by to v praci nebolo este horsie 😀 😀 . Tak si stale poviem, že do práce budem chodiť ešte dalsich 30 rokov, tak pol roka doma to ešte vydržím.

mima595
28. jan 2009

grmi- a nedavas im nic od kaslu? Lebo nas Matus ma znova tu klasicku virozu, co už ma 3x tuto zimu, a po zobudeni dost kasle - ale tak odkaslujuco - hrubo - tak davam Solvolan a pomaly sa to lepsi - a je o polovicu lacnejsi ako Mucosolvan.

grmitko
autor
28. jan 2009

davam mu ambrobene od kaslu

diddi
28. jan 2009

ja davam sinupret

mima595
28. jan 2009

no to je podobne - nam tiež lekarka odporucila 1x Ambrobene a potom nam povedala, že Solvolan ma tu istu ucinnu latku - a je trosku lacnejsi 😉

grmitko
autor
28. jan 2009

nam ho uz davno kazala kupit, tak ho mam doma, tak davam 🙂

mima595
28. jan 2009

ja to pisem len preto, lebo som sa raz nechala uniest reklamou -a kupila som Mucosolvan junior - a ked som potom doma lustrovala lekarnicku, tak som objavila zvysok Solvolanu - a ta ista ucinna latka, len iny vyrobca 😉 - a rozdiel v cene - o polovicu lacnejsi 😉

grmitko
autor
28. jan 2009

ale dakujem za radu mima, zapisem si a nabuduce kupim to a nei drahy mucosolvan 😀

froschka
28. jan 2009

ahojte

diddi jeeee tvoje zabcence su jake ineeeeeeee a nejak im zblondaveli vlasky xi fesandy 🙂 inakkolko maju kil?
moje su stale medzi 9,5-9,7 kg 😒