Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
30. jan 2009

Kili ten napad na ponozky je dobry ale nam by trebalo nieco uplne opacne...nasi maju stale otlacene nozky od gumiciek...ponozky drzia nezosuvaju sa ale cervene pruzky okolo nozicky co ich tlacia ...pricom ich velkost 19-22...kupujem next, bepon, cherokee ponozticky a vsetky tlacia 😒

kili
30. jan 2009

a ešte jedna blbosť super v zime na svetre http://www.mamaja.cz/prakticke-doplnky/fixacni-...

kili
30. jan 2009

yasmina, možno skôr by ste potrebovali toto a k tomu volnejšie ponožky. naši majú tiež otlačky, ale neriešim to, aj ja mám otlačky a nijak ma to netrápi 😉

womenne
30. jan 2009

tak čo mi teraz spravili maly išla som pozametat podlahu a počujem vyzvanaci zvuk na skype a oni volli tatikovi a kričali tatiko halo,tatiko halo 😀 všetko mi pozrušovali a nahodne sa im podarilo kliknut na skype a zvečit si tatika aktomu kliknut na volanie ja snad odpadnem 😝

nana77
30. jan 2009

ahojte!!!
lalu, este raz AHOJ doma a medzi nami!!!!!

margaretka!!! ☹ 😨 , ty si si tiez uzila svoje!!!!! chvalabohu, ze je to za tebou a svojim optimizmom tu vies nakazit nas vsetky!!! 😵 🙂 si super baba 😉 !

kili, super zlepsovaky, obzvlast tie na tie svetriky, to je fakt dobry napad!!!

grmi...!!! 😕 😨 😖 , no fasa!!! to ste to fakt schytali! chudatko leusko!!!! strasne, drzte sa!!!! posielame chrobacikom choruckym pusinky!!!

womenne, kto vie, ci to bolo nahodnym kliknutim? su to sikovni chalani, mozno odkukali od teba ani nevies ako a kedy 😉 😀 . a co dobre ides varit pre svokrusa? ja som vcera robila morcasie sote na poriku s rascou, a tak som sa rozbehla, ze tusim bude este aj na sobotu 😀 😝 😅

yasminka, ako mali? uz ste z toho definitivne von? a ako spali? preorganizovala si im ten rezim?

moji teraz chrnia, idem poumyvat parkety, kym spia, nech mi po tom nelozia. baby, kedysi bolo vysavanie pri nich super, nepohli sa z miesta, poloha loviaceho tigra, oci vyplestene...no v tranze, ani nedychali a kukali... teraz..? plaziace sprinty za vysavacom, snura od neho je to najzaujimavejsie, co kedy v zivote videli, furt ich mam za zadkom, vysavacom, pod nohami... joooj, kde su tie casy, ked som ich nasla tam, kam som ich pred pol hodinou polozila...? 😀 😀 😀

jzfr
30. jan 2009

ahojte dvojmaminky

grmi - rychlo sa uzdravte - inak ste to zvladli bravurne - mna by asi samu od seba nenapadlo, ze treba dat dieta na vzduch (teda do studena 😅 , az mi to musela kamoska popisat)

Lalupa - rychle zotavenie prajem a dufam, ze tak ako si pisala, vsetko zle vas uz obide, uz si zasluzite aj trosku pokoja 😉

margaretka - ani som netusila, ze si bola takto operovana 😅 - mne tu v podstate nikto nic o rizikach dvojickoveho tehu nevravel - akurat, ze rok by som nemala otehotniet - o ostatnych rizikach sa dozvedam az takto neskor (no zatial dalsie neplanujeme - nasi dvaja su aj za 3-4 😀 - predpokladam, ze ako ine dvojky, 😉 , ze na nezbedy ich netreba popohanat 😀 😝 a navyse tym, ze su dvaja, tak sa vzajomne povzbudzuju)

womenne - ja som kedysi varievala Strbsku polievku: uvaris na drobno pokrajane zemiaky, ked budu tesne pred dovarenim, tak vlejes halusky z liateho cesta (muka, vajicko, mlieko - cez haluskovu varechu, lebo cesto ma byt take viac menej riedke a halusky potom same pretecu do zemiakov) a nakoniec zalejs preprazenou udenou slaninkou, ktoru si treba zvlast zprazit (najlepsie je, ak su velmi male kusocky - potom to je v polievke take pekne)
co sa tyka varenia zemiakov - tak ich uvar v mierne osolenej vode, lebo ked ku nim pridas poprazenu udenu slaninku, tak to moze byt velmi slane

je to velmi rychly a pomerne lacny recept 😉 (zial uz som ho trasne dlho nerobila, nemaju tu nasu fajnovu udenu slaninu ☹ )

womenne
30. jan 2009

spravila som zeleninove rizoto,nebudu mat len meso,slaninu a klobasky,unas sa stravujeme zdravo 😅 😎 aspon raz za tyžden budu mat zeleninu ja snimi vybabrem 😀
drahy chcel meso tak som mu tam dala šampiony nech mu aspon niečo druždi pod zubami 😀

grmitko
autor
30. jan 2009

spravy dna,
leusko ma 39, dokine osm volala aby mi ten rectodelt predpisala a sestra mi skocila pre recept tak budem mat doma, dakujem za radu, hned ako som si vas precitala tak som jej volala, esteze vas mam, dakujem 🙂

nehchu nic jest, co je asi aj pochopitelne, tak im aspon velke jogurty zohrievam, to lubia, nech sa napapaju aposn toho, na obed sa rozhodli ze chcu sackovu polievku juniro zo zahradky slepacia s kukuricou, tak im spravim tu a maso na stave a ryzu, to je take lahsie 🙂

tatolu
30. jan 2009

jzfr - tá polievka môže byť fajn. Už je medzi obľúbenými jedlami 😉

Wom, var drahý nezistí, že to nie je mäso 😉

Zas tu koníkujem od 9.00. Ráno sa preberiem, zakúrima šup na PC. Asi by som sa mala liečiť ☹ Aj počítače sú závisloť. Ešte dobre, že tu nejde o koruny 😉

grmitko
autor
30. jan 2009

tak sestra mi hned aj vybrala recept, tak som jej vdacna 🙂

grmitko
autor
30. jan 2009

tatolu aj ja som zaviskla na pc hned ako mam volnu minutku uz tu sedim a potom sdom nervozna ked deti po mne lozia a ja nemozem pisat, ako teraz 😉

tatolu
30. jan 2009

No ja zatiaľ ešte môžem. Som sama. Ak ma nevyhodí manžel tak nikto 😉
O chvíľu tu budú deti a to už asi k PC nesadnem. Luky rád pozerá krtka na youtoby, či ako sa to píše 😉 a PC je v spálni, takže ho na vtedy vypínam.
Budeme musieť asi vymyslieť nejakú zástenu, aby PC nesvietil a mohla ísť na koníka, resp. písať si prácu do školy. 😵

margaretka11
30. jan 2009

Ahojte. Baby len ma neľutujte, stačí, že ma niekedy chytí depka pri pohľade do zrkadla a ľutujem sa ja sama. Raz za čas si nad sebou poplačem, ale viete čo mi na 100 % zaberá na takýto smútok? Detičky. Ja keď na mojich malých pozriem a vidím, že sú zdraví a sú takí nádhernučkí a krásnučkí (chúdence koľko musia odo mňa vytrpieť, keď na nich zaútočím pusinami, leziem im na nervy) a pripadajú mi najmúdrejší na svete...vtedy viem, že na brucho treba kašľať, také veci sa stávajú a ja môžem byť rada, že si to odnieslo iba brucho a fakticky iba tá horná vrstva kože. Však sú aj vážnejšie problémy.

Tatolu, ale ten nápad s plastikou, čo hovoríš svojmu manželovi, to sa mi páči 😀

Saši, držím palce, nech sa to už maličkým iba zlepšuje. Dobre, že ti tu poradili ten rectodelt, ja som si to už zapísala za uši, pre prípad potreby. 😉

yasmina
30. jan 2009

koooocky som si urobila lososa a neviem sa dozrat 🙂
v carefoure som si kupila 1/2 kg...a len olivovy olej na steakovu panvicu pretlaceny cesnacik, korenie na ryby a z oboch stran opiect pokvapkat limetou a k tomu baby zemiaciky do rury na masielku a ladovy salat...
som dala aj malym rybku lebo chceli...mohla som v 13 mesiacoch? 😕 dufam ze im nebude zle

lalupa
30. jan 2009

nejde kon? uz sa mi nechce zase pisat ☹

rosarita20
30. jan 2009

Yasminka, noooooo, lososa by som si dalaaaaaaaa 😀 😀 😀 neposles kusok 😉 😉
Veru dobra inspiracia, sme nemali ani nepamatam 🙂
A ze si dala detom, urcite si nespravila chybu, ja som im davala uz od roka..

lalupa
30. jan 2009

saska, uz budete ok, myslela som na vas, chudatka male aj s tebou ☹ , RD zaberie a budu ti zase vystrajat 😵
radsej certici ako marodi... 😅

dakujem vam babulky este raz za podporu 😉 , uz budem ok slubujem 😅

grmitko
autor
30. jan 2009

lalupka dakujeme, uvidim, hadam mu bude lespie chudatku, teraz spinkaju, ale leo stale kasle zo spanku ho pocujem chuda moje, verim ze uz bude dobre
aj ty sa daj do poriadku, nech si rychlo ok 🙂

jami3
30. jan 2009

Ahojte 🙂
Lalu vitaj doma a rýchlo sa daj do poriadku 🙂
Saši želám skoré uzdravenie drobcom - teda brutus vás to chytilo 😢 - veľa sily - tie noci sú najhoršie, však?
Pýtala som sa na dopravnom na ten podsedák - keď spĺňajú váhovú kategóriu a sú dostatočne vysokí - teda že ich to neškrtí, tak v poho stačí aj ten. Veď keď si zoberieš, niektoré tie sedačky sú bez pásov - a spodok je vlastne posedák - tak je to jedno 😉 A obvolala som si pár predajní - každý ti povedal inak - ale jeden záver - že vlastne to päťbodové upínanie je tak do 4-5 r. Tak ja neviem- vyskúšame na mieste činu a uvidíme 🙂 .

Ešte jeden z dneška - samozrejme, že zaspávame už druhú hodinu - ostane ticho, po chvíli idem skontrolovať a naši umelci lepia intimky po okne - ešteže máme spálňu do dvora a okoloidúci nevideli ten výtvor 😀

mima595
30. jan 2009

Grmi - chudaci, ale nech su bojivnici po tebe 🙂 🙂

NAsi sa dnes rozhodli varit - naliali si vodu do detskej kuchynky, a tam si umyvali ruky, salky, stena v detskej mokra, koberec detto, a Matusa som pristihla, ako nabera vodu do vanicky, lebo isli kupat babetko 😀 😀 - a to vsetko, kym som zjedla polievku - som nevedela, ci sa smiat - aj ma chytil zachvat smiechu 😀 😀 , proste som sa nemohla zachovat vychovne, lebo boli taki roztomili 😉

nana77
30. jan 2009

jami, to je super s tymi intimkami!!!! 😀 😀 😀 som sa strasne pobavila!!!! sranda!

mima, no museli byt podareni, viem si predstavit ten boj v tebe - na jednej strane vychovavat a byt vazna, na druhej vybuchnut do smiechu 😀

yasmiiii!!!! si mu narobila chutky, az slintam!!! nemozes take dobroty popisovat tak detailne, lebo som na to dostala chut aj napriek tomu, ze ryby nelubim 😀

kocky, mate niektora doma ten parny mop? chcela by som pocut vas nazor nanho, lebo uvazujem, ze by sme ho kupili, lebo vyzera to dobre. len otazne je, ci je taky aj v skutocnosti...

womenne
30. jan 2009

jami si mi pripomenula že aj moji mi včera šlohli intimky a tiež zopar rozlepeli na stole v obyvačke a drahy na nich čumel:že Aha čo ti zobrali" 😝
dnes zobudil Sebo Nika že dost spat poj,chuda on ledva rozlepil oči 😀 a sedel taky rozospaty na postielke a Sebo ho tahala poj Niko doost spat 😠

tatolu
30. jan 2009

No ja mám intímky v záchode a keď som malého učila na záchod, tak som ho tam nechala aj samého a vykrikovala z kuchyne.
Pár krát sa stalo, že som ich veru vyťahovala zo záchodu (tie intímky samozrejme 😉
Vôbec neviem ako si ich vytiahol, keď zísť nevedel 😀

yasmina
30. jan 2009

ked uz mlsam ta poriadne...som si kupila taku velku lodnicku Tiramisu uz hotovy dezert...mnam drahy jak 7,5eura ale babka dala stravne listky tak bolo na dobrotky...mnam mnam

womenne
30. jan 2009

yasmin sa nezdaš 😀

kili
30. jan 2009

no za to ja som sa ZAS rozhodla, že budem chudnúť, háda mi to vydrží aspoň od obeda do večere 😀 😝

tatolu
30. jan 2009

Kili vydržíš? 😉

Ja už nie 😀

nana77
30. jan 2009

k tym vlozkam...raz moja neter, ked mala cca 2-3 roky tiez nasla svegre vlozku na wc a nalepila si ju na celo 😀 bola srandovna, este vacsia sranda bola, ze sestra mala v tom case doma nejakeho poistovaka, tak sa skoro prepadla od hanby pod zem

yasmi, robis mi same chute..!!!! chcela som to vydrzat, ale asi si spravim puding, lebo nic sladke doma nemam... iba chut na sladke...ale strasnuuuuu 😝 😝 😝

tatolu
30. jan 2009

Počuj Yasmi, nemáš tie chute nejak často? 😉

yasmina
30. jan 2009

tatolu nieeeeeeeee preboha este to by nam chybalo 😀
ked vsetci tu chudnete som nechcela provokovat ale ja som strasny zrut...pamlsky dobrotky lakotky to je moje...
vecer ked uspavam malych mam zavislost na jesenke ...