Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
30. jan 2009

ako to tu čítam, tak som rada, že ja nemám doma vložky 😀

evka1310
30. jan 2009

🙂 aj ja sa hlasim k chudnutiu...a to mi vsetci hovorili, ze pri dvojickach sa tak nabeham, ze budem ako prutik....to netusiach u mojich unavovo-zufalich stavoch, kedy sa citim opravnena ak nie povinna zramovat celu tablicku cokolady, aby som si doplnila energiu 😎 ...no teraz nakupujem v bio obchode bio sladkosti bez cukru a mlieka...tak mam zas pocit ze kedze su zdrave budu aj nekaloricke... 😝

evka1310
30. jan 2009

no ale utesujem sa, ze az budu chodit a budem za nimi musiet behat tak schudnem.... 😎 😅 fungovalo to tak u vas?

kili
30. jan 2009

evka, nefunguje, ale ešte dúfam v leto 😀 😝

tatolu
30. jan 2009

Yasmi, Jesienka je pre mňa málo. Ja si otvorím celé sledené mlieko. Musím si ho ale rozdeliť na 3 časti, lebo potom sa mi ťažšie chodí na VC. 😉 😀

evka1310
30. jan 2009

kili - aj ja este dufam v leto... 😀 😀 ale mam take tusenie, ze ked sa maly Rudolf da do pohybu, kila pojdu dole. uz teraz je vecne v pohybe, budem mat co robi aby som ho potom zastavila...

tatolu
30. jan 2009

Evi, neboj bude leto.
Rudolf je väčší šibal? 😉
U nás sa zdalo, že Tánička bude väčší šibal, teda ona všade vôjde, ale Tomík je zas taký opakovací papagáj 😉 , čo robí Tánička musí aj on a čo má Tánička, tiež musí mať.

womenne
30. jan 2009

Ahoj,baby dnes sa mojmu drahemu nedari tukol auto 😔 niemoc ale aj tak nieje naše sme ztoho uplne na..... 😢 ktomu je šef na dovolenke takže to ešte nevie,škoda 30000.- ☹ dufam že topojde z poistky lebo ma.chcela som ist dnes kupit koberec do obyvky alenejdem bo nemame nala du a ak budme platit treba prašule.ale zajtra omalujeme obyvku tie ružove kocky zamalujeme asi na červeno 🙂

tatolu
30. jan 2009

wom, podnikateľské autá bývajú poistené. Predpokladám, že podnikateľské, keďže píšeš o šéfovi 😉
Neboj to sa spraví. Možno bude stačiť vyklepať 😉
Ako sa to stalo?

grmitko
autor
30. jan 2009

Danka to ma mrzi, ze mate taku smolu ☹ drzim paste, nech to dobre dopadne

womenne
30. jan 2009

no bol v citroene je hned vedla nas a tam mu povedal že vymenit dvere a škoda 30litrov ale oni nadhadzuju ab yzarobili ono to nieje vela preliačina na zadnych dverach,ale daju sa zavriet fakt to nieje moc vidno da sa vyklepat ani smalt nieje obity on prave štartovala začal cuvat,takže rychlost nebla ani 15,na druhom aute nieje nič tak aspon že to.
Saši dik
Mna najviac štve že nieje naše.

tatolu
30. jan 2009

No-no, kľud.
Keď by išlo o výmenu dverí, tak ja som kupovala nové v PĽR. Zadné sa dosť zle klepú (musí sa vybrať to čalúnenie). Vyšli o dosť menej - myslím aj s nastriekaním som platila asi 10.tis. Ale to si isto ešte prihodili 😉 Lebo som po ne nešla osobne...

womenne
30. jan 2009

tatolu oni chcia vymenit cele dvere 🤐 ale to nieje tak vela aby sa mebili dvere fakt trocha vyklepat a je to.

kili
30. jan 2009

som jedla teraz uhorku a S. je už konečne taký, že zje ničo aj keď nechce, len preto že to jem ja, tak sa chudák z nedným malým kúskom morduje už snáď 10min. 😀
a dnes ako sme boli vonku, tak som kúpila lupáčika a jedol a už si teda musím dávať riadny pozor na prsty, tak príšerne mi kusol do prstu ako je necht, som zajačala (nie zakričala au, ale zajačala) na celé sídlisko 😅 😀

lalupa
30. jan 2009

yasmi, ved sa priznaj, ze ty mozes vsetko toto aj 10x denne, ved mas 40 kil!

tiez si myslim, ze pri dvojkach sa neda chudnut, to je pohyb onicom a ked konecne vecer zaspia, tak si clovek potrebuje nejako ulahodit 😝

saska, ako? lepsie?

kde je moja dvojicka "rozparane brucho" ? 😀

kili
30. jan 2009

to je ako pri sexe, sa hovorí, že koľko sa tým spáli energie, ale ja som takto športovala.... no dlho, a len som priberala 😝 😀

margaretka11
30. jan 2009

Hľadal tu niekto moje rozpárané brucho? 😀

margaretka11
30. jan 2009

Veru, aj ja som si myslela, že pri dvojičkách budem parádne chudnúť a prt...Deti behajú a ja som vykvasená uprostred izby a len ich sledujem, prípadne krikom usmerňujem 😀 . Ale jesť mi chutí a najviac po ôsmej večer, to je žúžo 😀

lalupa
30. jan 2009

ja 😀

margaretka11
30. jan 2009

Lalu, ale nekecaj 😀

no ako sa dnes cítiš? Aspoň o trošku lepšie? 🙂

lalupa
30. jan 2009

inac taka operacia, hladovka, strach, polozila som tam asi tri kila 😔
ked mi doniesli nieco divne na veceru, tak som to spraskala,az som nevladala dychat 😀 cumeli sestricky,ze odovzdavam prazdne nadoby 😝

lalupa
30. jan 2009

je mi total nafigu, kruti sa hlava, slaboty, bolest ani nechcem vnimat, ale to casom prejde... 😖
no zajtra bude uz super 🙂

lalupa
30. jan 2009

zabudla som napisat ,ze sa narodilo plno dvojiciek, dokonca jedny trojky a dalsie na svoj termin este len cakaju 😵
juj,ale bude tu tesno na sk 😀

margaretka11
30. jan 2009

no takéto chudnutie proti vôli je naozaj smutné 😔 . Raz som bola na infekčnom, mala som vtedy vysoké teploty a nevedelo sa prísť nato, že prečo, no a keďže som mala tie teploty tak mi ani jesť nechutilo. Ale po pár dňoch ako sa im podarilo mi teploty skresať tak mi začalo aj chutiť, lenže tie blivajsy 😝 čo nosili, fuch, to bola skúška odvahy. Lenže ja som bola taká vyhladovaná, že sa po jedle len tak zaprášilo 😀 . Z toho menu si dodnes pamätám halušky s niečím ako syrokrém, ale ostala mi po tom otrasná pachuť v ústach a ani po umytí zubov som ten puch neprestala cítiť. Alebo tá zemiaková kaša z prášku, to nešlo dole krkom, brrr

margaretka11
30. jan 2009

To je krása, že pribúdajú dvojičky a dokonca aj trojičky 😵 . Hlavne, nech sú zdravučké 🙂

Neboj Lalu, zajtra bude určite o trošičku lepšie ako dnes a pozajtra to bude zas lepšie a takto postupne sa z toho dostaneš. Hlavne oddychuj 🙂

lalupa
30. jan 2009

no presne take halusky som myslela, mala som pocit,ze s nejakym ovocnym jogurtom len otrete,skoro na sucho a este k tomu acidofilne 😀 , prazdny bujom som jedla odkedy som mohla, nerobia si starosti, co varit 😖

lalupa
30. jan 2009

marg, snazim sa a hlavne skusam zabudnut a nemysliet na to uz, takze taaaak
asi si idem schrupnut, pokial sa da
pozdravujem vsetky mamulky a ich deturence,sladke snicky
saska - pokojnu nocku
pa

margaretka11
30. jan 2009

no ako nemocničné špeciality sa ničomu nevyrovnajú, to treba proste ochutnať lebo inak je život ochudobnený o jeden pôžitok 😀 . A tie tenučké krajce chleba (niekedy aj oschnutého odvčera, to aby sme zuby potrénovali) a k tomu mini pidi masielko. Hlavne, že chleby tri a masielko jedno 😀 . Alebo mi priniesli na raňajky rožky a v pohári mlieko. A ja mám rada mlieko, lenže keď som ochutnala toto tak som sa skoro pozvracala, bolo nejaké ovocné a teplé. Ja mám od školy averziu voči mliekovej polievke a teplému mlieku ako takému. Kakao mi teplé nevadí, ale mlieko... 😝 😝 😝

margaretka11
30. jan 2009

Lalu dobrú noc a krásne sny. A dúfam, že zajtra sa budeš cítiť zas o trošku lepšie 🙂

yasmina
30. jan 2009

nikdy nestihnem lalu ☹