Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
3. feb 2009

Kiwi - fakt malovanky ? 🙂 - to je super - nasi len kreslia po papieri kruzky - teda oni tomu hovoria guli - guli. teraz ich bavi plastelina, a sneh - tiež robia len gule 😀 😀
Inak - Grmi - ty si taky moj vzor, vzdy sa spamatam, ked ty nieco zahlasim, že tvoji už nieco robia, tak že aj nasi by mohli - a oni to spravia do tyzdna.
teraz najnovsie Baska stoji na posteli, spieva bud Vretienko mi pada alebo Dedo Mraz a ked dospieva, tak hned zahlasi - tleskaj - to aby jej Matus zatlieskal 😀 😀
A to s tym prepac, daj pusu a pofukaj, aj u nas to funguje - trvalo to možno 2-3 mesiace, kym sa to naucili, ale dnes Matus spadol, a buchol sa trosku do sanok hlavkou - skor suchol, lebo ani nezmrncal. Len vstal a povedal, prepac, sanky, dal im pusu a pohladkal 🙂 🙂 - rozkosný

grmitko
autor
3. feb 2009

mima zlatucky musel byt 🙂
plastelina strasne bavi aj nasich, dostali na vianoce a stale ju mame po byte v kobercoch vtlacenu, tak som ju na par dni schovala 😉

monyka81
3. feb 2009

ahoj maminy ja mam tiez dvojicky chlapca a dievca

kiwuska
3. feb 2009

mima to ho ale musim usmernovat ale celkom chape ze treba vyfarbit nejaku plochu.
sas na plastelinu sa neodvazim 😀
minule som sa nieco hnevala na janko, som na neho zvysila hlas a kubko prisiel za nim a hovori mu janko, neboj sa 😎

grmitko
autor
3. feb 2009

kiwus ty mas sikuliacikov, aj nasi si hned vedia povedat, neboj sa, a ked zvysim hlas, tak hned povedia, ze mami nekric

helka1
3. feb 2009

Baby tie hlasky tych vasich drobcov 😀 😀 😀 . Uz sa na to tesim 😀 😀 😀 . My este stale rozpravame takou hatlaninou, ze 99 % si domyslam, co to meje dieta/deti po mne chce 🙂

grmitko
autor
3. feb 2009

monyka vitaj medzi nami, ako stare deticky mas? 🙂

evka1310
3. feb 2009

🙂 moji mali zazracne zaspali...len je akosi trochu skoro...zvycajne to zamia okolo 22- 23...az sa bojim ci to potiahnu az do rana, alebo sa mam na co tesit... 😒

grmitko
autor
3. feb 2009

evi tak bud rada, ze spinkaju, neboj budu az do rana 🙂

elenita
3. feb 2009

Ahojte maminky, vidim tu nejake nove tvare 😉
Inak musim sa pochvalit, dnes sme boli na poradni, a ako to zhodnotila pani doktorka, mame nadstandardne miery...na to, ze su to dvaja nedonosenci s por. vahami 2300 a 2800g..teraz vazi Lucinka 8450g a Petulik 10150 g....bude z neho asi sumo zapasnik 😀

helka1
3. feb 2009

Elenita tak ti doma rastu riadny valibuci, co ? 😀 Len keby to mal kto vlacit na rukach 😅

bibianka
3. feb 2009

kili,
si tu?

kili
3. feb 2009

čooo

bibianka
3. feb 2009

som čítala, čo si písala v tej diskusii o TV, tak ma to potešilo, že nie som sama 😀

kili
3. feb 2009

jo, a čo som tam písala? už si ani nepamätám. ako že ju máme zapnutú furt?

bibianka
3. feb 2009

ako kulisu

kili
3. feb 2009

bibi, no už to ale moc neplatí, už začali byť nalepený na telke furt, teda najmä A. teda nie až tak furt, ale skôr reklami sú furt, takže ráno máme rádio, potom oni idú spať, tak si TV zapnem a vtedy ide niečo čo aj rada pozerám, potom vypnem ale nie vždy a zapnem podvečer a A. pozerá komplet celý 5proti5, tam máva a tlieska, to úplne sústredene pozerá, že či sa tam objaví ten riadok a potom tlieska 😀 😵

helka1
3. feb 2009

kili aj nasej malej sa 5proti5 paci 😅 , a ja nechapem co na tom vidi 😀

kili
3. feb 2009

ja nechápem, že prečo sa to páči aj mne 😀
ale každý máme nejakú úchylku 😀 😎

bibianka
3. feb 2009

Som zvedavá, kedy to vypukne u nás - momentálne ju ignorujú. Aj som chcela, aby pozerali batolákov z BabySigns, ale nezáujem. Kúpila som im DVD s mojou milovanou rozprávočkou (Broučci) - nezáujem...

helka1
3. feb 2009

Heh bibianka ani u nas rozpravka nema uspech 😠 , este tak znelka z vecernicka, ale potom uz hladaju ine zaujmy 😀

margaretka11
3. feb 2009

Ahojte, na chvíľu som nakukla. Nedávno som tu niekde zaregistrovala debatu o facebooku. Tak som sa tam pre srandu zaregistrovala, najprv som nato pozerala ako bager do obývačky, ale dnes sa mi podarilo nájsť celú kopu známych 😵 . Normálne som sa od toho nevedela odtrhnúť 😀

Dnes mi je už trochu lepšie, dúfam, že zajtra to bude zas iba lepšie, nech už som z toho vonku.. Vidím, že sa tu bavíte o sledovaní tv programov. Ja som včera nechala tiež ísť telku len ako kulisu a deti sa pri mne hrali. No a potom som si všimla, že ide CSI, ale nejak som to nesledovala. Keď sa pozriem na Simonka, sedel pri stolíku a hral sa s autíčkami, ale zrejme ho niečo v tv zaujalo a tak normálne sústredene sledoval. Pozriem na telku aj ja a tam mŕtvola a kopec krvi, však to poznáte. To ste mali vidieť tú rýchlosť ako som pustila dvd Autá 😀 . Ja viem, že tomu násiliu v tv nezabránim, ale nechcem, aby to deti pozerali 😝

bibianka
3. feb 2009

Helka, myslela som, že im budem púšťať Spectrum a Discovery a akí budú múúúdri, ale oni na TV zvysoka kašlú 😀 😀 😀 😀 😀

yasmina
3. feb 2009

Margaretka ja na Facebooku fachcim uz davno a je to dobra zavislost 😝

margaretka11
3. feb 2009

Yasmi, no ja som ho objavila iba teraz, ale fakt som mala problém ísť preč od neho 😀 . Dúfam, že mi to po čase zovšednie..

helka1
3. feb 2009

Heh, Bibi budes, ale si este par rockov pockas 😀 😀 😀

A o com je ten facebook ? 😅

Margaretka skore uzdravenie ! 😉

margaretka11
3. feb 2009

Helka ďakujem 🙂 . Na Facebooku si tiež môžeš založiť album s fotkami detí ako tu na MK, môžeš si tam pokecať so známymi, výhodou je, že je tam registrovaných kopec ľudí, čo si možno poznala na ZŠ alebo strednej škole, prípadne výške a teraz sú roztratení kade tade po svete. 😉

bibianka
3. feb 2009

aj ja som zvedavá - čo to je? (z Wikipédie mi to nie je celkom jasné)

helka1
3. feb 2009

hm, dalsi zrac casu 😅 😀 , znie to zaujimavo, ale neviem ci vsade budem stihat chodit 🤐

bibianka
3. feb 2009

a to sa dá zaregistrovať hocikde, je aj nejaké slovenská verzia?