Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
18. feb 2010

kočeny pomóóóc my mame asi neštovice mna šlahne kurna 🙄 🙄 🙄 🙄 Sebkovi som našla 6 vyražok a 4 take drobne asi len začinajuce kurnik neviete ako to ma vypadat?nejaky obrazok?ale čo inebyto malo byt ak nie oni?ked ich maly v školke?ach jaj a mame po karnevaly,dokina robi až od 12.00 takže musim počkat 🤐

lenkamt
18. feb 2010

ahojte.

Wom - skús si pozrieť na nete nejaký obrázok, ono ak myslíš kiahne tak to sú také vačšie vyrážky

Margarétka - pozeráš? 😀 ja ako som sadla za pc, tak nám dali dva goly 😝 takže chytro chlípem kávu a vypínam 😀 😠

Lalu - my máme postele robené na mieru a matrace som kupovala matteraso či ako sa to volá, bola som si omáknuť v predajni aby boli dosť tvrdé, protialergické, dali sa čistiť a tak 😉 takže asi som ti nepomohla 😅

womenne
18. feb 2010

no vidiš už som cela dopletena tou češtinou hej myslim kiahne,som ho osprchovala teplou vodou tak hadam o vyjde ale aj tak ich necham a uvidme poobede ajaj 😢

lenkamt
18. feb 2010

ja som Verču normálne strčila na 15min do teplej vody kúpať sa 😉

juliagregor
18. feb 2010

wom jaj...

hokej pozerám ☹

moji už nemajú teploty, je im lepšie ale máme vzdor as ukážkový, tak sa plieskajú o zem 😖 , chcú sa nosiť ...ja už nemám tú trpezlivos´ť ako pri malom... 😒

lenkamt
18. feb 2010

Julia - nezávidím, my sme baby v tomto období zatvárali do izby nech sa ukľudnia a potom vyjdú a celkom ti to fungovalo 😉

juliagregor
18. feb 2010

lenka strašne pištia včera sa šimon ureval až do spánku.. ☹ tak nervačil...
hádžu sa o zem a samozrejme aj si zle vyrátajú vzdialenosť a buchne sa 😖

boli chorí mali horúčky tak sme ich nosili na rukách, mojkali a teraz si to stále vyžadujú 😒 a ja ich nebudem nosiť 😠 tak nervačia, zatvorím ich do izby ale od rána tam je zavretý starší 😝

womenne
18. feb 2010

juli mne to prave robil Niko a neviem prečo z ničoho nič nervači a hadže sa ozem a vrieska 🙄 no to budu dni ma tu picne 🙄 🙄 🙄 ja tiež pošlem do izby ked mocvyvdzaju nech sa uklidnia a pridu...

jankabambulka
18. feb 2010

wom- ja som ešte nikdy nemala kiahne a to 34na krku. dokonca neviem či barborka nejde v mojich koľajách, lebo ani ona ich ešte nedostala i napriek tomu, že keď som započula, že niekto ich má -tak som tam bežala o dušu , aby sa spolu hrali a dostala ich a ona PRD! 😠 😠 nič ! ja to nechápem. hovorí sa čín neskôr, tým horšie....

juliagregor
18. feb 2010

a práve mi došlo...ja už nemám bábätká 😢

a sranda sa asi len začína..... 😉

margaretka11
18. feb 2010

Ahojte

no veru, pozerala som hokej a prehrala som. Anciáša, ja asi starnem alebo čo. Nejak mi to povzbudzovanie nejde ☹

diddi
18. feb 2010

caute,chcem napisat,aby ste si davali pozor co kde napisete....lebo to moze byt pouzite proti vam. Mne sa to stalo vcera-v teme koho lubite viac....nejaka melanche sa zaplietla do debaty a pouzila moj prispevok z 25.11 😨 /dala mi ho do ip-aspon nejaky zbytok urovne mala/....ale to nemeni na tom,ze ani neviete,kto vsetko nas cita....a fakt divne....melanche ma 23prispevkov,registrovana od 31.1.2010 a prispevok kde pisem o kili bol z 25.11 😨 .....a to ma jedno dieta,ze by len tak citala dvojickovo 😨 .....takze tak 😠

lenkamt
18. feb 2010

Diddi - tu nás číta strašne veľa ľudí a mňa aj inde 😝 neriešim, ja si za svojimi názormi stojím a ľudský primitivizmus neriešim 😉
teba má tiež asi veľa ľudí "rado" 😀

ani ja som ešte nemala kiahne 😝 tiež som bola nasadená všade kde boli, aj Verča mala a ja stále nič 😕

diddi
18. feb 2010

lenka,ten kto pochopi,ten suhlasi....kto je primitiv a zadubenec,ten sa ohana blbostami a utoci....ale vzdy len svojou prizemnostou....a medzi ne patria tri "moje favoritky"....uz ma to nebavi a ani to necitam...lebo vzdy na konci temy ich najdem so svojimi blbostami a poviem si - ach,zas je tam ta....

zefa
18. feb 2010

ahojte

diddi..ja tomu hovorím,že kto sa blbcom narodil ako blbec aj umrie..nerieš

ja som kiahne dostala ako 15r a vtedy sa to ešte natieralo tým púdrom 😝 no a ja som to mala total všade,tak som bola komplet biela 😀 😀 😀 😀 ,kiahne skončili a dostala som prvé krámy 😝 😀 ..proste fasa 15tka 😀 😀 😀

lenkamt
18. feb 2010

fasa 15tka 😀 😀 😀

Diddi - buď rada aká si obľúbená že ťa potrebujú riešiť 😀 a máš správy o Kili??? kľudne do ip 😀
aj Froschka tu chýba ☹

grmitko
autor
18. feb 2010

ahojte,

no veru diddi, neries, ja si tiez stojim za tym co napisem, tak nech si to tu cita kto chce...

aj mna by zaujimalo ako sa killi, ak mas info tak mi hod do IP 😉

nasi su dnes ako z besnych vajec, uz neviem co s nimi, esteze uz isli spat 🙂 aj ked Leo este vykrikuje zo spalne, lebo chce spat v detskej a tam spi Domko a ked su spolu tak sa len mlatia 😠 😠

ja som kiahne mala ako decko, vsetky tri sme to mali naraz aj s tatinom 🙂

womenne
18. feb 2010

ja som kočeny mala 4 vyražky prosim pekne!!!!!!takže mna len niečo zasvrbi a letim k zrkadlu a obzeram sa 😀 (Sebko mi hovor že no pekna si pekna 😀

aj ja chcem info o kili chybaju mi jej drobci 😵

diddi
18. feb 2010

o kili veru nemam ziadne info,ja som vtedy pisala,ze som s nou volala a ze ona navstevuje uz ine forum....nevolali sme si odvtedy....ale asi jej brknem ako sa ma.....wom,vo februarovom cisle bud mama a ja,alebo dieta,alebo maminka 🙂 kupujem totiz vsetky tri a teraz neviem kde to bolo,je pisane o kiahniach....ale zapamatala som si,ze deticky sa nesmu kupat a vobec nie v teplej vode....len osprchovat vo vlaznej a poprikladat uterak,tak osusit,nie drhnut....puder sa nema davat....precitajte si ten clanok,je dobry aj ake homeopatika treba davat.

kili
18. feb 2010

ahojte,
som dostala info, že sa tu po mne zháňate 😅
máme sa v celku fain.
začala som robiť od minulého štvrtka na polovičný úväzok.
a dnes som zrovna čerstvo slobodná 🙂

helka1
18. feb 2010

Ahojky,
Kili rada ta tu "vidim" 😉 Gratulka k praci a aj k zmene stavu 😉 Nech sa dari, posielam pusinku drobcekom, dufam, ze su zdravucki 😵
Este Froschka by sa tu mohla "ukazat".
Pekny den !!!

lenkamt
18. feb 2010

Kili - 😵 😵 😵 a chalani ako???? sú v jasličkách či ako ste to poriešili? no a k slobde neviem či sa gratuluje 😅

diddi
18. feb 2010

no jejda kili!!!!!....cau....tak ako sa citis slobodna? 😉 byvas este tam? Ako chlapci....daj na chvilu foto

kili
18. feb 2010

diddi, no cítim sa tak ako predtým. myslím, že som sa tak už cítila dávno a nejaký súd mi na tom nič nezmení.

lenka, chodí ich varovať moja mama. dúfam, že od septembra sa mi podarí ich dať do škôlky, ale neviem. mám to zložité kvôli sťahovaniu. Ešte furt bývame v starom a nerada by som ich zapisovala do škôlky tu, by som musela strašne cestovať. Robotu mám super na kraji BA kde je výpadovka k dedine kde budem bývať, čiže by som sa vyhla zápcham a vlakom je to 8km.

diddi
18. feb 2010

to mi jejasne Kili....radsej byt sama ako s debilom...a to si dnes mala sud?....chlapci ako?

kili
18. feb 2010

áno, dnes bol súd. Dokopy to trvalo 25min 😀

chlapci dobre. momentálne sú soplaví, a S. aj dosť kašle. ale ináč v pohode.

womenne
18. feb 2010

jeej kili no že si zavitala a čo foto?s na fc?daj si tam nejake fotky tam to aspon nikto neočumuje 😎

baby mne je tak zle boli ma hlava nadcha kychm ktomu mi je od žaludka blbo ach jo 😔

nana77
18. feb 2010

kili ahoj 🙂 tak gratulka k praci aj k staronovemu stavu 😉

wom, uz mas zalozenu tu novu mailovu schranku? posli mi ju, poslem ti este raz foto mojich, ked mali kiahne.

zefa, tak to bolo fakt dobre - ze fasa 15!!!! 😀

evka1310
18. feb 2010

Ahoj Kili 😀 to je super prekvapko.-D tiez som premyslala ze co je s tebou.. 😀 ako to ze si zrusila album 😢

grmitko
autor
18. feb 2010

jeeej kili, super ze si sa ozvala 🙂 🙂 gratulka k slobode, a nech su chlapci stale zdravi 🙂