Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
11. feb 2009

joj som doma...to bol relax...az na cervene fuzy po depilacii pod nosom 😀
women. nie teraz uz je v blave pride zajtra...

jankabambulka
11. feb 2009

ahojte
babenky chcem sa spýtať, možno to bude pr eniekoho smiešne ale malý miško doteraz keď išiel spinkať a nechelo sa mi i napriek tomu, že sa vie posadiť neposadil ale bučal, kričal a hotovo-skrátka ležal no teraz celý deň keď ho chcem dať spinkať tak sa posadí a na to postaví v postieľke a nezaujíma ho nič a keď ho dám ľahnúť, situácia sa opakuje, no keď už je tak unavený , že nevládze tak stojí a bučí a bučí ako keby ho rezali, krátka si neľahne , podlamujú sa mu noženy a neľAhne. ako ste to riešili vy? teda ak ste takéto niečo zažili. lebo nemôžem ho ukľudniť .... po čase sa dá s ním len tak že akokeby stál ale je opretý po stojačky o mňa a tak zaspí. mne už s toho švitorí, nechápem o čo mu ide, čo chce 😨

womenne
11. feb 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19941956&tab=0
baby čo poviete na tieto autosedačky?????by som ich chcela kupit ale vobec sa tomu nerozumiem,myslite že cena nieje vysoka?a čo tie čisla to je čo??

lenkamt
11. feb 2009

ahojte.

Saši - dúfam, že ti je lepšejšie 😉

Yasmi - super, budš kočka keď zajtra dorazí 😉

Jani - chodili sme ich dávať ľažkať aj 50x za sebou, po týždni to prešlo, inak dnes to po dlhej dobe robí Lucia zase, postaví sa hodí cumeľ o zem a kričí dudu, dudu 😅 takže nás čaká min 20min ukladania nášho čertíka 😀

Womene - mne sa páčia, ja sa do toho tiež nevyznám, ja som vyberala podľa ceny 😖

womenne
11. feb 2009

a ta cena nieje vysoka?ja totižto vobec neviem ako sa pohybuju.

lenkamt
11. feb 2009

no značková dobrá sedačka aj 7tis. ja mám tie dema ale kategoriu 9-18kg za 1900,-- takže toto sa mi zdá tiež dobrá cena 😉

lilinka76
11. feb 2009

Womenne, mne sa tiez pacia, my mame nieco podobne, ale este vo vnutri mame akusi "vlozku" kym su teraz deti malicke. Podla mna super, nevahala by som.

lumah
11. feb 2009

zuzka veru su velkí, Filipovi už začína byť tá super čiapka snoopy malá. Ledva mu ju narvem na hlavu a si predstav, tie červené bundy ešte ani nemali a už im budu malé asi-su také velké ako maju tie bledomodré z tesca. 😖 Som myslela že sú vačšie, no nič, asi ich posunieme ďalej niekomu. Obidvaja meraju 72cm, akurát že Filip je macko. 😀

grmitko
autor
11. feb 2009

Dani cena je to dobra, ja by som ich brala na tvojom mieste 🙂

yasmina
11. feb 2009

ja by som sa este pozrela ako tie sedacky dopadli na crash testoch...

jolanka
11. feb 2009

ahojte, tak mam zase tu nasi bacuklu Dianku po necem samy cerveny pupen a zatim jsem prisla na to ze to bude mit z brokolice, jinak nas Samko dnes snedl celou horalku a jak si pochutnaval, Dianka jenom pulku. jeste maminy treba jim loupat jeste ovoce, jablko, hrusku atd...?

jankabambulka
11. feb 2009

wom-môj úprimný názor je ten, že ja by som ih nechela i keď cena je lákavá. pôvodne aj ja som zvažovala také, ale veľmi dobrá kámoška s tade MK -dvojíčkovo mi poradila, že ten plyš je na leto otras a to je ešte slabé slovo.
ja som kúpila nakoniec nové v rakúsku a tam výjdu tie sedačky o 2500sk na kuse lacnejšie volajú sa r´o´mer king plus či ako skrátka u nás stoja cez 7500 a tam 4990. neviem, neber to v zlom ale ja by som asi fakt plyš nebrala, viem , že ma asi bude niekto haniť, že ti to píšem , ale si zober že deti sa potia hodne a aj keď máš klímu v aute aj tak sa budú potiť lebo budú obkolesené sedačkou aby im hlavičkou nehádzalo.. a plyš tú teplotu asi -podľa môjho názoru bude ešte zvyšovať.
NECHEM ťa odradiť alebo haniť tie sedačky -veď koniec koncov ja ich ani nemám -taký štýl- ale len je to môj názor

vieruna
11. feb 2009

Ahojte
Ja som sa k vam sice odvazne pridala pred casom, ale nestiham sledovat. Aj tak by som vas chcela poprosit asi o radu. Hlavne tie, ktore ste v podobnej situacii ako ja.
Starsi syn strasne ziarli na dvojicky. Teda aby som bola presna. Ma ich velmi rad, hned rano ich chce budit, ked nie su pri nom, uz ich zhana. Ale akonahle sa im venujem viac ako dve minuty, uz je tam a volaco im vyvedie. Kopne, zavresti do ucha, minule kusol do hlavky ☹ Nerobi to zo zlosti. Ked su sami v miestnosti tak si ich bud nevsima, alebo im nosi hracky. Viem, ze len uputava pozornost. Ale nenormalne ma to vytaca. Ovladam sa jeden, dva dni a potom nanho vyletim a robim vsetko co som si prisahala, ze robit nebudem. Kricim, vyhrazam sa... ☹ 😕 A teraz ked si to tak po sebe citam, tak asi viac potrebujem poradit, ako krotit hnev. Otravujem tu s tym preto, lebo mam pocit, ze niekto kto ma "len" dve deti - jedno mladsie a jedno starsie asi az tak dobre nechape o com tocim 😕 Dakujem za vypocutie 😵

grmitko
autor
11. feb 2009

vieruna, mas to tazke, syncek si pozornost vyzaduje, ja mam "len" dvojky, asi ti skor poradia kocky, co maju tri deticky, zinuska, silvia.s, skus im napisat ip, ak maju podobny problem urcite ti poradia 🙂

kili
11. feb 2009

diddi, si tu?

grmitko
autor
11. feb 2009

alebo tatolu ma este napadla 🙂

katullka
11. feb 2009

Caute babulky,

Sasi, bozinku, to uz je nenormalne, co sa na Vas lepi ☹ , dufam, ze Ti ten urolog. caj zaberie a v piatok nebudes musiet ist pre ATB.

Yasmi, tak to je super, ze si sa trosku zrelaxovala 😉 . Mne dnes prisla necakane svokra a pozehlila mi taku obrovsku kopu, uz mi padala na hlavu 😀 . Vcera som mala na plane zehlit ked zaspia, ale zaspala som pri detoch 😅 .

Jani, stavanim sa v postielke sme asi presli takmer vsetky, aj nasi sa stavali snad aj 100krat, ale to ich prejde, len to chce trpezlivost 😉 . Pockaj ked Ti zacnu chodit, to bude este len zabava 🙂 . A ako si na tom s mlieckom este kojis?

Laluuuu, ja som dnes poslala za Tebou moju polovicku, pozri si IP.

jankabambulka
11. feb 2009

hej ešte stále kojím aj teraz akurát doodstrekúvam, varím z mlieka puding, riedim kašu, robím z neho krémové polievky či už brokolicovú, kalerávovú, zemiakovú, ale aj svičkovú... skrátka do všetkého to valím, skúšala som si presunúť odstrekovanie na každé 4-5h ale to potom mám ich tak bolestivé...

katullka
11. feb 2009

Jani, tak Ty si fakt riadna mliekaren, niektore baby Ti mozno aj zavidia, ale je to urcite riadna drina, a musis uz byt riadne unavena 😒 A materske mlieko sa moze varit?

jankabambulka
11. feb 2009

neviem či sa môže variť, ale myslím, že určite to bude lepšie ako mindoška-menerálka. normálny ľudia majú plný mrazák mäsa - my mlieka 😝
inak aj mne maminka dnes požehlila toľkúúúú kopisko prádla, ja som to mala nachystané, že príde jedna pani požehliť /bolo umenie nájsť človeka na žehlenie -na upratovani eje tu ich XY ale na žehlenie nikto. a o som išla s cenou hore , som skoro na úrovni firiem , čo to ponúkajú ako služby vo veľkých mestách. ale maminka mi spravila šrt cez rozpočet, že radšej mi to bude ona robiť..... tak pokiaľ som mala marketing.poradu tak ona ma takto milo prekvapila.
idem do haja , lebo miško je kapacita sama o sebe. katuľa zaspinká o 18 a vstane si pocuckať prse medzi 3-4h ráno a vstane až ráno po 6h a miško musí byť hore každú hodinu, aby som nezabudla , že ho mám .... 😀
tak papaap dobrú noc

yasmina
11. feb 2009

moji zaspali o 23:30...
parada zajtra budem pocuvat od MM aky mame rezim... 😒

diddi
11. feb 2009

womenne,my mame tie cervene...su ok,bezpecne,polohovatelne....ale v lete su deti fakt spotene...napriek tomu velmi komfortne....nas stali 3200/kus....su bud babypoint-dovoz preCechov,alebo Zenith,dovoz pre Poliakov,je to ale to iste.....Kili,cau....som tu len na skok,cez mobil.

yasmina
11. feb 2009

womenne toto som nasla v jedom fore...
Holky ahojky....
tak snad vám trošku pomůžu........
Tak atosedačku Zenit určitě nekupovat
Je to měsíc co jsme jí koupily-přidělávání do auta hrozné,přijde mi absolutně na nic... :x :x :x Takže žádná bezpečnost... 8O 8O
Sedačka se nedá absolutně pořádně zafixovat,aby držela-neustále se hýbe při zatáčení se nám naklonila-fakt se nedá pořádně upevnit-hrůza.....
A těch 6 poloh je jen takovej trik jak jí zřejmě prodat-i na tu nejnižší polohu vám mimčo pořád sedí hodně vzpřímeně-takže do pololehu to určitě není :!: :!: :!: :!:
Líbila se mi,že vypadala tak bytelně a celkem robusně,že se v ní naše Míša bude cítit dobře,ale opravdu není nic-moc....
Cena je sice pěkná,ale fakt radim-přidat peníze a koupit nějakou lepší :!: :!: :!: Já jí taky prodávám a budu kupovat jinou
Jo někdy je pravda,že nejsem tak bohatá,abych mohla kupovat levné věci.....

RADÍM VŠEM NEŽ BY JSTE SI JÍ CHTĚLI JEŠTĚ NÁHODOU KOUPIT URČITĚ SI JÍ NĚKDE VYZKOUŠEJTE A PROHLÉDNĚTE......
_________________

lumah
12. feb 2009

jolanka a nemože to mať dcerka napr. z tej horalky? Ak obsahuje napr. arašidy.

yasmina
12. feb 2009

dobre ranko...
isli sme spat o 23:00 a é 7:00 budicek...
dnes prid ocinko tak bude zoznamovaci vecierok...som zvedava ako budu mali reagovat po 6 dnoch...
jolanka ty das uz malemu zjest celu horalku? 😨 nie je to vela?
aj ja si myslim ze alerg.reakciu ma skor na arasidy v horalke...
nas takto zareagoval na vianoce ked som mu dala omrvinku medovych rezov...tak na to pernikov.korenie dostal reakciu...
no idem k maluchom zatial paaaaa

womenne
12. feb 2009

Ahojky
vprvom rade:::JOLANKa sorry ale nieje to skoro davat največši alergen ani nie ročnemu babetku???? 🤐 Ja som mala prvy zakaz davat arašidy a všetko čo obsahuju,vlastne moji nemali arašidy do 2rokov,Arašidy su največši alergen takže bude vysypana určite potom,daj jej Fenistil kvapky alebo ak maš mastičku 😉
takže autosedačka pada,čitala som podobne čo poslala yasmin dik 😉
diddi no do Rakuska by som sa nedostala a pre nas je aj ta vzlave vysoka cena 😢
v piatoks aideme pozriet na dom 😵 nieje sice podla mojich predstav ale je už zrekonštruovany stači zateplit,da sa vnom hned byvat 😎 takže uvidime len sa mi nezda prečo ludia prerobia dom,nechaju vnom tolko namahy,starosti a potom ho predaju??? 😕 Ja som rozhodnuta že pojdem zaklopat susedom či nieje nejaky problem v niečom 😉
yasmin že o polnoci to sa prevraciame na druhy bok 😉 ja som nevyspatanaši vstavaju o 7.00 a ja som zvyknuta spat dlhšie 😀

lumah
12. feb 2009

jankabambulka tak to mliečko ti závidím-ale v dobrom samozrejme, ja už skoro vobec nemám, ledva odstriekam stovku za deň-to pre &dada, ten nechce z prsa ťahať už a Filipko čo si vytiahne ráno a večer, inak už nič. Ale to nočné kojenie zas nie, 😝 .
womenne tiež som si myslela, že v horalke su arašídy a že je to alergén jak hovado.
yasminka aj med može byť pre niektoré deti alergén, ale vyskušala si, teraz už vieš. Niekedy sa to ani inak asi nedá, len vyskúšať.

womenne
12. feb 2009

lumi ved prave ja nesmieim arašidy ale občas si dam a potom ma mate vidiet opuchnem,a je mi zle,nemožem dychat,najhoršie je že som nebol od tehotenstva na alergologii takže nemam ani kvapku lieku 🤐 a v skrinke mame arašidy ktore čakaju že ich otvorim bo ja dostanem na neobčas strašnu chut 😝 už odolavam od januara kedy ich dostal drahy darčekovom koši ☹

pappo
12. feb 2009

helka ved ja nie som v praci od rana do vecera to chodia len 3 dni v tyzdni na 4 hodinky a myslim ze im to neublizi 😎 a ja sa s tym zmierujem pomaly ale tazko

lumah
12. feb 2009

womenne kúp si lieskovce, ja mám tie radšej. U nás kupuje MM tiež arasídy.v Liedli maju také super velké a tiež neodolám, ked ich lúska. Proste neodolám, ked ich vidím. 🙂