Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
26. feb 2009

http://receptar.wanda.atlas.sk/zeleninove/265437/
toto je nas dnesny obed (pre dospelych), malym som urobila ich mnamku - masko, zemiacik a jablckovy kompotik...

yasmi, nevychadzam z udivu...ked sa to stane raz, ok, dva krat, no ok, ale neustale?!!! chudacik malicky, kolko si vytrpi... ☹ esteze prisla maminka, dvom sa lepsie funguje, urcite ti dobre radi 😉 v spitali by dali lieky a pozorovali...tvoja pediatricka ti po telefone neporadi? aj ked po ockovani,ak to bolo uz aj predtym, nic nove sa nevymysli... 😔
doma mu je najlepsie, cipky, sirupcek, zabaly, tekutinky, mojkat, rozpravky...drzte sa pokladiky !

yasmina
26. feb 2009

lalu dakujeme 😔 ja mam pocit ako by sme mali pocarovane ☹ jeden kolobeh...a mimi si to stale odnesie...

lalupa
26. feb 2009

zabudla som napisat,ze som nedala fetu, ale parenicu a staci menej smotany, mnam mnam...

yas, uz nech je jar, nech sa tutikovia vysalia na slniecku a vsetci do jedneho zabudneme na zimu, choroby a nase trapenia 😅
mna picne, snezi.... 😔 a ako krasne...naco tu pisem o jari, ja husa 😠
aj tak mam pocit,ze nase stromy uz pucia 🙂

yas, spinkaju M-ka? 😵 ak ano, daj si nejaky dobry kupel na relax, pokial tam mas mamku, pripadne ja som si po dlhej dobe dala aspon na nozicky, vytahalo zo mna vsetko blbe... 🙂

lalupa
26. feb 2009

ninazoja, sranda, ja som si vas pozerala v pondelok alebo utorok, ty si sa pridala nedavno a ja som ti aj chcela ip -nut,ze pridaj sa k nam 😉

janulas
26. feb 2009

ahojte holky, normálne bych ted uklízela, chystala vécu, ale sedim tady a pokousim se uklidnit....chystala jsem koupání a mezitim TOmi bouchl Maju flaskou dostal po durazne po ruce, zacal jecet vztekat se, do toho jsem chovala Maju, ze jí to fakt zaclo otíkat, a on nervy jeste vetsí, pak uz teda ona v pohode, a dala jsem ji na zem, on nervy sílené a jecel dál, no a ona zacla zas, holky vydrzelo jim to asi 45 min, nemohla jsem vzít ani jednoho ani druhýho, nemohla jsem je ani vykoupat co delali, hruza, toto neni na me ty jo, to je ted nejaké období okolo 1,5 roku, nevite nekdo?? oni jako se obcas vztekají, na bitky jsem zvyklá, je to cím dál horsí, ale toto co bylo, normálne bych bufla cigáro a jsem nekurák 😝

lenkamt
26. feb 2009

Janulas - presne toto robia naše 😕 normálne hysáky, keď niečo riešim s jednou tak druhá hodená o zem reve o dušu 🙄 stále čakám kedy ich to prejde 🤐

Yasmi - 😕 😢

yasmina
26. feb 2009

chceli mi hospitalizovat Miminko ale nedala som este by nieco v nemocke chytil ako naposledy tak budem pozorovat ja a ked ustupia teploty musi e ist na EEG hlavky lebo mal silne febrilne krce...
drzte palce...bojim sa o neho...vsetko sa na neho lepi ...vlastne na nas..moje deticky a mna ☹

janulas
26. feb 2009

yasmina...jaj je mi líto, co prozivas, a je to teda rádný stres, pusinky posilame chlapeckum, at jim je brzo lépe, hodne sily mamko 😉
lenkamt...no ja jsem zvykla ze nervy mají na sebe, ale toto bylo uplne silené, fakt skoro hodinu jeceli, no TOmi dostal Nurofen, ponevadz si myslim, ze mu jdou nejaké zuby, protoze toto bylo aj na neho moc...
odpoledne v kocárku taky mel nervy, jak jsme nejeli okolo aut, tak chtel slézt, kopal do kocáru, a rval...
no ráno bude líp, no aj vy jste tak ten rok a pul tak je mozné ze to je nejaké blbé období ☹

lenkamt
26. feb 2009

aj nám idú zuby - Lenke spodná dvojka a Lucke stolička 😝 sú podráždené určite aj preto 😠

janulas
26. feb 2009

lenkamt...no asi jo, já jsem nasla dve horné stolicky, ale podle me jde jeste neco, ale nevim, má to nateklé porád dudle flasku, a protivný je teda fééést

janulas
26. feb 2009

lenkamt...ale krásné jsou ty tvoje babulky... 😵 😵

womenne
26. feb 2009

janulas čaf pekne foto 🙂
yasmin božinku držte sa už aby vam to prešlo ☹ volala si doktorke ??

yasmina
26. feb 2009

volala som aj dr. aj znamemu pediatrovi na fakul.nemocnicu do KE ...chceli ho brat do nemocky ale odmietla som tak budem pozorovat...diazepam preventivne rektalny ked pojde teplota nad 39,5...inac pred 15 min. mal 39,2C...

womenne
26. feb 2009

on ma v kuse teplotu?chudatkoa neskušala si tie mliečne zabaly?nam pomahaju.skus za to nič nedaš 😉

leho29
26. feb 2009

Ahojte, no tu je to krásne rozbehnuté.
Ja sa volám Katarína a mám jednovaječné dvoj. chlapci . Jakubko a Lukáško.
Narodený sme 6.3.2007 v prvý deň 38tt. , ale Luko , aj keša narodil 9 min. po Jakubkovi, je nedonosenec predčasne narodený, to bude asi váhou, keďže mali jednu placentu, jedden si bral viac ako druhý.
Ale vždy sa na tom pobavím, inak Luko je veľmi šikovný.
Ja mám 29r. a bývame pri Martine.
Teraz už spinkáme, tak som Vás tu konečne našla.

grmitko
autor
26. feb 2009

ahoj leho, vitaj medzi nami 🙂 idem hned kuk album, nech sa pokocham 🙂 aj ja mam jednovajecnych 😉

yasmina
26. feb 2009

wom skusala som uz vseto platky zemiakov. citrona, mliecne zabaly, octan/voda ponozticky, a neviem co vsetko...

womenne
26. feb 2009

jej oni su narodeni kedy ja 😵 😵 supiš tak to oslavujete buduci piatok 😎
yasmin nič nepomohlo tedamojko musi mu byt hrozne ☹ budem na vas mysliet daj rano vediet 😉

janulas
26. feb 2009

yasmin...jaj, no aj ja budem na vas myslet, musite byt hotoví uz vseci tam 😒

leho29
26. feb 2009

wom, nám pomáhalo paralen čipky á6hod a medzi to á3hod nurofen , plus ten diazepan á5hod , a letná sprcha a holý , (teda v plienke, prípadne som dala tielko), do postele, zabalený mojou duchnou perinou.
A veľmi veľa letného čaju.

lenkamt
26. feb 2009

no toto 😕 Leho ty si z Martina???????????????? a odkiaľ? normálne nestíham koľko potencionálnych frajerov tu máme 😀

leho29
26. feb 2009

wom, aj vy stre nar. 6.3. no teda inak musím pokukať albumy ja som tam len tak narýchlo podávala fotky, neni teraz času, ale napravím to.

kiwuska
26. feb 2009

jasmi, si s maminou? netrap seba a miminko, chodte radsej do nemocky. urcite sa o neho postaraju, daju infuzie anajma bude pod dohladom a ziadaj aby si mohla byt s nim. a manzela povolaj do sluzby. drzte sa.

womenne
26. feb 2009

leho nie ja som narodena 6.3. 😉 maly s až 11.4 😉 ideme uložit tie naše deturence bo vyvadzaju,jo a musim oznamit že v marci nam začinaju menit okan+ zateplovat+ rozširovat balkonya zasklievat juj tešim sa ale ten hluk 🙄 no čo už prežijeme 🙂

leho29
26. feb 2009

womenne, no poteším ťa aj môj brat je 6.3 a môj dedko 4.3 chalani sa teda 6.3 aj keď mi povedali že rodím už 5.3, ale potiahla som ešte jeden deň.
prajeme dobrú noc.

grmitko
autor
26. feb 2009

yasmi chuda, mate toho vela, uz nech vas vsetko zle obchadza....

margaretka11
26. feb 2009

Ahojte 🙂

Yasminka je mi ľúto, čím prechádzate a držím palce, nech je to čo najskôr za vami ☹

Leho vitaj, tak som rada, že si sa pridala. Tu to žije rýchlejšie 😉

nana77
26. feb 2009

ahojte!
prisla som vas len pozdravit, uuuplne dnes sibe mojmu pc a furt zamrza 😠 😠 😠 , ledva som vas precitala

leho, aj ja ta tu vitam, chlapcekovia tvoji su podareni 😵 😵 😵

yasminka 😢 😢 , to je zly sen, toto, co sa vam deje 😖 . booozinku, nech to prejde malinkemu cim skor!!! davajte pozor na seba, myslim na vas, a prosim ta, hned rano napis, ako sa mimi ma!!! drz sa!!!!!

janulas, ufff 😝 . dufam, ze take dni nebudu casto. este ze si si nezapalila, ale zapla konika 🙂

lenka, tak stolicky sa u vas deru??? chudiatka male, princeznicky L+L 😵

no nic, idem sa s vami rovno rozlucit, dobru nocku vsetkym!!!!!

rosarita20
26. feb 2009

Caute, yasminka, mate naozaj velmi tazke obdobie, prajem vam, ze nech je to vsetko zle uz prec a budete sa mat len a len fajn...
tiez vitam nove dvojmaminy, ved keby sa pridali aj vsetky z temy cakame dvojicky, to by nas tu bolo... 😝 😉

helka1
26. feb 2009

Ahojky, yasmi och joj ☹ 😢 . Nech vam to co najrychlejsie prejde !!!

Nam sa dnes sen o domceku definitivne rozplynul ☹ , musime hladat nahradne riesenie 😖