Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

elenita
6. mar 2009

yasmi, ale to takto dalej nejde!
Ide vikend, Tvoj muz bude zasa v robote? Ak nie, pekne-krasne mu deti nechaj a odcestuj k rodicom, kamoske, niekam.....nech sa stara!! Potrebujes sa dat trocha dokopy....

fajn
6. mar 2009

ysminko neplač. Ty děti to vycítí a budou taky plakat a budou nervozní.oni chlapi jsou fakt otřesní. Ten můj mi taky naposled řekl že je Didka rozmazlená tak jsem ho poslala do prdele a řekla že když on ji nikdy nebřebalil nikdy mlíko nedal a nikdy si sní nehrál tak ať se do toho nesere. Když je nemocná tak kní nikdy nevstane a jenom ráno mrčí jak je nevyspanej a přitom chrápal tak nahlas že se barák otřásal.
Zkus to dětem to spaní třeba odpoledne zkátit jak už tady holky psaly,ale u Didky to taky nezabralo.

diddi
6. mar 2009

yas,prave kvoli nim to sprav,deti velmi dobre citia co sa deje a teraz prave vidia,ze mamicka trpi,place....mozu si toto tvoje spravanie privlastnit a budu si mysliet,ze takato si kvoli nim....ty musis byt vpohode,ked chces,aby aj deticky boli vpohode...viem,ze najhorsie sa riesia psycho veci,ale najprv sa so ctenym manzelom porozpravaj a ked to nepojde,tak sa zacni vyhrazat...prestan mu varit,zehlit,prat....LEBO ty sa venujes aj JEHO detom...hlavne musis byt ty v psychickej pohode,lebo bez toho sa to neda....a to mu aj povedz...ked deticky sa dostanu z chorob,oznam muzovi,ze na vikend si ides oddychnut ty a on nech sa so svojim chytim rozumom postara o ne, nech je upratane a navarene ked prides,lebo takto to je,ked on prichadza domov....a ty si chod s kamaratkami niekde oddychnut,alebo chod k rodicom.....ide cisto o to,aby to cele pochopil a vedel si cely zmatok zatriedit v hlave,pretoze manzel,ktory ta lubi a lubi vase deti taketo veci nerobi!!!

yasmina
6. mar 2009

teraz nemozem ist nikde lebo mimi je uplackany a uboleny...a chce byt len so mnou...to by som teraz nemohla od drobcov odist...ale musim to nejako riesit lebo sa utrapim...
key ma chcel pocuvat...ma len svoju pravdu...ja vsetko robim zle...ja sa mam spamatat ja sa mam zmenit...ze on len reaguje na to aka som ja...
je to tazke...toho roku 10 vyrocie od svadby...zmenili sme sa obaja odkedy mame deticky...ano uz to nie su vikendy relexacne wellness po hoteloch lyzovacky oddych zurky kino...uz nie je nic z toho ale mne to vobec nie je luto...a ano uz mu nebeham z pierkom okolo zadku uz nie je stred vesmiru a toto asi najhorise znasa...

kili
6. mar 2009

yas, jaj, presne toto mám ja doma, je to príšerné 😔

yasmina
6. mar 2009

som sa prave dozvedela za o 2 tyzdne ide na 6 dni prec mi slovenska...zase budem na vsetko sama...

elenita
6. mar 2009

yas, a Tvoji rodicia byvaju kde? Ze by si sla na ten cas k nim.....alebo ze by mamina dosla k Tebe? 😕

mima595
6. mar 2009

ahoj Yasmi - ked si tak citam, co pises o svojom MM, tak ma stale napada jedna veta, ktoru mi stale opakovala moja kolegyna - a ta nanho padne ako vysita:" len ten nerobi chyby, kto nic nerobi".
No jasne, že len ty robis vsetko "zle" - ked on doma nic nespravi 😝 - len peniaze prinesie!!
Už akože ho mam plne zuby, a to o nom len citam, nieto s nim zijem - ty si deti naucila aspon nejaky rezim /on ziaden/- a že ten rezim nevyhovuje jemu - panovi velkomoznemu - tak to je jeho problem - to on akože chce prist domov, pohladkat deti na 5 minut a nech hajde, idu pekne spinkat, aby on mohol dalej pracovat?! 😲
Nabuduce mu to vysvetli takto, že ty si ich narocky takto narezimovala, aby aspon vedeli, kto je ich otec!!!! ☹

MM sice domov nenosi tolko penazi ako tvoj, ale nosi usmev a pohodu, ja sa nanho tesim, ked pride a deti tiež, blazni sa s nimi tak, že mam min. hodinu pokoj - vtedy som pre nich vzduch.

A este, teraz su chlapci asi v tom najhorsom obdobi, aj minula zima u nas bola kruta, boli mrzutí, nic sa s nimi nedalo extra robit, v porovnani s tymto rokom je to o 300% lepsie / aj ked, teraz zase maju ine, tvrdohlave muchy 😉 /

A este posledna vec - vase manželstvo mi velmi pripomina pribeh mojej svagrinej, ktora tiež, kym sa venovala len manželovi, bolo vsetko OK, ked sa im narodil chlapcek, tak zacali hadky - lebo on chcel si uzivat a zodpovednost / okrem penazi/ mu vela nehovorila. Nakoniec to skoncilo rozvodom a potom to malo este velmi smutny ☹ koniec, ale to už je o inom

bibianka
6. mar 2009

Nechcem strašiť, ale cca po 10 rokoch manželstva najčastejšie prichádza 1. vážna kríza vťahu a mnohé manželstvá vtedy končia. Jeden z páru vtedy zvyčajne na tom druhom hľadá len chyby... Tiež jedno také manželstvo poznám.

Ja by som asi na ten čas, keď bude preč, odišla k rodičom, alebo aspoň tesne pred tým, než sa vráti, a trochu by som si tam pobudla. Aby sa vrátil do prázdneho bytu, aby nemal navarené, nech si vyperie sám, atd. atd. Nech si užije samoty, keď je taký nespokojný so svojou rodinou 😖

yasmina
6. mar 2009

Pre Danku/womenne:
Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom,
nech tvoj úsmev podobá sa kvetom,
nech splní sa ti najtajnejší sen,
to ti k narodeninám popriať chcem 😵

womenne
6. mar 2009

yasmin dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

altea
6. mar 2009

ahojte babuľky,tak sa zas po čase ozývame
🙂
zo soboty na nedelu sme mali v noci zhon,ani neviem ako na to prišlo-Samka som vykúpala,obliekla,uložila do autosedačky aby si vypil večerné mliečko a v tom začal bublať 😕 , chrapotal,z pusinky a nošteka mu šli hlieny.Nechápem,nič mu dovtedy nebolo.Dala som mu kvapky,odsalal soplíky a uspali sme ho v autosedačke.Keď sme ho preložili do postieľky zaliali ho hlieny ,plakal,dusil sa.Tak sme znova odsávali a "prespali" celú noc v autosedačke.V noci mu stúpla teplota,ale našťastie po čípku klesla.Počítala som každú minútu,ráno sme utekali do nemocnice,odobrali mu krv,a konečný verdikt bol:viróza.Dostali sme sirup,kvapky a máme sa liečiť.
Tak sa liečime.teraz je to už lepšie,ale je to hrozné sa dívať na takéto ubolené dieťa.

yasmi,myslela som na Teba a v duchu som uvažovala,aké musíš mať vycvičené nervy už ty,po tom všetkom,čo si prežila s drobcami.
Doktorka mi poradila,aby som Sofi dala "niekam inde" !! 😠 😠 ,vraj aby nechytila virózu.No kam,asi ?
Ale našťastie ,klop,klop,dúfam,že to nezarieknem zatiaľ nič,a to stále oblizuje Samkov dudlík ☹ ,alebo mu zoberie fľašku keď sa nedívam.
Babuľky idem riešiť -niečo sa deje vo vedľajšej izbe....ešte prídem.
😵

nana77
6. mar 2009

ahojky!!!
yas.... ani nepisem, lebo to uz by sa aj namornik cervenal...

elenita - gratulky petkovi a lucinke k vcerajsiemu vymesaciu 😵 😵 😵

womenne - vsetko najlepsie k narodeninkam, ty nas benjaminek 🙂

helka, raduske 😵 vsetko najlepsie k meninkam!!!

snad som nezabudla na nikoho 😕 😅

ja som sa vcer uz ani nestavila, lebo som od toho behania po lekaroch bola total odpalena 🙄 . kazdopadne vam vsetkym dakujem za podporu (aj ked zjavne o nic neslo), ale je fajn vediet, ze ste!!!!

kiwuska
6. mar 2009

wom vsetko naj, a pekne oslav narodky. ja budem buduci tyzden 🙂
yasmin, ja nemam slov, uz tu bolo povedane vela, len sa neobvinuj. myslim ze TM sa riadi heslom najlepsia obrana je utok. nereaguj. ☹
my sme klop, klop, v poriadku

womenne
6. mar 2009

Baby ešte raz dakujem 😵 😵 😵
dnes mi prišli zavesy z Bonprixu su užasne juj sa vytešujeme a asi som dostala najkrajši darček konečne sme našli pozemok 😵 😵 😵 sice ešte nieje nič isteboli sme sa nan teraz pozriet a pači sa nam huraaa po dlhom čase aspon jeden tak sa uvidi v pondelok. 😵 😵 😵 😵
segra dnes odišla tak smutno ale kedže drahy zabudol dat danove tak musime v nedelu na Slovensko 🤐

yasmina
6. mar 2009

kocky prekdime prosim na inu temu...ste zlate myslite na mna...ja uz vas tu zatazovat nebudem...
budeme sa bavit o detickach ved pre ne ta tema vznikla a nie pre mna a pre moj problem...
takze zmena temy 😉

yasmina
6. mar 2009

wom. ako oslavujes?

womenne
6. mar 2009

kiwuš dik 😉
yasmin no oslavujem trošku sme včera so segrou a dnes si otvorime s drahym vino už sa chladi mal ist s kamošmi na pivo ale som ho zdupala že na moje narodky ide sniekym preč že prei mne nebude no zase sa zabudol 🙄 ale nešiel by ho zase čakala perina na chodbe 😀

yasmina
6. mar 2009

wom. 😀

kili
6. mar 2009

wom, a čo oslavuješ? narodky?
ja budem mať o nejaké 2t a už som si vypýtala aj darček. som aj hovorila, že netraba nič, že bude dom, ale tak keď inak nedá, tak DVD rekordér 😀

kiwuska
6. mar 2009

jej to je tu tak vela marcovych?

womenne
6. mar 2009

no čo minule mal prist o 20.00 potom volal že prie o 22.00 a prišiel o 00.30 takže len čo vošiel som mu hodila perinu na chodbu a čau šiel spat do opbyvky. 😝
rano som ho skopala s postele musel spravit mlieko,bolo mu prišerne zle a bolila ho hlava ale musel prestahovat chladničku do kuchyne a prehodit dvierka,vypratat a uložit špajzu a vyniest všetok boredel za balkonu a špajze. 🙂 som svina že????ved hovorim že tvoj by to prei mne vzdal 😎

kiwuska
6. mar 2009

wom sa mi to paci 😀

nana77
6. mar 2009

kiwu, veru dost... ja taky, ja taky... 😎 barancek 😀

kili
6. mar 2009

ja malím kúpim na narodky toto http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/oblecenie...
hračky sa neoplatí, sa hrajú z bár čím a je im to jedno 😀 a určite aj dostanú. momentálne nič nie je, že čo by z hračiek POTREBOVALI na vývoj a tak

womenne
6. mar 2009

hi no ja sa nestratim,sekera som riadna ale nie vždy iba ked ma naštve a hlavne ked mam kramy 🤐
kili ano narodky o rok staršia 😝

womenne
6. mar 2009

inač sa ma v lekarni pytala lekarnička ked som kupovala doliva krem že či proti vraskam 😕 nanu čumim že či jej nešibe 🙄

womenne
6. mar 2009

kili dobry napad ja tiež rozmyšlam čo na narodky bycikle maju aj kopec hračiek by som chcela tie postele no uvidime čo ten pozemok.

grmitko
autor
6. mar 2009

Danka zelam ti vsetko najlepsei k narodeninam 😵 😵 bobalikom posielame pusinky 😀

kiwuska
6. mar 2009

kili to je mile 🙂 wom si jej mala povedat ze ano, na laktoch