Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

sppring
19. mar 2009

lenkamt - ja spis chci asi ty spojene spojkama, protoze muzeme vzit kazdy jednoho (kdyz budou mit kluci 10kg, bude to lepsi) a i kdyby byl jeden nemocny a musela bych s nim k dr. tak vezmu jedny golfky a ficim, druhy muze byt doma.. jinak budu vyuzívat nas TFK, ale na dovci a cestovaní do Ostravy k mamce (kdy muzeme vzit kazda jednoho) budou dobre ty golfky.. a pak kdyz budu u mamky a pujdu nekam sama, tak si vezmu spojky do kapsy a muzu vyrazit i sama 🙂

lenkamt
19. mar 2009

Sppring - aha tak to je iná vec, ale podľa mňa to bude strašne ťažké ovládať - zákruty, obrubníky na chodníkoch. tie tri spojky to nespoja na fest + tie golfáčové rúčky - no neviem, potom nám prezradíš 😉

sppring
19. mar 2009

no toho se taky bojim..ale snad to bude v poho 🙂 pani je hodna, objedna mi je, ja si je vyzkousim a nemusim si je brat..

diky vsem za info..

nana77
19. mar 2009

ahojky!!!
sppring, ahooooj kocka!!!! ako sa mate? jeeeeej, uz daaaavno som ta tu nevidela, naposledy snad este tesne po prichode z nemocnice... a ako chlapci? posluchaju? 😀 . pozeram v pase, ze uz mate rok!!!! gratulky velke!!! ja mam dvojickovy golfac a som max spokojna, ale tiez uvazujem nad kupov este jedneho mono golfacu, presne pre pripad, ked idem k dr len s jednym.. 😉

lalu, to ma mrzi s tou pracou... strasne mi prekaza, ked niektore firmy vyvijaju takyto tlak na matky na materskej.. normalne vydieranie, fuj! 😠 . pevne verim, ze sa so sefinom bude dat dohodnut k spokojnosti vsetkych!!!

leni, co ty sa ponahlas do roboty? sa doma nudis? 😀 😀 😀 robim si srandu, jasne 😉

yasmi, ano, ano, vsetky to tu nejako dlhodobo flakaju, vyhres vsetky absenterky a poriadne!!!

helka, dakujeme za pochvalu!!! veru, horizontalnieme... (to ake slovo som skomolila? 😅 😀 )

dnes som bola na krv na predoperacne a 6.4. som objednana na interne... zobrala mi 6 ampuliek krvi, ale celkom dobre ma pichla, chvalabohu, tak nebude modrina 😝

helka1
19. mar 2009

sppring ja mam 2 golface so spojkami. Neviem si predstavit narvat moje oblecene deti do dvojickovskeho golfaca 😅 nezmestili by sa a asi by si robili stale zle 😝 .Sice sa horsie ovlada to je fakt, ale 1 clovek to v pohode utlaci. Ono tie 3 spojky to drzia dobre a 2 golface su tam dost dobre upevnene, niekedy sa horsie manevruje mono kocik (je labilnejsi) ako 2 kociare naraz , tie sa len tak lahko neprevratia 😀

Lalu to je dilema, si aj k niecomu dospela ? Este ze som SZCO 😅 a zivnost obnovim kedy ja budem chciet 🙂

nana77
19. mar 2009

...kupou... 😅

mima595
19. mar 2009

Lenka - aj ja by som už išla do roboty🙂)) Niekedy sa mi zdá, že byť 2 roky s detmi je tak akurát... 🙂 potom si už vzájomne lezieme na nervy 😉
Nie, trochu inak - tato zima - teda od decembra do februára bola fakt kritická, majú svoju hlavu, stále som musela riešiťtie ich nekonečné bitky, celý mesiac sme sa skoro nepohli z bytu, lebo sa nás stále držala choroba - už som mala také stavy, že ich dávam ku svokre, a nastupujem do práce 😉 - ale večer ma to stále prešlo.
No a teraz, ako chodíme von, boli sme aj v MC /dnes iba v MAxxe - a som tam nechala 3,50 € za 1,5 hod. 😒 , tak je to už o inom a v lete to už bude uplne iné - dúfam, že sa mi konečne splní sen - ja klábosím s kámosškami na lavičke a oni sa hrajú v pieskovisku 😀

lumah
19. mar 2009

ahojte! 🙂

helka1
19. mar 2009

Lumah, este teba resp deticky som zabudla pochvalit. Uzasne fotky pod vodou, strasne by som si priala aby sa aj moji drobci vedeli takto potapat. Zatial sme boli len 1 x na plavarni ☹

Ja by som este nechcela do prace, ved ja pracujem z domu, ale este by som si chcela uzit take single tehotenstvo, ale to sa mi uz asi nesplni 🤐 takze len snivam 😔

lalupa
19. mar 2009

baby, celu noc som nespala, normalne som sa nicila 😅 , pozistovala som si co to, a aj doma sme sa zhodli, ze pokial utiahneme z jedneho platu, tak ostanem... este pokecam so sefom a uvidime

nan, skor si myslim, ze vertikalizujete 😉 nech mas op co najskor za sebou, joooj, budem na teba mysliet

to co je vonku?!!! cisty april 😝 bleeee

moje baby a ja mame rizikovy stupen 100, spali od 9-11,30, ledva vydrzali do 13 ej, od 13,30 chrnia zase
mala som si lahnut aj ja, som jak mechom prastena

dosli mi topanocky od raka s kacickou, tak sa na ne kukam 😵 rozkosnicky male 😵

lalupa
19. mar 2009

lumi,krasne potapacie fotecky 🙂

diddi
19. mar 2009

sppring, ja mam dva samostatne golface...mam aj spojky a uz nikdy v zivote ich nechcem pouzit...triafal ma slak z toho...kili bola so mnou, tak videla ake je sproste ovladanie kocika s nimi...dlho,dlho ich montujes a potom neskutocne zla manipulacia je s tym...tak pouzivame golface ak ide aj manzel, kazdy mame jednu babu...inac mam dvojickovy golfac:

http://www.samo-kociky.sk/disney-speed-sun-duo-...

a je uplne super, lebo je lahucky a super rychlo sa sklada...nezaberie vela miesta

yasmina
19. mar 2009

lalu si este tu ???

yasmina
19. mar 2009

margaretka ty facebookova maniacka 😀

nana77
19. mar 2009

ahojky!
lalu, mas pravdu, vertikalizujeme 😀 😅 !!!

helka1
19. mar 2009

nana horizontalne je vodorovne
vertikalne je zvislo 😀

Lalu a mas taky specificky odbor, ze by bolo pripadne problem najst si zamestnanie inde ? Teda ak by doslo k tomu najhorsiemu 😝

margaretka11
19. mar 2009

Yasmi ja nie som žiadna facebooková maniačka, hej? 😀 Keby som nedostala pozvánku do Super pets tak o nich ani neviem, hej? 😀

A ahojte maminy 🙂

margaretka11
19. mar 2009

a detičkám gratulujem k pokrokom a výmesačiam, nech sa babuliatkam krásne darí aj naďalej 😵

kili
19. mar 2009

mar, tak čo, už pripravuješ oslavu 😵

margaretka11
19. mar 2009

Kili áno, už ma chytá mierna nervozita 😀 . Tento rok to už nebude také okázalé ako minulý rok, ale dúfam, že oslava bude pekná 😵

kili
19. mar 2009

no mi práve tento rok budeme skôr oslavovať, minulý rok bolo o ničom a ani som nemala náladu.
na budúci týždeň pôjdem do maďarska nakúpiť blbosti. na výzdobu som ešte vôbec nemyslela. Ani sa to nedá kam dať, iba ak balóniky pod stropom. Kde sa to robí? je to drahé? 😒

margaretka11
19. mar 2009

kili neviem. Ja som rozmýšľala nad girlandami a že by sme z nich spustili pár balónikov, ale natrafila som iba na také nepekné girlandy a ja teda nemám v pláne vyhodiť peniaze za každú cenu. Takže girlandy zrejme nebudú a ak budú deti veľmi túžiť po balónikoch tak im nejaké nafúkame 😉

grmitko
autor
19. mar 2009

vidim ze sa tu zoslavovieva (cudne slovo, ale hadam viete co som tym myslela)

my sme dnes rano boli v MC na prednaske o vyvine reci, deti sa trosku vyhrali, som myslela ze doma len padnu do postela a budu spat, ale vymyslali este hodinu kym zaspali, ja osm zalhala s nimi, dne sbol budicek o 5,25 takze nic moc 😉 ale trosku som sa prespala s nimi a oddychla si 🙂

zajtra idem rano na masaz tak sa tesiiiiiim, moje kriza a chrbat mi budu vdacne 😀

grmitko
autor
19. mar 2009

ja inak uz tiez rozmyslam nad tortou, vyzdobou a tak 😀

lenkamt
19. mar 2009

baby aj ja už rozmýšľam nad darčekami a tortou 😀 a to sme až augustové 😀 ja sa na tieto narodky teším viac, lebo minulý rok to ešte tak nevnímali, teraz už budú slečny 😀

Margarétka - idem ti kuk zviera 😀

adrolka
19. mar 2009

lumah bohovské sú tie fotky 😵 😵

yasmina
19. mar 2009

lumah teraz som pozrela album uzasne fotecky... 😵 😵 😵 tie pod vodou...wau

grmitko
autor
19. mar 2009

lumi super fotky 🙂
skoda zeja som s naismi nemala moznost chodit na plavanie, ale pri ich tatinovi s tym hadam problem mat nebudu 😀 😀 😀 😀 ns tata je totizto potapac, on ked sa dostane do vody, tak len plutvy a snorchel hladam..... nad hladinou ho ani nemam sancu vidiet 😀 😀 😀 😀

kiwuska
19. mar 2009

lumi obdivujem fotky, teda aj deticky potapky, super.
tak sa tu chystaju dvojrocne oslavy, ponahlajte sa, mate co robit, aby ste nas dohnali 😀
chalani mali prvykrat na veceru kravske mlieko, zistili, ze to nie je ono 🙂 inac mlieko mali uz v omackach, privarkoch a v zemiakovom pyre, ale samotne este nie.

lumah
19. mar 2009

pridala som nové teraz ale do iného albumu. Inak dnes sme sa potápali už bez vety Dado áááá šup a ponoriť. Normálne sme len oznámili malým, že ideme do vodičky a ponorili ich a oni sa krásne nadýchli a zadržali dych! Moj muž dokonca nepovedal nič-on má Filipka-len ho trochu podvihol a ponoril a Fifo sa krásne nadýchol predtým. Už to vedia aj bez upozornenia, robia to podvedome. Je to paráda-fakt! 😀