Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
27. mar 2009

no utekám do Tesca, vybaviť posledné nákupy pred oslavou 😉

zatiaľ ahoj 🙂

womenne
27. mar 2009

mar a čo ste kupili drobcom?ja rozmyšlam nad takymi velkymi odražadlami,maly sa stym radi hraju v MC tak neviem majusice bycikle no uvidime ako na nich budu vediet.

diddi
27. mar 2009

wom,nemozem natierat...napr.rano a vecer a naobed a vecer dat kvapky?

womenne
27. mar 2009

ja som počula že mastička je učinnejšia ja davam len mastičku ale naši nemali take velke plochy aj ked neviem otom že by sa nemohla na velke plochy.
ale myslim že tak budeš moct ked jednou davkou nahradiš kvapky mastičkou.len naraz nedavaj to by bolo velke množstvo.mastička je v davkach silnejšia ako kvapky.

womenne
27. mar 2009

to rizeto spravim zajtra ale ja nerada varim sačkovu ryžu je vždy sucha 😖 asi ju nespravne varim bud je sucha alebo tvrda a pritom si stopujem minuty,ale zinuš tu raz ukazovala nejaky hrniec či nadbu na ryžu ako to funguje??

zuzka.25
27. mar 2009

ahojte

diddi,netuším, čo to môže byť, ale keď jej to neprejde, tak by som išla v pondelok k obvodnej a pytala sa na kožne.. :(

wom, máš kuchtu /tlakový hrniec/??? ja totižto tiež neviem uvariť dobrú ryžu v hrnci, tiež býva suchá a dnes som skúsila v tej kuchte a fantastikuš a za 7 minút 🙂
skopčím sem ten Jamin recept, dúfam, že sa nenahnevá:
"V kuchte najskor osmazim cibulku na oleji /alebo na masti/ potom tam dam preplachnutu ryzu, zalejem vodu, tak aby netrcalo ziadne zrnko a este trosku nad, ochutim /ja davam trosku soli, bylinkovu vegetu, a moj muz dava este aj majoranku/, niekedy dam do ryze aj trochu kukurice, zavriem vrchnak a ked kuchta zacne fucat stisim ju a stopnem 7-10 min /podla mnozstva ryze - na 4 osoby staci tych 7 min/ o chvilu ju mas hotovu a neprihori ti, nerozvari sa.....skus"

baby, mne je tuším lepšie 😕 odrazu z ničoho nič... ako stále to bolí ako fras, keď sa toho dotknem a chcem si ľahnúť, ale na dýchanie už celkom fajn a to som mala poslednú tabletku proti bolesti ráno o ôsmej.. sa teším ako malááá 🙂

womenne
27. mar 2009

no zuz praveže nemam dnes som sa divala na ceny tak 7litrovy stal 800.- a 5ltrovy 1200.-vraj čim menši tym drahši nechapem prečo? 😕 ale vyplata isti že ho určite kupujem 😎

grmitko
autor
27. mar 2009

Dani ja nevarim sackovu ryzu na rizoto ale normalnu spravim v hrnci 😉

womenne
27. mar 2009

no aj ja tak varim najskor si opražim cibulku a pridam premytu ryžu trošku opražim a zalejem vtedy je super ale občas uvarim sačkovu ked mi pochyby cela alebo tatiko zle kupi 😉
ale najlepšiu vari segra tiež v tlakovom hrnci,som si spomenula na jeden česky vyraz viete čo je rychloprd??? 😀

womenne
27. mar 2009

alebo vhodnejšie prdopeč???

elenita
27. mar 2009

Caute kocky, tak diplomovku mam odovzdanu, uz sa len naucit na statnice 😉

rosarita20
27. mar 2009

Elenita, sikulka, statnice tiez urcite zvladnes "lavou zadnoou"😉
Vela stastia..;)
Wom, no uz nenapinaj...🙂

zuzka.25
27. mar 2009

prasok do peciva?? 😉

el, no super, gratulujem 🙂

womenne
27. mar 2009

no prezradene zuziako si to vedela???ano je to prašok do pečiva ja som skoro odpadla ked som sa to dozvedela som sa smiala jak...

elenita
27. mar 2009

diky babule....ved ja som sem aj preto v poslednom case nechodila, nestihala som.....ale vlete uz bude klud dufam 😉 strasne sa tesim na leto 🙂

womenne
27. mar 2009

elenita velka gratulacia konečne maš klid že?ako si to zvladla s deckami??teda ja yb som určo nie nemala by somna to nervy.
inak baby ja som čitala prvy krat knihu po 2rokoch vtedy ked som bola s malimi v nemocke a onispinkali,jej užasny pocit asi stym zase začnem.

elenita
27. mar 2009

wom, no zvladla som to asi tak, ze uz 3 mesiace ficim nonstop, 24 hod denne 😀
Len dufam, ze to vobec pripustia k obhajobam...a ze cochvila bude po vsetkom...o 3 tyzdne mam 1.statnice, v polovici maja druhe.......
Motivujem sa tym, ze som si povedala, ze na promocie si kupim nove saty 😀

elenita
27. mar 2009

ale neviem, ake....rozmyslala som aj nad bluzkou a suknou, lebo ja este kojim......a v takych satach alebo korzete by som asi kojila dost problematicky 😅

womenne
27. mar 2009

ty ešte kojiš?wow to je super a to si odstrekuješ?alebo priamo oboch naraz??

elenita
27. mar 2009

uz si neodsavam, hoci by som mohla, lebo takto sa to mliecko vytraca........kojim uz len Lucinku, Petulo sa uz nechce prisat ☹ , ale zato Lucifuk je uplne zavisly na prse 😀

grmitko
autor
27. mar 2009

elenitka tak gratulujem a verim ze statnice zvladnes lavou zadnou 😉

helka1
27. mar 2009

Ahojky, tak hlasim sa z lazaretu. Adamko skoncil na antibiotikach 😖 kasle neskutocne, nastastie sopliky mu prestavaju tiect 😕 Radka bola dnes neskutocna, ked som prisla domov od Dr s Adamkom tal len plackala, dokazala ju rozculit aj smietka na zemi brrrr 😠 Ruky mam vytahane ako opica, lebo ku nikomu nechcela ist ☹ Medzitym sa mi 2 x pozvracala ☹ , 1x na obed a 1x teraz vecer ☹ Dufam, ze to je len od nervou a nic ine...
A tusim v chorobe budem nasledovat detvaky, nejak slabnem 😒

Zuzi vazne ta ryza v kuchte neprismudne ? 😕

Dnesnym oslavujucim prajem vsetko naj... 😵

jankabambulka
27. mar 2009

ahojte
alenitka - ja má štátnice až 28.5. a diplomovku odovzdať za 3tt. a poslednú skúšku mám až 2.5!!!! do čerta ani neviem ako sa budem učiť. keď v noci deti nespia a cez deň somako mŕtvola. napr. teraz v noci boli hore o 23, 1.30, 2.30, 3h, 4h a o pol piatej už booli hoe nastálo
skrz kojenie sa natrápim -ako to budem robiť lebo na skúškach odstrekujem pred tou hlavnou aulou ako sú šatne tie maličké 3 boxíky tak tam sa schovám a fachčím. minulý týždeň som bola v banskej ale len tak na otoč malá my tam stále bučala po ceste jej vyšiel zúbok 😝

zuzka.25
27. mar 2009

wom, chodím už 4 roky do jedného českého denníčka, takže mi to príde úplne normálne slovo 🙂 a dokonca niektoré baby bývajú niekde tam, ako ty teraz 🙂

el, pekne si vydržala s kojením.. wau

helka, no parádne vás to zložilo... to mi pripomína situáciu spred 2 týždňov u nás.. tiež kompletka všetci chorí :( držte sa... a liečte sa..
fakt, tá ryža je super, nemiešaš, neprihorí, nerozvarí sa.. ja som kukala jak puk 🙂 a bála som sa tú kuchtu otvoriť, že čo na mňa vyskočí 🙂

lalupa
27. mar 2009

ach mamule studentky, drzim palce, uz nech to skonci ☹
heli, aj vy nech ste rychlo zdravi, ved uz ide jar 😅

kili, vsetko naj k meninam

marg, budem na vas zajtra intenzivne mysliet, nech vam dopadnu oslavy dobre
kili,detto
pogratulujem az zajtra,aj ked ja som taka "predvecer vyrocia",ale ma tu ukamenujete 😅

ostatne pozdravujem a prajem dobru nocku

rosarita20
28. mar 2009

Prvaaaaa 😀 😀 😀
Dobre ranko, mili narodeninovy oslavenci prajem Vam vsetkym vseeetko najlepsie, vela zdravicka, stasticka, vzdy usmiate licka, rodicia nech vas posluchaju 😀 😀 😀 , vydarene oslavy a kopec krasnych darcekov ! 😉 😉

yasmina
28. mar 2009

Dobre ranko...
Kili a Margaretka drobciatkam prajeme k narodeninkam vsetko len to naj naj naj hlavne vela zdravicka a pocuvajte svoje milujuce mamicky 😵 😵 😵

kiwuska
28. mar 2009

marg, vsetko len to najlepsie krasnym detickam, nech ti robia radost, vela stastia simciatka 🙂

womenne
28. mar 2009

Dobre ranko
oslavencom prajeme nadherne narodeniny,vela zdravička,štastička,lasky a poslušne a tolerantne mamičky 😵 😵 😵
baby potom pridajte foto.

yasmin možem im dotoho mlieka pridavat Biopron že??dnes maju aj jogurt,včera mali aj chleba ale nič im nebolo,tak si myslim že by to už malo byt ok.inak sud mame 13 maja 😔

yasmina
28. mar 2009

women v pohode aj ja som ho tam davala...bude to aspon vanilkova mnamka...
sud so segrou?