Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
9. apr 2009

vsetci to tu flakate??? to kazzdy umyva okna, vypeka, upratuje, bla bla...???
tak my sa flakame po vonku, nemam nakupene nic, dnes splnujem 😎 , babulkam som nevedela,co robit,tak nakoniec ruzickovy kel nad parou, zemiacik,zltok a mliecko, na sposob spenatika, mnamky bolo

uplne som zabudla,ze velka noc je aj o rozpravkach...tohto roku to bude ine, neviem si predstavit drzat deti pred telkou,lebo chcem pozerat ja... 😅 to asi radsej vypadneme von

yas, tak ako, idete?

zuzka.25
9. apr 2009

ahojte všetci...
hlásim, že žijeme, tiež sme stále vonku, aj 2x denne, chodíme špinaví a unavení 🙂 ale konečne fajn počko, tak to náležite využívame...

yas, tiež ma zaujíma, či idete??? ja by som nešla.. salmonelu som raz v živote mala a neprajem to ani nepriateľovi.. je to hnus fialový, myslela som, že zdochnem... :( bleee

všetci drobci sú nádherní, skukla som aj fotky narýchlo...

idem teraz kuk ordináciu...

lalu, plánuješ dnes nejakú prehliadku foto? 🙂

yasmina
9. apr 2009

ideme zajtra vecer...slubili ze budu pomahat...ak nie otocka na pata...aspon si moja mamka odychne...ale ja som stalo K.O., na obed z nicoho nic take krce ze som myslela ze moja posl.minuta...nospa zabrala az do 20 min.bolo to hrozne...
volala som Dr. mam velmi vyskoke erytrocyty v krvi...ale netusim co to znamena...

adrolka
9. apr 2009

yasmi, ja len na skok, lebo kukám ordináciu, ale tí tvoji chaloši sú strašne kráááásniiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

zuzka.25
9. apr 2009

juj, yas, no som zvedavá, či ozaj budú pomáhať... ale verím, že áno, fakt si aj tá tvoja mamina potrebuje oddýchnuť...
tiež neviem, čo to znamená, že máš vysoké erytrocyty, ja som mala zasa klesajúce trombocyty... snáď altea poradí..

yasmina
9. apr 2009

zuzka to aj ty si mala take krce ze az mdloby..s.tudeny pot a na wc si myslela ze umieras? 😒
adrolka dakujeme 😵

zuzka.25
9. apr 2009

yas, ano, nieco podobne ako ty.. ja uz si to nepamatam presne do detailu, ale mali sme to vsetci 4 naraz a fakt som myslela, ze umriem vtedy :( a že sa na wc budem škriabať po strope.. najhorsia moja choroba zatial... a mala som do toho skusku, na ekonomickej, cize uplne ina budova, som tam hladala wecko, prišiel profak, povedal, že ideme na ine poschodie 🙂 a taaak 🙂
a niekedy sme sa doslova tlkli o zachod
a pomohol mi hrozne hylak
hnusne kvapky, ale ozaj pomahaju....

nana77
9. apr 2009

ahojte!
co je nove? my sme boli dnes v brne v olympii trosku na nakupoch, tak som celkom k.o. 😝

baby, co ste zhanali toho ELMA (dobre som to napisala?), tak ho tam mali, stal cca 1000kc a vysoky bol asi 30cm

yasmina
9. apr 2009

nana toho hracieho?co spieva od fisher price?

lalupa
9. apr 2009

nan, my ideme zajtra do madarska, snad tam nebude nalet kobyliek zo slovenska 😅

zuzka.25
9. apr 2009

nan, tak ste si uzivali 🙂 a co si nakupila dobreho?

lalu a v madarsku neni sviatok?? nalet tam urcite bude 🙂

nana77
9. apr 2009

yas, no ked ma zabijes, nevsimla som si vyrobcu, ale hraci bude, lebo tam k tomu boli nejake baterie, mm hovori, ze snad aj chodi ci co (ale zato ruku do ohna nedam).

lalu, no ved sme sa bali navalu ludi, tak sme isli radsej uz dnes 🙂

zuzi, no ja ani neviem, stravu a kozmetiku, mm si kupil dva obleky, boty, kosele, kravaty..., malym som v c&a kupila take namornicke prechodne bundicky a opalovacky. no a sebe - klasika - nic 😒

yasmina
9. apr 2009

nani mrkla som na nete ten obchod Pompo Maxi je to elmo od FP ale vie sa len smiat a hadze sa o zem 😀 a ten co sme s adrolkou chceli vie este spievat atd...
inac nechodite na nakupy radsej do Freeportu Hate?pri Znojme? ked sme boli v BA vzdy sme tam zasli...lebo Olympia sa nam zdala predrazena oproti Freeportu ale zalezi co chces kupovat 😉 idem lahnut bo som grogy...
dobru nockuuuu

altea
9. apr 2009

yasmi 😲
takže aby si bola kľudná:
Zvýšené hodnoty erytrocytov sa môžu vyskytovať :pri pobyte vo vysokej nadmorskej výške,zvýšenej hladine erytropoetínu, dehydratácii (to je yasmi , 😉 )niektorých poruchách obličiek, srdca a pľúc...
Znížená hladina je znakom o chudokrvnosti, tehotenstva, krvácania, niektorých onkologických ochorení, fajčenia.....

našla si sa ?
papa.dobrú nocku

😔

womenne
10. apr 2009

yasmin držme si navzajom palce ok?ja budem mysliet na teba aty na mna 😉 my ideme tiež dnes mam nervy v .... ma vnoci bolel žaludok som ani nespala 😔 to už od nervozity.

jankabambulka
10. apr 2009

ahojte babulky.
prosím Vás toho elma ja som videla len na nete a len hracieho a soievajúceho. je aj iný??? http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=33037

ja som tiež nad ním rozmýšľala , ale u nás v dráčiku nič také nie je a iné hračkárstvo široko ďaleko nie je len tesco

womenne
10. apr 2009

tak ja už mam zbalene,ešte potraviny musim kupit čo maly možu budem si im varit sama.idem kupit neteriam nejake čelenky a sponky.dnes držim post som zvedava či vydržim som iba o kave a jeden rožok ale akosi mi neberie 😖

adrolka
10. apr 2009

cafte. ten elmo čo xceme s yasmi vie rozprávať, spievať,tancovať, ukazuje nejaké emócie, bola to novinka na vianoce. 🙂

yasmina
10. apr 2009

janka to je ten co stoji v cechahch 1000korun...to je iny...ten sa len smeje...
koćky idem k svokrovcom balime sa...nie je tam dobry signal ale ozvem sa...drzte sa...

yasmina
10. apr 2009

wom vies ako sa mi chce ze? a MM od rana sibe opat nic nove 🙂

yasmina
10. apr 2009

altea diky 🙂 ale ja mam aj kardiomyopatiu...takze asi vsetko zo vsetkym suvisi...

nana77
10. apr 2009

ahojte!
jasne kocky, ja sa v tych "elmoch" nejako neorientujem, len som ho tam videla, a kedze viem, ze ste ho tu zhanali, tak som dala echo. tak ak nabuduce nejakeho este uvidim, kuknem lepsie, ked uz teraz viem, co vsetko by mal vediet robit 🙂 .

yas, wom...tak vam prajem, podla moznosti, co najlepsie a najprijemnejsie prezitie velkonocnych sviatkov!!!!

a vsetkym ostatnym tak isto, veselu velku noc!!!!!!!!!!!

womenne
10. apr 2009

yas viem si predstavit jatakisto 😝

nana dik podobne mi prajeme všetkym´krasne velkonočne sviatky a nech vas drahy ušetria od studenej sprchy 😵

womenne
10. apr 2009

tak mi jedem držte mi palčeky babulky ☹ 😒 😖

altea
10. apr 2009

šťastnú cestu wom, 🙂 yasmi 🙂 ,veľa síl,trpezlivosti...
a vám ostatným babuľky krásne slnečné veľkonočné sviatky,veľa vodičky a šibačov.

aneti78
10. apr 2009

ahojte 🙂

vsetkym Vam prajeme krasnu Velku noc, vela veselosti 😉

rosarita20
10. apr 2009

Ahojky babizne,
tiez Vam chcem popriat krasne velkonocne sviatky, hlavne nech su plne spokojnosti (obvzlast u wom a yasmin 😉 ) a slniecka 😉 😉 (iked to zase asi nie vsade bude podla predpovede.. ale co uz? 😝 ) A hlavne nech si to uziju mali kupaci a mlade slecny (bez nasledkov zo sibania a studenej vody 😉 )

kiwuska
10. apr 2009

Krasnu Velku noc, nech vam vsetkym prinesie radost, slniecko nech osusi slzy a a jarny vetrik pofuka to co boli.
zhovievavych kupacov, a slabe korbace praje spoza haldy papierov zela kiwuska

lenkamt
10. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂 🙂 🙂 aj my vám želáme krásne sviatky 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
10. apr 2009

ahojte,
aj my sa pripajame s prianim krasnych sviatkov 🙂

Leni to uz ake velke babulky mas, krasavice 😉 budeme mat kraaaasne nevesty 😀 😀 😀