Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
15. feb 2009

yas, tak napis, ako chlapci,ci je to lepsie
a kvietkovci dnes co porabali?

rosarita20
15. feb 2009

lalu, niekedy v oktobri... cize uz boli velki hapi (chlapi) 😀 😀 😀 , bala som sa ako to bude prebiehat, ale len zo 3 dni trosku mrnkali, ale potom uz pohoda, (teda kym sme este boli na cici, tak sa budili, ale to ich bol MM zobrat, si cucli a supli sme ich spat do postielky,medzi 4-5 sme ich nechavali uz u nas), ale ako su odstaveni, spia krasne celu noc 😉 😉 😉 teda konecne v dvoch rokoch 😝 😀

nana77
15. feb 2009

lalu, tak sa setri laskavo!!!! ja viem, ze ma chces vidiet (to ako som sa vyhrazala, ze ta pridem vyplatit), ale radsej sa dohodnime na normalnom stretnuti bez bitky 😉 . mna nezlanarili na facebook, lebo ja ho neviem ovladat 😅

yas, super, ze zaspali skor!!! a ako im je? hlavne miloskovi?

mar ahoooj!

yasmina
15. feb 2009

no dala som ryzovy odvar po lizickach...Miloskovi 1 celu tabletu cierneho uhlia...dnes som ti pisala ze nema teplotu a o 1 hodku nato uz mal :-/ 38,7 som mu dala panadol lebo mu bolo zle chudatku a zabral...
uvidime aka bude noc...

margaretka11
15. feb 2009

hiiiii vy ste rýchle ako katastrofa 😀

ja som sa trochu zacukrovala s manželíkom

yasmina
15. feb 2009

lizickach pcheee lyzickach... ja uz hlupnem

margaretka11
15. feb 2009

kvietkovci sa majú krásne. Počúvajú len málo a mňa skoro vôbec, ale robia toľko krásnych vecí, že im to odpúšťam 😀

rosarita20
15. feb 2009

marg, vidis ja sa ani necukrujes a tiez nestiham 😀 😀 😀

nana77
15. feb 2009

babulky, idem sa rozlucit! a to som si hovorila, ze o 21.00 zalahnem... 😅
dobru nocku vsetkym!!!!!!

margaretka11
15. feb 2009

naši malí už vedia povedať aj svoje priezvisko, keď sa spýtam ako sa volajú. Len je to ešte trošku nezrozumiteľné a navyše aj Simonko sa volá s ová 😀 , ich výslovnosť priezviska je zhruba chachova 😀

rosarita20
15. feb 2009

dobru noc, nana 😉

margaretka11
15. feb 2009

Nana dobrú noc a krásne sny 🙂

margaretka11
15. feb 2009

Rosarita má to tu vysokú rýchlosť 😀

lalupa
15. feb 2009

len nech spinkaju, to je ten najlepsi liek... a velky m ide do roboty?

nan, ale ked ony boli take zlate a bolo nam spolu fajn...snazim sa len do istej miery a ked ma to pusti dalej, tak sa uz zabudam...ale o chvilu to bude mesiac, uff, tak uz by som mala byt v suchu 😉

apropo, ta uzasna dvojickova maminka, ktora kojila 2 roky sa sama prezradila 😀 gratulujeme rosi 😵
moje cici su jedna katastrofa 😅
a kedy ste presne narodeni?

yasmina
15. feb 2009

dobru nocku a drzte nam palce aby moji neteplotkovali a neblinkali paaaa

margaretka11
15. feb 2009

tak to aj ja gratulujem rosarita, krásny výkon pri dvojičkách 😵

margaretka11
15. feb 2009

dobrú noc yasmi a krásne sny. Malým budem držať palce, nech je dnešná noc lepšia 🙂

rosarita20
15. feb 2009

marg, teraz zacina dalsia krasna etapa, rozpravanie... 😀 😀 my sa niekedy ideme usulat ake krasne skomoleniny vedia vypustit z tych malych ustociek...by som ich zjedla aki su bohovski 😵

lalupa
15. feb 2009

nan, krasne snicky a spanok neruseny aspon do 6-ej 🙂

kvietok, necukruj, lebo ti budem zavidiet 😉 (len tak dalej,esteze vas nevidime 🙄 😀 )

kiwuska
15. feb 2009

dobru noc..... aj nas kubo hovori, ze sa vola jakubko saso, tam maju byt makcene. a este si zobral hracku co mali ako malicki a je tam na labke take staniolove zrkadlo, no nie je to normalne zrkadlo, pozera sa do toho a zrazu stastny usmev a povie, jej janicko

margaretka11
15. feb 2009

Rosa no u nás je to rozprávanie v plnom prúde už dávnejšie, hlavne Simonka (po kom to asi má? 😀 ) je náramne urečnená, ale musím povedať, že má aj výborný sluch lebo hneď po mne všetko zopakuje a aj výslovnosť jej ide veľmi dobre. Simonko často prehodí písmenká alebo slovíčka tak zahuhňá. Simonke rozumiem lepšie, keď niečo chce 😵

margaretka11
15. feb 2009

kiwuska, no nádherné 😵

kiwuska
15. feb 2009

... no to mu ja hovorim ked sa salie ze je saso pocmarany, a on si uz chuda mysli, ze je sa tak vola 😉

margaretka11
15. feb 2009

lalu, už som poslušná a necukrujem 😀

kiwuska
15. feb 2009

marg a co cukrujes???

margaretka11
15. feb 2009

tie deti všetko pochytia 😀 , mne uletelo blbec a už Simonka opakovala bbec 😀

margaretka11
15. feb 2009

manžela a on mňa 😀 . Ale už nie, poslala som ho spať 😀

kiwuska
15. feb 2009

ale fakt dobru noc, sice som sa nedozvedela moc o cukrovani, ale je to asi nieco zle 😀 tak margaretka, necukruj

rosarita20
15. feb 2009

Dikes baby 😉 😉 😉 ,
no tak poviem,ked som bola predminuly tyzden u lekara s tymi prieduskami... doktor ma popocuval a potom vyberal nejake ATB a ja vravim, ze este stale dojcim a on, ved hej, to pekne, ved vy aj mate z coho 😀 😀 😀 cize neviem, ci je aj toto jeden z faktorov, ale sama som rada, ze sa takto podarilo 😉 Ono este aj teraz pridu maminka cici, ale uz ich ukecam, ze mliecko bolo len pre male babatka, a zatial mi to "zeru"..🙂
Btw. neviete mi poradit kedy asi mliecko zmizne?

margaretka11
15. feb 2009

kiwuska už nebudem 😀