Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
1. mar 2009

mar, tak dufam, ze to v zdravi prezijes 😀

baby, mna taaaaak boli hlava... aj som si dala ibalgin, snad to prejde...

lalupa
1. mar 2009

kili, my ta tu uz nejaky tyzden - dva pozname 😉 a vazime si ta, a nenechame si ta urazat !!! 😠 😀

yasmina
1. mar 2009

nana chuda...aj mne bolo blbo som brala sumakovy Panadol

nana77
1. mar 2009

dobre, dobre aj ja sa pojdem bit 😀

lalupa
1. mar 2009

yas, tak spolu sme silna vaha 😀 😀 haha, si to predstavujem 😀 , to by dostal poriadne, mozno aj za to,za co by nemusel 😀 😀 😀

kili
1. mar 2009

no baby, môžem si vás napísať ako svedkov na rozvod? 😀

nana77
1. mar 2009

a nech sa ti chlapi trasu, lebo ked mi nosime, vlacime, dvihame dve deti, tak to su ine svaly!!!

yas, dufam, ze to prejde, je mi aj dost na tycku... no, necitim sa bohvieako. len som cakala az doperie pracka

lalupa
1. mar 2009

nan, pomoze neboj 😉
super, uz sme silna trojka 😎

mar, vidis vidis, mohla si kludne spavat, ale uz nebudes... 😀

yasmina
1. mar 2009

hehe
inac nana som pozerala album...drobculik ako hajkal po sediacky...to ako k tomu doslo...nasim sa este totoo nepodarilo....to je take zlate

yasmina
1. mar 2009

kili mozes...ale verim ze sa nebudes musiet rozvadzat 😒

yasmina
1. mar 2009

Maxim sa budi ma zapchaty nostek...dat mu kvapky alebo zapnut zvlhcovac? 😕

lalupa
1. mar 2009

"radsej bez vola ako s volom" L.Hriadelova ( 😅 )

yasmina
1. mar 2009

lalu 😉

nana77
1. mar 2009

baby, chcela som napisat MY ( nie s "i") bozemoj, uz mi hrabka, gramatika, gramatika.. 😅

no veru, tri musie vahy ale zato dvojickami trenovane, to by bol aky vyprask!!!

yasmi, ja ani neviem, to bolo doobeda, dala som ho do postielky, a on sa tak nejako usadil a rovno asi zaspal. potom som ho po chvilke isla skontrolovat a ked som to videla, hned som to cvakla 😀 , ale potom som ho normalne ulozila, aby si odpocinul

yasmina
1. mar 2009

no idem kocky...dobru nocku...manzel prisiel do spalne...tak vypinam PC a kukneme este nieco v TV...
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nana77
1. mar 2009

yasmi, pa a dobru!!!

mamulky, aj ja sa rozlucim, idem si tiez lahnut, aby gebulka prestala boliet 😝

dobru nocku vsetkym!!!

lalupa
1. mar 2009

dobru nocku babulky, uz mame zase o krocik blizsie k jari aj podla kalendara, jupiiiii!
sladke snicky 🙂

zuzka.25
1. mar 2009

čautéé

len som vás prišla dočítať narýchlo a pozdraviť a hlásiť, že žijeme, aj keď dnes prevažne bez vody.. ktoré ste pozerali správy, tak viete, že bola nejaká havária a prasklo obr potrubie a polka BA bola bez vody..a do toho prasklo este nejaké tuto o ulicu dalej, tak vsetko zatopené, podzemné garáže 1,5 metra vody, škoda... no veru, ľudia budú poriadne naštvanííí... ešte šťastie, že nemáme tam garáž 🙂

dračik, nestraš samu seba 🙂 budeš spokojná, uvidíš... kočík je super, spať sa ti tam naučia, ak spia v autosedajde, tak pohoda, ten prvý má asi taký sklon... fusaky tam zmestíš, kúpila som v babylande za 900 korun a su tam akurat.. nemusis mat origos jane, tie su strasne drahe... ak ti už malí sedia, tak v pohode môžeš vyraziť von hoci aj zajtra.. a ja dúfam, že napíšeš, že si spokojná... a keď svieti slnko, tak my sme mali slnečník.. v strede, kryl jedného aj druhého.. a striešky tiež bohate postačujú... uvidíš, bude to dobré 😉

kili, to mi je ľúto, čo zas máš doma... keby mi povedal, že som j... á, tak to by som asi nepredýchala :(

yasmi, krásne fotky, krásna mamina

nan, super videjo 🙂 nádherne sa rehlia...

lalu 🙂, veru, už nech je tá jar tu...

mar, dúfam, že spíš a nebojíš sa niekde v kúte 😉

idem aj ja hají, pááá

kili
1. mar 2009

zuzi, pozerala som správi a aj som to tam spoznala, lebo nad tými garážami sme boli v kúpeľňovom štúdiu, nám robia návrhy, by sme tam niekedy aj malí ísť.

rosarita20
2. mar 2009

Dobre ranko, prvaaa 😀
Ste toho popismenkovali, som si vas precitala pri ranajkach... inac lalu som dojedala ten spenatovy kolac co si sem hodila link, no vcera soom sa doslova obzrala, mnam, mnaaaam, dik za recept 😉
Inac volakedy davno som citala,ze spenat sa nema uz navovo prihrievat, neviete co je na tom pravdy??
lebo som nemala srdce taku fajnotu vyhodit..a som sa objedla aj teraz.. 😀
Yasmi, tak aby si sa mohla cervenat este trosku viac, napisem aj ja (uprimne) ze si fakt velka kocica 😉 😉 😉
Marg, ty ako prezila si bojim bojim v zdraviiii????? 😀
PC romantika mi skoncila, chlapci sa biju.... 😠

yasmina
2. mar 2009

dobre ranko druha 😀 ...
rosarita dakujem
Margaretka ako si prezila vcerajsi film?

womenne
2. mar 2009

Dobre ranko tak my sme vyprevadili tatika do prace,Niko ešte dospava noc mal horučky 38.7 😕 nechapem z čoho,on mava iba zo zubkoch teplotu a ja som že už maju všetke,kolko ich ma byt mu to spočitam.
yas,pekny domček aj ja pošlem medzi ktorymi sa rozhodne ked bude pozemok 😀
kili čitala som, teda čo mu drbe????aj my praktikujeme pevne objatie sestre to dokonca povedala psychologička,on by tam mal chodit stebou aby si nemyslel že si vymyšlaš 😉 A chalani ako?Nie su na nosenie už tažky?neboli ta chrbat z toho?ja ked mam zdvihnut Seba tak vzdycham jak...je strašne tažky 😀
nana no namalovana a upravena lenžemam vyražky okolo nosa vkuse mala by som ist stym ku kozmetičke ale akosi nemam čas.ešteže kadernička pride ku mne domov.

Vo štvrtok pride sestra s neterami juj ako sa tešim maly ich spominaju od soboty ked som im to povedala čož som aj olutovala lebo furt bečia že chcu ADU a AŠU(sona) 😝

ninazoja
2. mar 2009

Dobre ranko
No teda vy ste toho vcera popisali nieco som stihla prebehnut,ale veru zvisok si necham na neskor 😀
My sme boli vcera u svokrovcov. Bolo krasne pocasie tak sme sa skoro cely den motali po vonku. Jaj keby uz bola jar a vonku teplucko a nemuseli by sme sa babusit do vetroviek 😉

yasmin ty si ale kocka 😉 . A tvoji chalani su strasne zlatucky 🙂 A este musim pochvalit aj domcek 😉

women hadam nebudete chory ☹ .

No idem varit. Na dnes mam na plane lievance. Slubila som ich svagrovi ako odmenu za fotenie nasich bab. A myslim ,ze si zasluzi 😝 😝

womenne
2. mar 2009

tak zubky by to byt nemali ma sice vzad troška miesta ale to tak ma byt nie????

womenne
2. mar 2009

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
okrem toho posledneho tam sa nam pači fasada 🙂

yasmina
2. mar 2009

wom. ten posledny sa mi paci...
je to iny styl ako nas ale zaujimavy...

womenne
2. mar 2009

yasmin manžel chce prvy a ja 3ti a ak sa nedohodneme bude druhy 😀 ale všetko zaleži od pozmku ak bud maly vyhravam ja. 😎 ak velky manžel. 🤐

yasmina
2. mar 2009

my mame 19 x 42 m...tak sa tiez musime prisposobit pozemku....ja som chcela nieco do sirky ale nevyslo...

grmitko
autor
2. mar 2009

ahojte pisatelky, vy ste toho zase popisali...

mne vcera obsadil pc mangel, tak som pozerala tv 🙂 bojim bojim film nie, pozerala som Laru Croft, taka rozpravka pre deti, ale dalo sa pozerat 😉

Danka zubov maju mat 20, my uz mame davno plny pocet 🙂 dufam ze nebudete chory, zase 😒

Dracik, ty sa tes na novy kocik a nedepkaj sa 😀

marg ako si prezila bojim bojim? spala si vobec? 🙂

ja som sa velmi nevypslala nas Domko si zmyslel, ze o tretej je cas vykrikovat z postele, tak som ho vzala k nam, a samozrejme ze spal krizom cezo mna a prevaloval sa, tak spanok o nicom a rano som klusala do skolky podat ziadosti, nech to mam za sebou, ale budem musiet najst este nejaku skolku asi ako rezervu, keby nas v tejto skolke aj tentokrat chcela od....t, tak idem kuknut ake mame este pobliz a ked tak tam zajtra donesiem ziadosti

margaretka11
2. mar 2009

Ahojte. Slávaaaaaaaaa, žijeeeeeem 😀

A bola som sama aj na WC, haaaaa 😀 . Manžel to vzdal, hrdina, že vraj je unavený 😀 . Ale ja som dopozerala, ale keď som si potom šla umyť zuby tak som radšej nepozerala do zrkadla, čo keby pri stene stála Samara, že? 😀