Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
3. mar 2009

sup kuk 😉

bibi, mozno by ich to bavilo 🙂 , ja som na tom valci naucila malu lozit, potrebovala len nakopnut, aj ked svalstvo mala uzasne, cvicila na sebe, vkuse brusaky, aj na brusku cvicila chrbatik...
ale je pravda, ze pre niektore deti je lozenie nezaujimave, a preskocia to 😉

bibianka
3. mar 2009

Nana, našla som bakalársku prácu o zorniciach, ale je to dosť odborné http://is.muni.cz/th/151003/lf_b/bakalarska_pra...

nana77
3. mar 2009

lalu, tie su take krasne, princeznicky 😵 !!! a krasne oblecene su 🙂 🙂 🙂 . ten domcek vam zavidim (ale v dobrom, samozrejme), to musi byt super, taky vybeh pre deti

lalupa
3. mar 2009

je 😵 mazem...

nana77
3. mar 2009

bibi, a je to dobre alebo zle? uz som sa trosku skludnila, tak ci to mam citat...

bibianka
3. mar 2009

Tak ten valec skúsim zaobstarať, nech to lezenie trocu nakopneme. Oni fakticky ešte liezť nemusia - kor. vek majú 7 a pol mesiaca. Mali sa narodiť v júli a žiadne júlovčatá, čo sledujem, ešte nelezú, niektoré sa začínajú len plaziť, niektoré stavať na 4. Filip vie zdvihnúť zadok a strčiť si pod seba kolienka, ale používa to na pretočenie na chrbátik, nie na pohyb dopredu. To urobil len raz ešte niekedy pred Vianocami, keď sa chcel dostať k nejakej hračke, ale odvtedy už nie. On je vôbec taký, niečo prekvapujúco urobí dosť skoro, a potom akoby zabudol. Tak to dopadlo u oboch aj s držaním fliaš. Aspoň Sašula si malú fľašku niekdy podrží, ale Filipko na to kašle a to si ju vedel podržať ešte skôr ako Saška (ako 5-mesačný, čiže fakticky 3-mesačný).

bibianka
3. mar 2009

Nana, len som to preletela - naša kapitola začína takto: Anizokorie, nestejná šíře zornic, se vyskytuje u 20% lidí. Nemusí být vždy výrazná, rozdíl v šíři zornic do 0,3 mm se označuje
za fyziologický...

nana77
3. mar 2009

jeeejda, a to ako premeriam...? podla tej filipkovej fotky myslis, ze je to do tej sirky?

bibianka
3. mar 2009

mne sa to zdá viac, aspoň teda na tej fotke, budem si na neho musieť zajtra posvietiť. Ak by to bolo patologické, tak podľa toho, čo píšu, je chybná tá menšia, nie tá väčšia (ak to viac vidieť pri svetle, je to naopak)

nana77
3. mar 2009

no nic, zajtra to pokukam aj ja, teraz som uz hotova, idem spat. dufam, ze to nie je patologicke ani u nas, ani u vas!!!!

dobru nocku!!!!

bibianka
3. mar 2009

dobrú 🙂

womenne
4. mar 2009

Dobre ranko
lalu zase som nestihla fotky ☹ prečo ich nenechavaš dlhšie aj pre nas spachtošov?? 😅
tak naša noc večer Nikolaskovi stupala teplota panadol zase neabral,tak sme to enjak zvladli oibkladmi do 00.30 to som mu dala nurofen a on už zaspinkal a teplotka klesla behom pol hodiny.a už nevystupila.
Chcela som sa vas spytat včera večer a sa Niko vycikal a boli tam take 2mastne flaky a moj to zabudol vyliat tak šla som des ja a tie flaky boli stuhnute ako ked je polievka v chladničke tie mastne kruhy viete?čo by to mohlo byt????dnes ideme dat moč tak jej to poviem mam strach vbec neviem zčoho su tie teploty.

lenkamt
4. mar 2009

ahojte 🙂

Yasmi - Ip 😉

Womene - ten moč môže byť taký po liekoch od teploty. my už teplotu nemáme 🙂 už len zbaviť sa sopľov, dnes odsávame, kvapkáme, odsávame 😉

womenne
4. mar 2009

len mysliš?ja som si to chcela vyguglit ale taky članok som našla že ho nemam šancu prečitat ale našla som tam par zaujimavosti o prekyslovani organizmu a normalne to na mna pasuje 😕 vypadavju mi vlasy,som nervozna,niekedy hašteriva,byva mi tažko ked sa najem..... dam vam ho tu neskor.
Sebko ma tiež ešte nadchu ale on sa vie vysmrkat tak vpohode Nik to nevie tak sme odsvali to bolo strašneeee

ninazoja
4. mar 2009

Dobre ranko
Vcera som vas nestihala ☹ : Robila som velke upratovanie a vecer som makala na orbitreku tak som potom uz len pozrela ordinaciu a isla som spat. Dnes ma teda riadne bolia nohy ale aj tak som si dala 15min na orbitreku 😝 Musim nieco so sebou robit lebo uz to je hroza 😠 .
Nasa Zojka ma smolny tyzden 😒 . V pondelok padla rovno na pusku, roztala si celu peru a vcera sa zase zrazili s Ninkou. Ninka nema nic a Zoja modrinu cez pol cela ☹. Dufam ,ze dnes sa jej uz nic nestane.

Women vas este stale trapi teplota ☹ . Tak prajeme skore uzdravenie 😉

No idem si nieco precitat . Hadam stihnem kym ma budu volat babule 😝

ninazoja
4. mar 2009

lalupa ten sirup je super 😉 . My sme ho babam preventivne nasadili ked isla chripkova epidemia. Dokonca sme boli aj medzi chorymi a babule neochoreli 😉

Kili urcite na ochorenie ma vplyv aj otuzovanie. Ja tiez nase nebabusim doma mame 18-19stupnov ,behaju bose a su zdrave ako rybicky 😉

womenne
4. mar 2009

Ahoj tak sme došli domov čakame na tatika idem sa dat odfotit potrebuju foto na povolenie k pobyu to zas budem vypadat 😝
Niko ma prstik stale obviazany asi som mu pri strihani pichla nožničkami vraj stači len trošku 😔 CRP ma ok aj moč je ok takže je to asi virusovo takže uvidime tie horučky by vraj mali dnes ustupit tak som zvedava.

yasmina
4. mar 2009

vskratke
ja nemam stastie ☹
Milosko mi vzala zachranka...som v nemocke...spadol na hlavku a chrbatik...na plavaj.podlahu...paralizovany nehybe sa nechodi place...
cakame na vysledky...drzte palce ☹

lumah
4. mar 2009

Ahojte!
bibianka netreba sa nikam ponáhlať, oni začnú odrazu sami, neboj. 🙂
nanuska, womenne, zinuska, lalupka, yasminka, grmitko. kiwuska, helka....atď. ahojte 🙂

womenne
4. mar 2009

ježiš yasmin ☹ nemam slov božinku daj nam hned vediet ako je na tom.
Ono to bude iba tym narazom neboj hadam to nebude važne,vela ludi po naraze nemože sa hybat a potom je to ok.držim palce.

lumah
4. mar 2009

yasminka ☹ preboha! Silno držím paste, nech je to čo najskor v poriadku. 😅

ninazoja
4. mar 2009

Boze yasmin 😢 . Hadam bude dobre. Urcite sa len silno udrel. Drzime silno palce nech je ok.

kili
4. mar 2009

yas, bože, až ma zamrazilo, držím palce ☹

kili
4. mar 2009

ako spadol? kde?

yasmina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
4. mar 2009

yasmin, preboha, nejako sa Vam nedari 😢
Neboj, si super maminka, len je toho na Vas naraz strasne moc.....MM to podla mna tak nemyslel....clovek, ked je v soku a nahnevany, povie kopu veci, co ho potom mrzia.......a este tu mas nas, sice len virtualne, ale myslime na Vas a drzime palceky 😔
Nastastie je milosko v poriadku, to je hlavne

elenita
4. mar 2009

A este k tomu spanku, Lucinka tiez spava s nami v postielke, lebo je nonstop prisata.ja sa kvoli tomu vobec nevyspim, ale aj tak si nevycitam, ani mne nikto nevycita, ze by som bola nemozna matka 😒

ninazoja
4. mar 2009

yasmina hlavne sa neobvinuj!!!! Nikto zato nemoze! Si dobra mamina pre svojich drobcov robis vsetko. Lepsiu maminu ani nemozu mat!!!!. Drzime vam palce nech sa date rychlo dokopy 😉

kili
4. mar 2009

yas, tak je super, že je v poriadku. z manželom ma to mrzí, viem čo prežívaš 😔
navrhujem, aby ste zrušili postele a spali len na madracoch, to by to vyriešilo 😉

yasmina
4. mar 2009

kili 😉
no aby sme tak neskoncili ked nas ocko opusti a zastavi kohutik financii ☹
to som vam ani nenapisala aky to malo dals priebeh medzi mnou a MM...ani nenapisem ale dost dost zly...
zaklad ze je milosko v poriadku ked budemm mat viac sil napisem a budem chcciet rady ako ich naucit spat v postielkach