Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
5. mar 2009

grmi,ved si ma nevidela, to yasmi sa straca, len podla bryliek a dvoch kociarikov ju najdes 😀 (snad sa na mna nehneva,blbe srandicky) 😕 😲

ja hlavne musim spevniet, uz len kvoli chrbatu...

mnam, zozrala som zavinaca s cerstvym chlebikom,...mam nejake rybacie obdobie,zajtra losos 😝

dokedy deticky vam spali 2x denne?

yasmina
5. mar 2009

hello 😉

yasmina
5. mar 2009

lalu nehnevam sa...bo az taka pravda to neni 🙂 a mam aj jeden kociar a za ten sa skryjem 🙂
v tescu surovy losos alebo udeny? abo aky?steaky alebo podkovy?
moje deticky spia 2 x denne...ked vstanu o 7mej zaspia o pol 11tej a potom zaspia o 16-18tej a tak az o 22:00 ale keby nebol deuhy spanok...tak zaspia o 18:30 a o 23tej vstanu a sa tvaria ze je den 😠

lalupa
5. mar 2009

yas, cerstvy neudeny, a steaky, nie podkovy 😉 😝 , myslim,ze aj udeny,ale my zboznujeme klasicke filetky cerstve bez kosti 😲

ako drobecek?

yasmina
5. mar 2009

jooj cerstvy tak to musim vyslat mojho M aby kupil...
spinka...je uplackany...dala som nurofen davam kazdych 6 hod. lebo ho to dost boli...nemozem ho vziat na ruky lebo ak nahle chytis pod pazusky rev...hrudnicek rebierka dotlceny je...dnes nabehli modriny na pistale pravej a na pravej strane hlavky tak ryha cize si buchol hlavku o roh dosky /ramu postele...

nana77
5. mar 2009

ahojky!
babulky, dakujem, ze na nas myslite, dobre to padne. no nastastie oliverko je v poriadku, sono mozgu je ok, nalez v norme, ziadne krvacanie dr nezistila (robila to sono ozaj odbornicka-co to som si pozistovala o nej), dozadovala som sa aj ct, ale to mi absolutne nedoporucila, ze je to zbytocne zatazovanie maleho organizmu a ze aj tak nie je dovod na to ct. tak som spokojna, spadol mi obrovsky kamen zo srdca...

boli sme aj na poradni - aktualne miery: oliverko 9560g/76cm, ondrejko 8600g/76cm 😵 . pichli im prevenar, dufam, ze nebudu reakcie, zatial su ok.

co sa tyka rozdavania, tiez by som podarovala nejake to kilecko... ale hlavne by som potrebovala spevniet, to je pravda... to moje brucho po tom tehu je veeeeelice bleeee... 😔

grmitko
autor
5. mar 2009

lalu ale videla som ta, sice len na fotke, ale aj to sa rata 🙂
yasmi je cista tycka do fazule, tu musim na fotke hladat, kocka to je 😉

nasi spavala 2x denne priblizne do 1 a 1/4 roka, potom uz iba raz 🙂

yasmina
5. mar 2009

nana super spravy 😵
a krasne vahy...

grmitko
autor
5. mar 2009

nana no super, sme ti vraveli, ze to nic nebude, ale sm rada, ze uz si spokojna je vsetko ok... 🙂

yasmina
5. mar 2009

ja vam dam tycku 🙂 ja som prutik 😉 tak mamvola moja mamka

lalupa
5. mar 2009

dobre,tak tycka budem ja 😉 a predseda ostavam tiez,kto si pamata 😀

nan, no vidis, tesime sa 😵

grmitko
autor
5. mar 2009

ano lalu predseda si stale 😉 pamatam pamatam 😉

kili
5. mar 2009

nana, aj medzi tvojimi je kilo rozdiel, je to na nich tak vidno? lebo na mojich strašne, hneď si to každý všimne a pritom je furt len to kilo rozdiel 😒

helka1
5. mar 2009

nana som rada , ze je vsetko OKI 😵

nana77
5. mar 2009

kili, podla mna je to na nich vidno, ondrejko je ako taky slizik... akurat, ze on ma taku okruhlu tvaricku a preto ma vela ludi dojem, ze je tucko. ale na obleceni je to rozdiel...

lalu, aky predseda, ja nevieeem...

yasmina
5. mar 2009

aj u nas je kilo rozdiel a je to vidno aj citit ked vezmes na ruky...

bibianka
5. mar 2009

Nany,
tak to mi odľahlo, Filipko má tiež sono o.k., tak ádam to bude "to fyziologické".

Yasmin,
tak ťa ľutujem, vy by ste si mali asi domov zavolať nejakého šamana 😕 😉

U nás je váhový rozdiel minimálny (dnes ráno som ich vážila - bobák 8640, bobáčica 8585), ale každý vraví, že Saška je tučnejšia. Má totiž o cca 5cm menej.

adrolka
5. mar 2009

čavte, aj u nás vždy 1 kilečko rozdiel a dá sa to aj vidieť- moje milované dva protipóliky 😵 😵

Lalu, tak my už mesiac aj pol spíme 1x denne iba. ale zato 3hodky potiahnu, už nabehli na škôlkársky režim 😀 , o pol jednej haji do pol štvrtej!!! ony sú ako hodinky, prisámvačku. ráno vždy 6,15-6,30 kikirikí, pred pol jednou už pretierajú okále, večer o siedmej do postele a haji. režim jak sviňa. ale bez toho by som už mala asi slučku 😀
lalu, prezradíš tie čižmičky?

womenne
5. mar 2009

aj unas je skoro kilovy rozdiel 🙂
segra doniesla drahemu tu bundu je super krasna a lahučka sa vytešujem mu pristen takže perfektny darček 😵

adrolka
5. mar 2009

nana, to je super, že je všetko ok. kameň zo srdca...
dúfam, že aj u yazminky je to už lepšie, chudáčik malinký!! 😵

jankabambulka
5. mar 2009

ahojte
pridala som foto z chaty. nedivte sa prosím, že tam je ešte jedlička, ale naši tam teraz nechodia resp.chodia len ocko a brat, ale tak nanajvýš na wc, alebo si spraviť čajík, lebo chata je umiestnená na samom vrchu vleku a asi 50m na bok od neho a maminka je veľmi chorá a už nejakú tú zimu nelyžuje a inak ako po vleku sa tma nedá dostať. je tam po pás snehu a tak nemá kto jedličku obrať. keď sme prišli bola krásne zelená a keď sme odchádzali tak bola krásne žltá a ovisnutá 😀

jankabambulka
5. mar 2009

u nás je 2kg rodziel a 10 cm viď fotá
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

kili
5. mar 2009

janka, ja vám ju z radosťou oberieeeem 😀

jankabambulka
5. mar 2009

ale tam nie sú sladkosti ale ako na chate len háčkované veci a slamienky , maminka si na chate potrpí len na takéto veci , skrátk abez sladkostí 😀

kili
5. mar 2009

janka, mne nejde o sladkosti, ale o lyžovačku z ubytkom 😀

jankabambulka
5. mar 2009

ale mali sme problém v posledný deň, všetko zbalené a znesené do auta a čakali sme dokedy deti sa zobudia, napapajú a pôjdemem domov . no a miško chcel čúrať, nervačil... a myslela som , že keď nedostanme šerblík tak sa počura. no jeden myslel a vymyslel fúrik, tak bučal a trhal plienočku, že sme sa rozhodli ho dať teda na veľký záchodík, ael tam sa mu nepáčilo, tak sme ho dali na kýblik, že to je podbné ale nič a po 4h sa vyúčal až keď sme dorazili ku rodičom vrátiť kľúče. ale ten blažený úsmev vidieť ahlavne to množstvo. dúfam, že si nepolížil tým , že tak slho držal .. idem pridať z hoto foto ako sedí na veľkom wc-ku

lalupa
5. mar 2009

adrol, aj nase su ako hodinky,aj ked klop klop, posuvaju sa rano na 7,30 posledne dni 😔
my spinkame este 2x,celkom dlho,ale s pribudajucim svitom a akcnostou jari neviem neviem...
tie cizmicky mame jedny zdedene po sesterke a druhe som kupila u deichmana, reku na par krat, z 22 na 10 eur, rozkosne,az na to,ze o dve cisla vacsie...tak pockaju do jesene
dokedy ostavas doma s detmi?

nan, aj my mame podla mojho merania 76cm, rozdiel len cca 300-500g,ale cititelne v naruci 🙂

lalupa
5. mar 2009

jani, mali su zlatunki, ako vyrastli, fiha!!! a borka je velka kocka, sekne vam to, pekna stastna rodinka! pozdravujeme vas doma 😉

mima595
5. mar 2009

nasi spali 2 x denne do takych 14-15 mesiacov, potom nastupil 1 - ale niekedy aj 3-hodinovy spanok 🙂

yasmina
5. mar 2009

moji su hore ako keby sa nechumelilo takze najskor sa tu dostanem o 23tej...