Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
26. mar 2009

lalu to su tie nove topanocky? ja som podobne predala Lumah...

kili
26. mar 2009

ja mám reflexi celkom dobré, už som zachránila A. čo dával hlavičku na dlažbu cez operadlo gauča, a tuším včera zas S. sedel bokom na gauči a zrazu sa naklonil a tiež som ho chytila 🙂

helka1
26. mar 2009

Hm, ten surodenec ma tiez ako prvy napadol 😀 😀 😀 Chorvacko ? Schvalujem sa fajne vyclapkate 🙂 Ach mala by som prestat snivat 🤐

margaretka11
26. mar 2009

Ale ste zlaté ako mi to bábo chcete dopriať 😀

lalupa
26. mar 2009

to my tak bezne nechodime 😉 to sme len skusali, co sme doniesli ... a to som chcela hodit este jednu,ale nechce sa mi zmensovat, mali mobilak za cca 90 sk, svieti, hra, foti, vyzera ako moj no a bambula poobliekana vyzera,ako by sla do skoly a pritom este sms - kuje, kurnik, az som sa zlakla 😀 zrazu do skoly...brrrr

marg, super, som zvedava, pre koho ten darcek hlavne bude 😉 😵

margaretka11
26. mar 2009

Kili ja mám reflexy celkom dobré, ale myslela som to tak, že niekedy proste zlyhajú a hoci k dieťaťu priskočím tak ho aj tak nestihnem zachytiť 😝

margaretka11
26. mar 2009

Lalu chceš pravdu?

lalupa
26. mar 2009

sak ty mi ju aj tak povies, neee? 😀

yas, jedna ma stare, druha nove 😉 tie iste,len s kacickami, a batozteky su na chodenie, upravim tak, aby som ich mala pod kontrolou, ak by nechceli za ruku, nechcela by som ich skrtit tahanim za tricko 🙂
sranda je ta, ze na batohoch maju kozorozca 😵 a snad ich vyuziju, ked budu vacsie, nech si nosia veci same, nie?

lalupa
26. mar 2009

mate vyrocie?

lalupa
26. mar 2009

musim letiet, asi pisete dlhe story a ja uz nevidim, tak zajtra papa
ale resty si tu zajtra precitam 😉
dobru nocku
p.s. moj syndrom dnes nezapinam, tak sa ani nesnazte 😀

yasmina
26. mar 2009

dobruuuuu

margaretka11
26. mar 2009

Lalu si vedľa jak tá jedľa 😀 . Naša rodinka ide k moru po prvýkrát. Teda bola som všelikde, aj manžel, ale pri mori sme neboli, nebol čas 😀 . A tak ideme teraz po prvý raz k moru a nepochybne to bude zážitok pre všetkých 😵 😵 😵

margaretka11
26. mar 2009

Dobrú noc a krásne sny 🙂

lumah
27. mar 2009

dobré ránko!
yasminka včera u nás otvárali jeden obchod so zdravotníckymi vecami a hlavne topánkami-tie ceny boli hrozné! Som pozerala také pre mojich krpcov a ceny boli od 700sk hore, niektoré aj 900, ked som povedala, že je to nehorázne drahé, baba mi povedala, že je to koža a niektoré su ručne šité-hlavná vec, že to robia vlastne z odpadu, ved kolko už len potrebuješ na také malé topánky. Takže som rada, že mám topánočky od teba. 😀

womenne
27. mar 2009

Dobre ranko tak mi smeobjednany na 10 tak mam ešte čas.
yasmin to j mi luto ale ona zato nemohla,mojej mame zase spadol hlavou na radiator mal otlačeny taky kruzok čo je na starych radiatoroch na spodku,mama bola všoku lebo to bola sekunda proste sa zakoptal na svojich nožkach,hned som valila na pohotovost ale naštatsie nič to nebolo len modrinka ostala 🙂 mama revala ešte cely den a bala sa čo jej povie moj ale on sa zasmial že to sa stava,male deti to su same pady a narazy.
Si minule pisala že ich nikde nepuštaš bez dozoru ani na chodbu a oni nevedia kde čo na nich striehne,ak mate klizku podlahu dajte tam koberec,predca len aj pre nich bude lepšie ked buud moct chodit po celom byte.Hlavne sa naučia čo smu a čo nesmu 😉 Mama to prežije neboj oni bola určo taka ista a chape ta 😎

lenkamt
27. mar 2009

ahojte 🙂

Kili - dúfam, že teraz som sa už nepomýlila 😀 všetko naj k meninám 🙂

Nanuška - neviem síce čo máš , odhadujem že oslavuješ 19narodeniny 😀 tak všetko naj 🙂

zajtrajším dvojročníkom budeme blahoželať zajtra 🙂

Lalu - dnes idem na poštu 😉

womenne
27. mar 2009

Lumi ja som malym kupovala sandalky v roku na lto a skoro som odpala som vysolila skoro 2litre 🙄

kiwuska
27. mar 2009

bre rano, letim do skoly tak nech to vybavim hned zrana>

Kili, vsetko naj k meninam, nech sa ti daria torty a vsetko ostatne, a chlapci aby boli zdravi a robili ti radost, to prajem aj im k zajtrajsim narodkam. 🙂

Lalu, prosim ta bud ma v noci ked davas foto 😉

my uz mame tiez topanocky aj tenisky. babicky sa postarali.

Marg urcite si dovcu uzijete a deckam bude super sa plackat vo vodicke

nana77
27. mar 2009

ahojte!
lalupka, lenka, dakujem!!! leni, je to ako pises, dnes je ten den, a aj roky si trafila len s malilinkou odchylkou - vid moj nick 😀 😀 😀

yas, chudatko maximko!!! verim, ze si sa vydesila, asi by som sa zblaznila, vidiet svoje decko zaliate od krvi. ale holt, stava sa a este sa stane vela krat... a zvlast chalani. a chudatko mamina, dufam, ze je v poriadku! ta musi byt uplne na prasky z toho. pekne si ju udobri, nech sa nehneva, s najvacsou pravdepodobnostou za to asi fakt nemohla...

margaretka, super darcek!!!! strasne vam ho prajem, uzivajte si jadran!!! ja som prvy krat pri mori bola tiez pri chorvatskom a dodnes je moje najoblubenejsie!!! joooj, aj prva dovolenka s mm tam bola (vtedy este sme len randili), boli sme tam 5 dni s mojim sefom a jeho manzelkou, to sme sa nasmiali velmi, a ptom este 10 dni sami v kempe a s motorovym clnom. cely svet nam vtedy patril!!! 🙂 🙂 🙂

kili, uz som zvedava na tu tortu, dufam, ze nam sem potom hodis foto! 😉 . si nas navnadila!

inak, kocky, moji maju este len 10 mesiacov, ale aj u nas uz prebiehaju bitky o hracky 😔 . takze take male (ako napr. auticko, nafukovaci valec a pod. ) kupujem dvojmo a vacsie (a drahsie) po jednom kuse. som zvedava, co bude, ked budu starsi... 😝

zuzulik, som naozaj rada, ze si ok!!! myslela som na teba velmi!!!!

lalupa
27. mar 2009

nanuska, tusim sa nemylim,ak aj ano, tak len o den... s babulkami ti prajeme zo srdca len to najlepsie zo vsetkeho, hojne rodinnej radosti a pohody, lasky, stastia, upne najviac zdravia, nech sa vam vo vsetkych smeroch dari a nech stale srsis optimizmom, lebo ten ti velmi pristane !!! 😉 posielam ti pusy a velky hug 😵

leni, dakujeme, tesim sa 😉

kiwi, dobre, budem hulakat , snad to do blavy bude pocut 😀

marg, takze velka vec je,ze prvy raz? tak to bude zazitok, jupiiiii 😎

lenkamt
27. mar 2009

Nana - veď vidím nick, ibaže keď ja mám 18 a som 78 tak ty máš tých 19 😀 logika , nie? 😀

nana77
27. mar 2009

lenka, tvoja logika sa mi veeeeeelmi paci!!!!! 😀 😀 😀 suhlasim, a hned sa lepsie citim! 😀 a teda, ty mas ozaj 18, ved kuknem do albumu a vidim jasnu osemnastku a to este mam pocit, ze som ti pridala!!!! vyzeras naozaj veeelmi mladucko!

lalupa
27. mar 2009

inac aj nas havo ma dnes vyrocie - 3 rocky 😵 😵 😵

lenkamt
27. mar 2009

no veď sa čosi naretušujem, aby som vás zmiatla 😀

rosarita20
27. mar 2009

Ahojte,
Nana, tak k tej krasnej 19-tke 😉 😉 😉 , vseeetko najlepsie, ale hlavne vela zdravicka! 🙂
Yasmi, viem si predstavit aky si mala stres ☹ , ved to hadam kazda pozname obcas riadne nestastny pad 😒
Marg, tak to si ten najvacsi darcek uzijete urcite najviac 😀

Prave sa nam dokoncuje cucoriedkovy kolac, chlapci pomahali ako mohli 😀 😀 , uz som len cakala kedy bude cesto kade tade po kuchyni 😀. Bude mlsnota na olovrant, ale neviem ci sa na nu tesi viac mama alebo kuchtici 😀

kili
27. mar 2009

ježiš, ja mám meniny, ja som vážne zabudla 😅
dík baby 😵

kili
27. mar 2009

nana, no to bol zámer, navnadiť 😀

rosarita20
27. mar 2009

kili, vsetko najlepsie aj tebe 😉 😉

nana77
27. mar 2009

kili, ty si alena??? haha, tak vsetko najlepsie!!!!!!! no a na tortu som navnadena, zamer sa podaril 😉

ros, dakujem velmi pekne!!! 🙂

lalu, nemylis, nemylis... 🙂 . a pusinky a cmukacky dufam aj niekedy osobne budu!!! take zoznamovacie! dufam baby, ze to stretko sa nam podari zorganizovat!!! a havko vas sa 27. narodil alebo ste ho vtedy kupili?

womenne
27. mar 2009

Ahoj baby super sprava Niko už enma pruch mal to vodnate a vypada to že sa to vztrebava 😵 😵 😵 juj tak ma ten lekar potešil(hmm kočkoš 😀 ) za tyžden ideme na kontrolu ale nemalo by to tam už byt,som rada inač perfektne mi to vysvetlil nie ako v nemocke.takže aspon jedna dobra sprava 😵
tatiko nam o chvilu pride mali školenie a už skončili a ja nič na obed takže mrazena pizza to isti 😝
kili aj my sa pripajame všetko najlepšie 😉