Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
22. apr 2009

lalu, vahu vobec neviem, no tipujem, ze tak okolo 9kg. Cez vikend ideme na chalupu a tam je digit. vaha, tak ich skusim odvazit, som zvedava, uz som ich nevazila niekolko mesiacov. Vysku maju tiez tak okolo 76cm.
A v kociku spavaju, ale aj v postielke, no ked mi ich svokor zoberie von, tak je to lepsie, mozem, aspon v klude upratovat. No naposledy som aj vysavala ked spali a nezobudili sa.
A co sa tyka tych sosakov, nasi ani za svet nechcu z nich pit, len cumel a tie flase dudluju snad cely den 😀 . Najhrosie je, ze mi aj dost rozlievaju po byte, keby mali sosaky, tak by to netieklo. No co uz s nimi.

katullka
22. apr 2009

Baby, balim to, dobru noc!!!!!!pa pa

lalupa
23. apr 2009

kati, nasim to trvalo, tiez len dudlovali a olizovali a pruser, netieklo z toho, tak ich to nebavilo, ale raz boli priserne smadne a teraz vedia, ze v tom maju vodicku...dobre sa drzia a krasne z toho tahaju (je to tazke, skusala som to), podla mna nebude problem neskor ani so slamkou, podobny princip
a este jedna sranda, ony automaticky vedia, z ktorej strany sa pije, aj keby som im podala neviem ako...ja sa stale musim pozriet,kde je napis a im to ide automaticky 😅

lalupa
23. apr 2009

takze prva???
uf, marg, zuzi, nana a ostatne, ktore ste to dlho neboli , mate A !!! 😕 dajte len vediet, ci ste oki 😉

yasmina
23. apr 2009

lau kocky sa na nas vys.... ze 😀
ja som sio prave odstavila 4 pomarance a 1 grep...nejake vitaminky...
poobede idem do Lorealu trochu ozivit strih...tutiky budu akurat spat...
a zajtra ma caka foto na pas a OP...uz by patrilo sa vybavit pas pre USA...ale sa mi nechceee
juuj a este sa musim pochvalit mi dnes dosli letne boticky fialove 😵 😵 😵
http://www.bata.sk/artikel/77379

kili
23. apr 2009

yas, na čo foto? ono aj tak ťa budú fotiť na pas a občiansky tam 😉
ja som sa tiež velice dala fotiť na vodičák, ten idiot mi nepovedal, že už je ten čipový 🙄

kili
23. apr 2009

yas, cha, už ťa vidím, jako v nich naháňaš deti 😕 😀

kili
23. apr 2009

zuzi, včera som stretla jednu dvojičkovú, tiež sem pred pôrodom chodila, rodila v auguste 2007 v 38tt a jej deti sa volajú Tomi a Luky, no a ty to nie si 😀

yasmina
23. apr 2009

kili ved tam foto 🙂
no toto su boticky ked pojdem k zubarovi, kadernicke alebo kozmeticke bez deti 😀 presne MM toto povedal ze ku detom? a ja mu nato nie ku detom ale nemozem len nakupovet tepl.supravy a tenisky 🙂

kili
23. apr 2009

jo aha, ja že sa ideš dať fotiť a nie že už robiť 🙂

kili
23. apr 2009

a ty si teda žiješ, že tak často chodiš ku kaderníčke, kozmetičke, že si na to aj špecl body kúpiš 😀

lalupa
23. apr 2009

yas a nepockas si do 22.6? vraj odvtedy maju byt uz s dvoma biometrickymi udajmi, to do usa ako usite 😉
aj ja sa chystam kvoli detom dat si pas, moj je exnuty uz 3.rok 😅

lalupa
23. apr 2009

krasne topky 😵 mne segra poprinasala z celeho sveta takehoto stylu,ale kvoli chrbtici ich uz nemozem...ja uz len tichoslapky 😎

zabka0609
23. apr 2009

Ahojte vsetky.Dakujem za krasne prijatie medzi vas.Budem pisat tak casto ako sa bude dat.Napiste co chcete o mne alebo o mojich dvojickach vediet.Fotky mam aj najnovsie,ale najprv si ich musim zmensit a hned ako to bude mozne tak ich sem supnem.Idem dat slecny spinkat.Tak papa zatial

grmitko
autor
23. apr 2009

ahojte babulky,

moje deti su dnes besne, ja neviem ci ich pohryzol besny pes, ale mna uz len zavriet na psychiatriu a hotovco 😀 😀 teraz spinkaju tak hadam bude lepsie, ked sa vyspia 🙂
bola som si vcera dat krize vymasirovat, tak mi je chvalabohu lepsie klop klop klop 😉

zuzka.25
23. apr 2009

ahoj

hlasim svoj prichod, aby som nemala Acko 😀
žijeme, sme ok, len sme v jednom kole a viac menej furt vonku, alebo u kamosky, keď je horšie počasie...

add. pitie, my pijeme mliečko stále z aventiek s dudlom.. vodu cez deň pijú buď z fľaše so slamkou, al. so silikónovým sosákom, alebo z avent pohárikom so sosákom, ale z tých mi vypijú najmenej, lebo to ozaj ide ťažko... a teraz už im občas dávam pitie aj do fľaše od jupíka, klasika s membránou a v pohode...

yas, krásne botičky, len by som sa na nich zabila 🙂

kili 🙂 tak to si ma pobavila, ze mame dvojnikov 🙂

zabka, vitaj medzi nami dvojickami 🙂 mame skoro rovnako stare detičky.. tak nech sa ti u nas páči 🙂

grmitko
autor
23. apr 2009

k pitiu 🙂 nasi este stale rano mliecko a vecer kasu z flase 😅 😅 ale hlavne ze im chuti 😀 😀 😝

zabka0609
23. apr 2009

Ahoj zuzka.25.Dakujem za privitanie.Nase dvojicky sa narodili 06.09.07 a kedy tvoje?V maji budu mat rok aj 8 mesiacov.Ty mas chlapcekov,ze?A este maju plienocky alebo uz chodia na nocnicky?Nase nie a nie sadnut na nocnik.Som z toho zufala.Vycuraju sa na podlahu a potom,ze vraj hopi hopi na nocnicek.Potom si sadnu ked uz je po vsetkom.No chapes to?Co s nimi?Porad.Dakujem.Papa

yasmina
23. apr 2009

Lalu nepockam bo 5.6 letime...ake mas cislo?ja 38 ked mas nejake zaujimave botky kupim ja som maniak na boticky 😀

yasmina
23. apr 2009

zabka vitaj medzi nami 🙂
grmi aj ja chcem masaaaaaaz a este keby nejaky pekny maseeeeeer 😀

lalupa
23. apr 2009

yas,ked budem mat cas, mrknem sa na to, lebo vsetko mam poodkladane v krabiciach...najnovsie mam aj balerinky, take nenosis? sme rovnake maniacky - plavky, topanky, urcite este plno dalsich veci najdeme 😉
na ako dlho idete?

grmi, to hej, moje krize sice dvihaju ukazovak,ale zatial klop klop, to by som bola uz uplne dorazena 😨

zabka, si blond alebo brunetka? mas foto aj aj 🙂
nocnik napodobne, najlepsie je na dlazku aj 1000x za sebou, oooo, ake uzasne 😀
porod v pohode? planovane deticky? z akeho regionu ste? jednovajecne okane?

yasmina
23. apr 2009

lalu jasne ze nosim balerinky ku detom sa ine ani neda 🙂
Ideme od 5 - 11.6. Washington DC...

adrolka
23. apr 2009

jeeežiš yasss, pribaľ si ma do kufraaa, ja washington DC milujeeem, 2 roky som tam brázdila ulice 😀 😀 😀 😀
bola som v usa nanny ale to ešte v minulom storočí 😉

yasmina
23. apr 2009

jeeej adrolka tak to ta este vyspovedaaam ......
ubytko mame v downtowne Monaco hotel dufam ze bude ok...
tesim sa najma do Leesburg Corner Premium outlets mas skusenost?
A je tam Macys nejaky hooooodne velky? 😀

helka1
23. apr 2009

Ahojky 🙂 , jaaj baby hned by som vyrazila niekam do sveta 🙂 ale mna nikto nikam neberie 😝

Lalu kam ti zmizli bambulky z ikonky 😨

zabka0609
23. apr 2009

Ahoj lalupa.Deticky ako tak planovane.Pracovali sme s manzelom v Anglicku a chceli sme uz ist domov len sme sa nevedeli rozhodnut kedy.Tak sme sa pokusili o babo.Vyslo to a tak sme uz o par tyzdnov boli doma.O 2 mesiace bola svadba.Ja som uz bola v 18 tyzdni,ale pohoda.V 9 tyzdni som sla k lekarke na usg a ta mi povedala,ze cakame dvojicky.Vies aj moja mamka je z dvojciat takze asi genetika.Ale boli sme riadne soknuti a prekvapeni.Nikdy mi nebolo zle,ani som nikdy nezvracala.Ukazkove tehotenstvo.Narodili sa v 38tt cisarskym kvoli zlej polohe jednej z nich.Vazili 2300g a 2000g.V nemocnici sme boli 3 tyzdne.Boli aj v inkubatoroch.Dojcila som 6 tyzdnov.Mam tmavohnede vlasy,skor do cierna.Slecny su vraj dvojvajecne,ale podobaju sa ako vajce vajcu.A poviem ti boli momenty ked som si ich aj mylila.No chapes to?Vlastna matka a deti si nepozna.Ale aspon sme mali srandu.Teraz je to uz v pohode.Sme z Presovskeho regionu,mesto Bardejov.Takze asi tak.Foto mam a mam aj dva albumy.Dnes som vytvorila novy album s foto zo sucasnosti.Takze asi tak.papa 😵

ahoj yasmina dakujem za privitanie.Ty si z PO vsak?My sme z BJ.

adrolka
23. apr 2009

zabka, super!!!! a fakt sa veľmi kočky podobajú, nepovedala by som, že dvojvajkové 😉

yass, jaaaj moja, veď vravím, že to bolo v minulom storočí- cca pred 15 rokmi!!!!!! ale pamätám si, že som veľa nakupovala 😀
macys tam je habadej!!!! plno ouletov alebo tie budú niekde na okraji mesta, ja som rada chodila do Georgetown- tam bol obrovský mall, potom do pentagon mall.....pohľadaj si tam nejaký tj maxx!!!!-to je brutálny outlet, všetko za bagatel a plno značkových vecí, plnoooooo handier, váľajú sa po zemi... pre chalanov ti odporúčam GAP- klasika usa značka veľmi kvalitná a v amerike veľmi lacné oproti povedzme anglicku- angličanky chodili lietadlom nakupovať do usa len kvôli gap.
a keď máš rada topánky, tak v tom tj maxx plnoooooo, ale ja by som si vygooglila na tvojom mieste už teraz nejaké funky obchody, už sa toho tam muselo strašne veľa zmeniť. Ale si pamätám, že som chodila furt cez víkend na MALL- tam je smithsonian institute s plno múzeami, ktoré sú alebo teda boli zadarmo, fantázia niečo!!!!!!!
ach jáááj, ja blbá som sa vrátila domov, dodnes si to vyčítam, ale terza je už život o inom- moje babuľky 😵 😵

yasmina
23. apr 2009

kde ste vsetci? sa to tu nejako flaka...
adrolka budem to musiet podelit ten cas 😀 na shopping a pamiatky...
GAP poznam, kupujem este Carters, Old Navy, Tommy H a Ralph Lauren...uz sa tesim...ale aj bojim o moje lasky nikdy neboli tak dlho bez maminky 😢

lalupa
23. apr 2009

helka, neviem,kde su, mam pocit,ze mi ich vymazali... 😠
yas, tak to neberte so sebou nic, vsetko si na seba nakupite 😉 a same znackove...
segra bola, podonasala mi same abercrombie and fitch, u nas som videla od 2 tis vyssie 😖

zabka, pekny pribeh 😵 neskutocne podobne dvojvajecne 😉 , podobne ako nasa lenkamt, tam sice neviem,ci sa nieco nezmenilo ohladom genetiky...lebo sme to tu aj dlho lustili...

yas, mas novy look po dnesku???

katarinka123
23. apr 2009

yasmi tak prijemnu cestu
to idete len tak na vylet,?