Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
7. máj 2009

inak, som ho nasla na mmb za ovela lepsiu cenu, len dodavka na objednavku, tusim nejake dva az styri tyzdne... idem ti to kuknut

diddi
7. máj 2009

tento stolik ma Kili....videla som ho aj v Kike,asi pred polrokom

yasmina
7. máj 2009

tak to pride neskor...nana ved zajtra dostanu aj ine vecicky...bude humbuk...a ked to pride napr. buduci tyzden bude dalsia radost..

nana77
7. máj 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5628536

diddi, v kike? skusim tam zavolat

yas, ale hej, jasne. len som chcela mat vsetko tip-top. ale jasne, nezblaznim sa a presne ako pises, o tyzden, dva bude dalsia radost

nana77
7. máj 2009

no, tak som volala a nemaju ho momentalne (inak, veeeelmi neochotna pani mi to dvihla 😠 )

nevadi, objednam ho cez net a bude neskor 🙂

yasmina
7. máj 2009

nana aj ja objednam cez mimi bazar...super cena...

diddi
7. máj 2009

nana,a priamo v chicco predajniach?....pozri cez net predajne a skus zavolat

kili
7. máj 2009

nana, áno, majú ho v kike, my sme mali, ale tam stojí 1800sk, my sme ho v akcii kúpili za 1400

yasmina
7. máj 2009

kili a hraju sa s nim doteraz?ze ci sa to este oplati mojim kupit...o mesiac mame rok a 1/2...

helka1
7. máj 2009

Ahojky, dnes mi tu bola pomahat mama a ked sme zviedli rec na krmenie, tak mi povedala, ze minule videla ako svokra davala Radke surovy zemiak 😠 😠 😠 Je to normalne ?! Kurnik tak ma rozculila 😖
LAlu dik za tvoj vcerajsi nazor !

yasmina
7. máj 2009

Helka a tvoja mamka svokre nic nepovedala?ta svokra asi fakt bude strelena...

yasmina
7. máj 2009

Som nadsena som sa dozvedela ze MM bude prec od nedele do piatku 😠
o5 na vsetko sama ...mne uz naozaj dochadza trpezlivost...niekedy mi pripada ze tie skolenia a meetingy si schvalne tak planuje...

womenne
7. máj 2009

helka moji jedia normlane surovy zemiak 😕 vždy ked čistim tak mi obhryzaju 😀 ale je to ine ked im to dam ja ako ked niekto cudzi.ja to tiež neznašam,pekne si stoj za svojim a nepovol 😉

yas to je na pepku 😖 ja by som mu nadala,jojj by som si na nom zgustla 😀

kili
7. máj 2009

yas, a nie je ti samej lepšie?

lenkamt
7. máj 2009

Diddi - ideme sem: http://www.medina.sk/katalogMedinaSk.aspx?akce=... 26.6. na 12dní je to ževraj total prispôsobené deťom, toho transferu sa obávam aj ja 😒

Yas - jasné že ideme do špičkového hotela a budeme sa zdržiavať tam, ide aj mamina so ségrou, tak sa na prípadné výlety prestriedame 😵

Helka - aj naše jedávajú surový zemiak 😉 ja ťa totál chápem, lebo deťom by si mala dávať jedlo zásadne ty a ak im chce dať niekto iný mal by sa spýtať, moja mamina je s dievkami prakticky denne, ale vždy sa ma spýta čo môže 😎

lenkamt
7. máj 2009

tak si to po sebe čítam a nechápem prečo stále používam slovo totál 😀 asi budem musieť obmedziť konverzáciu s Verčou 😀

Lalu - poslané 😎

womenne
7. máj 2009

baby prosim vas čo znamena slovo DEFACTO?????

adrolka
7. máj 2009

womenne, to zn., že v skutočnosti 😉

lalupa
7. máj 2009

leni, dakujeme a tesime sa 😉

aj ja som dnes riesila pripadnu dovolenku, zatial nic iste

yasmina
7. máj 2009

lenka pekny rezort som zvedava co povies a aj ceny su ok...

jolanka
7. máj 2009

ahojte tak diance se ruka pekne hoji uz se stim muze koupat, a pak to musime mazat indulonou. indulonu mi sam poradil dr. uplne sem z toho byla paf. kamoska mi radila olivovy olej, ale to nedavam. jinak vse ok. 🙂

nana77
7. máj 2009

ahojky!
baby, ja mam dost 😝 😝 😝 . unavena som straaaasne, dnes som si makla 😝 . a to sa tu zrazu vycasilo, pocasie uuuuplne super z nicoho nic a tak som bola s malymi vonku skoro 4! hodiny 😝

lalupa
7. máj 2009

nanuska, juuuuuj, zajtra mate velikansky den D, budem ho s vami prezivat a dufat,ze dopadne k najlepsej spokojnosti oslavencov aj rodicov !!! nech sa oslavy vydaria, bambuliatka nech su stastne a nezabudaj, je to aj tvoj velikansky den! 😅 , po roku sa ide do uplne novej etapy, porod a spomienky sa nechavaju v starom roku a zacina dalsie krasno - krocky, slovicka, objatia, to su uz ozajstni cloviecikovia, rozumejuci, chapajuci,ale aj skusajuci hranice 😀
kedze viem, ze nechces dopredu, tak skusim nakuknut zajtra, posielam pusy zatikom aj tebe papa

dracik1
7. máj 2009

nanuska, O+O prajeeeeem k zajtrajsim narodeniman vsetko NAJ na svete 🙂

lalu, krasne si to napisala, my sme dnes hojdali nasich chlapcekov na hojdacke a som sa pozerala a uvedomila som si, ze to uz nie su babatlka, su to uz krasni chlapci 🙂

zinuska
7. máj 2009

caute. tusim uz vsetky spite 😒

baby,nase dvojky od vcera spia vo svojej izbe 😅 😅
...zvlastny pocit,ked som si vecer lahla do postele,az mi bolo za nimi smutno 😢 😀 a ta prazdna spalna,hold dve postielky vedia total vyplnit izbu.
no museli sme dat postielky prec,lebo fotili nam dom a aj izby niektore a tak postielky museli ist kvoli fotke prec a uz sa mi nechcelo ich vecer premiestnit a tak ze sak skusime a pripadne v noci prenesieme spat do spalne,ale drobci si tam kludne spali 😨 😅 😅 tak super,lebo casto,ked sme sli spat s MM,tak sme ich zobudili,lebo nam vrzga postel 😠 este ked som si lahla ja,tak to len tak trosku zavrzgalo,ale ked MM,tak zobudil skoro vzdy oboch. 😝

No a zajtra ma caka tazka noc 😖 Moj prvorodeny ide prvy krat na noc k babke... jaaaaaj,to sa uz vidim,ako preplacem celu noc. ja viem,ze vam sa to bude zdat divne,ale moj Maxac este nikde nikdy nebol,tak mam strach,ze tam bude plakat,lebo odkedy chodi do skolky,tak sa pravidelne kazdu noc budi,naozaj kazducku noc a vzdy si ide lahnut k nam zo svojej izby. tak co spravi,ked sa zobudi u babky?? 😕 lebo on je vtedy v takom polospanku a ked sa prebudi a zisti,ze nieje doma,neviem co bude 😨 😖

ked siel Maxo do skolky a tazko prezival prve dni,tiez som si ich odrevala a dnes sa uz tesim ked ide do skolky,aspon to mam jednoduchsie doma a viem,ze on tam ma paradny program a kamaratov. tak viem,ze aj na prespavanie u babiek si zvyknem,ale viem aj to,ze tie prve noci si odplacem. 😝 som uz raz taka..

Nanuska,tak uz sa vam to blizi? jaj,sak tot si bola tehulka a zrazu ze rok! 😅 boooze,leti to.. si uzivaj naplno kazducky den s OOckami!! 🙂

lalupa
7. máj 2009

dracik, uuuha, ved vy ste na rade...este si uzivaj svoje babatka, potom to budu batoliatka 😉

kiwuska
8. máj 2009

Dobre ranko, uz aj slniecko sa usmieva, aby vycarilo krasny den narodeninovym chlapcekom. Vsetko najlepsie Ondrejko a oliverko, budte zdravi a stastni spolu s rodicmi. nana uzi si tento den, aj ked je trosku stresujuci ale urcite bude uzasny. papa. my ideme k mojej starej mame na obed a ucit sa

grmitko
autor
8. máj 2009

Dobre ranko,
tak som druha 🙂

nanuska, zelam tvojim krasnym chlapcekom vsetko naj naj naj k dnesnym krasnym 1. narodeninam, nech ti rastu do krasy a zdravia a nech vam robia len a len radost 🙂 uzite si vsetci tento velky den 😀

womenne
8. máj 2009

Dobre ranko

nana všetko najlepšie vam prajeme,vela zdravička,štastička,lasky a usmievavu maminku 😵 😵 😵
teda lalu to napisala uplne užasne a vystižne 😵

mysme pred chvilou vstali ja som sa ledva postavila taka som dolamana 😔 maly maju ešte trošku nadchu ale hadam sa vyliečia.dnes robia priamonad nami ale su takpotichu že nas nič nezobudilo 😕 ešte aj po chodbe chodili po tichu 😎

yasmina
8. máj 2009

dobre rano, ja len kratko, strasna noc...
obaja reakcia na ockovanie Max uplne apatcky od 15tej len lezal, teplota 38,8C a Mimi 39C, o 3tej rano som sa zobudila na to ze sypí...nemohol dychat...hned chamber Ventolin a Rectodelt... :-/ plakal do 5:30 som ho nosila...zaspali sme o 6tej a o 8mej nas zobudila vrtacka 😠