Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
30. máj 2009

zuzi už om spravila ale bez vody a citit to trochu viac paprikou ale je to užasne moj prvy granadir 😵 hi hi somsa toho vždy bala a je to jednoduche. 🙂

my sme sa pred chvilou vratili z Ostravy boli sme v ikey tatiko mi kupil tu papierovu lampu 😵 😵 😵 😵 ja sebe do kuchyne misky na šalaty za 7čk zo skla 😵 na prilohy joj super a to sme išli len na zabranu na postel 😝

tatiko teraz maluje ešte spalnu okolo okien maly nam spia v obyvke tak klidek kooonečne.

zinuska
30. máj 2009

caute,zas tu nie ste?? 😒

tak my sme dnes vybehli do BA po to odrazadlo,co som sa nanho pytala aj vas,ci sa vam pozdava..no a baby je supeeer. deckam sa velmi paci a je uplne ok,ani oskrete ani znicene no super. tak sa tesim 🙂

no a mam dobru naladu,lebo v obchode mi povedali ze slecna 😀 😀 😎

inak maxim dostal od babky tie dva stany spojene tunelom,tiez genialna vec,aj dvojky tade lozia,no paradicka. a este dostal od nas elektricku motorku,jaky frajer je na nej 😵 dostal taky velky dar preto,lebo narodky ma az v novembri a to by uz moc tu motorku nevyuzil vonku,tak sme si prehodili dary,nech to cez leto vyuzije co najviac. a v novembri dostane len malickost.

no a mam aj nervy,lebo maxo bol po dvoch tyzdnoch choroby tyzden v skolke a uz zas ma zvysenu teplotu,oci cervene,hlava ho boli,brusko aj nohy,chce sa mu grckat a tak 😒 vo stvrtok boli na vylete zo skolky a tam vraj vracalo par deti,tak super 😠 no uz ho dam len tyzden do skolky,ak sa mu to zajtra nezhorsi a uz az v septembri.. uz ma tie choroby nebavia.. 😝 radsej mat doma tri zdrave ako tri chore deti,no nie?

grmitko
autor
30. máj 2009

ahojte,
tak mame po oslave 😀
bolo super, zajtra aj pridam fotky dnes uz nevladzem, detom sa velmi pacila torta bola super, deti sa vyjasilim unavili, grilovali sme na terase a boli vnutri lebo pocasie priserbne vonku 😠 😠

womenne
31. máj 2009

hellou 😵
baby ja som neskutočne leniva dnes som vstala o 9.30 😅 musim so sebou niečo robit 😀 v noci nemožem spavat tak ranajši spanok milujem tak vikendy su moje aj ked sa mame striedat 😀 dnes knam prišiel Sebko aj po mojom zakaze naučil sa knam chodit okolo 3 nadranom tak počkal kym zadriemem a prišiel krpec ale lahol si k tatikovi a ja som potom vstavala k Nikovi lebo plakal a čumim cela vylakana že kde je Sebo a on pri tatikovi ho objimal no krasny pohlad 😵

dnes ma knam prist finačna poradkina tak držte place nech nam to vyjde lebo ako počitam tak stale sme na nule 😔 hnusne hypo okradaju kde len možu mame velku hypo s velkymi splatkami a strašne moc preplatime skoro raz tolko tak sa mi to nezda cchela by som čosi ine no uvidime,idem piect babovku maly ju stale pytaju.

Saška tešim sa na foto z gril party aj ja by som si dala nam sa to v sobotu akosi ruši lebo Niko ma nadchu a pokašiaval no uvidime sme raz zmokli tak dufam že to nebude nič važne ☹

baby ktore ste cvičli vojtovku kvoli bluku na chrbatiku???????????????????

diddi
31. máj 2009

yas,ako sa ma to male babatko?....v spravach davali,ze je ok,bez teploty.....a vraj ide o prominentny par 😕 ...fakt?

yasmina
31. máj 2009

diddi v akych spravach?
no babo malo dnes rano o 6tej 37,6C je s nim lepsie...ale chudatku kazde 2 hodiny robia odbery krv, moc, stolica uz je cele dopichane :-/
ide o normalnu rodinu mozno nadstandardne zijucu ale normalnu...ale ked mu poviem ze je prominentny sa na tom pobavi 🙂))

diddi
31. máj 2009

na TA 3..a vcerajsom novom case

yasmina
31. máj 2009

joj novy cas vypisal odmenu za info o rodine ...a nikto sa nehlasi tak pisu hovadiny 😠
idem mrknut archiv TA3

womenne
31. máj 2009

😢 😢 😢 😢
no ja mam naladu na bode mrazu,FP nas nepotešila museli sme znižit hypo,aj ked by nam dali a 2mega.ale žial kvoli krize spravili nejake opatrenia takže je tu jeden velky problem,zajtra nam maešte zavolat čo pozistovala ak nie musime počkat najblišie 2roky 😢 😢 😢 som mala normalne nalůadu do plaču.
Boli sme v Karvine a naspet som šla ja holky neuverite mne sa podarilo zaparkovat cuvanim 😨 😵 😀 po prvy krat som cuvala medzi autami doteraz som bola vždy rozklepana lebo to je tu natesno 😝 pre mna je to ako zazrak 😀

lalupa
1. jún 2009

dobre rano, citam si net, aby som tu nestrasila uz od tretej ☹

chcem hlavne popriat nasim nauzasnejsim stvoreniam k ich prekrasnemu sviatku vsetko naj, nech nas tesia, robia nam radost a nech su zdravucke !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zo mna dnes bude matoha 😕 🙄

bambula mi zacala odmietat mliecko vo flaske, v kasicke v pohode,ale samostatne nie, kvoli tomu,ze sme mali par dni navstevu a ich decko nam vbehalo kazde rano do detskej a rusilo deti, tak sa nejako "odstavili", ci co 😠
zacali skoro vsetko opakovat po nom - grimasy, blbe nalady, vybuchy a najviac ma stve chodenie po spickach ako baletky 😖 , strasne rychlo to odkukali, musim ich to odnaucit

robili sme plnku na obed, prespikovali sme ju susenymi marhulkami, skusali nieco nove, bambule bastili jedna radost 🙂 , uz nepamatam, kedy som im robila obed zvlast, aj tak stale ohrdli...bryndzove halusky s acidkom mali tiez riadny uspech popri tom, ze zacali s jedlom vymyslat...
mozno ide o zubky, neviem, ale som v stadiu, ked som vlastne rada, ze im nieco chuti okrem chleba s maslom 😖

vsetky vase deticky pozdravujem a dufam,ze dnes budu mat krasny den 😵

mima595
1. jún 2009

No Lalupa - vitaj v klube vymyslavych detureniec 😀
S mliekom sa to podla mna upravi do tyzdna - dvoch - teda ak ste mliecne zavislacky - lebo nasi su, a iež mali napr. take tyzdnove vypadky -zvacsa kvoli chorobe, ale potom sa mlieka nevedeli do mesiaca dopit 😉
😉
No a s jedlom - nam trvalo skoro rok, kym Matus zacal jest aj varene jedla-od roka som donho dostala tak max.2 lyzicepolievky, inak jogurty, chlieb, ovoie, to vsetko v pohode, ale varene..... 😖 proste katastrofa 😖 - a preslo to až cca. po roku
A co ste kupili detickam k sviatku? Ja som objednala pracovne zosity so samolepkami, tak lepime o dusu, a este mam v zalohe knizky s magnetkami - to asi vyuzijeme dnes, ked bude stale prsať

womenne
1. jún 2009

hojky 😉
teda vy ste si riadne privstali moji vstali o 8.00 aj by eštepospali ale zase vrtaju takže... 🤐.

aj ja prajem detičkam krasny sviatok nech si to užiju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 naši dostali darček v predstihu včera tatiko im kupil smetiarske auta,skošom a ujom joj to bolo radosti ani spat nechceli bez nich a rano prve čo povedali bolo kde je auto??

mima ake zošity hod link 😉

katarinka123
1. jún 2009

ahojte-aj ja prajem nasim vsetkim drobcekom vsetko naj k sviatku.
co sa tyka jedla mi snemame problem snicim zatial klop,klop,zedli by vsetko co vidia.
ale zato marko ten mi pekne jedol do 2 rokov a potom sa sekol a odvtedy nezie nic okrem sucheho rozku,pastekoveho,puding,jogurt,chipikao,mliecny rez.a skoro som zabudla jeho oblubene kakaoooooooooooooo.boze uz som sneho zuifala.to kakao pyta este aj vnoci.sem tam no neviem co snim .poradte

zinuska
1. jún 2009

ahojte aj ja prajem vsetkym nasim detickam krasny sviatok,skoda,ze je taky uprsany 😒

Kati,moj Maxac tiez krasne papal do 2 a pol roka a odvtedy ako u vas. 😖 a trva to dodnes. a v skolke papa? nas vraj hej,ale veeeelmi malo..

wom ani ja neviem cuvat 😀 ja chodim na aute len dopredu 😉

mima,veru hod link prosim na tie zosity!!dik

nana77
1. jún 2009

ahojte!!!
tiez sa pripajam a zelam vsetkym detom na celom svete krasny, vesely a stastny den deti!!!! a aj vsetky ostatne 🙂

kocky, to ja mam zase problem s ondrejkom - nechce pit! mlieko v pohode z flasky, to nie je problem, ale vodicku, resp. caj ani za svet. ani z flasky, ani z tych detskych poharikov, uz som skusala aj normalny pohar - ani to. jedine z lyzicky!!!! skratka, ked chcem do neho dostat nejake tekutiny, musim mu ich lyzickovat... nemate nejaku radu, alebo trik, ako toto prekonat? lebo ked sme vonku, sa mi dost tazko lyzickuje...

katarinka123
1. jún 2009

zinus,v skolke je ale polievky len a s druheho ako kedy ale aspon tu polovicu.napr:doma mi knedlu zemiaki ryzu nezje,ale v skolke zamiaky a knedlu zje.tak uz neviemm 😠

womenne
1. jún 2009

katarinka taky problem mala j sesternica nič inelen mlieko bola sneho hotova,ked mal zjest mesko alebo polievku tak des,museli ho donutit dali mu len 2x denne mlieko a ak nezjedol nedostal ani to lebo mu vlastne chybal vitaminky čo su v mese.a naučil sa tiež to mal vtom obdobi ako tvoj Marko.

womenne
1. jún 2009

baby čo mate chalanov ako to mate s pindikami???pretahujete????my ideme v piatok na kontrolu normalne mam strach Sebkovi to budu určite rezat ☹

katullka
1. jún 2009

Caute dvojmaminy,

po dlhsej dobe sa opat hlasim 🙂

jankebabulke a kiwuske dodatocne blahozelam k uspesnemu ukonceniu studia!!!!!Ste sikulky 😵

Zinus, teraz som dopozerala fotky, mali su fakt neskutocne krasni!Tie okale.. 😵

A dodatocne blahozelam aj Maximkom k meninkam!!!

Yas, citala som o tych Tvojich znamych, je to hrozne ☹ . Ako sa maju? Ja by som sa bala ist teraz do USA 😒 .

Ja som inak teraz chora a deti sa varuju u svokrovcoch. Vo stvrtok prisiel MM z roboty s bolavym hrdlom a teraz boli mna priserne hrdlo, rano som ani nemala hlas. Bojim sa, ze to drobci dostanu od nas ☹ . Obcas aj oni pokasliavaju. Paulinka sa ku mne stale tuli, no nemam srdce ju od seba odtrhat 😢 . Uvidim, co bude do zajtra a asi pojdem radsej doktorke kvoli detom.
Musim sa este pochvalit, ze sme si kupili konecne nove golfky, tu je link http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...
tusim to nejde otvorit 😠

yasmina
1. jún 2009

ahojky...wom.viem o com hovoris tu sa vrta non stop 😠
nana a neskusala su mu dat pit nejaku dobrotku?moj mimi jeden cas nechcel pit...tak najprv dostal slane lupienky hehe vysmedol a nato sladucku hipp stavicku a toto vypil ale tiez obcas strajkuje...tak mu davam cajik milupa ovoc.ruzove plody a pije len ten nic ine nechce...ale aspon daco...

womenne
1. jún 2009

yas ako ty vaši znamy?čitala som že je už muž doma a babo bez teplot ale už tomu enverim potom čo popisali.

a vam tiež opravuju bytoky??

baby tak my mame smolu,z dovod krizi upravili hypošky a plati to ajpre nas aj ked mame zmluvu uzavretu už viac ako 1.5roka takže mame obrovsku smolu,uvidime čo nam povedia na cudzineckej policii lebo tu na nevedeli nič 🙄 som uplne smutna ☹ 😢 😔 nasrata a neviem čo ešte 😖

yasmina
1. jún 2009

muz este nie je doma maju ho prepustit dnes alebo zajtra rano...ale naposledy sme s nim rozpravali o 11tej tak mozno uz je 😕
babo ma teplotku ale malu 37,6C ale klesne obcas aj na 37,4 ...este bude asi 3 dni v nemocke malicky..
tej hypoteky mi je luto...

diddi
1. jún 2009

yas,akurat som sa isla opytat,ze ako sa maju....som velmi rada,ze sa im lepsi....boze,nechcela by som byt v kozi tej matky.....ach,nech uz su v zdravi doma........prave pozeram na TA3,ze sa stalo dalsie nestastie- stratilo sa lietadlo a 228ludmi na palube-air france,z rio de janeiro do pariza....niekde nad braziliou zmizlo z radarov 😨

mima595
1. jún 2009

Wom - a to idete cez klasicku hypobanku alebo by to malo ist cez stavebny uver? - myslim, nieco ako stavebne sporenie tu na SR? POdla mna chvilu pockaj, nech sa situácia mierne stabilizuje,a ked si ty najdes pracu, tak hned postupite do lepsie hodnotenej skupiny, a urcite vam poskytnu aj lepsie podmienky na uver.

Co sa týka jedla - u nas Matus odmietal vsetko varene - cca od roka - a cely rok sme pracovali na tom, aby nieco zjedol - najprv to boli ciste cestoviny, potom trosku kuracej polievky /3-4 lyzicky/ a tak dalej cez ine polievky sme sa dopracovali k tomu, že zje aj druhe jedlo, ale len to, co chce - teda zemiaky s niecim /masom a file/ a sladke jedla - ako myslim halusky s bryndzou, kyslou kapustou, atd. - hlavne jedla, kde je slanina
☹ - lebo inak ani pomyslenie.

No a knih som objednala pozehnane: tu je nieco - toto robime teraz:
http://www.mojakniha.sk/index.php?page=9&itm=11840 - ale my mame seriu cisla a farby, samozrejme vsetko 2x 😉
http://www.mojakniha.sk/index.php?page=9&itm=15720
http://www.martinus.sk/?uItem=28579
a este knizky s magnetkami, ale tie este nedostali:
http://www.martinus.sk/?uItem=38889
http://www.martinus.sk/?uItem=38890

lalupa
1. jún 2009

asi som to blbo napisala, neviem spat ja, deti su oki, tie vstali az o 7,30 😅

nase nove slova: gorila (goria), ticho (tiho), babatko, maaaa (moja), a este plno, ale som nevyspata, pamat prazdna ☹

lalupa
1. jún 2009

takze 😀 "tebe, dame, dik, hojda, halo,...
teraz mi tu bambi zameta a zmeta, boze , dve pomocnicky v dome, juchuuuu 😵

womenne
1. jún 2009

mima dik čosi pozriem asi aj ja ojednam ale skor v čr.
stou hypo je to Liška takže ako unas stavebne stym že si nešetriš.My podmienky splname dali by nam uver až na 2miliony,zmluvu mame na 1.8mega nepotrebovali sme ani ručitela lenže to zmenili musi tambyt ručitel 😢 takže tatiko bude volat do prahy či sa to neda urychlit ak nie musime čakat 2roky a potom nebudeme potrebovat ručitela,len ich nechapem my už mame mluvu podpisanu takže na nas sa to nemalo vztahovat stale čosi vymyšlaju 🙄 A kedže neccheme a ani nemame koho popytat tak budeme čakat. 😢

womenne
1. jún 2009

no tak my volal drahy,buduci rok dostane trvalypobyt a vtedy možme začat takže si davame na rok pauzu a čakame a šetrime.možno prehovorim mojho na tu dovolenku 😉 v čož nedufam 😅

helka1
1. jún 2009

Ahojky,
vsetkym detickam krasne MDD 😵 😵 😵 Hlavne usmev na tvari nech im nezmizne !!! 😵 😵 😵
U nas je otras pocko, uz len cakam kedy zacne snezit 😠 😠 😠 Vcera sme "oslavovali" MDD tak, ze sme vzali deti do restiky 😅 😀 , isli sme tam s malou dusickou, ze ako to dopadne 😅 a objednali sme im detske menu polievku a 2. jedlo a oni boli perfektni 😵 😵 😵 Sice pozabavali trocha personal a okolo stolujucich 😅 🙂 ale bolo veselo ...
Wom aj my mame problem s hypo 😒 ....ale zatial cakame 😔
Diddi ja mam z tych leteckych tragedii hrozu, snad je to len plany poplach 😔
Yas no co letite / neletite ?

yasmina
1. jún 2009

laluuu nadhera moji nehovoria skoro nic ☹ musim ich priniest k vam na kurz...
helka letime ale bojim bojim ...