Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
3. nov 2009

baby tu je tak ticho bez Nika aj Sebkovi sa moc nechce hrat samemu.Bola som mu kupit mucosolvan tak dufam že zaberie.Aj ked teraz nekašle asi to boo len nedoliečene.
Baby uvas sneži???tak to aby sme sa zajtra riadne obliekli.My planujeme kupovat lopare.

lumah
3. nov 2009

wom u nás sneží, aj v noci snežilo.

lumah
3. nov 2009

helka tí tvoji sú akí krásni na tej prechádzke, ako sa držia za ruky. 🙂
nanuska my máme sane dvoje, minulý rok sme každého mali na jedných a že veľké sane. Dokonca sme si to vylepšili, z kočíka sme celé vrchy dali na ne a uviazali pavúkmi na auto. 🙂 Tento rok by mohli sedieť už aj za sebou na jedných. My máme tie sane staré, opierky som kúpila od jednej kočky na nete. Skus po bazároch popzerať, nemusia byť nové, aj tak to nejak moc nevyužijú a zima rýchlo prejde. Na buduci rok už budú vymýšľať, že chcú niečo iné.

zefa
3. nov 2009

my máme vďaka môjmu tatkovi,ktorý všetko odklada,že raz sa to zíde sanky ešte po nás keď sme boli malí(takto mám aj postielky),takže som kopu peňazí ušetrila..ale kámoška bola minulý týždeň v Poľsku a tam kúpila sane po 10e

lenkamt
3. nov 2009

ahojte 🙂

Zefa - neviem čo sa deje na Ukrajine ale môj je na cvičení pri hraniciach tak snáď niečo nedovlečie 😝

Lumi - ja som ťa už chválila, čítala som si to 2x, veľmi pekne všetko opísané 😉

sánky máme jedny po mne a aj tak chceli furt Verčine boby, tak im idem kúpiť také s operadlami, majú ich v kike, keby bol záujem 😉

zefa
3. nov 2009

lenka...prasacia chrípka..v telke dávali ,že je 250000 nakazených,karanténa,prosia svet o pomoc a zatvárajú sa naše hranice pre istotu

lenkamt
3. nov 2009

veď viem, ibaže to tam má nejaký brutus priebech, nejako rýchlo sa to šíri 😖
tak ja dúfam že ten môj nič neprivlečie 😒

nana77
3. nov 2009

zefa, sanky za 10eur???? wau, tak to je fakt dobra cena.... len keby sme to nemali tak od ruky...

ozaj baby, to je des v tej ukrajine, vsak? ja radsej ani spravy nepozeram, lebo ma to depta nenormalne. clovek aby sa bal aj nos vystrcit z domu...

jaaaj, a smolkla som nejake aktualnejsie foto, uz sme sem davno nic nove nepridali 🙂

lumah
3. nov 2009

lenkamt nejde mi tú stránku otvoriť.. vrrr...
nooo s tým článkom- oni ťa vlastne navedú otázkami a trochu je to tam miestami vytrhnuté z kontextu-ako u novinárov býva zvykom. Ale pekne to napísala. 🙂)) Až na tú fotku, kde som sama, vyzerám v tvári ako sumo a moj muž povedal, že sa mu tam vobec nepáčim, lebo ma zmachlili ako vajce. 🙂)) Si všimni moju tvár na spoločnej fotke s dcérou a chlapcami-ona je prirodzená, ja namachlená do oranžova.
baby musím niekedy prebehnúť vaše fotky, však deti rastú ako z vody a ja nestíham. 😝
Ale hlavne že sme zdraví. 😀

lalupa
3. nov 2009

ani mne nejde ☹

u vas snezi, u nas prekrasne svieti slniecko, hodinu sme boli na prechadzke

lalupa
3. nov 2009

nanuska, krasne Ocka!!! a mate nadhernu detsku izbicku, to sa fesakom musi v nej uzasne hrat, byvat aj spinkat 😵 😵
aj mojej malej sa pacia, len mi tu hika a zobudi druhu 🙂

nana77
3. nov 2009

lalu, dakujeme 🙂 . vyrastli sme, vsak? ved o chvilku budeme mat 1,5roka 😕 !!! aj babulky su iste uz velke, budem musiet sa niekedy ist pozriet na fb. snad tam mas aktualise foto... a ako sa citis? som citala, ze ti nebolo dobre...

lenkamt
3. nov 2009

jej Nana, krásni sú 🙂

Lumi - mne sa tam páčiš 😉 a Veronika riadna kočka 😉

baby, tak si dajte www.kika.com/sk a do hľadáčika napíšte boby 😉

lenkamt
3. nov 2009

aha, tak najprv do katalogu a potom do hľadačika boby 😀

adrolka
3. nov 2009

nani, malí sú krásni 😵 😵 😵 😵

Ježišš, prasačia, to je katastrofa tá ukraina..Leni ja by som sa tiež bála na tvojom mieste. moj mm dnes išiel do roboty, som mu povedala, nech si po každom záchode a klučke dezinfikuje ruky, my už sme ako maniaci s mm, sa bojí aj on, veď na tých verejných záchodoch a kde chodí po pol európe sa mu na ruky nalepí kopec bacíl. sme sa rehotali, že si zoberie do vačku savo. ale nakúpila som dettol a iné dezinfekčné blbosti.
zefa, 😀 som sa dobre pobavila, elbo mám podobné doma, aj moj oco aj svokrovci, sú ten typ, nič sa nesmie vyhodiť, čo ked sa to raz zíde. pred otcom musíme s mamou vyhadzovať, ked nie je doma, aby nešiel náhodou okolo a nezachraňoval 😀

lalupa
3. nov 2009

tie boby su srandovne,pacia sa mi 😉

moje baby podobrotky nezaspia, to musim fajne zvysit hlas...strasne sa boja, vkuse to opakuju a ked uz sa ako tak ukludnia, tak chcu zakryt 😀 😠 ,tak sa prisne tvarim 🙂

lumah
3. nov 2009

lenkamt tak ďakujem za pochvalu. 🙂 Dcéra je kočka, to priznávam aj ja, má tatove veľké oči. 🙂 A je zlatá, že tam so mnou išla, myslela som že nebude chcieť a ona úplne v pohode, keď mi to navrhli, aby prišla aj ona.

grmitko
autor
3. nov 2009

lumi, ja som vas este nevidela, musim kupit mama a ja 😉

lumah
3. nov 2009

grmitko nemusíš, keď počkáš do decembra, bude to aj tu na nete, aspoň ušetríš, nechcem tu robiť nábor, aby som spravila tržbu tomu časopisu, si predstav, že ani mne nedali zadarmo ten časopis, musela som si ho kúpiť, no čo už, keby som bola celebrita, tak mi za to aj zaplatia.. 😝

mima595
3. nov 2009

ale Lumi - ved už aj ty si celebrita... ked budu s tebou robit rozhovory ine casopisy, tak si vypytas iny honorar 😉

ale inak ja už viem, co budeme mat... este som to u nenapisala??? 😉

zabka0609
3. nov 2009

mima tak sem s tym,co to bude?

nana,lumah prekrasne fotky 😵 😵 😵

mima595
3. nov 2009

no... chlapi budu v prevahe 😉

grmitko
autor
3. nov 2009

jeeej mima gratulujem k dalsiemu krasnemu chlapcovi 😵 😵 😵

lumi tak pockam dik za tip 🙂

zabka0609
3. nov 2009

😅 jeej,super len nech je zdravy 😵 ,mimka ty mas termin 26 nov a my odchadzame 25 nov do UK,ale budem na teba mysliet a drzat ti palce 😉

mima595
3. nov 2009

no skoda, ja reku, že ked budem mat dievcatko, tak mu vyberiem odtial nejakeho sik manžela 🙂 a tak budem musieť este tu na MK strasit a hladat si v nejakych mladuckych temach nejaku dobru nevestu 😀 😀
ledaže by helka mala dievcatko - tak by sme to nejako pokombinovali 😀

ajka72
3. nov 2009

mima gratulujem k chlapčekovi tak nech je hlavne zdravý a samozrejme aj ty, nech všetko dobre dopadne a meno už máte vybraté?

mima595
3. nov 2009

hej, kedže sme sa nevedeli dohodnut /ako vzdy/ - teda žiadne chlapčenske sme nepreferovali, to sme sa skor hadali na dievcenskom - tak bude po ockovi - Vladko

ajka72
3. nov 2009

a keby bolo dievčatko tak aké by ste dali?

zabka0609
3. nov 2009

mima moj manzel je Vladko 😵 ,krasne meno 😉