Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
12. dec 2009

zefa,
dakujem ti velmi pekne za ochotu, jadna pani mi hovorila, ze to teraz menia ci co tak preto ich nikde nemaju, ale hdam ju zase zacnu vyrabat 😉

ja neviem co robil muz, ved sedel na gauci pozeral na telku a on si rozbil usta pred telkou 😲 😲 😲 ja fakt nechapem

lalupa
12. dec 2009

baby,ako vyzera exantem pri siestej chorobe??? a kde je lokalizovany? mali sme horucky z nicoho nic , urobene crp, hrdielko len trosku cervene, nic ine, vynimocne kasel, proste sme to nechali len tak a na 3/4.den dnes sa vysypala starsia, tak premyslam, ma to len v hornej casti hrudnicek a brusko, nozky vobec

vranka4
12. dec 2009

ahojte, :-hlásim sa na skok...grmi,ešteže neprišiel o zúbky,juj,tie úrazy 😒 ....farbu skúsim pozrieť aj u nás,aj v BB,ak bude,ozvem sa 🙂
zajtra mám celodennku,potom týždeň dovolenku...sa tešííííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂

lalupa
12. dec 2009

dakujem baby,nemusite, vsetko sedi, davame si ciarku

grmitko
autor
12. dec 2009

lalu to ti neporadim, my sme siestu chorobu nemali, to by skor poradili babule, co si tym presli, tusim lumi, nana a neviem ktora este

vranka dakujem ti velmi pekne za ochotu 🙂 🙂

http://forum.sanomabp.hu/forumkep/17/168043/430...
alebo aj tuto keby ste niekde nahodou videli 😉 🙂

juliagregor
12. dec 2009

ahoj Lalu gratulujem máte šiestu chorobu 🙂
stačí fenistil 3 krát denne koľko kilov toľko kvapiek

lumah
12. dec 2009

grmi až dnes som si všimal, že zháňaš farbu, mne dcera dnes bola kupiť, tiež používam palettku ale inú, mohla pozrieť. Ak nezabudnem, pozriem u nás v Pk.
Dnes som ani vonku nebola, som seknutá, muž varil obed, ja som si stihla akurát cestá nachystať na medovníky a linecké, zajtra budem piecť, dnes som stihla len vanilkové rožky.

lumah
12. dec 2009

lalupka aj u nás to tak prebiehalo, Filip bol vysypaný na nohách a potom na celom tele-také drobulinké bodočky len sú to. Ja som mudávala len vela piť a proti teplote čípky a prešlo to samo.

nana77
12. dec 2009

ahojky!
lalu, moze to byt siesta choroba, aj my sme tak mali - najprv horucky tri dni bez priciny a potom vysyp... jemnulinke pupienka. a zmizli za par hodin, posledne do dvoch dni. aj podla toho budes vediet, ci to bolo ono 😉

lumi, aj ja som dnes piekla vanilkove rozky a medovniky (tie uz z druhej davky), linecke uz mam, este sa chystam na slane tycinky, zltkove rezy a koncim 😝 . ozko, to video s tym slonom bolo neskutocne!!!! 😵

lumah
12. dec 2009

nanuska tak ty si iná gazdinka! Ja som skor nestihla, deti musia byť vonku vtedy alebo spať lebo inak sa nedá. 😝

grmitko
autor
12. dec 2009

ja sa chystam tak pondelok utorok piect, doteraz sa nedalo, lazaret doma nedovolil 🙂 🙂

lumah
12. dec 2009

grmi no veru, vy ste to mali doma perné s tými chorobami a mužovi pomohla tá cesnakovo-medová kúra? Teda myslím, že tebe som to písala, tu bolo tolko chorých, že je možné, že niekomu inému. 😝

nana77
12. dec 2009

lumi, ze gazdinka 😀 , medovniky som piekla ked spali cez den a vanilkove rozky teraz vecer, ked uz spali... inak sa pri nich neda...

lumah
12. dec 2009

nani však to... inak ja som si našla tento rok nový recept na medovníky, ktoré by mali byť hneď mäkké, žltka tam idú zvlášť a nakoniec sa primiešajú vyšlahané bielka do cesta, som zvedavá, aké to bude. 😝

lumah
12. dec 2009

jeeemine, idem spať, však je kopec hodíííín! Dobrúúúúúúúúúúúúúúúúú 😉

zefa
12. dec 2009

grmi..ja som našla paletu de luxe 670..a podobalo sa to na ten garnier.(.sa mi tu nechce hľadať niekde obrázok)..ale kuknem sa aj na ten

na mňa ide tradícia preležania vianoc 😠 bolí hrdlo,je mi na prd..krk už nám obviazaný 😀 a idem haji

lalu..a nevieš niečo nové o yasmi?

pre mňa jedna pozit.udalosť...Samko už 2 dni kaká na nočník(záchod zatiaľ odmieta)...zabralo,že môže potom streknúť spray aby nebol smrad 😀 😀 a ,že budeme mať viac koruniek na hračky 😀 😀

grmitko
autor
12. dec 2009

lumi zabrala, musel sice aj atb, lebo ma zapal priedusiek, ale ja sa nou teraz liecim 😉 😉 davam si to na oplatku, lebo bez nej to mi je strasne tazke a boli ma potom zaludok, ale zatial to celkom ide 🙂 🙂

womenne
13. dec 2009

Dobre rano babulky Saška ježiš to je uraz ☹ chudato sa musel zlaknut,nema tie zubky narazene?nekyvu sa mu?pozri sa mu na to ak si pametaš aj našmu Nikovi narazila v školke jedna slečna a kyval sa mu.Musi sa to stražit inak musi ist von.Nam to naštastie zrastlo,ale nesmel odkusovat a všetko mal nakrajane na kocky.

Moj muž si kupil kabel na telku odnotasa takže mam smolu stale tam sedia aj s malymi čumiana filmy,rozpravky samozrejme včera namiesto sprav šiel Hummer 🙄 😝 Inak muž každemu hovori že dostane hodinky a všetci sa tajomne usmivame že ANO?lebo to vieme že nedostane 😀 😀 😀 sa smejem aby nebol sklamany 😀

baby čo mate kupene pre svokrU?ja vbobec neviem čo jej kupit ani pre mamu nič nemam...

ajka72
13. dec 2009

ahojte dievčatá pozerám že vy všetky vypekáte ja sa chystám linecké, vanilk. rožky a aj kokosové pusinky a ešte nejaký dobrý koláčik ale sama neviem ešte ktorý, až ten týždeň pred sviatkami ale ke´d vás tak čítam že už máte tieto koláčiky upečené tak rozmýšľam či to už nie je neskoro 😅 to sa nebojíte že na sviatky bude všetko spapkané alebo robíte mega dávky? 😀

lalu my sme tiež nemali šiestu chorobu ale podľa popisu to vyzerá na ňu držkajte sa

wom to ti veru neporadím ja mám rovnakú dilemu, ja som kupila album, nejaku drogerku, krem na tvár a taký na ruky nejaký sprej a vitamíny ktoré su drahé a viem že sa našim babkám zídu a predtým sme kupovali kartu na mobil, tak neviem či som pomohla 😒 možno nejaký šál,

ajka72
13. dec 2009

grmi dnes idu deti k svokrovcom a ja idem s mamou po obchoďákoch tak keď nezabudnem pozrieť ti tu farbu 😉

grmitko
autor
13. dec 2009

ajka dakujem ti velmi pekne za ochotu 🙂

ja som uz s detmi vyzdobila stromcek v detskej, taky malicky, pomahali mi a maju taku radost z toho 😀 😀 😀
len este musim muza ukecat na zivy do obyvky, to je boj s nim 😒

zefa
13. dec 2009

ahojte

ajka.. ja musím mega dávky..vyťahujem koláče z rúry a Samko,že..maminka ešte sú kolačiky moc holúce? 😀 😀 my sme všetci koláčový..ja každý týž.normálne pečiem 😉

wom ..ja neporadím..ja sa so svokrovcami nemusím 😒 ..a našim kupujeme s bráchom spoločný darček..niečo čo treba do bytu abo na chatu..my také praktické...ale myslím,že nech jej kúpiš hocičo sa poteší,že niekto na ňu vôbec myslí..rodičia nebývajú náročný

dracik1
13. dec 2009

jééj sasi, ako vam zavidim ten stromcek 🙂 , nas tatinko odchadza na skoro cely tyzden na sluzobku a stromcek ani nemame ☹ , bee, som sa tesila, ze ho vyzdobime skor, aby sa deti tesili....

babule, potrebujem radu, rada by som kupila detom nejaku stavebnicu z lega - duplo......su strasne drahe, tak by som sa chcela spytat na vas nazor...zatial maju len taky rozkladaci plastovy traktor , ktory sa da sroubovat za 10 euro, strasne ich to bavi...normalne, ze kutilkovia 😀 a rozmyslam nad nejakym autom, co sa da z dupla poskladat, mate skusenosti????

grmitko
autor
13. dec 2009

Deniska nasich dost bavi taka ta stavebnica, skoro ako duplo, nie je to take drahe a vyhraju sa s tym 🙂 🙂

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
taketo skladacky 🙂 🙂 daju sa z toho vlaciky spravit, domceky, cokolvek 😉

dracik1
13. dec 2009

sasi,aj my mame take....ale obsahuje to akurat tak 3 auticka , 3 znacky a same kocky, ja im z toho staviam, aj oni obcas daju kocku na kocku...ale vlacik som tam nevidela 😕 , ale zatial ich to moc extra nebavi....
dnes som bola v dracikovi-predajni 😀 a videla som , ze sa da poskladat z lega dupla kamion...normalne sa skrutkuje a tak....
v kocke som im kupila srobovaci plastovy traktor...normalna bitka, ze kto odsrobuje kolesa..jasne, ze este to nevedia sami, takze vsetko robia s nasou pomocou,zlati

womenne
13. dec 2009

ahojte Saši presne take mame aj my ale vele,maly sa stym radi hraju tak sme ešte dokupili ejdno balenie.

zefa tak to sme dve ja sa tiež snimi nemusim.Ja tam vlastne ani nejdem na vianoce len cchem pre muža on nema čas chodit po obchodoch.Ničo hadam najdem 🙂

lumah
13. dec 2009

Baby dnes som piekla medovníčky a linecké a musím Vám povedať, že mám super recept na medovníčky- po upečení zostanú krásne mäkké, žiadne odležanie s jablkom a podobne, sú stále mäkkučké!!!! 🙂

grmitko
autor
13. dec 2009

lumi tak ipni 😉 dobrych receptov nie je nikdy dost 😉 😀

ajka72
13. dec 2009

grmo sklamem ťa pozerala som tu farby a tvoju som nenašla tak neviem či naozaj nebudeš musieť zmeniť odtieň ☹ eštre skusim cez týždeň ale veľmi tomu neverím 😒

aneti78
13. dec 2009

ahojte

Lumi, prosim Ta aj ja o recept na medovnicky 😉 chystam sa aj ja upiect a este lepsie ak budu makke. moja mamca ma,ale su tvrde.

my sme mali vcera vianocny vecierok z prace, z domu som odisla o 17:00 a domov som prisla o pol siedmej rano, ludia, to uz neni pre moje stare kosti 😀 a to ma este kolega prehovaral ist do jedneho pubu na polievku,ale nastastie som tolko rozumu mala, hovorim mu,ze ludia si beru taxiky odtial domov a my sa tam dotrepeme na polievku 😕 deti boli s muzom na chate, na obed prisli, piekli nozky kuracie a mna z tych vyparov tak napinalo ze az 😅 ale uz som celkom v pohode vyspala som sa a mozno aj superstar popozeram celu 😀

deti si sami ozdobili uz stromcek na chate taky malicky,tak sa vytesovali, asi podobne ako u Sasky. 😉