Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
10. jan 2010

náhodou Verča nosila kedysi aj slipky po kámošovi, však to vyzerá skoro rovnako 😀

zefa
10. jan 2010

leni ja ked sa netrafím aj Nancy má slipky 😀 😀

lumah
10. jan 2010

katullka my berieme momentálne immunal, také si im nedávala?

vranka4
10. jan 2010

grmi,môžem ťa poprosiť o priateľstvo na FB,chcem kuknúť fotky..aj ostatné žienky
lumi,immunal aj ja dávam dvojičkám,ale len necelý týždeň,dovtedy brali betaglukán s hlivou ustricovou+ Pikovit multivit.sirup...tak uvidíme...,staršie baby ho užívali pár rokov dozadu,vtedy celú zimu neboli choré...

grmitko
autor
10. jan 2010

vranka jasne,napis mi do ip meno 🙂

lumah
10. jan 2010

vranka nám ho doporučila dokina po tej angíne čo teraz mali, kolko je vhodné to užívať?

lumah
10. jan 2010

grmi dnes som na teba natrafila na babybazare. 😀

grmitko
autor
10. jan 2010

lumi a co si nieco nekupila 😝 😝 😝

vranka4
10. jan 2010

lumi,našim som ho vtedy dávala skoro 3 mesiace-celú zimu,už presne nepamätám,ale najviac sa môže užívať 8 týždňov v kuse a potom prerušiť liečbu..aj dvojkám dávam len 2x denne,nie 3x ako píšu...staršie baby ho užívali najskôr 2x a potom len 1x denne,ale vtedy boli zdravééé 😉
grmi-posielam IP

lalupa
10. jan 2010

ahojte baby
neprisla som vcera, lebo len revem a revem, no s narodkami to nema vela spolocneho 😢 ked sa ukludnim, napisem vam viac...
balony nafuknute, darceky zabalene,torticka v chladnicke, snad rano nebudem depkovat
dnes,teda uz vcera podla casu, sa vsetko serkalo, spanok odnesie,ani to tu nebudem pisat
dobru nocku 😔

evka1310
10. jan 2010

ahoj lalu - to ma mrzi..a to ti vravi niekto komu sa ze FEST! nedari...neboj sa, ono to prehrmi...kludne si poplac a vyplac to cle von a potom sa postav, daj si super kupel, oblec si svoje oblubene saty a povedz si ze od teraz to bude uz len lepsie lebo to najhorsie mas za sebou...

evka1310
10. jan 2010

baby viete co sa mi dnes stalo? sme isli s polovickou na stretnutie dobrovolnikou a celu cestu za nami cierny mercedes (typicke auto mafianov tu). Odbocili sme do opustenej ulicky kde bolo stretnutie a uz sme meskali (3 hodiny ako moj muz zvykne) ..a aj to auto odbocilo...zaparkovali sme a auto zaparkovalo tak ze blokovala jedinu unikovu cestu..som si hovorila - smola za zavrsila, teraz ma tu odbachne za bieleho dna..vystupil typek - mal slnecne okuliare a biele rifle ...som si hovorila ze to by si na tak spinavu robotu nebral, by sa zababral od krvi, nie? 😀 (zenka logika - to by nevypral 😀 :-P) Tak ma to povzbudilo som vystupila aj ja a on ze - Mozem vidiet tvojho psa? mali sme nasho psa vzadu v aute. On nas sledoval koli nasmu chlpacovi.!!!..mi padol kamen zo srdca.. 😅 😅 proste z toho vyslo, ze ma Seltie a dlho hladal taku ako je nas s bielou srstou okolo krku...ked potom vysiel aj moj muz (gavalier, nechal najprv vystupit mna 🙄 ) tak ten chlap sa na neho diva a ze - ja ta poznam!...a to ten typek bol z Bologne, no videli sa s muzom na nejakom veltrhu...chapete to? A to my sme od bologne 2 a pol hodiny...

nana77
11. jan 2010

lalu!!!
princeznickam k druhym narodeninkam zelame vsetko najlepsie, hlave vela, vela zdravicka, stastia, lasky, radosti, smiechu, dobrej nalady!!! aby im usmev z tvariciek nikdy nezmizol a hviezdicky v ockach stale sibalsky svietili!!! 😵

lenkamt
11. jan 2010

ahojte.

Lalu - všetko najlepšie tvojím kočkám k dvom rôčkom, hlavne veľa zdravia. dúfam, že už je všetko v poriadku a dnešok si užijete 😵

Evka - 😀 biele rifle 😀

nana77
11. jan 2010

baby, ja malym na posilnenie imunity davam betaglukan (to je sirup s hlivou ustricovou) a probiotika biogaia. a este sme neboli vaznejsie chori (klop, klop). obcas nejake sopliky, aj tie mavaju zvycajne slaby priebeh. tak snad som to nezakrikla prave...

lenkamt
11. jan 2010

ja nedávam nič 🤐 ale idem s Luckou na imuno kvôli tej Lenkinej bunečnej poruche tak sa spýtam, či pred škôlkou niečo nasadiť. doteraz sme boli choré len 3x tak čakám že si to v kolektíve "vychutnáme" 😝

nana77
11. jan 2010

lenka, no veru - kolektiv, to bude! aspon zatial vsetky kamosky, co mam, ked dali deti do skolky, si tych chorob uzili 😒 . ale zase na druhej strane, nemusi to byt pravidlo 😉

lenkamt
11. jan 2010

mne zas Verča bývala chorá do 3rokov pri každom zube a počas troch rokov v škôlke 3x - prvý rok viroza, druhý rok hnačka a tretí rok kiahne 😅

nana77
11. jan 2010

no vidis, tak to je super! to by som brala hned! a kedze my sme uz ovcie kiahne mali, vychadzalo by to len na 2x 😀 . fakt super, tak ma dobru imunitu veronika 🙂 . keby ti aj dvojicky tak pekne vydrzali!!!

grmitko
autor
11. jan 2010

Lalu princeznickam zelame vsetko naj naj naj k narodeninam!!!! 🙂

ajka72
11. jan 2010

lalu tvojim dvom krásnym slniečkam želáme všetko najlepšie k dvom ročkom veľa lásky, zdravíčko, aby mali stále usmevy na svojich tváričkách, oslavu si poriadne užite, verím že ak su nejaké problémy tak sa rýchlo vyriešia a budete si vychutnávať jeden druhého a detičky

ajka72
11. jan 2010

inak aj ja dávam dievčatám imunoglukán, probiotika a neboli sme zatiaľ chorí po dlhšej dobe myslím naposledy v septembri sme mali zapálené hrdlá, verím že to nezakríknem ale tiež som zvedavá na školku

aneti78
11. jan 2010

Lalu aj od nas vsetko najlepsie k narodeninkam dievcatam 😵 😵 😵

ja davam imunoglukan od leta a este asi mesiac-dva budem davat. nadchu sice obcas chytia,ale zdaleka neberieme tolko ATB ako minuly rok, viem, ze je to aj vekom a tym,ze uz rok chodili do skolky,ale aj taka nadcha im rychlejsie prejde.a este obcas kupim nejake vitaminy, teraz dostali male hviezdy pod stromcek,tak beru tie a tie sa mi zdaju aj dost dobre, obsahuju kolostrum proti virozam. v nedelu ideme na dovcu, deti dnes sli do skolky,tak drzte palce, nech nepochoreju do nedele 😉

jankabambulka
11. jan 2010

LALU:ZLATUŠIK A POKLADÍK 😵 😵 😵
Letí k Vám pozdrav milý,
letí, letí v tejto chvíli.
Motýlik a ružička,
jeden božtek na líčka.
Chceme Vám dnes zaželať,
zdravie, šťastie, lásky veľa
a v rodine pokoj, neha.
K Váším dnešným narodeninám
Vám prajeme všetko naj, naj, naj..

evka1310
11. jan 2010

aj ja blahozelam

zefa
11. jan 2010

Zlatušíku a Pokladíku pajem zdravíčko,šťastíčko a veľa lásočky.. 😵

baby...ja nedávam deťom nič na imunitu..iba ked začnú pľušte dávam 1x týždenne oscilo...mali sme 2x sople,raz horúčku a Sam laringitídu za 4 dni fuč...tak teraz nevieeem 🙄

vranka poraď 😨

evi 😀 😀 sa mi ľúbia tie tvoje zážitky s talianmi 😀 vidím,že Corrado Catani(či ako sa to písalo) v tvojej hlave ešte stále beží 😀

zefa
11. jan 2010

grmiii...to aký fasa horoskop máme 😉
http://www.diva.sk/vestiaren/horoskop-na-rok-20...

grmitko
autor
11. jan 2010

no zefi, parada, ked to ozaj bude tak, tak sa aj celkom tesim 🙂 🙂
dnes mi maju volat z tej firmy, ci ma beru alebo nie, modlite sa aby ma vzali 🙂

nana77
11. jan 2010

veru evi, tiez sa vzdy sulam na tvojich veselych prihodach 😀 , vies to super podat 🙂

sasi, drzim palce na tu robotu!!!!!! tfuuuuujjjjj!!!!!!!!!!!

womenne
11. jan 2010

Ahojte
lalu babikam prajeme všetko najlepšie k narodkam a chceme foto 😵 😎
Saši tfuj tfuj tfuj držim palce 😵

Aneti po 3 mesiach uživania IMUNOGLUKANU sa musi davat mesačna prestavka,my sme začali v septembri a na konci novembra sme to vysadila tento tyžden sme akurat začali snovymi davkami.Uživame to tak už od 2 rokoch vždy cez zimu.telo si pri dlhodobom brani vytvara protilatky preto ta prestavka.

Ja som dnes dala mužovi peniaze nech mi zaplati trička cez znameho(nemam IB)nemaa som drobne tak som dala celu tisicku a hovorim mu sumu on trulko zabudol a poslali celu umu na učet takže som si musela rychlo ešte za 300kč niečo doobjednat takže mam dlašie tričko navyše 😀 😎 no čo už no 😝