Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
27. jan 2010

lalu máš niekde nejaký link na tu mramorovu tortu myslím že ste sa tu už o nej bavili a rada by som si ju dala do receptárika 😉

ajka72
27. jan 2010

práve pozerám že rosarita dala link na mramorovu tortu je to táto?, čiže máte s ňou skúsenosti že je to mňamka?

adrolka
27. jan 2010

díky za rady 😉 aj za blahoželania 😵 😵
pripadá mi to neuveriteľné, že už máme 2 roky. určite ste na tom rovnako aj vy pri každých narodeninách..od rána tu len híkam, že "už" 2!!!!

lalupa
27. jan 2010

dobre ranko 🙂

dakujeme krASNE! 😵

adrol, vkuse na vas myslim,kedy bude 27-eho, ze vam napisem a vcera som zavrela notebook a doslo mi,co som chcela 😀
tarka a amirka, vitajte v klube dvojrocnych slecien, prajeme vam vela prevela zdravicka, radosti, lasky, spokojnosti a posielame pusinky na licka 😵

pappo tu sice uz nechodi,ale krasne narodeninky detickam!!!! 😵

aji, ano,to je vseobecny link, plus su vselijake variacie na MMB,ale korpus je stale rovnaky 😉
dnes idem robit, ale ako som pisala, dam menej cukru a aj prasku do peciva

adrolka
27. jan 2010

laluuu!!! dakujemeeee 😵 😵

margaretka11
27. jan 2010

Ahojte 🙂

Tarke a Amirke prajem všetko naj, naj, naj k dnešným dvom rôčkom, nech sú hlavne zdravé a nech sa im darí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 . Za nás posielam aj pusiny, adrolka odovzdaj ich, dobre? 🙂

nana77
27. jan 2010

baby, tusim aj ja skusim tu tortu potahovanu...len tak, bez dovodu, skusim, ci sa podari. lebo to vyzera fakt dobre. a ak to spravne chapem, korpus a plnka mozu byt lubovolne, vsak?

womenne
27. jan 2010

adrol frajerkam prajeme všetko naj naj naj a posielame veela boštekov cmuk cmuk 😵 😵 😵 😵 😵

Aneti prosim ta ty si kupovala masky ked ste mali karneval??potrebujem zohnat 2 kusy 😅

womenne
27. jan 2010

no tak som našla na internete kopec tak im niečo kupim nieje to tak drahe.Dnes som bola pozriet vhračkastve že požičiam ale ked som to videla no fujzničene a nedokazala by som im to obliect....

Dnes o 16.00 na mna myslite 😉

lalupa
27. jan 2010

wom, budeme 😉

korpus hotovy vonavy, plnka chladne, deti uz kricia, chceme torticku 😀
adrol, pappo, dame si za/na vas 😝

vranka4
27. jan 2010

ahojte 🙂 ,tie linky na tortičky..no mňamkovééé 😝 😝
naši majú tiež v škôlke karneval,budú Pat a Mat,mamina im šije montérky na traky,roláky musím zohnať-žltý a červený,náradia má Marek kopec,každý si niečo vyberie,baretky,ešte vymyslieť nosy...majú takých origoš doma,sú taký látkoví,tých im pripnem nejako na montérky,tak presne takých ich chcem spraviť...
dnes idem do nočnej 😖 ,už aby bolo ráno 😀 😀

zefa
27. jan 2010

vranka 😀 😀 😀 ja by som im ani montérky nemusela šiť...stačilo by aby sa predviedli naši sú origoš PAT a MAT 😀 😀

ináč som si dnes listovala leták z JISku a majú akciu na detské obliečky BOB STAVITEľ atd za 22,50e

vranka4
27. jan 2010

zefa,no aj u nás to občas tak vyzerá ako u Patovcov 😀 😀 😀

womenne
27. jan 2010

au au au au baby to bolíííí a to zavedednie kriste som myslela že ma roztrhne au au au 😢 😢 😢

zefa
27. jan 2010

wom..ja som tiež dnes bola na gynde na kontrole po trhaní polypu a nájsť neakú antiko(už skúšame 5 v poradí a nič mi nesedí)na porazenie 😠 a navrhol mi aj to čo máš ty..no ale ked tu skučíš tak neviem ,neviem či sa na to dám nahovoriť...ideme v nedeľu gratulovať 6 roč.chlapcovi,tak idem robiť lentilkovú kiticu..hodím foto ked dorobím 😉

womenne
27. jan 2010

zefa boelo to pri zavadzani asi 5 minut a teraz mam bolesti v pravom vaječniku ma pravidelne picha ak neviem čije to normlane uvidme zajtra.Jej cukrikova kytica je nadherna segra to robieva 😵

baby chcem sa vas spytat idem deckam objednat alebo kupit v dračiku karnevalove masky nebude potom niektora chciet?by som vam to posunula.ja ked som videla ten opotr.matroš v požičovni tak ako sorry ale decka som si vypiplala takže by som im take niečo nenavliekla 🤐

ajka72
27. jan 2010

wom a čo im ideš kupovať aké masky, my ich budeme určite riešiť o rok, no my sme dievčatká tak neviem čo budu, tvoji chlapci 😒

womenne
27. jan 2010

ajka ešte neviem presne pači sa mi pirat a čertik jaj bože idem si lahnut to dost boliii ja som krava najskor zjedla antibiotika mala som si dat od bolesti...

grmitko
autor
27. jan 2010

ahojte,
tak sme dnes konecne doma 😝 😀 😀
deti su vo vani a ja vas idem docitat
zajtra uz idu do skolky 🙂
inak dnes ma svokra tak vytocila, do nepricetna, som olutovala, ze som ju dnes nechala s detmi uz nikdy viac 😠 😠

grmitko
autor
27. jan 2010

Amirke a Taruske vsetko naj naj naj k dnesnym krasnym narodeninam, vela zdravicka a nech vam robia iba samu radost 😵 😵 chlapci posielaju dva sladke bozteky 🙂 🙂

zefa
27. jan 2010

ahoj grmi..ad svokra..no coment..ale zas aj my raz budeme možno svokry...teda my sme sa dohodli,že budeme svatky tak to neriešim 😉 😀 😀 😀

adrolka
27. jan 2010

jááj baby, všetkým vám veľmi pekne dakujem za gratulácie 😵 😵
no dnešný deň bol skôr hrozný. Amirke na obed vyletela horúčka, horela ako fakľa. aj sa na mňa a naseba povracala, ale bru-tál-ne!!!! dala som čípky, vôbec neobedovala. pekne potom zaspala, no ked sme od nšich prišli domov, na večer horúčka jak fras, večeru pekne spapala, dala som čípok. teraz zaspala.
zajtra ju beriem k lekárke. len sa chcem opýtať..minule ste tu dávali dobré rady ako zrážať veľké horúčky, pod sprchou- a ja už si vôbec nepamätám...poradíte prosím? v akej stupňovej vode? ale čo? keby sa v noci zobudila- síce čípok jej môžem dať ešte 1x- lebo sa píše, že 3x za 34h. povedzme v noci o 1 by som jej mohla dať keby sa zobudila.
chúdatko moje krásne, takto prežiť narodky....svine chrípky a vírusy.
u nás sa to brutálne premlelo. najprv Ami len sople, potom MM nejaký sajrajt vírus, on bol hotový, bral aj atb. potom v sobotu chytila brutál sople a zvýšenú teplotu Tara, po nej ja v nedeľu, no a Amirku to chytilo, ale hrozne.
vraj je dobré, ked má dieťa teplotu/horúčku, lebo že vtedy vraj to telíčko bojuje s tou chorobou, kďežto bez horúčky sa tá choroba len prechodí.. či tak nejak mi bolo povedané. ja neviem.
aha, teraz vidím, že na Markíze začína krásny film- Memoirs of Geisha!!! môj obľúbený.videli ste????

adrolka
27. jan 2010

tuším, aj katulka bola presne takto ako my, že na narodeniny boli deti choré, že??? ☹ 🙄

lalupa
27. jan 2010

geisha nadherny film, ale pozeram na stv tu sialenu opatrovatelku, snad niecomu sa priucim 😀 😀
neviem, kto je sialenejsi, ci opatrovatelka alebo dvojicky 😀, snad ma to este chvilu bude bavit, nudaaaaaa

adrol, je mi to luto,ale vynahradite si to cez vikend 😉

torticka bola mnamkova,ale stacilo

dnes som pobehala,co sa dalo, uz vacsia kosa byt nemohla, sla som pre zvyseny prispevok, ten jeden mesiac by som im nedarovala, svinky 😠

wom, chudatko, daj si nieco proti bolesti, ja som zacala mirelle pred 2tt

grmitko
autor
27. jan 2010

ach adrol to ma mrzi, ze Amirka je taka chora ☹ ☹ ☹

zefi, dohodnute 😉 😀

lenkamt
27. jan 2010

Adrol - všetko najlepšie kočkám a hlavne skoré uzdravenie Amirke 😉

teplotu - ja zrážam striedaním nurofenového sirupu a panadolových čipkov každé 3-4hodiny, keď je najhoršie dávam 1/4 diazepamu, sprcha len vlažná aby nechytili šok, do rúk surové zemiaky, jesť egrešový kompot - ale to ked zvracia asi nie.

Saši - svokra ti čo vyviedla? 😨

Lalu - teba sa chcem už dlhšie spýtať , ty máš tu zumbu na dvd???

a gejšu aj ja môžem 😵

grmitko
autor
27. jan 2010

Leni, ale vytocila ma, vynadala mi aka som nemozna, ako mam zanedbanu domacnost (ja o pol siedmej rano neupratujem ked odchadzam z domu a inak mna ten bordel co tu zostane aj tak netrapi, upracem ked pridem, neriesim) a ze ona mala tri deti, poobede chodila do roboty, mala sliepky a zahradu a aj tak vsetko stihala (ano, moja svokra je superzena) ale ona furt musi rypat, nebola by zdrava keby nerypala, tak tu upratala a vyhodila mi na oci, ze som bordelarka a podobne, mala som jej chut povedat nech drzi hubu a ide niekam, ale kusla som si do jazyka a odignorovala ju 😠 😠 😠 😠 😠 nech sa stara o svoj poriadok a moju domacnost nech necha na pokoji, ja si upratujem kedy ja uznam za vhodne a nie kedy sa to jej hodi, aj tak sem pride raz za rok, ak vobec, tak co sa do boha stara do takych veci?? toto ma vie straaaaasne vytocit..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenkamt
27. jan 2010

klasika svokra 😝 😝 😝 tým myslím že superžena 😠 😀

dracik1
27. jan 2010

adrolka, vsetko NAjlepsie tvojim slecnam k 2 rocikom 🙂 a hlavne aby ste boli coskoro zdraviiiii

aneti78
27. jan 2010

caute, tak test mam na 100% 😉 😉 😉 tesim sa 🙂

wom, ja som masky iba pozicala,uz neviem presne kolko to vychadzalo,kazda pozicovna to ma ine zrejme. boli vcielka maja a vilko 🙂 tento rok Tamarka urcite chce byt princezna alebo vila alebo cosi take a Jakub by chcel byt policajt,tak to neviem kde budem zhanat,snad ho zozeniem. neviem,ci by som kupovala, kazdy rok chcu byt nieco ine, to bude tou vyspelostou 😀 😀 😀 tento rok by som ich na maju a vilka neprehovorila,lebo: mami,to bolo take detskeeee 😕