Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
16. feb 2010

čo varíte deťom pri diete???
ja som v koncoch. banán- netem, ryža už - netem, suchár už -netem, uvarený zemiak stále jesť nemôžu, piškótka už-netem, staršie rožteky už tiež nechcú.....ja už neviem....dikes

womenne
16. feb 2010

Janka tak vločkovo mrkvovu polievočku to davaju aj v nemocke,slane tyčinky dru su vyborne na rekonvalestenciu žaludku-kokso to je slovo ani neviem či som ho napisala spravne ale dnes mi je všetko jedno 🤐

jaj baby ja mam oči ako 2 bule asi pojdem zajtra do školky so slnečnymi ench sa nezlaknu ☹ neviem sa udržat už aj chalani sa rozplakali ked ma vidia 😢 😢 😢

margaretka11
16. feb 2010

Bože wom a čo sa stalo? ☹

adrolka
16. feb 2010

veď to, že čo sa deje, wom? už pred pár dňami si písala, že nastala hlboká depka, teraz plač, čo je moja??? 😔

womenne
16. feb 2010

prišli nam papiere zo sudu a ja to proste nezvladam ked čitam tie klamstva......ale svokra aspom vidi čierne na bielom že z čoho ma poobvinovala nieje nič pravda ale na ospravedlnenie možem zabudnut to ona nedokaže 🙄

womenne
16. feb 2010

Ja viem že to nieje nič strašne že Janka to ma teraz taššie a nestažuje sa ale ja som slaboch a už to trva dlho a bude to znova tak asi aj preto to nezvladam ☹

jankabambulka
16. feb 2010

daní, neštvi ma. lepšie je vyrozprávať sa. všetky slová sú slabé, márne, ... ale mne plač niekedy hodne pomôže. to patrí k tomu. hlavu hore!! si skvelá žena a keď je niekto pani P... a s veľkým P tak ty za to nemôžeš....

dracik1
16. feb 2010

babule 😕

wom, prosim ta a to dievcatko svihlo NIka do zubkov cim? kladivom????ked mu ho vybilo????? ja mam strasny strach, lebo nas Jakub padol minuly tyzden 2 x dole tvarou a rovno na predne zuby, druhy krat som myslela, ze je po nich, vsade krv...cakala som az na muza,kym pride vecer domom, aby skusil, ci sa mu nekyvu - nemala som odvahu skusat to

jani, my sme mali dneska masko na stave so zemiacikmi, zajtra zemiakovy privarok s telacimi parkami, pozajtra pohanku so syrom a cesnakom, potom francuzske, cestoviny s paradajkovou omackou, potom 2 dni zasa nejake masko ...inak aj ja varim furt dokola to iste 😝...ale uz im tiez niektore jedla nejduää

baby, dosiel vam zvyseny rodicak? mne poslali papier, ze sa mozem odvolat 😀 😀 😀 proti rozhodnutiu a peniaze nikde 😀

jankabambulka
16. feb 2010

dračik len my máme dietu .bola brušná chrípka i ke´d ešte preženie aspoň 2x denne

dracik1
16. feb 2010

aha, to som nevedela 😔, jani , skore uzdravenie

lilinka76
16. feb 2010

Deniska, ja som tam dne volala a neprijemna zenska mi vravela, ze rozhodnutie musi nadobudnut pravoplatnost a budu doplacat buduci mesiac. Vraj ona kazdeho poucila. Tak v mojom pripade asi poucila postara, lebo ja som im to poslala doporucenou postou. 😀

... a mimochodom, tiez Ti to priznali od 1.1.2009??? Mrkni na ten rok... 😀

dracik1
16. feb 2010

mne to priznali od 2010 😀 ...inak len nech sa nepotentockuju s tym vyplacanim...nechapem, preco robia okolo toho take obstrukcie...aj mne to poslali doporucene....asi nemaju co na robote len nas prehanat na postu, lebo nasa postarka je taka leniva, ze mi nikdy nezazvonila a vie, ze som doma....lili, takze nemusim nic robit? len cakat, kedy mi to poslu na ucet 😀 ????????

lilinka76
16. feb 2010

Ano, Deni, len cakat a cakat. Snad sa dockame. Uz si zdrava??? Na mna opat nieco lezie. Porazi ma. Este nie som fit od minula a opat mi je pod psa...

zefa
16. feb 2010

janulka..aj my sme raz mali túto dietu po hnačke ..ale naši vydržali iba 1,5 dňa dietovať 😀 😀 aj mne všetko pľuli,tak som sa nahnevala a urobila domácu polievku..dala im iba vývar s troškou ryže..našťastie sa znovu nepototo..som sa bála ,že z vývaru to zas pôjde..nie konečne ožili..potom som im dala na večeru mrkvu z polievky+trošku mäska..aj to prežili bez ujmy..a ráno už chceli páročky 😨 😀 😀
nuž neviem či som poradila,ale napísala som našu "diétu" 😀 😀

lilinka76
16. feb 2010

Deni, to mas jedalny listok na cely tyzden??? Ja tiez varim stale to iste, koli blondacikovi, ten je strasne vyberavy, ani neviem, kedy s tym zacal a teraz bol riadne vychudnuty, tak sa snazim, aby aspon deko pribral. Ide ma porazit, ako nic neje. Uz som mu kupila aj sirup na posilnenie chuti do jedla a nula bodov... Inak jeho brat nezje len to, co pred nim neutecie.

dracik1
16. feb 2010

lili, uz som celkom fit...preslo to zo dna na den...mala som aj odbery / krv, vytery/ a negativne, strasne som kaslala...vlieklo sa to vyse mesiaca 😲 ...ale ja som mala ATB a kopec liekov/ spray na pluca, Zodac, od kasla strasne vela sirupov som vybrala/, popri tom som za mesiac zozrala asi cca 12 baleni Theraflu a kedze ma 2 x v tomto obdobi zastihli aj kramy, zozrala som velke mnozstvo Ibalginu....takze teraz ma caka nejaky detox...

lili, to sa bude velmi dlho vliect...ja som napr. nebola skoro 2 tyzdne vonku...bud prisiel skoro z roboty muz a zobral deti von a potom tu bola aj mamina, aby sla s detmi von a ked tu nebol nikto , tak sme boli doma 😔 ...najlspsei je lezat...ale to sa s detmi neda.... 😔

aj nasi zacinaju byt vyberavy....predtym zosrotovali vsetko, teraz vyberaju..sa mi uz parx stalo, ze na obed nedostali nic...neviem, ci je to spravne...vypluli, nechceli, nedomahali sa, tak som nedala....ja sa snazim varit take jedla, co su hotove raz dva...varim cca kazdy druhy den...ale uz mi z toho hrabe...bravcove, hovedzie nejeme...ja nemusim ani maso...ale deti musia

lilinka76
16. feb 2010

Aj ja som mala ATB, aj Zodac som si davala a kaslem furt...

No, tak lezanie nehrozi, teraz sme boli tyzden zavreti, lebo deti boli soplave, dva dni chodime na vychadzky a ja som k.o.

U mna ziadna pomoc nehrozi a ocka mame od vidim do nevidim v robote, takze si mozem piskat....

katullka
16. feb 2010

Caute babulky,

wom, aj ked presne neviem, o co ide, je mi luto, ze sa tak trapis ☹ .

Moji drobci dnes druhy krat v zivote nechceli spat, no poobedie bola hruza, isli sme ku kamoske a s nou na prechadzku, ale Samko stale plakal a ked som ho niesla na rukach zaspal, potom sme ho dali u nej do postielky spat, Paulinka tam chodila ako bez ducha, len tak prenasala hracky po dome. Od osmej uz spia, no uz toto nedopustim, aby nespali, asi ich v tych postielkach priviazem 😒 . Tak im ten spanok chybal. Zajtra ideme rano cvicit, tak dufam, ze sa unavia a zaspia.

Baby, co ste chore, prajem Vam skore uzdravenie, je to hrozne narocne, ked sa musite chore starat o dve deti. Treba vyuzit kazducku chvilku na oddych, aj ked takych chvil je velmi malo pri dvoch drobcoch.
No este mesiac to musime nejako zvladnut a snad uz pride jar a zima si zo sebou zoberie vsetky hnusne choroby.

Pridala som par fotiek na facebooku z dovolenky, no je ich malo, lebo jedna pamatova karta nam odisla na dovolenke, neviem, ci este pojdu zachranit tie fotky ☹ . Na konci je jedna nasa dvojmamina, dufam, ze nebude proti tomu, ze som ju zverejnila. Tu je link http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?p...

katullka
16. feb 2010

nechapem, preco to blbne 😒

womenne
17. feb 2010

Ahojte
baby dík včera sme otom debatovali s mužom a uvidme ako to bude dalej ale je mi ztoho stale moc a oc smutno v noci ma tak bolela hlava a dnes kilo mejkapo pod oči... 😝
my mame dnes alrgiu tak som zvedava čimi nenada lebo som tam mala ist už v decembri ale ona sidli vedla obvodnej a vtedy bolovela deti chrych takže načo ked nemli žiaden problem.

Janka už im daj aj slepačiu polievku ja im to tiež davam na treti den ked mame dietu.

womenne
17. feb 2010

Ahojte kočky dnes som bola s detmi na ontrole na alegologii znižili nam zirtec a pochvalila nas 😵
Inak som sa pytala na ten zirtec či to neškodi na pečen a vraj vobec pretože je to čisto prirodneho charakteru neviem ktora ste raz spominali reakciu an pečen.
No ateraz som si spomenula že som sa chcela spytat na hafka kruciš 😨

dracik1
17. feb 2010

ahojte, trapim sa s FB, takze ak si vas bude niekto s inicialami DR chciet ako priatela, dufam, ze ma neodmietnete 😀

dracik1
17. feb 2010

vy ste vsetky po veceroch na FB???

dracik1
17. feb 2010

boze, mne pri niektorych menach vobec nedochadza kto kto je 😒

dracik1
17. feb 2010

baby, co som nevidela vase deticky veeelmi dlho, lebo na MK boli tabu, su krasne 😵

lalupa
17. feb 2010

ahojte

babulky, co ste kupovali postele pre decka, ake matrace ste vyberali a podla coho? poradte, ma to este cas,ale chcem si to v klude premysliet, a dajte mi prosim vediet,kolko stali postele total a odkial 🙂

mima595
17. feb 2010

lalu - my sme kupovali len klasicke postele, vyklapacie - aby sa im dobre skakalo 😀

Margaretka - ty už urcite spis... aby si rano stihla zapas, nie? 😉 ja neviem, ako dvojkam rano vysvetlim, že nebudu rozpravky..ale hokej... 😉

nasi tiež kaslu o dusu- matus dost, ale unho nic nove, ale Baska kasle ako tuberak- ale nastastie, zatial je len zahlienena, dychanie ciste... mame pokracovat v tom, co davame.... a lekarka povedala MM, že kludne možme chodit s detmi /ked budu v takom stave, akom su teraz/ tak na 2 polhodinove prechadzky 😝 von... tak MM jej povedal, že ked mi to povie, že ho "zabijem" - kvoli polhodinke obliekat 3 deti... dakujem pekne 😀 😀
ale zajtra asi vyjdeme von, pojdeme si nacapovat mlieko, totiž u nas na sidlisku otvorili automat na mlieko priamo z družstva a ja som dnes sama stiahla liter 😉

margaretka11
17. feb 2010

Mima, no na chvíľu som nakukla, práve som na ceste do postele, aby som ráno bola čerstvá a plná síl. Musím ten zápas vyhrať čo by sa čo robilo 😀 . A deti tiež nebudú pozerať rozprávku, hokej nadovšetko

margaretka11
17. feb 2010

no šak a keď už som tu tak prajem všetkým mamičkám a detičkám dobrú noc a krásne sny 🙂 . Ja padám