Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
15. mar 2009

Nahodou - nana- vy este na krtkovi neficite, ale nasi tiež zbožnovali tu rozpravku, ako krtko vytrhol levovi zub 🙂 - sme ju rozpravali pred spanim 😉 - Teraz si umyvaju zuby, aby tam nemali cerviky, lebo tie by im zubky zjedli 🙂 🙂

nana77
15. mar 2009

mima, musia byt podareni!!! 😵 . taketo rotpravky ale maju aspon nejaky zmysel, oproti tym vselijakym nezmyselnym. my ficime zatial len na bebe tv, mali ani nedychaju, ked im to zapnem. ine ich zatial nebavi. ale nepustam moc casto, aby sa im to nezunovalo. lebo ked je bebe tv, mozem aj pol hodinu nieco robit a oni su v pohode, ani sa nehnu 😀

yasmina
15. mar 2009

hello
nana mas IP pre zinusku...
nasi sa boja krtka aspon tych dielov co mam na cd ...s dazdnikom sa boja stuky...potom diel kde je krava a zuva zuvacky...potom v muzeu kde je kostra....mimi reveeee 😀 max to zvlada ale mimi sa boji

mima595
15. mar 2009

o, Bebe TV pozname - a to velmi dobre 🙂 -a vies, že aj teraz ich to sem tam bavi? Sice viac pozeraju Jim Jam, ale tie dinosauriky maju radi aj tam - ale MAtus sa boji tych Hip - hop kaktusov -hlavne tej muchy.
Nasi maju krtka velmi radi, ale už maju asi vsetko odpozerane - teraz ich najnovsie bavi - Krtek ve snu - a to je super dlhá, asi 20 min. rozpravka, tak vtedy stiham to najnutnejsie.
Ale my sme vcera boli v Polsku, tak sme Baske kupili puzzle - ona je velka puzzle maniacka 🙂 / take 3 puzzle v 1 krabici - 25,36,49 obrazkove a tak stavia cely den - to 49 obrazkove este nestavala, ale tie 2 mensie jej idu ako po masle - a to sklada bez predlohy. Ja nechapem, ale ma neskutocnu vydrz.
A Matuskovi sme kupili garaz na auticka - tak bol tiež nadsený.

Ale inak vam, musim napisat perfektny napad na hry - to sme dnes mali navstevu a kamos robil detom prilby z penoveho puzzle - urobil kocku, ale 1 diel vybral, nasadil im to na hlavu, vybral jedno zvieratko, aby videli, a to bola parada, chodili po byte vsetci s prilbami 😀 a potom im dorobil aj silty - strasne podareni boli

kili
15. mar 2009

A. čumí na reklami a potom večer 5proti5, to len visí na telke a ani nedýcha. aj sa normálne počúra a ani nemrkne 😀 , vtedy máme vždy nehodu, tak som na neho vyzrela a posadím ho rovno na šerbel, nech kuká tak 😀

kiwuska
15. mar 2009

nasi dost dlho mali oblubenu bambulku, teraz je to krtko, teda rutko, ako ho volaju.
dala som foto ako sa navliekali do mojich veci. 🙂
nana, ttvoji su fakt este malicki aby to sledovali, ale urcite ich uputaju hlasy, farby a mila hudba. tie moderne rozpravky su onicom. niekedy mam z nich normalne strach.
nana ze cerviky 🙂 ale hlavne ze to zabera. nasi by si zas zuby cistili stale 🙂

yasmina
15. mar 2009

mima my tie prilby z puzzle mame uz asi tri mesiace som raz postavila kocku a sup maxovi na hlavu a tak sa rehlili od vtedy to praktikujeme ale dlho ich to nebavi tak 5 min 😀
inac vcera sme kupili malym notebooky v reale a dnes uz je jeden zlmeny urobili z neho dva diely 😒

kiwuska
15. mar 2009

yasmin, my take ani nemame, to len taka klasika, krtko a auticko, krtko a farbicky, tohto leva a este zo dve a to ide dokola, potom este maju polepetka 🙂 a davam to z youtube

kili
15. mar 2009

kiwi, vy máte inak oblepené tie šuplíky 😀

yasmina
15. mar 2009

kiwuska nasim sa paci krtko a flauta a krtko a lizatko...ja im to pustam z videopozicovne z Magia a tie co sa boja mame na Dvd...

nana77
15. mar 2009

babulky, dobru nocku vsetkym prajem!!! idem haji, snad dnesna noc bude ok! yasminka, dakujem za ip, zavolam zinuske a odovzdam info 😎

papa

kiwuska
15. mar 2009

kili, ked povyhadzuju pradlo, alebo topanky a hracky to mi tak nevadi, ale veci do skoly, no musia byt v trezore 😅

kili
15. mar 2009

my máme jeden šuplík, kde sú papiere, ale keďže je nad tým doska od prebalováka (viď foto), tak sa tam zle hrabe, takže ich to vôbec nezaújma.

kiwuska
15. mar 2009

niektore krtkove rozpravky su v cestine, a kubo jednu dobu mal oblubene slovo hele

kili
15. mar 2009

a však čo, aj my sme pozerali česky, no nie? 🙂
ja budem deťom púšťať rozprávky asi aj anglicky, nech sa na nich niečo nalepí 😅

mima595
15. mar 2009

No- aj Baska hovori "Dekuji a tady, tady 😉

mima595
15. mar 2009

No nasi sa krtka nebali - najprv mali oblubenu tu olevovi, potom ako krtko zachranil kuriatko a hned za tym isla, ta s maskou a zlym psom. A super sranda bola, ked pozerali Krtko a orol, ale to som s nimi nepozerala ja, ale MM - no a vecer sme ju museli rozpravat. Lenže ja som ju nejako nestihla nikdy celu pozriet, a mali stale reklamovali, že zle rozpravam - Mama, ne tak - tak mi musel MM prerpzpravat obsah- ale bolo to strasne dlhe 😉

kiwuska
15. mar 2009

kili ved prave to je super, nie ako teraz uz aj cestina bude cudzi jazyk.a moja mama ich uci aj anglicke basnicky, take kratke, ukazuju si pri tom, aby chapali o com to je.

yasmina
15. mar 2009

kili ja pustam aj anglicke aj nemecke...co nahram na kike alebo cartoone a cumia 😉

kiwuska
15. mar 2009

mima, mima, takto popliest rozpravku 😝

womenne
16. mar 2009

Ahoj tak užasna noc za nami 🙄 Niko zase teploty nad 39 🤐 celu noc o 23.30 som mu dala nurofen azabral mu až o01.00 😨 sakriš ja vobec neviem čo mu je myslite že by to mohli byt mrle??večer mi plakal že ho boli ritka a čitala som že to pri mrlach boli večer.do prdele stale sa niečo drbe 🙄

lenkamt
16. mar 2009

ahojte 🙂

aj my frčíme na krtkovi , máme všetkých 5dvd + ešte raz skopčené a aj tak už všetky skáču 😅 najväčšia zábava prekladať ich a vymieňať 😝 😀
potom ich baví film medveď a rozprávky - bambi,mustang a lolek a bolek. no a nr.1 je všetko kde sú žaby 😀

ozi Froschka tu dávno nebola 😀

Kili - dávala som link aj na predošlej strane, nie je to marcipán je to poťahovacia hmota z marsmalow cukríkov:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274 treba asi dva balíčky, ale aj tak to vyjde lacnejšie ako sušené mlieko a spol. 😉

Nanuš - IP pre Zinušku 🙂

lalupa
16. mar 2009

to je nejaka domaca uloha napisat ip pre zinusku? 😀

inak krasne rano vsetkym, este pred chvilou lialo, reku zalahnem aj ja a teraz naaadherne svieti slniecko, jupiiii, pojdeme von!!! 😵

yasmina
16. mar 2009

lalau ahooj
nie zinuska chce odporucanie na dovolenku tak ip nane chapes?

lalupa
16. mar 2009

yas, pohoda, len sa to nakopilo 😀 kludne to mohlo ostat tajomstvom 😉
ako sa dnes mate?

womenne
16. mar 2009

Niko ma zase teplotu teraz chuda zaspal na gauči 😢 čakam kym mi pride kredit a zavolam dokine či mam ist alebo ešte počkat,ja som ztoho už na prašky dokelu 🙄 v ničom sa nam nedari keby apon tiedeti boli zdravunke že???

yasmina
16. mar 2009

pohoda...len za chvilu ich ukaladam spat lebo uz polahuju po zemi...su hore od 6:30

lalupa
16. mar 2009

my uz hodinku spime 😉

yasmina
16. mar 2009

a kedy ste vstali?

mima595
16. mar 2009

no a my sa prave chystame von
doteraz "řádili" na balkone - skusali nove platenky, no a teraz ideme trosku pohanat holuby.

Inak, davate von detom už poltopanky, alebo este zimne topanky?