Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
6. máj 2009

ahojte babulky 🙂

helka ja som tiez toho nazoru, ze si stoj za svojim, moja mama ich tiez v kuse niecim pcha, stale, ale uz presla aspon na veci typu jablcko, jogurt chlebik, a nie furt brumiky, cokoladky a somarinky, tych sa najedia este dost
ja malym davam detske parky od roka, samozrejme iba raz za cas, nie stale, teraz uz parky nemali velmi dlho, teraz uz obcas kupujem aj viedenske, tak ked su v polievke tak si daju, inak my to mame stale s tym jedenim hrozne, dne som im kupila akysi kvas z ukrajiny na chut do jedla, je to vyborne chutovo, chuti im to tak sa hadam trosku rozjedia z toho 😀

kiwus na vas som dnes myslela, ako sa mate a co chlapci 😉

womenne
6. máj 2009

baby pruser sesternicin syn ma asi čierny kašel takže bavenie mi odpada musim to enjak zvladnut sama 🤐
chuda ma len 5mesiacov a segra sa teraz boji lebo bola s nimi a jej ma len 1mesiac ☹ myslite že sa mohol nakazit??

grmitko
autor
6. máj 2009

Dani a preboha kde dostal cierny kasel 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

womenne
6. máj 2009

no ved prave ale ešte to nema potvrdene ale jej lekar si to mysli.prave som volala so sestrou dvojča odviezli zachrankou ma žlčnikový zachvat ☹

dracik1
6. máj 2009

wom, cierny kasel???????snad to nebude cierny kasel, ved proti tomu sa ockuje uz pomaly pri narodeni 😨

kocky, nemate na predaj sandale cca velkost 19, nasi este nechodia sami a je mi luto vyhadzovat 800 sk za sandale co som videla, my by sme to zatial potrebovali na doma a na von ked je teplo .....
+ za aky cas za vase deti naucili chodit same ked uz cupkali same pri nabytku?

lalupa
6. máj 2009

wom, to davali pred par mesiacmi,ked som este sledovala televizne noviny, ze je medzi novorodencami rozsireny...ale uz si nepamatam viac, makne mi mozog ☹ chudatko ☹ (maly, nie ja 😀 ,mne uz to nevadi az tak )

kiwi, este par tt a budes to mat za sebou 😅 , inac dobre hlasky 😀 "syncek"

jankabambul, podobny styl bundiciek ma teraz c&a, oveeeeela lepsie ceny,chcela som kupit malym,ale teraz nam uz netreba a na jesen budeme mat ine cislo, ktore netusim, tak som to nechala tak

yas, ty krasavica 😵 , daj viac foto, no ta fialova kozena tunika asi vedie, ze??? 😀 😀 😀 , to k nej mas tie bata sandalky?

grmitko
autor
6. máj 2009

juj Dani to ma mrzi, hadam to uz bude dobre a verim ze to nebude cierny kasle, ved to je taka vzacna choroba a tu sauz nevyskytuje v podstate

yasmina
6. máj 2009

wom. to je brutal choroba, vysoko infekcna...nebezpecna
dracik dnes som objednala sandalky z Raku na vymenu lebo capacky sme neobuli pre Mimiho vysoky nart 😠
sandalky su za 15 eur celokozene...
lalu ano ta taska je k tym sandalkam...dobry postreh 😉

lalupa
6. máj 2009

dracik, 19 je kolko cm?

lalupa
6. máj 2009

wom, vo volnej diskusii je tema s ciernym kaslom 😕

elenita
6. máj 2009

Caute babule! Mali mi spia od osmej, teda Lucinka od pol deviatej, a namiesto toho, aby som sa ucila, pozeram na nete foto vselijakych dvojickocych kocikov, len tak 😀 . Uz mi sibe 😀
Lalu, mame Peg Perego duette, malym sa v nom strasne paci, tak som stastna 😵

dracik1
6. máj 2009

lalu, ratam, ze cca 12 cm, nasi maju capacky, ale chudatka , maju ich cely den na nohach - vonku - doma a spotene nozicky, tak som chcela na doma sandale, pozerala som ten Rak, to nie je zla cena, lebo Tripos- Klatova nova ves ma sandale pre mimi za 800sk 😠 , su ale veeemi pekne

el, vsak je tandem super?my mame Jane trojkolku, lahky 14 kil a som s nim tiez spokojna, pozri album....

elenita
6. máj 2009

Deni, no teda, pozerala som v albume, riadnych mackov mas 🙂
Inak prepac, ze som neodpisala na IP, vzdy si to len prebehnem a poviem si, ze odpisem, ked budem mat viac casu a dovtedy zabudnem 😔 😅

dracik1
6. máj 2009

a vsetko NAj k 11 mesiacom 😉

elenita
6. máj 2009

jeeej, dakujeme 😅

womenne
7. máj 2009

Ahojky tak som včera volala a zdvihol mi to jej muž hadam sa nenahneval 😕 uvidime ake budu mat vysledky dufam že sa to nepotvrdi.to sa očkuje V 3mesiaci ni??
Ak nie pojdu s tatikom do Hotela kym to ja poriadim.uvidime.
dnes sme konečne vstali o 7.45 hurraaa lebo inač vstavamee niečo po 6.. 🙄

yasmina
7. máj 2009

ahojte....sme spat od Dr....
to bol brutal plac...inac neockovala nas MMR ale Prevenarom lebo sme mali len jednu davku...a az dva tyzdne po Prevenare nam da MMR...chcela dat naraz ale som razne odmietla...az sa ma zlakla Dr. ako som ju zahriakla...

lenkamt
7. máj 2009

ahojte 🙂

baby čierny kašeľ je teraz rozšírený, napriek tomu že sa proti nemu očkuje. ja mám konflikt s našou dr 😔 Lenka stále nie je zaočkovaná , má iba tbc, doktorka nás nechce pustiť na dovolenku 😠 onkologička je zásadne proti tomu aby bola očkovaná a ja tým očkovaniam neverím, takže psycho 😝 budem vyhlásená za najhoršiu mater 😝 stále čosi omieľa o prasacej chrípke, no tak neviem či by nám hexa,prevenar a mmr pomohli proti chrípke 😠 nervýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😝

Lalu - idem na poštu 😵

yasmina
7. máj 2009

lenka trvaj na svojom...a nech ti onkologicka da papier ze posuva ockovania my sme taky mali od neurologicky...

lenkamt
7. máj 2009

veď my to máme oficiálne ako kontrindikáciu, že zvýšený nádorový marker, doktorka len teraz stresuje kvôli tej prasacej chrípke a tomu že ideme na dovolenku do turecka 😖

nana77
7. máj 2009

ahojky dievcata!
co je nove v dvojickove??? 🙂 nejako nestiham ani citat, ani prispievat... 😝 dufam, ze ste vsetky maminky aj dietky oki!!

yasmina
7. máj 2009

lenka nech nestresuje...urcite idete do spickoveho rezortu...a tam sa budete aj najviac zdrziavat ze? a urcite neplanujete ich tahat po spinavom meste a nejakych bazarach hmm?
nana ty absenterka 😉

diddi
7. máj 2009

lenka,kam idete do Turecka?....my chceme ist tiez,mozno Side,hotel Grand Prestige,s Tip travelom,1.9-11.9. Vyzera to celkom fajn....jedine,co mi vadi na Turecku je dlhy transfer z letiska do rezortov

nana77
7. máj 2009

yas, no soooom 😅 , volajako nestiiiiham 😀 . este som malym zhanala nejake drobnostky na zajtra a aj tak som nezohnala vsetko, tak som nastvana... ale co, kaslat na to, uz s tym nic nespravim (som chcela taky hraci stolik od chicco)

yasmina
7. máj 2009

nana aj ja zhanam ten stolik...tusim katulka ho ma v albume...ked pozhanas daj vediet...a toru mas??? 😀

nana77
7. máj 2009

torta je objednana... 🙂 . inak, ten stolik sa da zohnat cez net, len sa to nestihne do zajtra 😒 . idem kuk katulke do albumu, ci myslime ten isty

nana77
7. máj 2009

no, je to podobne, ja chcem tento:
http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=50703

len ho maju len v externom sklade...

yasmina
7. máj 2009

nana ja zhanm tento:
http://www.plusshop.sk/index.php?page=6&itm=507...
asi ho objednam cez net...

yasmina
7. máj 2009

hehe chceme rovnaky 🙂

nana77
7. máj 2009

yas, haha 😀 . sme rovnako pisali. no, ja to uz do zajtra nestihnem. este teraz komunikujem s jednym internetovym obchodom, skusam, ci by to neslo aj kurierom a pod. ale asi z toho nebude nic. trosku ma to mrzi, ze to nebudu mat na narodeniny, ale uz sa nezblaznim. tak to bude neskor, aj tak tomu este nerozumeju