Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
24. máj 2009

no nanna samozrejme pochvalit tvoje OOcka 😵 , ta bitka sa mi najviac paci, nieco mi to pripomina 😀 😀 😀 Inac ked kukam na vase dudle az som bola prekvapena, ze my sme sa strasne lahko dudla zbavili 🙂, ani som netusila ze to takto lahko pojde, Radka uz mala ten dudel neskutocne rozhryzeny, uz som cakala, ze ho zacne po kuskoch vypluvat von 😅 😀 lebo sa jej dokopy len tak tak drzal a tak sme pomalicky prestali davat na zaspavanie, ked sa zobudila s revom tak cumel dostala ale to len ked bol plac a uz si na cumel ani nespomenie 🙂 😵 uff som myslela, ze sa to bude tazsie odburavat 😅

nana77
24. máj 2009

no ja sa bojim toho, ako sa tych dudlov zbavime my. oni doteraz vobec nedudlovali, ale odkedy im idu stolicky, tak nenormalne slintaju....faaaaaaaakt strasne, vsetko mokre, oblecenie, okolie...no vsetko. ked dudluju, tak neslintaju

nana77
24. máj 2009

helka a dakujeme za pochvalu 😵 😵 !!!

nana77
24. máj 2009

lalu, to je "vyzehlena" yasmina???? 😀

zuzka.25
24. máj 2009

kde je vyzehlena yasmina????

nana77
24. máj 2009

v lalu albume... teda aspon si myslim, ze je to ona

zuzka.25
24. máj 2009

wau, no super fotka... ale nasej yasmi to pristane aj vyzehlenej aj s vlnkami 🙂

zinuska
25. máj 2009

ahojte zenusky! poradte mi prosim!!

Chcem kupit drobcom choditko,uz sa stavaju na nozky. nasla som na MMB toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3282292

zaujalo ma to hlavne pretok,ze potom sa to da vyuzit aj ako auticko odrazadlo. len neviem,ci je to stabilne,ked sa dieta do toho oprie. alebo mam kupit radsej klasicke ako robi chicco alebo fisher price?? ako napr toto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5715471

prosim napiste mi vase nazory a skusenosti,nech nekupim blbost. diiiik

yasmina
25. máj 2009

zinuska ja som mala klasiku od fisher price a spokojnost 😵 aj s ami zda ovela stabilnejsie ako to prve...
vsetko mam od nich hrazdicku detske stolicky rain forest atd ...

womenne
25. máj 2009

čauky holky 🙂
yas teda aka kočka a už to nenosiš???mne sa pačia kučery ma ich segra a vždy som jej ich zavidela a teraz si ich už len žehli 🙄

Včera večer som sa sprchovala a pri utierani som zbadala na bruchu nejake čierne chlpky čumim že čo to je a ono to bolo kliešt 😠 som sa zlakla lebo ja to neviem vybrat,moj to vie naštasie,nebol ani napiy musel tam byt chvilu ale nechapem prečo lebo snme bol von okolo 16.a ja som sa hned prezliekla 😕 tak sme o 22.30 prezerali malych našatsie nič,nabuduci rok sa očkujeme 🙄 pojdem do lekarne niečo kupit mam taky strach ani zaspat som nemohla 😝

womenne
25. máj 2009

Helka tak to zavidim my odnaučujeme už viac ako pol roka a nič 😢
maly mi sleduju mama mia už 4dni v kuse 😀 ani sa nepohnu pokial to neskonči 😅

yasmina
25. máj 2009

jaj kocky ja som si az teraz vsimla ze Lalu si dala moju "vyzehlenu fotku" do albumu...
zehlimn len obcas nie je cas a vela roboty bo na druhy den uz pol hlavy je naspat kucerava... 😠

yasmina
25. máj 2009

zinuska pozri inzerat tu na MK
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
ale odporucam 2 ks lebo nasi sa o to strasne bili tak smne kupili kazdemu a bol pokoj...

lalupa
25. máj 2009

yas, prepac, pisala som ti ip, nedostala si??? mazem , oki?

lenkamt
25. máj 2009

baby Kiwu to má dnes???? ja mám už úplne deravú hlavu, ale myslím pozitívne aj tak 🙂

yasmina
25. máj 2009

lalu vsak je to ok aspon som sa videla vo vacsom...som ti pisala ze som ti dala zly mail...a nasledne som ti poslala dobry mail... 😉

nana77
25. máj 2009

ahojky!
yas, sekne ti to aj vyzehlenej!!! ale s kucerami sa mi to viacej paci 😉 . mozno preto, ze som vzdy chcela mat kucerave vlasy a nist (ale tak to asi je, ze chceme mat to, co nemame, ze jo?)

baby, odkedy ste detom odstavovali? mojim uz mozem davat stavy?
este som sa chcela nieco opytat a neviem si spomenut.... 😔

lenka, mne sa zda, ze dnes to kiwu ma....drzime palceeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grmitko
autor
25. máj 2009

ano kiwus to ma dnes, myslim na nu od rana 🙂

womenne
25. máj 2009

kiwi drž sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kupilasom si sprej na tie kliešte vy čodavate???v lekarni i povedala že sprej je lepši ako mastička 😕

helka1
25. máj 2009

Ahojky,
kiwus, drzim palce !!! Nech uz to mas za sebou ! 😉 ...samozrejme uspesne 😉

Wom aj ja som bola prekvapena ako lahko to islo zbavit sa cumla 😵 , som cakala tazsi suboj 😅 😀

Jasmi, si kocka aj s vyzehlenymi, ale som ako NAna, viac sa mi pacia kucery bo ich nikdy nebudem mat 😝 😀

JA som myslela, ze mas slahne dnes, svokor posadil deti do auta na zadne sedadla a odisiel prec a svokra mu pritom este zakyvala ☹ 😠 . Ked som si uvedomila, ze Adamko uz vie otvorit dvere a ze vzadu nik pri nich nesedi, tak som sa zacala triast od strachu ☹ , sice isli po dedine, ale aj tak ☹ , zavolala som manzelovi, nech to riesi, lebo som bola z toho hotova 😖 , tak ked svokor prisiel, tak mi zacal vysvetlovat, ze isiel len na trojke a deti boli priputane ( no to hej, ale obycajnymi pasmi, takze keby prudko zabrzdil tak by ich obesil !!! ) Mam nervy !!! 😠 😠 😠 ...pritom, sme mu viac krat povedali, ze nesie vozit deti ! Uf, vyzalovala som sa idem dalej 😔

grmitko
autor
25. máj 2009

helka no mas to ty boj, najlepsie by vam bolo samym veru 😒

ja som dnes bola s malymi v banke, na poste a v obchode, pesi samozrejme, ale je dost daleko pesi vsetko tak som zvazovala rano aj auto, ale tym ist nechceli, tak sme sli pesi a musim napisat ze Domko celu hodinu (ano vidite dobre celu hodinu) reval, hysakoval, vrestal, buchal do mna, lebo on si az kilometer od domu zmyslel ze pojdeme autom, co som mu samozrejme ze povedala, ze uz ideme pesi a pre auto sa uz vracat nebudem, tak ale ja som to este nevidela co ten vyvadzal to bola hroza a strach ☹ ja uz nevedela co s nim mam robit ☹ prestal az v obchode...

a uz den sa chystam pochvalit yasmi a jej vlasky, ale vzdy zabudem hlava derava 🙂
yasmi si kocka aj tak aj tak, ale mne sa tiez viac pacia kucery, lebo ja ich nikdy mat nebudem 😀

womenne
25. máj 2009

baby pomoooooc 😲 prave mi volal drahy ž za 2tyždne ideme na oslavu jeho krstenj ma 40 rokov čo jej mame kupit?????????????????nemam ani šajnu tak baby teraz radte 😎

lenkamt
25. máj 2009

darčekový kôš 😉 tým nič nepokazíš a má to aj hodnotu 😵

womenne
25. máj 2009

no to je prve čo ma napadlo ale chcem byt origoš 😀 niečo super ona ma ale mimčo bude mat 1rok lenže neviem čo je toto origoš a bojim sa aby sa neurazila ☹

helka ja by som h zabila ,naziapalananho,skočila ponom ja neviem čo by všetko keby mi to spravili bez autosedačky 🙄 🤐 🤐 🤐 bože si chudatko tam,čo ten byt nevyšiel vam???

womenne
25. máj 2009

pozeala som semale nič take ma nezaujalo okrem tych fliaš 😀 a ešte aj ten certifikat ten určo objednam 😀
http://www.sk.ptakoviny.biz/index.php?rem=Sviat...

mima595
25. máj 2009

Ahojte - pozeram, že sa celkom rozbehla letna sezona, co sa tyka strihania 😀 - aj my sme planovali tento vikend, lebo sme mali na navsteve dedka - nasho "dvorneho strihaca", ale nejako sme to nestihli, lebo priniesli aj bicykle, takže sa cely vikend len bicyklovalo - Baske to ide super, Matus to ma total v paži, on cely cas bicykel len tlaci 😉 😀 - je to maly tvrdohlavec, tak nech tlaci ☹
Nakoniec sme strihanie odložili o 2 tyzdne, to pojdeme k nasim na 2 tyzdne, lebo MM ma statnice, tak nech sa v klude uci 🙂 🙂
Wom - my sme našich odučili od cumlov velmi rychlo, to mali 2 a pol roka - a prave v tom obdobi sme predali postielky - oni to videli, že si prisiel ujo pre postielky, lebo oni su už velki a male babetka potrebuju postielky a takisto si vzal aj cumle 🙂 - asi 2 dni este stale chceli cumle - tak som im hovorila, či zabudli, či su polepetkovia, že ujo zobral cumle pre babetka - a po tyzdni bol pokoj - až som fakt nechapala, že to islo tak rychlo

lenkamt
25. máj 2009

ja som až teraz kukla letný strih našich ženíchov a mne sa takto páčia, podľa mňa má byť chlap bez vlasov, mne sa to páči 😵

Zinu a chodítko - druhý typ, mali sme požičané 2ks /jedno nestačilo/ a do týždňa chodili, bez rúk, bez trápenia 😉

womenne
25. máj 2009

aho mima nič si ztoh nerob aj naš Nikolas bycikel tlači povedla seba 😝

inač ako sa citiš?nebyva ti zle?som o tebe hovorila mojmu a te teda že klobuk dolu. 😵

lenkamt
25. máj 2009

Wom - tak kôš a ten certifikát zvodnej štyridsiatničky 😀 alebo ak má rada, tak knihy, ale to je ťažko trafiť vkus

Mima - ako sa máš? nebýva ti zle?

mima595
25. máj 2009

nie - zle mi nie je, my sme taka "fajta" že možme jzjest aj kona, ja som ani pri jednom tehu nezvracala, a moje segry detto 🙂
praveže vobec nemam nejaky extra pocit, že som tehu - až na vacsiu unavu, inak uplna klasika, až mam z toho cudny pocit, či som fakt tehu
wom - ja som este doteraz nejako nepochopila, že ako sa mi podarilo, že som tehu 🙂 🙂 - myslim, že ani pri porode to nebudem chapat 😀
lenka - no ved sa ti musia pacit chlapi"hore bez" - co by si to bola za manželku vojaka 😀