Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

pappo
28. jan 2009

vsetkym gratulantom dakujeme 🙂 samko a Lilien

yasmina
28. jan 2009

Joooj som o5 s5
no prisla som o 15:50 cakal ma posraty Milosko a hladny Maxim...a odisli o 16:00 som sa nestihla ani vyzliect a umyt ruky a uz som prebalovala ohrievala Hippku Maxikovi...varila caj... ☹
na buduce dakujem

kili
28. jan 2009

yasmina, no ale nebolo ti tých pár hodín dobre 😀 sladká nevedomosť 😝

tatolu
28. jan 2009

Yasmi, a kedy zas prídu? 😉
No viem si predstaviť, aká si nasrdená.

lenkamt
28. jan 2009

Yas - no zlatí 😀 😅 😠 pomohli ti prenáramne. aspoň si si niečo pekné kúpila???

Froschka - na fotkách nevyzerajú žabky také drobné, veď naše majú 12kg 😕

yasmina
28. jan 2009

dufam ze tak coskoro nepridu...
nic som si nekupila...zjedla jedne Lasagne....hmmmsom aj zabudla ako to chuti ked ti niekto iny uvari aj naserviruje...
vypila kavu...
malym som kupila v Hypernove papanicko lebo su akcie tak Hipp Dueto Mango+tvaroh, Banan+tvaroch kupujem v lekarni za 2,24 a bolo za 1,49 a maskove Hippky tiez boli zlavnene...

grmitko
autor
28. jan 2009

no yasmi to ma mrzi, ale aspon si bola chvilku sama a dufam ze si aj trosku vypla 🙂

yasmina
28. jan 2009

no trosicku som vypla ale stalke mi behalo po hlave ze co robia 😉
inac v juni by som mala ist do USA na 5 noci s cestou tam a spat 7 dni letenka kupena ale bojim sa ako fras...neviem si to predstavit ako to zvladnu bezo mna a ja bez nich...uz ste nechali deticky vo veku 1 a pol same na tak dlho?
co si o tom myslite? bde to mat velky dopad na ich psychiku?

kili
28. jan 2009

yasmina, neboj, nič sa im nestane. len sa potom moc asi nediv, že ťa nespoznajú 😅 , to je normálne ale po chvíľke zas bude dobre

yasmina
28. jan 2009

kili vedela by si odist?

kili
28. jan 2009

no naši už boli na 3 či 4 noci preč, takže v pohode, nič sa potom nezmenilo, ani režim, nič

yasmina
28. jan 2009

joooj boim sa...stale zvazujem...manzel pocita s tym ze pojdem ja stale neviem...
plackaju...idem do spalne vecer sa ozvem paaaaaaaaaaaaaaa

lenkamt
28. jan 2009

Yasmi - choď a please zober ma so sebou 😀 😀 😀 neboj už budú veľkí a zvládnu to, ty budeš mať určite väčšie nervy ako oni 🤐

grmitko
autor
28. jan 2009

joj yasmi vezmi aj mna 🙂 neboj to zvladnu v pohode

kiwuska
28. jan 2009

jasmi, myslim, ze det neutrpia ziadnu traumu, pekne sa s nimi porozpravas, pripravis ich povies ze sa vratis a budu s ocinom ta cakat. hoci si nebudu vediet predstavit ako to je ye nebudes s nimi, mozu s ocinom pocitat kedzy prides a tesit sa na teba a na nejaky darcek. a tyzden ubehne ako voda. zasluzis si aj ty nieco vidiet a trochu si oddychnut. len ziadne vycitky 😉

kiwuska
28. jan 2009

yasmi, a kam by si mala ist? pytam sa preto, lebo som pred par rokmi bola v kalifornii a bolo super, vela sme videli, a v tejto casti je aj krasna priroda.

yasmina
28. jan 2009

kiwuska ale s ocinom idem ja a oni budu s babkami a svokrom v rod. dome pod Tatrami...
Ideme do Washingtonu DC...

kiwuska
28. jan 2009

yasmi, ale na svoju maminu sa hadam mozes spolahnut. este mas pol roka cas ukaze. teraz sa este netrap

yasmina
28. jan 2009

vsak mna to len dnes napadlo ked som po dlhej dobe isla od malych prec a to len na 3 hodky 🙂

aneti78
28. jan 2009

yasmi, nasi boli na vikend prvy raz, ked mali 21mes. a ja som sa hrooozne bala, prezivala som to faktze horsie nez oni a az potom som si povedala, ze som si to mohla viac uzit 😉 bolo to uplne v pohode a odvtedy chodili ppravidelne kym nechodili do skolky a ja som to vyuzila na oddych a upratovanie 😀

mima595
28. jan 2009

Miriamkac - inak super inzerat 😀 😀 😀
aj ty ides do prace?

grmitko
autor
28. jan 2009

baby ja snivam o tom, ze budemden alebo dva bez deti, ale to sa u nas nemoze stat 😀 ze by osm len tak oddychovala, relaxovala, ach jaj 🙂 🙂 🙂 nasi vlastne dotreaz bezo mna boli iba raz, ked som bola v lete v prahe na vikend tej kamoske na svadbe inak su vlastne stale v kuse so mnou

grmitko
autor
28. jan 2009

miriamka, skoda ze si tak daleko, ked mi praca nevysla, tak yb som postrazila 😀 😀 😀

kili
28. jan 2009

fakt dobrý inzerát, to sa určite niekto prihlási 😀

yasmina
28. jan 2009

ak yinzerat kde dajte link

yasmina
28. jan 2009

Noo 😀 😀
ja som mala inzerat ze potrebujem vypomoc k dvojickam /ze ja budem doma/ pomahat ...a chcu odo mna minimalnu mzdu...tak smola som na deti sama...

nana77
28. jan 2009

ahojte!!!
yasminka, super babysitting si dnes mala... 😒 aspon budes vediet do buducna..

lumah
28. jan 2009

dracik u nás Filip prespí aj doobeda asi hodinku, dado niekedy vobec ale zaspí hned ako ho oblečiem von a spí celý čas-2-3hodinky, zato Filip len chvilku. Tuto noc spal Filipko v kuse 12.5 hodiny 😀 , dao vydržal asi od 21 do 5,15.

lumah
28. jan 2009

ale je to rozne u dada-on je nevyspitatelný.