Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

janettba
8. aug 2009

Ahojte babule,
my sme boli vyše týždňa u segry, to bola paráda - celé dni sme boli vonku, decká sa vyjašili, vymáčali v bazénoch, vyhrali v pieskovisku, vyhojdali na húpačke - no to je super mať rodinný domček. Trocha sa nám tam pokazil režim, teda hlavne Dominikovi, nevedel tam zaspať, tak sme sa každý deň uspávali a niekedy aj vyše hodiny. Pokračovalo to aj po návrate domov, ale tuším to už smeruje k lepšiemu, len sa zasa začal budiť na čajík a pred našou dovčou u segry už skoro celý týždeň úspešne prespal celú noc. Tak verím, že sa zasa znormalizuje.

🙂 🙂 🙂 Lenke a Lucke prajeme všetko naj. k druhým narodeninám!!! 🙂 🙂 🙂

zabka0609
8. aug 2009

vsetko najlepsie k vasim druhym narodeninkam lenka a lucka.hlavne nech ste zdravucke 🙂 🙂 🙂

womenne
8. aug 2009

Manžel striha po prvy krat malych 😲 som zvedava ako to dopadne,dnes sme kuili strojček bo sme chodili čo mesiac ku kaderničke 😅

womenne
8. aug 2009

tak sebastiánko už je vyzera to no tak na 2jku 😅 😀

grmitko
autor
8. aug 2009

ahojte,
ja mam dnes tazky den, mojho muza okradli, ukradli mu komplet celu buksu zo vsetkym ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a to v sobotu mame ist na dovcu ☹ ☹ ☹ nemam slov a som nasrata 😠

womenne
8. aug 2009

ježiš Saši to je hrozne ☹ ☹ ☹ mal tam vela penazi???to su ale svine 🙄 🙄 🙄

grmitko
autor
8. aug 2009

dani nemal tam vela penazi, ale boli to posledne do vyplaty a 3 platobne karty, len ich blokovanie nas stoji takmer 100 eur ☹ ☹ a samozrejme vsetko doklady, vizitky, kontakty, no vsetko 😒

lenkamt
8. aug 2009

ahojte.

všetkým ďakujeme za milé gratulácie, jazýčky sa začínajú rozvezovať najviac sa mi páči Lenkine maminka 🙂 a ešte miminko 🙂

Saši - to mi je ľúto, bože na naše narodky sa vždy niečo niekomu stane 😕 🤐 😔

nana77
8. aug 2009

ahojte dievcata!!!
hlasim, ze sme doma!!!! sice sme prisli uz v nedelu, ale kedze nas tata pocas nasej nepritomnosti prerabal detsku izbu a tiez maloval byt, este tyzden som to tu upratovala 😝
u nas dohromady nic nove, akurat ondrejko od dnes zacal chodit uplne sam (presne v den ich 15tich mesiacov) a oliverkovi vysli v priebehu 3 dni 4 stolicky a 2 ocaky!!!! takze je selma zubata! chodit sa mu moc nechce, sam este nevie...

necitala som vsetko, co ste popisali, lebo ved som bola prec 3 tyzdne, tak nemam sancu... takze len dufam, ze ste vsetky maminky aj detuchy v poriadku!

sasi, ty brrrrdo, to je fakt sila... svinari zlodejski!!! nech im ruky odpadnu! 😠

lenka!!! tvojim krasnym princeznickam LENUSKE 😵 a LUCINKE 😵 prajeme zo srdiecka vsetko najlepsie k dnesnym dvom rockom, vela, vela zdravia, stastia, lasky, smiechu, radosti a veselosti!!!!!!!!
a posielame pusinky! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jolanka
8. aug 2009

ahojte vsetko nejlepsi Lucince a Lenicce k 2 narozeninam a hodne zdravicka.

tak u nas s nocnikama je to tak ze se udela louzicka na zem a pak se jde sednout na nocnik, tak jsem zvedava kdy to prestane. darmo jim rikat a ukazovat ze se to dela do nocniku.
Samko ma kvasinkovy zanet na udu, vcera jsem s nim byla u dr. a ten kdyz mi to rek, tak jsem zustala jak oparena, jsem si pripadala jak kdyz ho nemeju a nevetram prdku.dostali jsme masticku a krasne nam to mizi.aspon ze tak.
dnes jsme byli na vylete v Podebradech a bylo krasne, mrnata se cvachtali ve vode, to byla sranda.

jiank musim pochvalit Samka ten je mi takovy pomocnik reknu ze jdu vysavat a uz utika pro vysavac ,kdyz udela curanesku na zem tak i pro hadr, no Dianka ta nam postrkuje vysavac. a se vari tak mi oba pomahaj loupat brambory i zeleniu, jsou takovy spravny u toho jak se snazeji, no velika sranda. 🙂

grmitko
autor
8. aug 2009

ahoj jolanka,
tak to je super, ze mas doma takych pomocnikov 🙂 🙂 ti moji akurat bordel narobia 😀

katarinka123
8. aug 2009

ahojte mi sme boli cely den u rodiny na navsteve,bolo fajn decka sa vysantili vykupali.ako hovori janettba domcek je fajn.
sasi to je mi luti s tou penazenkov,to ty verim ze si nastvana to nepotesi nikoho.takych ludi co okradaju druhych by som im rujy odsekla 🙄 🙄 🙄 🙄

vieruna
8. aug 2009

Grmitko to je nechutne. Keby si ti smradi zobrali peniaze a ostatne hodili aspon do najblizsieho kosa 😠 Mne ukradli celu kabelku z auta 😲 ked som mala velke brucho s dvojickami a Andrisa som ukladala do autosedacky. Si povedali, ze budem lahka obet.
Jolanka aj ja chcem takych pomocnickov 😉

grmitko
autor
8. aug 2009

no su to veru svine zlodejske, a keby aspon tak ako ty pises, ze doklady zahodia ☹ takto ho caka tyzden vybavovaciek

helka1
8. aug 2009

Ahojky,
Lucke a Lenke k ich 2 vyrociu vsetko naj !!! no HLAVNE zdravicka a nech posluchaju maminu 😀 😀 😀
Grmi, vie to cloveka nasr.t 😠 snad sa to tomu cloveku spocita !!!
Ludkovia dnesz sa mi Adamko vedome pytal na nocnik a aj sa tam vycikal 😵 😵 😵 sikulka moja sikovna , nejak ma to v poslednej dobe trapi ze nemame ani naznak snahy na nocnicek, skor od neho bocia, ale mlady akoby to vycitil 😅, taku pochvalu dostal 🙂 🙂 🙂, no Radka tej je to fuk.
Inac ako ste sa vcera bavili o neposlusnych detoch, tak moji vymyselnici sa v poslednej dobe stavaju v stolickach a maju z toho super sou ked som z nich na nervy 😖, nepomaha po dobrom ani po zlom, dneska sme vytiahli remene a priputali ich 😅, no to bol protest 😀 😀 😀

Zinuska dobre som sa nasmiala na tvojej herecke, len pis, pis este je len na zaciatku zivota a uz vie dobre pobavit , do jej puberty budes sediva 😀

Wom a deturence ti sedia ked sa strihaju, neplacu ? Teda u nas bol neskutocny rev ked sme 1x strihali , neviem si predstavit ako sa bude vzpierat a kricat nabuduce 😔

grmitko
autor
8. aug 2009

helka, u nas ich strihame od roka strojcekom, ale nasi drzia ako hluchi dvere, donesu si stolicky, sadnu si a obzeraju sa v zrkadle ako ich strihame 🙂 😀 aki su rozkosni 😵 😵

vranka4
8. aug 2009

grmitko,to človeka riadne naštve 😒 ,keby sa našiel nejaký dobrák,čo by aspoň karty,doklady poslal 😀 ,ale v dnešnej dobe ťažko

grmitko
autor
8. aug 2009

vranka, ja mam pocit, ze dobri ludia uz asi vymreli, zial 😒

helka1
8. aug 2009

Froschka ked som vas na hlavnej strane videla hned som si vas pozrela 😀 , mas krasne copane a ty si stihlucka ! Akurat mi to pripomenulo, ze by som mala hodit aj ja nejake foto z dovolenky 😒

helka1
8. aug 2009

jo a este som chcela podotknut ze kde sa my hrabeme s vlaskami. U Radky to vyzera furt len nejaky mosok 😅 😀 na hlave

froschka
8. aug 2009

ahojte tak som konecne pridala najnovsie fotky 🙂

margaterka na kazde dieta plati nieco ine u nas to bolo tak ze behali bez plienky alemali body aj nohavice aby ked sa pocikaju citili ze je mokro a take mokre som ich supla do izby za trest aby vedeli ze to nie je spravne resp nie je prijemne a zapamatalisi to rychlo, este pomahala aj chodba tam ich zavriet (ale nie zamknut len dat na chodbu lebo tam sa nemaju z cim hrat a u nas klacat ci ist do kuta nezabera)
takisto ked nechcu jest stacil len pohrozit ze pojdu na chodbu a uz jedia jak somalci 😀
dufam ze to nevyznieva nejak drasticky ale nekonecne kricanie ci nervacenie ci pleskance su mi uz proti srsti a takto su spokojny vsetci bez kriku az na deti co chvilu pikaju ale za to posluchaju a mne je dolezite aby mali respekt
inak sa v nich uz zbudzuje aj strach dnes sme boli pozriet s aupair kde sa daju hladat hriby, bolo kusok pred burkou a vsetko take sede a tmave...sychrave...zisli sme z cesty ze aha tu je nejaka lesna cesticka..bol tam ale zakaz vjazdu no my sme chceli len postat na okraji a vybehnut kukut ci tam nieco rastie...no ideme polnou cestou a zrazu pred nami cierna diera...neviem pokusim sa to opisat proste z jednej strany kukuricne pole a z druhej strany husty les a za kukuricnym polom aj z tej strany hysty les...a pred nami bol spad cize nebolo vidiet dnu do hlby lesa na cestu ale len akoby cierna diera obklopena stromami...no desiveeee a tak som sa bala ja a aj deti kricali "mamiii achtuuu achtuu cize achtung-pozor) tak som vycuvala a boli sme opat na ceste a sli sme dalej hladat lesnu cestu a aj sme nasli lenze jak som vchadzala medzi les tak Mendy uz chytila panika a zacala straaasne desivo plakat az som postala a ukludnovala ze ked sa mami neboji nemusi sa ani ona...ale ja som sa vtej diere ozaj bala a to bolo aj citit....potom sa uz ukludlila ale vzdy ked sme postali a zase sa sli pohynat tak zacinala plakat a museli sme ukludnovat...no des taky tmavy les....
ale pojdeme ked bude pekne skusime jako sa to bude detom pacit 🙂
pisem litanie no aspon mate nejake info od nas 🙂

womenne
9. aug 2009

Dobre ranko

Hela v pohode držia a neplaču sce prvy krat plakali takže boli ostrihany ako tak,strihala ich učnica.Doteraz sme chodili ku kaderničke alekaždy mesiac vysoli 140.-kč ma nebavilo tak sm ekupili strojček,a ja som zistila že mi to normlane ide že by som si spravila kurz??? 😀 maju troška skoky ale sme začiatočnici sme im chceli zanechat aj čiro no ale vyzera to prekvapujuco dobre.

Dnes ideme do Dinoparku sa maly vytešuju 😵 😵 😵 a zajtra pride sstra s detmi na tyžden jupiii 😵

katarinka123
9. aug 2009

ahojte dobre ranko
ja som akurat skusila dat decka spat nejake su upistane.
froska pekne foto male su podarene. 😉 😉 😉 😉

katarinka123
9. aug 2009

wom a prajem prijemnu zabavu.mi ked sme boli v dinoparku marko mal 3 roky a le poviem ty mal respekt pred tym

lenkamt
9. aug 2009

ahojte 🙂

ešte raz ďakujeme za blahoželania 🙂

Fro - na malé sa neviem vynadívať, krásne 🙂

naše prvé fotky z dnešnej oslavy, ešte bude aj zajtra jedna 🙂
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Dvojicky...

a takto sme rástli:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/LuckaALe...

grmitko
autor
9. aug 2009

juuuj Leni rozkosne fotecky 😵 😵 😵 😵 ake su krasne s tymi copkami, uz sa tesim kedy ihc budem vidiet nazivo vsetky tri, a jasne ze aj teba 😉

katarinka123
9. aug 2009

leni krasne foto
baby su podarene 🙂

jankabambulka
9. aug 2009

leni krásne trojbodenky - sú užasné všetky tri 😵 😵 😵

zabka0609
9. aug 2009

Lenka to su prekrasne fotky 😵 naozaj uuuuuuuzasne.vas tatino moze byt velmi hrdy na to 😵 ,ze ma doma take kocky.

froschka fotky su nadherne. rano som nakukla do albumu. 🙂 malicke su zlatunke 🙂 a samozrejme krasne 😉

grmi strasne co sa stalo tvojmu muzovi a hlavne v dnesnej dobe ked je jazda korunka dobra,resp.kazde euro ☹ .nezavidim tie vybavovacky ohladom dokladov.nemam slov strasne 😠

wom ako bolo v dinoparku?

jolanka to je uplne suprove ked ti takto pomahaju.mozes byt rada,ze mas takych pomocnikov 😉 a s tym nocnikovanim si nerob starosti,raz to urcite pride.a uvidis ani sa nenazdas a uz sa budu pytat.drzim palce nech je maly cim skor zdravucky. 🙂

lenkamt
9. aug 2009

ďakujeme, môj muž vždy povie že sami sme si robili 😀