Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katarinka123
20. aug 2009

ok su perfis.aky velky uz oproti tim mojim

astora
20. aug 2009

no moji uz maju 4 roky 😀 😀 😀 ale velky su akurat myslim a herečka moja ta bude mat 10 za mesiac

vranka4
20. aug 2009

Ahojte 🙂 ,pridám sa po dlhšom čase,čítam vašu super partiu každý deň,ale veľmi nezasahujem do vaších kruhov 😀 ,ale dnes ste pekne pospomínali náš právny štát 😕 ,ja mám síce výhodu,vraciam sa od septembra do bývalej práce-na detskú onkológiu,ale neviem,či je to naozaj výhoda,radšej by som bola s deťmi doma do 3 rokov,ale finan.situácia nedovoľuje,aj keď sa manžel snaží,ale ten smiešny RP nám nepostačuje,nie som rasista,ale je to naozaj nespravodlivé v našom štáte,hlavne tie všelijaké výhody iných spoluobčanov a dôchodcov 😀,ale na matky sa zabúda 😒 ....ale napriek tomu sa teším aspoň z detí,robia nám ohromnú radosť,hlavne,že sme všetci zdraví,máme kde bývať...

grmitko
autor
21. aug 2009

bre ranko,

astora ano ja som tiez z BA 🙂

vranka ved zasahuj, my ti neublizime ked zasiahnes 😀 😀
no ja idem dobalit a ideme domov, teda so zastavkami 😉 najprv u svorky v martine a potom v martine s lenkou a kiwus, uz sa tesime na vas 😵 😵

takze krasny den vsetkym 🙂

lenkamt
21. aug 2009

ahojte 🙂

Janulkám všetko naj k meninám 🙂

my mááááááááme dnes stretkoooooooooooooooo, idem sa od rána skrášľovať aby Saške nepraskol ten super foťák 😀

jankabambulka
21. aug 2009

JANulky-
Prekrásne meniny ako tie kvetiny,
šťastia plný les,
želáme Vám dnes.
Nech máte život ako sen,
užívajte si každý deň.
Od starosti žiadne vrásky ,
v každej chvíli veľa lásky.
Všetko naj naj naj

leni -diky

nana77
21. aug 2009

lenka, dakujem!

JANKABAMBULKA
🙂 🙂

Velakrat si, Janka mila
Nas basnickou potesila.
Dovol teraz na oplatku
Jednu malu basen kratku

My k meninkam zelame ti
Hlavne nech su zdrave deti
Lebo potom aj ty, Janka
Budes vesela a stastna mamka

Zdravia, stastia, lasky vela
A vsetkeho, co bys chcela
Radosti a veselosti
Aby si mala do sytosti

Vsetko najlepsie k meninkam!!!

nana77
21. aug 2009

Zuzka!! Tomaskovi 😵 a Lukaskovi 😵 k dnesnym dvom rockom vsetko najlepsie zelame, vela, vela zdravia, stastia, radosti, zabavy a smiechu v zivote!!!!!

jankabambulka
21. aug 2009

janinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ĎAKUJEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

lenkamt
21. aug 2009

to už aj Zuzkovci sú veľkáči? 😕

tak Tomáškovi a Lukáškovi prajeme všetko najlepšie, aby boli zdraví a aby ich maminka poslúchala 🙂

jankabambulka
21. aug 2009

Niekto písal na obláčik,
že Tomino a Lukino slávia druhý rôčik.
Preto chceme blahopriať,
na líčka Vám božtek dať.
Na tváričke úsmev majte,
behajte, skáčte, detstva si užívajte.
Nech rodičom rastiete deň čo deň ,
všetkým robíš radosť len.ň
Nech anjelik stráži Vaše kroky,
teraz i po ďaľšie roky.
Nech slzička nezjaví sa v očku,
a prinesie Vám len šťastnú rozprávočku.

Skrátka všetko NAJ NAJ NAJ

womenne
21. aug 2009

hellou kočky my sme prave vstali 😵 😵 😵 vybuvany do ružova takž dufam že dnes vresky nebudu 😅

Janičkam prajeme všetko najnaj naj k meninam 😵 😵 😵

Zuzkinym drobcom zase k narodeninam všetko čo ktomu patri lasky,zdravia,štastia....bože to uteka baby starneme 😅 sa musim naučit konečne nejake basničky nech som aj ja originalna ako Janka 😎 😉

dnes som zase bezradna s receptami tak ak ma niekto recept na omačku na špagety nech da ale musi tam vbyt kuracie meso aby boli aj chlap y spokojny.

ajka72
21. aug 2009

všetkým oslávencom všetko najlepšie k ich sviatku 😵 😵 😵

astora
21. aug 2009

grmitko a si s petrzalky ?? ja tu vidavam jednu maminu s dvojkami mala ten isty kocik co ja ale ma tusim parik baba chalan 🙂 a potom sov videla len nejake babatka ale nechcela som nakukat moc viem ze aj mne bolo neprijemne ked nas očumovali

vranka co uz narobime nase deti asi tolko nepotrebuju ako ine deti ....

jankabambulka
21. aug 2009

wom- ja orbím na cestovinu na 99% len cesnakovú omajdu, alebo hríbikovú. a ak máš cestoviny tak alebo sprav len tuniakový šalát a je to tiež rýchlovka a hotovka 😉

womenne
21. aug 2009

jani cesnakovaje aka?možu to aj maly?hod recept

jankabambulka
21. aug 2009

môžu to ja deti , dáš menej cesnaku.

jankabambulka
21. aug 2009

wom - IP kuki kuk

womenne
21. aug 2009

Jani dik vyskušane mnaky 😵
baby ja sa musim pochvalit my sme boli po prvy krat na plavarni smalymi huraaaaaaaaaa načase však? 😅 😀 😝 bolo super maly sa bali ale potom sa osmelili,takže budeme chodit pravidelne.Videla som tam plavat malinke babetko nemalo ani rok božeto bolo krasne,tak lutujem že sme to s malymi nezažili 😢 ale hadam oststne dobehneme.

jankabambulka
21. aug 2009

jeminenko teraz si tak uvedomujem, že veď som ti to nemusela dať do IP 😀 takak má niekto záujem tak to skopčím sem

lilinka76
21. aug 2009

Ahojte baby,

tak sme doma z "dovolenky" . V uvodzovkach, lebo pre mna to teda boli galeje.

Ako uz Saska pisala, stretli sme sa v Liptovskom Jane 😉 😀 , Sasi, velmi ma tesilo, ste pekna rodinka. 😀 😀

Vsetko by bolo Ok, keby nas gastanko nerobil hysteriu pri kazdej navsteve v hotelovej restauracii. Baby, to ste nevideli, nic nejedol, len rical jak pavian. Tak sme sa moc nenajedli ani my s manzelom a utekali sme kade lahsie. Potom sme mu uz jedlo nosili na izbu. Zato blondacik si to uzival, na veceru ochutnal aj predjedlo, aj polievocku, aj hlavne jedlo, aj zakusok (ved je po mamine 😀 😀 ).

Povodne sme uvazovali buduci rok nad Chorvatskom, ale po tejto skusenosti som to zamietla. Pojdeme az neskor.

A tiez sa pridavame a Tomaskovi a Lukaskovi prajeme vsetko najlepsie.

lenkamt
21. aug 2009

ahojte 🙂

dnes sme mali stretko s Kiwuskovcami a Grmitkovcami
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/VyletyAS...

ostatné fotky má fotografka Saška, ja som teda tú moju hračku ani nevyberala kedže mala so sebou to delo 😀

chalani sú strašne zlatí všetci štyria 🙂 🙂 🙂 🙂 ale naše sa k nim teda nemali, akurát Verča si adoptovala Leuška aj Domka a chce tam ísť na prázdniny 😀

kili
21. aug 2009

kiwi, ktorý je to ten malý chlípnik na tej soche? 😀
a kde ste to vlastne boli? nepoznám, moc pekná socha 🙂

lenkamt
21. aug 2009

to sme boli v martine, Kiwu je bez netu , vráti sa až v nedeľu, a vôbec netuším ktorý to bol 😅 ale moc sa mu to páčilo 😀

kili
21. aug 2009

jo aha, tak to to vysvetluje, že MT

zabka0609
21. aug 2009

janka vsetko najlepsie k dnesnym meninkam prajem,hlavne vela zdravia,stastia,lasky a rodinnej pohody.

leni fotky uzasne a ten kiwuskin chlapcek na tej soche nema chybu 😀 😀 :

Tomaskovi a Lukaskovi vsetko najlepsie ku 2 rockom,hlavne nech robia rodicom radost a nech su zdravucki 😵

adrolka
21. aug 2009

fíha, dnes stíham blahoželania 😀
Janka, všetko krásne k tvojim meninám 😵 😵
Tomáškovi a Lukáškovi gratulujemeee k nádherným 2 rôčkom, nech sú vždy zdraví a usmiati 😵 😵

vranka4
21. aug 2009

Ahojte 🙂 ,aj ja sa pripájam a blahoželám všetkým oslávencom,hlavne zdravíčko,lásku,pohodu a rodičom trpezlivosť 😅 ,teda ,podľa seba-súdim teba 😀 ,krásne vinše ste popísali,lenkamt,fotky sú pekné,na stretku bolo asi veselóó,drobce vyzerali spokojne 🙂 ,aspoň som vás trošku z bližšia spoznala 😀 ,lilinka,neboj,o rok budú drobce zase múdrejšie,určite urobia poriadny pokrok aj v správaní 🙂

zabka0609
21. aug 2009

dobru a hlavne pokojnu nocku vsetkym dvojmaminkam 😉

grmitko
autor
21. aug 2009

ahojte,
tak sme doma 🙂
fotky pridam az zajtra, dnes uz nevladzem a vyberat z 3000 fotiek tiez nei je take lahke 😝 😀 takze zajtra slubujem

zuzinka vsetko naj naj naj chlapcom k narodeninam, vela zdravicka, stasticka, lasky a aby vas posluchali a robili iba radost 😵 😵 😵

janinky vsetky co ste tu, vsetko naj naj naj k meninam 🙂

stretko dnes bolo super, fotiek je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela, Lenka je kocka, Ivanka je kocka, len ja som tam bola za tank 😀 😀 ale hlavne ze som zdrava 😉 😝

padaju mi oci idem hajiiii, zelam bur nocku a zajtra docitam 😉