Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
2. sep 2009

ahojte babule
ja som straaaasne nasrata
pardon na vyraz

cele leto detom rozpravam ako budu v jednej triede s kamosmi a prideme tam a poslu nas do druhej triedy!!!!!!!!!! medzi nezname deti, druhakov 😠 😠 😠 😠 deti zmatene, ja este viac, mne pena z papule strieka, Domko ten v pohode, prezliekol sa, isiela sa hned hrat, Leo zachvat priserny, az mi srdce trhalo ked som odchadzala ☹ ☹ ☹

rosarita20
2. sep 2009

Grmi, ahoj
no to by som bola aj ja nasrata... ☹

kili
2. sep 2009

grmi, poučenie znie... Nič nesľubovať!
prečo to nemôžu zabezpečiť nejak? a to sú zo staršími deťmi?

kiwuska
2. sep 2009

boze sasi, to je smola... chudatko leusko, a to budu chodit s druhakmi stale? a s akeho dovodu? a co si im povedala a co oni vlastne ako to zdovodnili, no zacinam byt rada ze nasi idu inde.... a saska uz su chlapci doma ako to zvladli? co hovorili?
my sme boli s MM v tej "nasej" skolke sa informovat p.riaditelka uplne zlata sa nam venovala ukazala celu skolku vysvetlila platenie atd a to sme tam len tak zaklopali bo sme sli po ceste
a inak stale sme chori teda ja najviac nevladzem vstat z postele prejdem na WC a toci sa mi hlava a odpadavam.... chlapci su u babiny dojdu bud dnes vecer al.zajtra rano tak musim nejako nabrat rychlo sil.

zuzka.25
2. sep 2009

ahojte

musim vam napisat dnesnu prihodu... nemyslela som si, ze dnes rano skoncim na kramaroch... vcera som prevarala vodu v rychlovarnej kanvici a davala som tam kyselinu citronovu, kvoli kamenu.. lenze baby, ja som na to zabudla a vecer a rano som z tej vody urobila detom mlieko... docvaklo mi to az rano, ked som isla prevarat dalsiu vodu.. ja som takaaa krava... tak som volala doktorke, ona ze si nie je ista, ze mam volat na kramare.. tam na internom mi povedali, ze mame okamzite prist na chirurgiu, ze to mozu mat poleptane.. tak som nalozila deti, vyzdvihla muza, utekali sme tam... asi 2 km pred kramarmi lukas zacal vracat, baby, strasny pocit... zapcha.... nedalo sa nic robit, klepali sa mi ruky, nohy, vyhodila som 4 blikacky, do protismeru, okolo policajtov, cervena... proste strasne... tam sme zastali, ja som bleskovo vylozila deti, muz isiel s autom zaparkovat... no zaver je nastastie dobry, vraj to nelepta, ale mame ich sledovat, ze to moze sposobit len podrazdenie, vracanie, hnacky... takze som si vydychla, ale az teraz mi to dochadza a je mi paradne zle... taka vyklepana som tusim este nikdy nebola... takze tak zaciatok dna

margaretka11
2. sep 2009

Zuzi preboha, viem si predstaviť, že si z tohto zážitku úplne mimo, chúďatko moje ☹ . Dúfam, že maličkí budú čo najskôr ok 😵

womenne
2. sep 2009

zuzka bože normalane ma rozklepalo ☹ chuda si sa musela riadne zlaknut,dufam že detičky budu rychlo zdravunky a vy tiež 😵

womenne
2. sep 2009

Saška no teda to je podraz prečo ic dali kstaršim detom?ved maju len 3 ročky 😕 neda sa to ešte vymenit?
chuda Leuško možno preto sa aj tak bal ked si mu odišla z dohladu asi si spomenul na školku nie?predtym tiž plakaval.Ja mam normalne strach

rosarita vy ako?

grmitko
autor
2. sep 2009

no tak sme doma,

nakoniec som aj rada ze su druhej triede, lebo ucitelka si uz svoje deti pozna a tak sa mohla viac venovat mojim 🙂
Leo potom vraj prestal plakat a zacal Domko, ale inak pohoda, hrali sa s detmi takze verim ze to bude v pohode a bez problemov 🙂

womenne
2. sep 2009

no super Saška že to tak dobre dopadlo.

lilinka76
2. sep 2009

Zuzka, strasny pribeh, ja by som uz mala mrtvicu.

Inak, je zaujimave, ze Ti deti take mlieko vypili, vies aka to musela byt zbrnda??? Ze nic nepovedali... Podla mna im teraz davaj viac probiotik a "zivych" jogurtov na obnovenie flóry.

U nas dneska pohroma, deti zle jak certi...

Saska a neda sa dohodnut s ucitelkou??? Ja by som im tam riadne vynadala. Chudatka deti.

adrolka
2. sep 2009

caute, my máme doma teraz hrozný net, viac neide ako ide.....svine...platím za nič služby!!! 😠 už som sa rozhodla, že pálim od nic hpreč do Tcom-u, len to tiež bude trvať nejaký ten deň.
no ale k veci.
takže tu máme nových škôlkárikov???jeej 😵 😵
grmi penila by som aj ja, deti si ale pomaly zvyknú, len tu ide o princíp!!
zuzi, až ma oblial pot.... ešteže to skončilo dobre. to vieš, jasné, že si to vyčítaš, ale to je tou blbou materskou demenciou... mne z nej šibe už úplne, veď sa už ani poriadne vyjadrovať neviem a riešiť niečo triezvo na úradoch.. až ma to normálne bolí.
mysme s manželom permanentne na niečo nasratí, najnovšie je, že musím ja aj deti zmeniť poisťovňu z Apollo na Všeobecnú a plus k tomu aj eurokartičky musím povinne mať. Len kvôli tomu, že MM je akože teraz živitel rodiny, ja som ODPAD - na materskej, on robí v zahraničí tak musím mať euro kartu, ale za ten svet nepochopím prečo ju musíme mať aj my s deťmi, ked s tým sú len a len problémy za každým ked idete k lekárovi. Svine zákony. No ale de)môjho nástupu do roboty bude aj deň ked mením naspäť všetko na pôvodnú poisťovňu a NORMáLNU obyč kartičku.
Plus meníme net, vraciame späť káblovku, lebo si odobrali program, čo sa v našom regioone dosť často pozeraa. dnes nám prišli nainštalovať UPC direct, samozrejme karta je nefunkčná, takže to budem musieť sama spojazdniť, no proste ked sa niečo serie tak najlepšie vo veľkom. aLE HLAVNE, žE SME ZDRAVí si poviem.
JAJ som xcela hlavne pochváliť fotky, to stretko muselo byť super, sa mi páčili fotky hromadné dvojičkovo. 😎

womenne
2. sep 2009

adrol to iste mame aj mya priprav si poriadne nervy nam to trvalo vybavit 3mesiace!!!!!!a to namiesto 2tyždnoch ako slubovali 🙄 Len my sme to mali horšie že beztych euro kartičiek ma nechceli ošetrit len deti a to aj na pohotovosti!!!!ešteže som mala super doktorku ktora nam to vybavila aby nam deti ošetrovali normlne.

grmitko
autor
2. sep 2009

adrol ved prave ja som bola nasrata kvoli principu a kvoli tomu ze sme lietali po celej skolke, deti nevedeli co sa deje, mne isla para z hlavy, ucitelka za to nemohla to bola riaditelkina praca, vsak ked sa mi dostane do ruk ta si este len vypocuje 😠 😠 😠 😠

ale je to mozno tak aj lepsie, ako som pisala, svoje deti si pozna a moze sa viac venovat detom

co ma ale dorazilo a co som v ziadnom pripade nechcela, bolo ze sme tam rano prisli a deti mali pustene video!!!!!! ano citate dobre. nechapem naco je v skolke video, ved oni sa im tam maju venovat a nie im pustat video, na to nemusia do skolky chodit 😠 😠 😠 😠 😠 mozu byt aj doma, tu sa im aspon venujem 😒 😒 no tak som zvedava ci to bude kazde rano..... aj nepoviem ze im doma nepustim telku, jasne ze hej, ale do skolky to podla mna nepatri

nana77
2. sep 2009

jeeeezisi zuzka...!!!!! ☹ 😕 😨 , to si viem predstavit tie nervy, co si musela mat, paneboze! este stastie, ze sa nic vazne nestalo, chvalabohu za to... . mne sa nieco podobne stalo asi pred 2mi tyzdnami, ked som malym ohrievala obed z predchadzajuceho dna a sa mi zdalo, ze najko divne vonia (ale nebol to nejaky zapach, alebo co, len taka ina vona). som to ochutnala, chutilo normalne, dala som muzovi ovonat, ze on nic neciti, podla neho je to ok. tak si este hovorim, ze uz asi vysilujem, jak som na materskej, ze vsetko zbytocne prehanam a vidim certa aj tam, kde nie je. ze to nebudem vyhadzovat - telacie masko z domaceho chovu a zelenina a tak som im to dala. do hodiny mi vracali obidvaja, presne dve minuty po sebe... komplet cely byt ovracany, deti uplne hotove, len lezkali, potom jeden zvracal este 2x a uz bolo dobre a druhy az do vecera, aj vodicku, aj cajik...no katastrofa... ja som bola na seba tak nastvana, ze som to hned nevyhodila, ked sa mi nieco nezdalo... najradsej by som sa bola prefackala...

nana77
2. sep 2009

lenka, krasne su tie tvoje babulky!!!! mam pre ne velku slabost, ako babiky su pekne 😵 😵 !!! a izbicka nadherna!

womenne
2. sep 2009

nana ja som taka ista ja to ale radšej vyhodim aj ked je to dobre sa mi smiala segra že som až moc uzkoprsaale po tych rotaviroch som už uplne....

nana ruky preč jedna je naša 🤐

grmitko
autor
2. sep 2009

dani netes sa tie su slubene nam 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
2. sep 2009

😀 😀 😀 no sa mi vidí, že pokračujem vo výrobe malých viceniek, lebo tých nikdy nie je dosť 😀 😀 😀

Zuzka - ☹ naše raz bez mihnutia oka vypili krupicu z kyslého mlieka, nechápem, normálne sme otvorili novú krabicu a bolo pokazené, to čo máme za žrútov že vypijú aj takéto hnusy 😅

Saši - so staršími im bude lepšie 😉 viac sa naučia a fakt že učiteľka sa im bude viac venovať 😉

womenne
2. sep 2009

Leni možete už začat?aby sme sa nepobili 😀

Aj naši su taky on zase miešaju čokolada so šunkou,mlieko zatym klobaska....ale to len ked im dava jest muž ten na to nesleduje a potom ja nadavam a stresujem...

joj my tu za ušami vrtaju 🙄 sušiaky

grmitko
autor
2. sep 2009

ale pritom tie deti v triede nie su starsie od nich ze o rok alebo tak, su tak stari ako oni, niektori o par mesiacov starsi, tak nechapem ze ako to minuly rok prijimala tie deti, asi podla velkosti uplatku 😠

lumah
2. sep 2009

zuzka normálne mám zimomriavky,... neboj, chlapci sú silní, určite to zvládnu a rýchlo sa dajú do poriadku. ja používam obyčajný ocot, ten je aspoň riadne cítiť.
nanuska niekedy človek nevie, či spraví dobre svojim rozhodnutím, nabudúcet to radšej vyhodíš, vidíš-to je materinský inštinkt nie preháňanie, preto že si na materskej, druhý raz naň dáš. 🙂
teda zuzi, predstavila som si seba na tvojom mieste a až je mi zle. 😖

grmitko
autor
2. sep 2009

zuzi boze az mi je zle ked si to predstavim ja by som uz asi dost panikarila, ale verim ze chlapci budu v poriadku

nana ja mam strasne citlivy nos na potraviny a ak sa mi nieco nezda okamzite to vyhodim aj keby to malo byt uplne nedotknute, uz sa mi to viackrat potvrdilo ze som mala pravdu, ze to nie je dobre, tak radsej vyhodim, moj muz mal uz tolkokrat srajdu, vravela som mu nejedz to, je to uz nejake divne, a on ved ale co, dobre to voni, nic tomu nie je a o hodinu sedel na zachode a uz to z neho islo, ale tak mu treba, ked si neda povedat 😀 😀 😀

zabka0609
2. sep 2009

ahojte kocky

zuzka to je hrozne co sa stalo.dufam,ze to bude co najskor ok.drzim palce.zuzi aj mne sa to stalo lenze ja som vyvarala kanvicu s takym praskom proti vodnemu kamenu je dostat v drogerke.on totiz nijako nevonia a nie je ho vobec citit.lenze ja som zaliala s tou vodou detom caj a sebe kavu.nastastie to malo priiisernu kyslu chut.potom mi to doslo,ze som vecer vyvarala kanvicu.takze sa chvalabohu nic nestalo

nana to iste sa stalo aj mne,ale mne hnackovali cele doobedu a potom uz bolo dobre

grmi to muselo byt pre teba naozaj hrozne a urcite to povedz riaditelke.chudatka deti.dufam,ze to bude ok ako si uz pisala,ze sa im tam budu viac venovat.a to video no to naozaj nechapem 😠 to by nastvalo aj mna.

babenky vy sa tu bijete o vicenky a moje su este volne zatial som ich nikomu neslubila.moje kocky sa vam nepacia co,hm?uz za 4 dni budu mat 2 roky.verili by ste tomu?jaj ale ten cas rychlo leti

adrol drzim palce a hlavne maj pevne nervy

womenne
2. sep 2009

baby davate sa malym občas napit klasickej mineralky?napr.Magneziu?

kili
2. sep 2009

zuzi 😲 😖

astora
2. sep 2009

ahoj baby vidim ze mate super den za sebou inak grmi mojich tiez dali prvy rok hned k druhakom aj Laurušku tak dali len neviem preco ako to delia. Nastastie to v skolke dobre dopadlo boli vraj dobručky ale vraveli ze nebolo dobre tak neviem preco.
Zuzka tie nervy nezavidim ale nastastie dobre to dopadlo aj mne sa dakedy stava ze zabudnem ocot v konvici ale ten je aspon citit. Neboj stavaju sa aj horsie veci

astora
2. sep 2009

nana, kili poslala som vam foto dufam ze uz cez ten gmail presli

helka1
2. sep 2009

Ahojky 😉
Zuzi mna by asi slahlo 😖 ale je fakt zaujimave, ze to drobci vypili 😝
Vsetkym skolkarikom prajem uspesny start do skolskeho roku ! Nas to caka o rok !
Krasne fotecky zo stretka 😉