Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
25. jan 2009

yasmi, ale ty mas este vyhodu, ze sa snimi nehadas 😀
to oni mi hned odvrknu, odpapuluju, drzi su, vrestia, len aby nespali 🙂 potom po sebe vrieskame, ja mam nervy v koncoch, ale uz spia, bola som si k nim lahnut a pospali, tak hadam sapon dve hodky budu 🙂

yasmina
25. jan 2009

grmi take male zasrancata 😀 a uz papuluju...no tesim sa na toto obdobie...

grmitko
autor
25. jan 2009

to si vystihla yasmi 😀 😀 😀 a keby si vedela ako papuluju, hlavne domko to je rebel ako jeho mama 😝

janulas
25. jan 2009

ahojte babulky, tak ctu vase noci a u nás zatím klídek, spíme teda jen jeden spánek, a to od 12 do 13.30 max 14, ale o 18 mi odpadnou a spí se s jedním probuzením na mlíko az do ráno, pokud není nejaká choroba...spí tak do tech 7mi do rána... 😉
grmi...jaj, tak snad budete mit brzy zase pokoj...toto moja, verim, je to tezke nekdy 😖

grmitko
autor
25. jan 2009

janulas verim ze ked uz teraz budu v jasliach spavat, tak to bude s nimi lepsie, len bude zase chvilku trvat kym si tam zvyknu spat 🙂 zajtra idu po troch dnoch, tak to bude zase asi malicka kriza, ael to oni zvladnu 😀

womenne
25. jan 2009

bože naši tak ziapu 🙄 staůe sa bijuo jednu knihu s autami 😠 ,som piekla bublaninu ale nemala som tolko praškoveho cukru tak sa mi zda malo sladka 😖 ale inač chutna som ju riadne vyyspala cukrom čo som odložila.
dnes sme boli na prechadzke som zistila že namestie je pešo kusok ale pojdeme až ked bude teplo,teraz tu je riadna kosa ☹

grmitko
autor
25. jan 2009

ja som dnes robila tvarohove strudle 😀 a k obedu granatir a este aj pangasiusa s varenymi a pecenymi zemiakmi 😀 a to som povodne nechcela nic piect, a varit len tak narychlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
25. jan 2009

wow to mate ale chodov,dnes varil drahy morku ja som spravila ryžu a rezance 😀 teraz hladam recepty na nejake rychle večere.ako varite vy?
ja uvarim polievku a druhe a snažim sa aj na druhy den aby bolo ale večšinou odložim druhe malym a večer robim zase na večeru a malym na obed.

yasmina
25. jan 2009

kocky mnam mnam...vy stihate aj tak vypekat? hmmm
to ked mi mama nespravi kolac tak nemame 😀

grmitko
autor
25. jan 2009

yasmi to som z listkoveho cesta robila, to je raz dva 😉 moj muz to miluje, dokaze zjest celu strudlu na posedenie 🙂

janulas
25. jan 2009

grmitko...sikulka, já zvládám tak umíchat bábovku, ale dobrá je 😀
tomino trochu zacal pokaslávat, tak ho to budí, jaaaj, snad jen zkousí odkaslat hleníky.. nosík uz má zaplatpanbuh cistý...
womenne... no u nas boje stále, o nervy, je jedno o co, ale co má jeden, chce aj druhý 😝

jami3
25. jan 2009

Ahojte 🙂
Saši, no máte to so spaním veselé - jak u nás 😉 - dnes som ich načapala - kuk posledné foto - líčili modré opalovacie mlieko na stenu 😝 - asi tajne chodia na MK a videli tú minulotýždňovú foto, čo ste sem šupli 😠 😀
Milion krát som tam bola - ani po dobrom ani po zlom - nič nezaberalo a nechcelo sa mi s nimi ležať/ lebo sa mi pri tom prudko zvyšuje tlak 😠 😀 / -u nás je najväčší trest aj pre nich a aj pre mňa, keď si idem s nimi po obede lahnúť 😉
No a celé poobedie boli mrzutí, Lili zaspal pri mlieku o pol ôsmej, Sami ešte zápasi - že nie spať - no ani sa nepomrvil v postieľke a odkvacol - tak im treba. No vydržať s nimi to neprespané poobedie - to je teda riadne husté 😠... . Snáď sa to zlepší, keď začnú škôlkovať.
Ale mali sme doma konečne ticho a hodili sme si zopár partičiek šípok - ešteže Oli dostal taký fajn vianočný darček 😀

katullka
25. jan 2009

Caute baby,

vidim, ze problemy so spankom su vsade ☹ .

Sasi, mas to teda fakt o drzku, ale snad sa polepsia, no ako to tak sledujem, tak cim su deti starsie, tak tym viac vymyslaju 😒 . Uz musis byt riadne unavena. A co praca, kedy ides na pohovor?

wom, ja som bola v piatok u zubara, tiez mam zuby v hroznom stave, mam 4 kazy, bola som len na prehliadke, na opravu idem az v marci, no uz teraz sa trasiem. A osmicku mi budu musiet mozno vyoperovat, lebo mi krivo rastie do kosti, takze mozno o chvilu opuchnem a pojde sa na to ☹ ☹ ☹

Yasmi, Vy to mate doma tiez divoke so spanim, nasi si uz celkom zvykli na jeden spanok. No dnes som tiez Paulinku vecer asi 1,5h uspavala, v postielke nevedela zaspat, tak som ju nakoniec hojdala na rukach a zaspala, no uz som bola riadne nervozna. No nasich keby som dala spat o 18h, tak by aj do pol noci boli hore. A inak su uz zdravi?

yasmina
25. jan 2009

katulka presne ako hovoris boli dlho hre o 23.00 som ich uspala a hlavna vec ze maly kupel na dobry spanok /tak sa to vola 😉 / a kasu na dobru noc 😉 chaaa a spanie mali s prepacenim v riti ...

rosarita20
26. jan 2009

Ahojte baby, ja tu uz strasim o takomto case 😝 , lebo tiez to mame pestre so spanim....
neviem, ci sa vsetky nase deturence dohodli a spikli proti svojim mamam...treba kuknut ci si tu nezalozili nejaku protispankovu temu 😀 😀 😀 to ma napadlo na margo toho, co pisala jami, ze jej chlapci sa asi inspirovali tou fotkou co som sem hodila minuly tyzden... 😎
Jami,to jeden z chalosov je schovanyy na okne????? 😀 😀 ,lebo vidno len 1 ponozku 😀

womenne
26. jan 2009

Dobre ranko dnes sme boli na krv mali super,trošku plakali prvy išiel Nikolasko ten kričal ale pani doktorka je super hned ho napichla a krvička šla sice pomaly,Sebko ten sa tulil k tatikovi aschoval si ruky do mikiny 😀 povedal že necche bolinko,som ho zobvrala a on kričal :"maminka ja nechcem bolinko" 😝 zlatučky jemu tiež hned pichla až krv vystriekla a za par sekund boli 2skumavky 🙂 .Saška tou tvarohovou štrudlou si ma nadchla spravim to ak je plnka iba tvaroh?alebo ešte niečo?

lenkamt
26. jan 2009

ahojte 🙂

my zatiaľ spíme výborne /klop,klop,klop/ ale ako čítam tak postieľky nezruším ani v lete ako som to pôvodne mala naplánové - asi by tiež začali vymýšľať a zdrhať z veľkej postele 😅

Jami - tradične veselé foto 😀

nana77
26. jan 2009

Ahojky!
anetka, TAMARKE zelame vsetko najlepsie k meninkam!!!! 😵

grmitko
autor
26. jan 2009

Nanuska, predbehla si ma, chcela som ja blahozelat Tamarke prva 😀
takze vsetko naj k meninam Tamarke

my sme chori ☹ nevyzera to nic vazne, kaslu sice tak nepekne, ale soplik zatial nemaju, idem s nimi k dokine naobed,t ak potom napisem ako sme dopadli

Danka, ako plnku davam tvaroh s vanilkovym a prakovym cukrom a jednym vajickom 😉

grmitko
autor
26. jan 2009

katulka, na pohovor idem zajtra, muz musi prist domov z prace, aby somt am mohla ist, kedze to vyzera tak, ze budeme urcite nejaky cas doma, som zvedava co ta dokina dnes povie

lenkamt
26. jan 2009

jéééj Tamarke všetko naj 🙂

Saši - mne inak nejde do hlavy ako s tebou v robote vybabrali, nie je zo zákoná určené že ťa musia zaradiť na to isté alebo adekvátne miesto? 😠 zajtra pravdaže budeme držať palčoky a chlapci nech sú zdraví 😉

Nana - ty máš krásnu fotku v pase, vyzeráš tam veľmi mladulinko , pozitívne, sympaticky...... 🙂

womenne
26. jan 2009

Sašk ja som sa tiež pytala znamej a ona mi povedala že ti musia dat bud toiste zamestananie alebo najst ine ale vtvojom odbore nemožu ta len tak odsunut alebo nechat bez prace,alebo sa pytat na odstupne aletou myslim pisala kili.
tatko nam zobral dudliky 😢 😠 sa bude musiet vratiti maly stale plaču ale skusim ich dat spat bez nich aby sa odnaučili.

grmitko
autor
26. jan 2009

Leni ani ja to nechapem, ale neriesim to, ja som tomu personalistovi pisala, ze preco ma nedaju na moje povodne miesto, a on mi odpisal, ze moje miesto nedavno obsadili a tak je teraz nevhodne, aby ju presuvali inam, a na pohovory idem preto, aby som si nasla adekvatne miesto, je to sila, a je mi z toho nanic, lebo taka velka firma by sa mala postarat o svojich zamestnancov 😒

no ale uvidime co bude zajtra na pohovore a ked nie tak hladam miesto niekde uplne mimo banky, a dakujem za podporu, ja si tiez drzim paste

grmitko
autor
26. jan 2009

Danka, ja viem ze mi musia nieco dat, ale asi na to serie ten dotycny clovek, pod ktoreho spadam, tak so musim vsetko si sama obhanat, asi sa naseriem, zoberiem odstupne a budem hladat inde 😠

smartik11
26. jan 2009

ahojte dvojimaminy🙂
Vsetko naj dnesnim oslavencom 😵 😵 😵 😵 Vela zdravicka a stasticka🙂

lilinka76
26. jan 2009

Ahojte baby,

marec sa blizi, tak sa chcem opytat, ako je to vo veci Rocneho zuctovania dane, resp. Danoveho priznania. Ja som bola na materskej dovolenke a potom ma na nejaky cas (asi 29 dni) akoze zobrali spat do prace a cerpala som dovolenku. Po vycerpani dovolenky som nastupila na rodicovsku. Neviete poradit, ci mi moze urobit personalistka Rocne zuctovanie dane, alebo si musim sama urobit Danove priznanie???? A este, ake papiere potrebujem dokladovat??? Musim ist po nejake potvrdenie na Sociálku alebo na UPSVR???

aneti78
26. jan 2009

ahojky

dakujeme za blahozelania 😵 ste zlate, ze ste si spomenuli, lebo ja osobne skoro vobec nekukam do kalendara. Tamarka brala lizatka pre deti a cokoladky pre ucitelky a tetu Helenku - ze mami, nezabudni na tetu Helenku, ona mi stale pomaha sa obliekat. to je ta teta, co im dava jest, umyva riad, upratuje postele atd. ma ju velmi rada 🙂

nana77
26. jan 2009

lenka, dakujem za kompliment 🙂 . na tej fotke mam 30,5 roka 🙂 🙂 - fotky evidentne skresluju 😀 . uz minule som ti chcela napisat, ze mate krasne mena pre dievcatka - vsetky tri. keby sa nam narodili dvojicky dievcatka, tiez by sa volali lucka a lenka - nadherne, krasne mena!!!!! a inak, to ty si ohromna kocka, na fotkach vyzeras, ako keby si mala dvadsat!!!!

saska, presne to iste si myslim aj ja o tej praci, tak trosku ta odrbkavaju a je to riadne svinstvo!!!! inak, dufam, ze pohovor ti vyjde podla predstav, tiez drzim palce!!!tfu, tfuj... joooj, a dufam, ze mali budu ok, urcite daj vediet, co bolo u lekarky!

womenne, takze bez dudlikov? uff!!!! tak som zvedava, ako to pojde. moja sestra, ked bola mala, sa odnaucila od dudla tak, ze mama pestovala na okne take male stiplave papricky. boli farebne a tak sa sestre pacili, nejako sa jej podarilo sa k nim dostat a jednu rozkusala. samozrejme plac jak keby ju z koze drali, tak mama v tej panike jej dala dudlik, aby ju trochu ukludnila. segra ho vyplula a potom vecer, ked isla spat ho uz nechcela, lebo si asi myslela, ze to ju stipal ten dudel 😀 a tak sa odnaucila... 😀

aneti, mala je zlatucka 🙂 . je super, ze ma v skolke taku tetusku, ktoru tak lubi 🙂

moji mali spia, tak som zvedava dokedy 🙂 . klopem si strasne na hlavu, drevo a na vsetko, ze ani my so spanim problemy nemame. kazdopadne baby, ktorym nechcu mali spat, mate co robit, verim ze ste uplne vystavene...

womenne
26. jan 2009

nana 😀 😀 😀 že by som šla kupiut papričky???? 😀
no dopadlo to tak že tatiko došiel a priniesol nam dudliky maly revali polhodinu v kuse,si budu mysliet susedia že ich bijem ☹ a ked mali cumle zaspali behom sekundy len čo som šla zamknut pridem naspet a oni chrapali 😵 moje slniečka smeich dnes zobudili na tu krv.
sme im hovorili že nebudete len nas budit teraz to bude opačne no tak sme sa nasmiali lebo nechceli vstavat al spat,Niko spal po sediačky sebo na nočniku 😀

dracik1
26. jan 2009

nana, to mas pravdu, nam sa uplne zrutil rezim, davam ich teraz spat kazde 2 hodiny, dnes to funguje 😀 ale neviem dokedy, inak je to hroza, nasi spavali tak 4-5 h denne, teraz ked prespia 2 hodiny, mozem si gratulovat 😨 , ved take male deticky by mali este spavat vela nie?????? tak cca 2 hodiny doobeda a cca 2 hodiny poobede

nana, ten kocik je fajn, pisala som ti do postky a dakujem za nedelnu ukazku 🙂
a s tymi paprikami to je dobre 😀

grmitko, aj ja si myslim, ze ta trosku odr....kavaju v robote, po 2,5 roku kedy ty chces nastupit ti maju dat miesto aj ked nemusia take co si mala predtym 😠 .....

Tamarkam vsetko najlepsie, Adrolka aj tvojim princeznam k rociku 🙂