Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

pappo
1. sep 2009

grmitko dakujem.
zajtra skolka prvy krat? no ja som riadne revala ked som ich tam davala ale potom som si zvykla a preslo to, ale bolo mi teda riadne smutno a bol to taky zvlastny pocit zrazu sloboda mozes si robit co "ches" a predsa musis stale mysliet co deti co robia. a kam ich davas klasicka skolka?

vranka4
1. sep 2009

pappo,áno u nás v dedine je len klasická-štátna,tak uvidíme 🙂 ,ak budú nejaké problémy,ostanú nakoniec doma s mojou mamou do 3 rokov a potom by som skúsila opäť,ale snáď to zvládnu lepšie ako ja 😀 😀 ,tieto 2 týždne som ešte doma,tak bude doma pusto,určite si aj poplačem 😢

lumah
1. sep 2009

eviska http://zidlicky-a-lehacky.heureka.cz/scarlett-w... akurát že ja som to kupovala na Slovensku a je trochu iná -všetko šedé mám biele. Kupovala som cez net jedna ma vyšla cca 2800sk, ale som spokojná.
nanuska potom ma to napadlooooo, jasné že aj teba poznám - prepáááááč! 😀 😝
grmitko tak to by som ja medzi vás vôbec nezapadla figúrou, v sobotu sme boli nakupovať v rakúsku-hlavne kvoli mne, lebo nemám čo nosiť-povodne veci neoblečiem 😖 a muž mi povedal, že keď nič nezoženieme, pojdeme do zoo a tam šijú vraj na slonov. 😀 Veeeeľmi vtipné - som mu povedala.
grmitko a dokedy ste boli?

vranka4
1. sep 2009

lumah,ten tvoj muž 😀 😀
odkedy ste dávali spať deti samé na veľkú posteľ-válendu?naši majú v detskej izbe poschodovú posteľ drevenú s poriadnou zábranou až po strop,ale nemám odvahu zatiaľ ich tam dávať-poraďte odkedy 🙂

lumah
1. sep 2009

zinuska veru, tak som sa tešila... najskor som myslela že nepojdem, potom to bolo reálne a nakoniec toto. 😒
David ešte stále triedavo teplotuje, asi to budú tie zubky-večer aj ráno vrackal keď sa najedol a mal práve teplotu.

lumah
1. sep 2009

zinus našich tatino strihá strojčekom pravidelne, už hádam 5x boli ostrihaní-naposledy spravil Dadkovi zástrih nad uchom, lebo sa mrvil pritom veľmi. 😀

lumah
1. sep 2009

vranka ja už som zvyknutá na jeho srandičky. 😀
Idem kuk tie fotky už, doteraz som len čítala. 🙂

pappo
1. sep 2009

lumah tak zastrih mame aj my, Samko sa tiez vtel ked ho dedo strihal musime kupit ten strojcek raz sme ho uz strojcekom strihali ale nepacilo sami ako vyzeral mal to uplne na kratko. 😝

lumah
1. sep 2009

grmitko super fotky, zatiaľ viac nestíham, dadko sa zobudil...

lumah
1. sep 2009

do kelu, sa zobudil a zas teplota - 39,2 😒

lumah
1. sep 2009

pappo my striháme na 9, strihal aj 12tkou, ale bolo to dlhé,

grmitko
autor
1. sep 2009

lumi a ostatne dievcata!!! kupte si okuliare!!!! vsetky mamicky su stihle iba ja som ako slon!!! 😀 😀 😀 😀 😀 takze lumi pri mne by si sa citila ako stihla lan, ja vzdy zdvihnem kazdej sebavedomie ked na mna pozrie 😝 😀 😀 😀 😀

ja na seba dost kupujem v C&A 😉

zuzka.25
1. sep 2009

cafteee 🙂
grmi, ja na seba tiez kupujem v CA 🙂

lumi, to tak nakrátko striháte?? my tak na 15 min. 🙂 vtipný je ten tvoj manzel 🙂))

baby, dufam, ze si to stretko fakt zopakujeme niekedy, lebo bolo ozaj fajn...a veru, potom sa tu inak pise, ked sa pozname osobne 🙂

velke postele mame od roka a pol a vecerne spanie v nich je uplne bezproblemove.. zato obednajsie, to sa neda, preto mame nadalej aj postielky...

grmitko
autor
1. sep 2009

my nasich strihame sami, vacsinou ja, ale aj muz ich strihal 🙂 🙂

grmitko
autor
1. sep 2009

a my strihame bez nastavca, uplne nakratucko 😉 teraz to maju uz dost dlhe a rozmyslam ze si ich ostrihat tak s 5 nastavcom alebo este par dni pockat 😀 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

no ideme von, pozriet ci je niekto na ihrisku 😉 zatial sa majte

lumah
1. sep 2009

grmitko videla som ťa na fotke, takže s mojou postavou si netrúfam hodnotiť, ani radšej nenapíšem koľko vážim, ale som šúlec, váha mi postála na krásnom okrúhlom čísle a nie a nie dole, no a brucho... bola som pozrieť v robote a opýtali sa ma, či som zas tehotná! 😝 No čo už..., v mojom veku to ide ťažšie dole, ale ak chceš napíšem ti do pošty, čo som sa s tým začala snažíť robiť. 😉 Keď vidí zuzku, nanu, katku alebo zinku-klobúk dole baby, ste kočky, vobec nie je vidno, že by ste dvojky rodili. 🙂
zuzka tá 9 je ideálna na leto, lebo inak sa im potia hlavy. Na zimu ich samozrejme až tak strihať nebudeme.

grmitko ako ti závidím, ja už druhý deň lapím doma s *dadom, s filipkom tato je vonku.

kiwuska
1. sep 2009

saska ta navsteva u nas zajtra pada uz mam tu virozu aj ja, boli m hlava, zvraciam no des.... ja a MM sme totalne odpisani, esteze nasi zobrali deti k sebe bo sa poriadne ani postavit nevladzeme, uz aj bez deti je to u nas dost "komicke".... tak ked nam bude lepsie sa urcite ozvem papa aj ostatnym babulam

lilinka76
1. sep 2009

Ahojte baby,

dnes sme v meste stretli Nanušku s rodinou.

Saška, Danka, vy už máte starších chlapcov, poraďte mi. Chceme našim šintrom kúpiť pod Vianočný stromček bicykle, nie trojkolky, ale take dvojkolesove s pomocnymi kolieskami. Myslíte, že vo veku 2,5 roka dokážu deti pedálovať na takých bicyklikoch???

Kiwi, skoré uzdravenie Vam prajem, my sme boli k.o. s MM minulý týždeň, akurát, že nám nemá kto strážiť deti. Ja ešte doteraz nie som fit.

grmitko
autor
1. sep 2009

lilinka z vlastnej skusenosti mozem povedat ze ano vedia byciklovat uz dvojrocne deti 🙂 aspon nase v pohode uz ako dvojrocni a kusok bicyklovali, minule leto, slo to trosku nemotorne, ale slo, ale je to tiez individualne 🙂

kiwus hlavne sa daj do poriadku, pridem inokedy, casu teraz budem mat 😀 😀 😀

kili
1. sep 2009

lili, neviem či vieš, ale tvoji budú mať tieto vianoce len 1,5r 😕

ja bicykle nechcem, teda pre malích, ale len také veľké odrážadlá 😵
napr. takéto vyzerá super http://www.najlacnejsisport.sk/odrazadlo-sparta...

grmitko
autor
1. sep 2009

lumi a ty v ktorej casti BA byvas? zeby sme niekedy dali stretko ked budem mat teraz tak veeela volneho casu 😀 😀

kili
1. sep 2009

pozerám toto, to je paraaada http://www.mametotu.sk/moov-street-kit-10-v-1-p...
😀

lilinka76
1. sep 2009

Kili, este stastie, ze aspon ty vies pocitat 😉 😉 , 1,5 maju uz o 6 dni, v zime sa asi bicyklovat nepojdeme a na jar 2010 budu mat 2 a na jesen 2,5 roka.

kili
1. sep 2009

lili, no to áno, len nechápem, prečo si sa pýtala na ten vek 2,5r a nie na 2r 😅 , keby si sa na 2r, tak mi je to jasné.

lilinka76
1. sep 2009

Ani sama neviem, tak som to odhadla, ze mozno dvaapolrocne deti uz budu vediet, teda vladat pedalovat. Saska ma trosku prekvapila, ze by to mohli zvladnut uz ako dvojrocni.

lumah
1. sep 2009

kili nie sú to zbytočne vyhodné peniaze? Predsa len bicykel je bicykel a ak bicyklujete aj vy rodičia, je podľa mňa lepší.

kili
1. sep 2009

lumah, ??? prečo vyhodené peniaze? a už si videla bicyklovať 3r dieťa? Pochybujem, že by som vedela ísť tak pomaly ja na bicykli, ale na tom odrážadle deti idú jak výchor 😎 . No a potom už dostanú normálny bicykel bez pomocných koliesok.

kili
1. sep 2009

a vždy ma napadne, že keď vidím tak malé dieťa na bicyklíku s prilbou, je mi to strašne smiešne, lebo na ňom vždy idú tak pomaly, že to rovno môžu mať prilbu keď behajú, to je 100x nebezpečnejšie 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

kili napriklad nasi idu na bicykloch ako vichor takze nie je pravda ze idu pomaly, ja im nestiham pesi, oni ma vzdy cakaju na konci chodnika kym ich dobehnem 🙂