Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
1. sep 2009

my tiež rozmýšľame nad bicyklami na vianoce, aby na nich mohli na jar začať jazdiť... resp. začiatkom leta, to už budú mať takmer tri roky... uvidíme, či niečo poriešime, asi to rozhodím medzi rodinu 🙂 a my im kúpime prilby 🙂))

astora
1. sep 2009

nase bikovanie skoncilo zlomeninou ☹

nana77
1. sep 2009

ahojky!
lili, super, ze sme sa videli!!! ako chalani podrastli 😵 !

dnes sme boli v meste a potom sme isli do prezidentskej zahrady a stretli sme tam dalsie dvojicky - 13 mesacne dievcatka emku a ellku, strasne boli podarene, mali take chutne satocky 😵 .
a take mlade kocky tam mali ziveho zajka a nas ondrejko ho od radosti skoro zjedol!!! chcel ho bozkavat, hladkat, nahanat, no strasne bol zlaty 😵

astora
1. sep 2009

nana Ondrik mi dnes spominal Ondrika tvojho asi sa mu paci ze sa rovnako volaju 🙂

kili
1. sep 2009

nana, ja že ho chytil medzi dva prsty a strčil do pusi, keď si písala, že ho skoro zjedol 😀

nana77
1. sep 2009

astor 🙂 , a velmi pekne mena maju!!! 😵

kili, no verim tomu, ze keby bol pobliz aj oliverko, tak ho mozno aj skusi zjest 😀 😀 😀 on vsetko dava do pusy. ale ondrejko sa mu velmi tesil. aj som ho odfotila, tak dam foto do albumu

astora
1. sep 2009

nana posli ip mail adresu chcela som ti tie foto poslat ale blbne mi mail

kili
1. sep 2009

baby, aj ja by som chcela nejaké fotky, keby sa dalo, tak kde som ja a deti 😅
kto ste fotili, tak sa mi ozvyte a ja dám mail

astora
1. sep 2009

kili posli mi mail ja dake asi mam ale len take zdialky jednu detailnu

grmitko
autor
1. sep 2009

kili ipni mi adresu poslem ti fotky 🙂

zabka0609
1. sep 2009

ahojte kocky.

chcem len zazelat vela stastia tym,ktori idu po prvy krat do skolky.prajem vam aby vsetky vase deticky boli statocne a aby ste to vsetko v pohode zvladli.budem na vas mysliet a drzat vam silno palce. 😉

lilinka76
1. sep 2009

Janka, tak prid do Prezidentskej zahrady aj kedykolvek inokedy, my sme tam skoro stale po poobednajsom spanku. Teraz cez prazdniny tam sice nechodilo vela deti, ale vzdy je tam kopec deti, plno hraciek, normalne mam problem mojich dvoch ustrazit.

Tie nove drevene preliezky mi tam dvihaju adrenalin, deti po nich lezu ako zabky.

astora
1. sep 2009

grmi aj mne posli ak mas aj moje detvaky na foto prosim

grmitko
autor
1. sep 2009

jasne astora ipni adresu poslem 🙂

astora
1. sep 2009

grmi mas 🙂

nana77
1. sep 2009

tak uz som pridala foto z dnesneho dna... kuknite, ak chcete, potom to vymazem..

lilinka76
1. sep 2009

Ja som stihla, peknucke.

Myslim, ze aj my toho zajaca pozname, nas gastanko ho chvilu "pasol" (rozumej tahal proti jeho voli za ten obojok, skoro neprezil, chudak 🙂 ), ale ked vravela ta pani, ze komu ujde, bude ho nahanat, tak sme radsej odovzdali obojok inemu dietatu.

grmitko
autor
1. sep 2009

nanus kraaasne fotky 😵 😵

kili
1. sep 2009

lili, v prezidentskej záhrade sú preliezky? 😕

grmitko
autor
1. sep 2009

babulky ja idem zalahnut, zelam dobru nocku, rano vstavame na budik 🙂 zelam vsetkym pokojnu noc a zajtra vsetkym skolkarom a skolakom uspesny start do noveho skolskeho roka 😉 🙂

ajka72
1. sep 2009

pridávam sa k želaniu uspešného štartu do nového školského roka novým školkárom ale aj školákom 😵 😵 😵 nás to čaká presne o rok, fotečky som už predtým chválila ozaj vydarené mamičky kočky deťurence rozkošné, hotová školka 🙂

katullka inak tvoje deťurence poriadne vyrástli od nášho posleného stretka vo Veľkom Slavkove, 😉

lilinka76
1. sep 2009

Ano, Kili, take drevene, masivne, neviem, ci si stihla mrknut nanuskine fotky, na poslednej sedela s chlapcami na takej "hojdacke". Nie je ich vela, na dvoch miestach.

nana77
1. sep 2009

kocky, dobru nocku vsetkym!!!
a zajtra skolkarom pekny a vydareny den!!! 😵

grmitko
autor
2. sep 2009

bre ranko babulky,
mliecko vypite,ideme sa obliekat a vyrazame 🙂 verim ze to vsetci dobre zvladneme aj ked Leo vstal hore zadkom a narieka ze on do skolky nejde, tak drzte paste 😉

ajka72
2. sep 2009

grmi držíme prsty aby všetko dobre dopadlo 😉

rosarita20
2. sep 2009

CAfte baby,
tak ja mam chlapov uz v skolke, vbehli do triedy ani sme sa nestihli rozlucit 😝 😀 ...
no som zvedava, ako to zvladnu, nechali sme ich na cely den, ak by boli problemy, zavolaju mi, mam to asi 50 m vzdusnou ciarou, tak som hned pri nich...
Poviem Vam, ze mi nebolo vsetko jedno ked som stade odchadzala ☹ ☹
Teraz to boli moje male babatka a uz mame doma velkych skolkarov.... no hold cas nezastavime...
Baby a ja som normalne v soku z toho ticha co je doma, aby som nakoniek neskoncila na psychiatrii kvoli nedostatku hluku, kriku, revu 😀 😀

kili
2. sep 2009

rosa, ja mám ticho aj teraz, malí sú ešte v postielkach 😵

lumah
2. sep 2009

kili práve preto že idú na tom ako víchor-do mňa minule jedno dieťa takto narazilo, lebo nevedelo rýchlo zastaviť. Keď sú pedále, aspoň zabrzdia. Toť môj názor.
grmitko ja nie som z BA 🙂 . Som z PK ako katullka.

womenne
2. sep 2009

Dobre ranko
školkarom a školakom prajeme uspešny štart do noveho školskeho roka baby držime palce aby to dopadlo super my ideme až v pondelok.

rosarita ved prave aby nam nešvihlo z takeho ticha je to riadny skok však?po tolkych rokoch revu,kriku zrazu ticho 😀 😀 si asi nezvyknem bude muzika na plne gule 😀 😀 😀

valim do obchodu na pečivo a poom omenit peniažky malym na tu drahu,ZUZKa rozhodla som sa pozriet ešte v tescu ake maju a v hračkarstve bo sa neda dokupit unej ešte jedna lokomotiva a moj by chcel len tu drevenu.
Tak dnes obeham hračkarstva bože to zas bude kriku. 😝

rosarita20
2. sep 2009

wom presne to som aj ja hovorila, ze pustim radio na plne gule, ale asi dam len na polovicne 😀 😀 , aby som pocula telefon, ak by volali zo skolky... 🙂