Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

bea11
5. feb 2009

ahojte kedy ste začali dávať niečo iné okrem mliečka a čo ste dávali
kedy ste mali prvé zúbky lebo mne sa zdá že malá mi začala redšie kakať sliní sa a dáva si pästičku do pusy

grmitko
autor
5. feb 2009

ahoj bea

s prikrmami som zacala az po 5 mesiaci, zubky nam prve vysli v necelych 4 mmesiacoch, takze zubky to byt mozu 😉

yasmina
5. feb 2009

no niekto ma vycitky svedomia...
MM prisiel o 17:30!!! 😕 😕 😕
a je teraz s malymi..prebalil pokakaneho Maxa...kupil im rozpravky...
ale na mna to nezabera...

yasmina
5. feb 2009

ale nevie mu obliect pancusky lebo sa Max kruti...tak ma volal na pomoc...
vraj pod mu prosim obliect pancusky lebo ja by som mu musel dat dzudisticku paku 😒 no to je ale vtipne...

lilinka76
5. feb 2009

Baby, ja som si myslela, ze kriza zastihla len nas s manzelom. Ale my to mame chvalabohu uz davno za sebou, uz nam to docela klape. Ale tiez sa pripajame k rodinam, ktore tatina vidia len po veceroch. Ale zato vie ma plnohodnotne nahradit. A co to tu necitam, davnejsie sa stazovala Lalupa, teraz aj Yasmi...

Yasmi, bud silna a hrda, za taketo slova nech si to mm "vyzerie do dna". Mas krasnych syncekov a verim, ze este chvilocku potrebuju, aby podrastli a uvidis, to potom bude radosti.

A urcite nieco urob s tou vypomocou do domacnosti, lebo zachvilu skolabujes aj Ty.

Inak, my mame super pediatricku, poskytla mobil. cislo na rychlu konzultaciu, viem dohodnut vysetrenie mimo ordinacnych hodin, pride k nam domov v pripade potreby a aj ked sme chorucki, objednam sa na konkr. hodinu a potom ma berie prednostne. Samozrejme zaplatim, ale nedbam, som rada, ze sa to dá.

bibka333
5. feb 2009

baby nakukla som sem tak pekne pisete chlap to je diagnoza a yasminka neboj bude dobre deticky ti to vratia v dobrom viem z vlasnej skusenosti mne padne dobre ked pride moja jarka a povie mai lubim ta

jami3
5. feb 2009

Čaute baby, je to staré, koluje to na Nete už dávno, no po dnešných príspevkoch mi to nedá neposlať 😉

Modlí se Karel večer před spaním:
# Pane Bože, já chodím do práce každý den a dřu 8 hodin, zatímco má
# žena je
# jen doma. Chtěl bych, aby rozuměla, co musím vytrpět každý den. Prosím tě,
# vyměň na pár dnů její tělo s mým. Amen." Pánbůh díky své
# nekonečné moudrosti
# zázrak udělal. Příští ráno se vzbudil Karel v ženském těle.
# Udělal snídani,
# vyvenčil psa, vzbudil děti, připravil jim oblečení, připravil jejich oběd a
# odvezl je do školy. Potom jel zpět domů, vyzvedl věci v čistírně,
# stavil se
# v bance pro peníze a pak jel na velký nákup. Doma uklidil celý nákup,
# vyčistil kočce krabici a šel vyvenčit psa. Již bylo 13.00 a on pospíchal
# ustlat postele, odnést špinavé prádlo, trošku oprášil a zametl podlahu v
# kuchyni.
# Pak jel do školy vyzvednout děti, kde nastala debata s dětmi o učebnicích
# nutných k vypracování úkolu a které byly zapomenuty ve škole.
# Když konečně
# dorazili domů po několika cestách zpět do školy, připravil jim mléko a
# chleba a dohlédl na to, aby děti začaly s úkoly.
# Během času vytáhl žehlící prkno a současně se díval na televizi. Teď už bylo
# 16.30 a čas přípravy večeře. Poté co se najedli, uklidil ze
# stolu, uklidil
# kuchyni a spustil myčku nádobí. V době kdy šla jeho partnerka ven
# se psem,
# připravil dětem koupel, poskládal čisté prádlo, naládoval další pračku a
# dohlédl na to, aby děti šly do postele. Ve 21.00 byl naprosto vyčerpán a
# ačkoliv jeho denní činnost ještě nebyla zcela hotová, šel si
# Karel
# lehnout.
# V posteli očekávala jeho partnerka milování. Další ráno se Karel vzbudil a
# ihned padl u postele na kolena a modlil se k bohu: "Prosím, prosím
# Bože,
# přeměň to zase zpátky, byla to chyba závidět mé ženě možnost být doma přes
# den." Pánbůh díky své nekonečné moudrosti odpověděl: "Cítím, že jsi se
# ponaučil, rád to zase změním, ale musíš počkat 9 měsíců, protože jsi si
# včera nevzal antikoncepci a tak jsi otěhotněl..."
#
# Dobře mu tak... 🙂

jami3
5. feb 2009

Ja už od pondelka pracujem - síce zatiaľ len na 4 hodky - veď to netreba zo začiatku preháňať 😀
a musím povedať, nejak sa to doma zlepšilo 🙂 / nechcem to zakríknuť - teda klop, klop/
Nejak viac si ich užívam, toľko sa u nás nekričí.... len nech to ostane aspoň v takejto rovine 😉

bibianka
5. feb 2009

jami, výborný fór
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
5. feb 2009

jami super pribeh, dopriala by som to kazdemu chlapovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yasmina
5. feb 2009

jami 😀 😀 😀
kocky inac dakujem za podporu...

grmitko
autor
5. feb 2009

yasmi nie je za co, ved nato sme tu, jedna pre druhu, aby sme sa podrzali, pomohli si, vyzalovali sa 😉

jolanka
5. feb 2009

yasmi drz se,vse se to urovna.

ja to doma slysim stale ze on je ted zivitel rodiny a ja jsem doma, vecer pride v 18.30, pak se deti koupou a v 19.30h se daj do postylek a mi cekame nez zaspi, takze to je tak, ja jsem tady uplne na ne sama rodice v cechach, svokra ve svycarsku. ☹

lalupa
5. feb 2009

jami, dobreee, poznam to, dobra trefa v spravny cas, lenze to by mali citat chlapi 😲
grmi, dakujem, som na tom ovela lepsie, myslim na tvojich chalanov, nech su uz ok
marg, dufam,ze uz si na ceste spievat arie 😀 a angina je fuc

viete,co mi vadi? ze som skoro vykrvacala a mm mi ani po tyzdni nevie povedat,ze je rad,ze som doma a ziva 😖 alebo aspon objat...no proste na to nema cas, fasa vyhovorky,ze? jedneho dna ma z neho picne 😒

ja mam uzasnu kamosku pediatricku,kedykolvek,cokolvek a aj k nam domov,zlata, mudra, chapava, radi, pomaha, stara sa, no skoda,ze deti v ambulancii hystercia 😀

kili, neskutocne krasna nevesta, nezdas sa 😉

yasmi, so mnou by darceky nepohli, ja ani tie straaasne velke love 😖 nechcem za takuto cenu, mam uplne ine priority,ako si muzi myslia, mne staci objatie a pochopenie, hlavne su u mna deti na prvom mieste a tak to aj zostane, drz sa kocka

margaretka11
5. feb 2009

Lalu si ma tu akurát zastihla, práve som vkladala nejaké fotky 😉 . Dnes mi je už super, hrdlo bolelo už iba trošku a tak dúfam, že najhoršie mám za sebou ( a že deti to odo mňa nestihli chytiť) 😉

mima595
5. feb 2009

Ahojte - vidím, že sa tu stále rieši ťažká téma ☹ - ach joj... Nás našťastie toto obislo / alebo ešte caká 😉 /, MM mi s detmi dost pomaha, ale jasne, že až ked pride z prace, ale nastastie chodi v ludsku hodinu 🙂 🙂 . - inak som na nich sama - alebo teda obaja sme - moji rodičia byvaju 70 km o nas, max. tam chodime na vikend, a svokrovci su už starí a aj oni byvaju 14 km od nas - takže my si fakt musime poradit sami.
Ale ked si to tak spatne premietam, tak uplne zle obdobie s detmi bolo minuly rok v zime / to mali od tych 15-19 mesiacov/ - nedalo sa s nimi doma večer vydržať - boli nervozni, uplakani, este ani hrat sa nevedeli - tak sme casto chodili po navstevach 😀 😀

Ale o inom - zajtra ideme na ples - dnes som si bola este dokupit kabelku a zajtra sa zabavame 😉 🙂 - dufam, že bude fajn a hlavne v sobotu rano 😀 😀

grmitko
autor
5. feb 2009

lalu, dakujem, ze na nas myslis, uz su na tom trosku lepsie, ale domko ma crp 25, takze zapal este maju v tele, dnes nam pridala atb, aby boli aspon na 10 dni, potom jej mam v pondelok volat, ze ako im je a podla toho usudi, ci treba ist na kontrolu v utorok alebo nie 🙂

ja mam tiez prioritu deti, a mne staci len objatie a mile slovo ale toho sa ja od mojho muza nedozijem asi ☹

lalupa
5. feb 2009

grmi ☹
mima, aj my sme mali ist zajtra plesat, no co uz 😅
marg, no super, tesim sa, idem aj ja nieco vlozit, tak rychly kukuc,kto stihate 😉

grmitko
autor
5. feb 2009

mima tak si to zajtra uzi za nas vsetky, budem na teba mysliet a ticho ti zavidiet 😉

margaretka11
5. feb 2009

Mima tak zajtra príjemnú zábavu 🙂

Saši, dúfam, že maličkým už bude iba lepšie a lepšie 🙂

Lalu som pripravená na rýchly kukuč 😉

lalupa
5. feb 2009

tri sty ri 😀

margaretka11
5. feb 2009

Lalu nádherné sú tie tvoje bábiky a krásne rozdielne 😵 😵 😵 . Aj vy kŕmite plyšákov? U nás sa už ani jedlo neobíde bez toho, aby som nakŕmila mackov, opičky, kačičku, bábiky a podobne 😀

margaretka11
5. feb 2009

malo to byť ani jedno jedlo 😉

grmitko
autor
5. feb 2009

jeeej lalu ake krasavice 🙂

ozaj kuk sem

http://www.facebook.com/album.php?aid=9026&l=a0...

margaretka11
5. feb 2009

a aby som nenakŕmila aj 😀

dnes mi ide karta, píšem ako hotentót 😀

grmitko
autor
5. feb 2009

marg to sme dnes dve hotentotky 🙂 mne dnes tiez ide karta 😀 😀 😀 😀 😀 😀

margaretka11
5. feb 2009

Saši, tí tvoji fešáci sa podobajú ako vajce vajcu. Pre človeka neznalého veci je to ako deja vu 😀 . A tá fialová sexi čiapka je čia? 😉

lalupa
5. feb 2009

marg, dakujeme 😵 to som vytiahla kameru a fotak po dlhej absencke, tak len narychlo a v akcii
zacinaju robit ksichtiky , herecky moje, vsetko opakuju, tancuju,ale tak sexi,ze az 😀 , dokonca bambi zacala spievat so mnou a provokuje,aby som pokracovala...chudatko,dnes len kakala a kakala 😅
vasi maju kraaasne svetlunke vlasky,slniecka, to uz je vacsia sranda, skoro 2 rocky,ze? 😵

kili
5. feb 2009

lalu, dík 🙂

grmitko
autor
5. feb 2009

marg, to je neterina, to sme boli u mamy po sankovacke a tam blbli s ciapkou 😀 😀 😀 😀 😀 a nedalo mi nevytiahnut fotak, lebo boli uuuuzasne zabavni 🙂