Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

fajn
4. mar 2009

yasminka, já jsem tak byla v nemocnici ze středy na čtvrtek Dianka se taky praštila do hlavy a večer začala zvracet. Tak jsme hned jely a dělali ji rentgen a Ct a naštěstí žádné krvácení nic uf uf. Tak jsem byla vystrašená jako ty. Já sem sice nepatřím ale někdy vás čtu a obdivuju jak jste šikovné ajak to zvládáte. Dianka jenarozená ve 23+5 tt a mám toho teda dost. Uvidíš bude v pohodě. Jak jsme byli na těch rentgenech tak mi to přišlo jak ty píšeš že tam byl sám cikán no děs.
A manžel to tak určitě nemyslí i když ten můj mi taky řekne věci které mrzí

lumah
4. mar 2009

yasminka k tvojmu MM som sa už vyjadrila raz, dobre sa mu to kritizuje, keď je stále preč a všetko je len na tebe. Drž sa a vydrž to, chlapci podrastú a bude lepšie. 😕

elenita
4. mar 2009

Ja som teraz v poslednej dobe postretala kopu mamiciek dvojiciek a tie hvorili, ze lepsie bude po dvoch rokoch 😅

kili
4. mar 2009

yasmin, fakt zruš postele, proste nech ich manžel rozoberie a je to. robí to tak veľa ľudí s deťmi v tom veku 🙂

lenkamt
4. mar 2009

Yasmi - to mi je ľúto 😢 čo tým chlapom rajbe či čo??? podľa mňa by mu nezaškodilo jedného rána sa zobudiť a byť sám s deťmi 😉 viem žeby prišla jeho mama, ale dovtedy kým by sa dopratala by bol sám 😝 chlapci sú už veľkí, snáď by to zvládli 😔

ale hlavné je že je drobátko v poriadku 🙂

yasmina
4. mar 2009

kocky dakujem...fajn aj tebe...nam odmietli CT lebo ma 14 mesiacov a ze je to 100xsilnejsie ako rtg...aj som nastojila na CT ale vraj pokial nebol v bezvedomi alebo nevracal ze CT nie...pozorujem ho ak by sa mi cokolvek nepozdavalo CT urobia

nana77
4. mar 2009

yas!!!! 😨 😢 😢 😢 to uz co sa tebe deje???!!! preboha!!! chvalabohu, ze maly je v poriadku!!!

yasminka, nehnevaj sa na mna, za to co teraz napisem, ale to co za k...ta mas za muza???!!! 😠 😠 😠 . normalne ma totalne nasral, co si to vobec dovoluje ti povedat a este sa ti aj vyhrazat??? ja viem, asi by som mala napisat nieco pozitivne, ale nejde to... moze byt rad a vdacny, ze si vynosila a porodila dve krasne deti, stalo ta to skoro zivot, venujes sa im, staras sa a co robi on???? aha, zabudla som, nosi peniaze... ako viem, ze bol vylakany, ale ved to si bola ja ty!!! prepac, ale je to blbec nafukany

yas, mysli teraz len na maleho, je v poriadku - to je najdolezitejsie zo vsetkeho, aby deti boli v poriadku!!! myslim na teba, je mi to vsetko strasne luto, taka fajn baba a taketo trampoty...

grmitko
autor
4. mar 2009

yasmi, az mi slzy vyhrkli ako to citam, preboha, nech vas uz vsetko zle obchadza ☹ moja drzkaj sa, viem ze to mas tazke, nema ti ozaj kto pomoct?? potrebovala by si to, trosku by si si aj oddychla a bolo by ti lepsie
neviem co ti mam viac napisat, nemam slov, ja mam muza mudrlanta, takze viem ake to je tazke.....

yasmina
4. mar 2009

musim ist...ozvem sa...

helka1
4. mar 2009

Ahojky,
yasminka ☹ 😢 Si najlepsia mamicka, akou mozes pre svoje 2 stasticka byt !!! Az mi vyhrkli slzy ze co sa stalo a potom som bola rada, ze som sa docitala dobreho konca...

Nam vcera vypli net a pustili az teraz cez obed niekedy, takze nemohla som reagovat.

Lalu, Kiwi moj mail je helena.smalik@gmail.com, Kiwus posli mi dotazniky, Lalu posli mi mail a ja ti don poslem ten pribalovy letak co som prekladala. Je tam aj nazov firmy aj vsetko o tom sirupceku 😉
Pekny den, idem vas docitat, lebo som precitala o yasminke a potom ako to dopadlo...l

womenne
4. mar 2009

yasmin tvojho chlapa by som nakopala do riti ,to čo su za primitivne reči že si neschopna mama????prvaže on je neschopny tato lebo len rečičkami na teba a vobec nepomaha 🙄 no sorry ale tak ma nasral ja neznašam chlapov ktory si myslia že ked je matka na materskej tak oni nemusia nič ved je otec tak nech ti laskavo pomaha. 🙄 ty pri mne by nepochodil ja som sekera iked sme mali aj my problemy v tomto my musel pomahat aj vnoci .
a ktomu odučaniu vždy ked zaspi tak ho prenes do jeho postielky ja som to tak robila abehom 2.3 dni sa naučili.a k režimu spania?už som ti to pisala ono budud plakat budu nespokojny ale naučia sa musiš len vydržat a dat ich spat 1x denne napr.o 11.-11.30 a večer nech vydržia čim dlhšie napr.19.-20.00 oni to doho pridu ale chvilu to potrva 😉
Držim ti pqalčeky nech sa vam začne darit aj v tomto a nech aj v manželstve.mne hrozne pomohlo ked som sa tu mohla vykecat 😵

helka1
4. mar 2009

yasminka u nas bol tiez problem so spanim na posteli no tiez som sa bala ako maleho naucim spat (Radke postielka nevadila) no a naucili sme sa - v nemocnici. Tam boli obaja chudatka priklincovani v postielke (tiekla im infuzia) a teda museli tam spinkat ! Takze nas ku spinkaniu v postielke donutila tato situacia a ja som to potom vyuzila a doma davala uz len do postielok.
Womene nie som za to aby sa deti prenasali do postielok az ked zaspia, oni by sa tam mali davat este za bdela aby si uvedomili ze koli comu tam idu, aby si vytvorili taky ritual, lebo ked ich tam yasminka zacne davat az ked zaspia tak ked sa v noci prebudia tak to pre nich bude cudzie prostredie budu revat a to ich potom bude yasminka zase bravat k sebe a tak to bude dookola . Poznam to z vlastnej skusenosti.

rosarita20
4. mar 2009

Yasmi, mna az mrazilo, ked som to citala... ☹ , ale hlavne je, ze je maly v poriadku, drzkajte sa!!!!
Nazor na tvojho muzicka zdielam podobny ako baby, ale tu tiez prajem nech dostane konecne rozum, a mozete fungovat ako normalna stastna rodinka...!!!

womenne
4. mar 2009

Helka jasne každy ma iny,ale nam to pomohlo samozrejmenaši už boli večši ako yasminkiny,len som napisala ako sme mi robili.
Ja som napr.včera večer volala Nika nech ide spat ku mne a on nechcel 🤐 normalne nechcel ist spat knam ale nakoniec šiel,to kvoli mojej pohodlnosti predca len je lepšie ked nemusim noci stavat kvoli kontrole teplote a len vysuniem ruku dam na čelo a je to 🙂 ale po polnoci som ho dala do postielky.

lalupa
4. mar 2009

yas, pre pana jana, cela sa tu strasiem a je mi do placu 😔
mam na to svoj nazor, je nepodstatny, hlavne,nech je milosik v poriadku, bobcek malinky, bezbranny... ☹
na deti sa treba sustredit a nie odputavat pozornost na blbosti, ti chlapi nestastni... 😠
bude vsetko dobre, neboj, myslime na vas, aj deturence su dnes nejake onicom, citia s vami... 😔

fajn
4. mar 2009

kili jsou úžasní

diddi
4. mar 2009

caute,tento vikend je v inchebe vystava Dieta a rodina,v novom cisle Dieta je info,maju tam byt aj nejake zabavy pre deti....tusim je info aj na www.dietaarodina.sk

kili
4. mar 2009

diddi, ja idem, ty ideš kedy? že by sme išli spolu? 🙂

dracik1
4. mar 2009

kili, mali su zlati, aj s tym stanom, to bolo super 🙂 , aj si pocitala, kolko x tam vliezlia vyliezli?

no, my sa uz mame dobre, teploty nemame, boli sme aj u dokiny, CRP negativne, zaver asi viroza al. zuby 🙂

yas, hlavne, ze sa drobatku nic nestalo ...

kili
4. mar 2009

dracik, nepočítala, možno na budúce, vždy takto vyvádzajú, keď ten stan rozložím 😵

grmitko
autor
4. mar 2009

dnes sme pred kupanim vazili deti a Leo ma 12,1 kg a Domko 12,9 kg 😵

jankabambulka
4. mar 2009

ahojte
už sme doma z dovči. teda lazaretu, všetcia lyžovali a ja zatvorená na chate. inak miškovi vyšli tam dva zúbky s teplotami...
ale chcem vás poprosiť, vedela by mi niektorá preložť do angličtiny a nemčiny 2 vety
predám auto /jedna veta
predám auto chladiarenske /druhá veta

Ďakujem veľmi pekne. hodne by ste mi pomohli, keby to bolo čo najskôr, vreléééé dííííík

helka1
4. mar 2009

jankabambulka SK/AJ
predám auto/ I'm selling a car
predám auto chladiarenske/ I'm selling refrigerated car
NJ mi velmi nejde 😅

ninazoja
4. mar 2009

kili chalani su podareny 🙂

elenita ty si z NR?

Sme u nasich baby este stale lietaju po dome. Jasia sa z dedom. Ani sa im necudujem mesiac ho nevideli bol v kupeloch 😝 Ale uz ich idem pozhanat a idem ich ulozit.
Prajem vam vsetkym dodru noc a sladke snicky nech deticky spinkaju pekne az do rana 😉

womenne
4. mar 2009

Ahooj ,Saška pekne vahy 😵
my sme dnes prvy krat zvladli sprchu bez kriku 😵 😵 😵 huraaaaaaaaaa teda riadny pokrok len som to chcela vyskušat lebo Niko nemal teraz teplotu tak že ich rychlo osprchujem a oni nič neplakali no supiš som rada 😵
Jani a kde si bola??v tatrach?
yasmin ako maly???

lalupa
4. mar 2009

a car for sale - das auto zu verkaufen
chladiarenske by som dala car with cool box

wom, ides haji?

womenne
4. mar 2009

lalu ešte nie lebo sme sa konečne stretli so sestrekou na pokeci 😅
ako sa maš?už je ti dobre?

nana77
4. mar 2009

ahojky!
uz na mna ide opat nervozita, zajtra ideme na to sono...

lalupa
4. mar 2009

jani, ako sa inac mate? idete na kontrolu -ocne?