Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kiwuska
19. mar 2009

no co, ste sikulkovia 🙂

lumah
19. mar 2009

grmitko to je dobre, že su také vodné živly a neboja sa vody. Vidíš, aspoň si ušetrila peniaze! 😀

grmitko
autor
19. mar 2009

vody sa neboja nasi, to nie, len este sme neboli v nejakej vacsej vode, len vo vani a raz na Kosariskach 🙂 ale verimze s tym problem mat nebudu 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
19. mar 2009

yasmi si tu? potrebujem ta 🙂

margaretka11
19. mar 2009

No už som zas tu. Saši, aj ja som chcela chodiť na plávanie s drobčekmi, ale nemala som s kým a na preskačku som s nimi chodiť nechcela, to by sa mi tak nerátalo 😝 . Aspoň mám spomienky na neter, s tou som bola niekoľkokrát na plávaní, párkrát som s ňou bola aj vo vodičke a bolo to úžasné 😵 . Dodnes mám v živej pamäti, ako sa ponorila pod vodu, vytiahla plastový kvietok a celá rozžiarená sa vynorila a ja som mala slzy v očiach. Bola som na ňu náramne pyšná, že je taká šikovnučká 😵

Kiwuska, ja som sa aj snažila tvojich chlapcov dobehnúť, som myslela, že tento rok by sme mohli mať 2 roky už koncom januára, ale zas mi to nevyšlo 😒 😠 😀. Tak hádam nabudúce 😀

Leni, už si ju vytrieskala? 😉

grmitko
autor
19. mar 2009

No ved ja tiez marg som nemala s kym, a sama s nimi to je nemozne 🙂
ale ved tato ich nauci, to sa nebojim, ja teda nie som bohviekay plaved, ale muz ten je super plavec, takze sa nebojim

lumah
19. mar 2009

yasminka som zistila, že najmenšie topánočky-botasky máme 19,5 - tie som dostala po jednom chlapcovi a sú velké, tak tie 17tky ešte zužitkujeme. 🙂

margaretka11
19. mar 2009

Ale jasné, že sa naučia plávať. Však aj tí naši 😉

yasmina
19. mar 2009

lumah som rada lebo ak by si nezuzitkovala este chcela nana 😉
grmi som tu na skok

lumah
19. mar 2009

grmitko ja som raz bola sama a je to na prd, muž nemohol, tak mi jedného vzala inštruktorka, no začala tam jačať jedna malá, čo bola v našom kurze a už sa to spustilo-obidvaja sa rozplakali a nevedela som ich utíšiť.

lumah
19. mar 2009

yasminak ved si vravela, že nanninkyním je to malé, či nie? Dúfam že som sa nepredbehla., to by som nerada. 😒

lalupa
19. mar 2009

yas halooo kukuk, co si chcela?

helka, ani nie, dnes som pozerala inzeraty, plno moznosti a kamoska voala tiez s niecim novym, tak som sa ukludnila 😉

yasmina
19. mar 2009

lalu som ti pisala IP ze ako to dopadlooooooo
lumah nana sa pomylila zle zmerala 😒 tak som ti to ponukla...dufam ze sa na nas nehneva 😉
lalu presne to som ti vravela...pisala 😉

lalupa
19. mar 2009

😉 tesim sa na leto 😵 aj na sojku 😵

lalupa
19. mar 2009

bambule,kde ste? lebo idem spat !

grmitko
autor
19. mar 2009

ja som tu, cakam ci sa niekto objavi 😉

katullka
19. mar 2009

Caute,
tak Vy uz asi spite 😕
Ja som prisla pred pol hodkou z cvicenia a teraz tu tlacim do seba kalerab, mandarinku..akoze zdrava vecera 🙂

Sasi, ten ranny budicek, fuu, to je hruza s tymi detmi, co im navarime makoveho odvaru aby dlhsie spali? 😀 Aj nasa Paulinka zacala velmi skoro vstavat a Samko zase buntosi v noci, takze mami je rano ako matoha ☹

Lalu, idete na dovolenku, myslela si hotej Sojka? Ze by sme sa tam stretli???? 😀

Baby neviete co je s wom a chalanmi?

lalupa
19. mar 2009

kati hej 😉 chcela by som, planujem ... dobra kombinacia kalerab, mandarinka 😀
ja mam nejake zrave obdobie, neviem sa ovladat... ale snazim sa aspon varit zdravo... plna mraznicka dobrot,len sa ovladat 😀
klobuk dole, ze cvicis, sikulienka 😉 , ked sa nahodou v lete v sojke stretneme, ja budem chodit jak arabka 😔

yasmina
19. mar 2009

do teraz som uspavala...a idem haji...napisem viac zajtra...aj tebe lalu 😉
sojka to isti!
lalu sa nam ide zahalovat? 😕

katullka
19. mar 2009

ja mam rada take kombinacie, este aj tvrdy syr si davam, no lepsie ako cokalada, nie? 😀

to cvicenie je pre mna velky relax, trosku si "vycistim" hlavu, no neboj nie je to na mne vobec vidiet, ze by som cvicila, mozno ak nepolavim, tak do leta... 😅 A preco by si mala chodit ako arabka??? 😕

inak pisala som Ti ip

lalupa
19. mar 2009

zahalovanie , mile mamulky na materskej, preto, lebo ka jedna cvici a druha nie... 😎

dame nejaky pracovny termin? jupiii, to by bola sranda, deti mame 3:3 😀

yasmina
19. mar 2009

no ja este nespim....ale uz ozaj idem
nechcem tu skaredo rozpravat ale s....r na cvicenie 😉

lumah
20. mar 2009

dobré ránko! Prváááááááááááááá aj tu. 😀
yasminka veď sa mi zdalo, že nemožu mať o tolko vačšie nožičky, ved su len o dva mesiace starší. Takže som jej ich vyfukla 😝 . Hmmm. nanuška prepáááááč!
maminy nedá sa mi prestať kojiť, kojím už len ráno a keď skusim už aj ráno prestať, tak ma bolia prsia vrrrrrrrr...

rosarita20
20. mar 2009

CAfte!
Druha?!🙂
No baby, ak pojdete do Sojky na spolocny termin, tak by sme vas prisli aspon kuknut, lebo to mame "pod nosom"...😉 No ja by som musela prist asi tiez za arabku, iked tebe to lalu podla vahy vooooobec netreba 🙂
Lumah, a neskusis nejake homeopatika? Ja s tym sice skusenost nemam, ale urcite ti niekto poradi... 😉

lenkamt
20. mar 2009

ahojte 🙂

Lumi - malí sú krásni pod vodou, normálne fotky na reklamu na plávanie detičiek 🙂 🙂 🙂

idem kuk tú sojku, žeby sme dali aspoň víkend 😀

Kiwu - dúfam že ti dotazník prišiel a je tam všetko. akože to čo máme nie nerobia preto lebo zápalky im nedávam, s kockami sa obhadzujú a keby som im dala umyť ruky pod tečúcu vodu tak vytopia susedov 😀

lenkamt
20. mar 2009

aha, a ešte je zaujímavé že Lucka vie chodiť po špičkách a Lenka nie 😅

yasmina
20. mar 2009

dobre ranko...
ani mne sa to lumah nezdalo...nanuska prepaci ze? 😉

rosarita20
20. mar 2009

Lumah, tie podvodne fotecky su fakt uzasneeee 😉 😉

lumah
20. mar 2009

rosarita viem že su na to nejaké tabletky, ale ja by som chcela prestať postupne nenásilne. Dceru som kojila roka a pol a už sa nepamatám, ako som skončila.
Aj ja som vypĺňala ten dotazník. 🙂
lenkamt ďakujeme za pochvalu. 🙂
Neskutočne ma bolí dnes hlava. ☹

kiwuska
20. mar 2009

Lenka, jasne ono by to malo byt tak ze ja mam chodit za detmi a davat im taketo ulohy a pozorovat a zaznamenavat, lenze akosi nemam cas behat po celej SR a vysetrovat, mam taky testovy material pozicany a su tam vselijake kocky, snurky, koraliky a pod. ale som to vyriesila tak ze som otazky polozila mamickam, takze je jasne ze nikto nedava zapalky detom ale v podstate ide o to ci dieta hocijaky malicky predmet dokaze umiestnit do malej krabicky-jemna motorika a pod.
no ale kazdopadne dakujem vsetkym co ste to vyplnili🙂