Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
11. nov 2009

no my uz sme po "obede" 😀 mne lievance chutili velmi velmi, Lelko zjedol dva a Domko sa ani nedotkol ☹

womenne
11. nov 2009

ach jo aj s Domkom on asi žije s lasky 😅 Stale rozmyšlam prečo ma take nechutenstvo ☹

grmitko
autor
11. nov 2009

Dani ja uz neviem, neriesim to, na obed mali cestoviny a ucitelka povedala ze nechcel ani ochutnat, proste ani bodku nezjedol

stupidq6
11. nov 2009

Ahojte dvojičkovo môžem sa k Vám pridať mám doma dvojky dokonca 2x 😵

diddi
11. nov 2009

ahoj stupidq6...vitaj...jeeemine, ty mas 2x2 😕 😝 ...a dievcatko co cakas je urcite same? 😉

stupidq6
11. nov 2009

diddi
mám mám 🙂ja dúfam,že je bábätko samé 🙂 dalšie dve by sme už asi nezvládli 😅

diddi
11. nov 2009

tak to ti verim...uff, ale muselo to byt tazke..i ked mas vekovy odstup medzi nimi...ale zopakovat si to 😝 ...no kazdopadne vyzeras vyborne na fotke..po tolkych "lietackach" a detoch 😵

stupidq6
11. nov 2009

🙂 ďakujem pekne vďaka ním sa cítim na 20 😀 😀

diddi
11. nov 2009

daj potom nejake foto do albumu

stupidq6
11. nov 2009

Pridám nejake foto dievčat lebo Jakub a Nika sa mi už nechcu fotiť ☹ a ja som z toho sklamaná a nahnevaná 😠 😀

womenne
11. nov 2009

stupidg teda tak to je nadielka inak aj moja tetka mala 2x po sebe dvojičky ale s ročnym odstupom.Mne sa tiež stale smejuže kedže by som niekedy cchela dalšie že budem mat dve 😀 😲

stupidq6
11. nov 2009

Ja som mala na štastie veľký rozdieľ 😵 A Kubko a Nika mi aj veľmi pomôžu s dievčatami chodia aj von buď idu pekne všetci spolu do parku alebo si vezme každy jednu a idu si za kamarátmi male ich zbožňujú a naopak maju to tak pekne podelené už od narodenia sú nerozlučná dvojca Laura a Nika a Jakubko a Lilly 😵 mám z nich obrovskú radosť 😵 😵 😵

diddi
11. nov 2009

tak to mas super 😉

womenne
11. nov 2009

no holky su nadherne,krasne vlasky maju a očka no kočice 😵 😵 😵 Maš super že prvy maš parik a že ti s detmi pomožu mne sa pači tak velky vekovy rozdiel je to vyhodne aj s pomocou a aj večšie deti su už samostatnejšie.

diddi
11. nov 2009

kraaasne dievky 😵 😵 😵 asi su jednovajecne, vsak?

womenne
11. nov 2009

neviete mi poradit ako dho mam mačat Sebinovi pindura v heřmanku?????ešte mu to aj natieram framykoinom,rezali mu to v piatok.

helka1
11. nov 2009

stupidq6 tak to klobuk dole pred 2x dvojickami 😉 , ja som sa bala aby bolo len to jedno ktore cakame a nastastie je len jedno 😵

U nas mali dnes dvojky "super" den hasterili sa o kazdu smietku co nasli doma, brrr bola som zrela na psychiatriu, MM sa chysta na 2 dni do BA na sluzobku tak sa "tesim" 😝 ....

Add lievance, chystam sa na ne uz nejaky ten den a este som sa k nim nedokopala 😅

helka1
11. nov 2009

Wom, ja som spravila Adamkovi repikovy odvar a rovno som ho do toho vandlika s odvarom posadila... 😀

Uz sme kupili drobcom darcek pod stromcek, sa z neho strasne tesim, je to toto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6416473

stupidq6
11. nov 2009

Baby ďakujem 🙂 áno su jednovaječné ale nám sa nezdá 😅 😀

womenne
11. nov 2009

wow Helka to je darček nbojiš sa že to prepichnu?

stupidq6
11. nov 2009

Dievčata idem uspať malé baby ešte sa stavím 😉

grmitko
autor
11. nov 2009

stupiq vitaj medzi nami, dievcata su krasne okane 😵 😵
a dva krat dvojicky ufff, to musi byt zazitok, aj ked mate dost velky rozdiel medzi nimi, tak urcite mas o to menej starosti, ze vacsie dvojky pomozu 🙂 🙂

helka1
11. nov 2009

wom, no ved uvidime, budu tam chodievat bosi bez ostrych predmetov 😀 , teraz neskutocne skacu po postielkach uz cakam kedy to pod nimi rupne tak skacu a to mame 1 postielku pozicianu a na tu druhu postielku caka mimco v mojom brusku 😅 😀 takze niecim musim tie postielky nahradit 😉

womenne
11. nov 2009

joj to aj naši skaču nam už tak pokazili postel že sa muž parkrat vnoci prepadol na zemked sa prudko pretočil 😀 😀 on normlane spadol s roštom na zem no sranda bola 😀 😀 😀 čelo sa namtak kniše že čakam kedy spadne na zem už to nejde ani pritužit a to mame hlinik čož je dost pevne

stupidq6
11. nov 2009

Baby dnes zaspali nejako rýchlo tak som rada 🙂
grmitko ďakujeeeeeem 🙂

nana77
11. nov 2009

ahojky!
stupidq6 ahoj, vitaj! super, ze 2xdvojky 🙂 , si tu taka raritka medzi nami!!! babizne su zlatucke 😵

helka, aj ked si ce predpokladam, ze tripletesty dopadli ok, ako dopadli???? uz mas vysledky?
inak, super darcek!!!

helka1
11. nov 2009

Nana tripple dopadli OK, ani by mi to nik nepovedal, kebyze sa v poradni nespytam 🙄 .. Uz ma cakaju len v 28 krvne testy na protilatky , lebo mam neg.krvnu skupinu a to bude vsetko ... uz len povinne utz, ale to mi robi Dr v kazdej poradni 🙂 , vcera som sa putala ci nahodou nevieme pohlavie 😅 ... no vraj je to velmi skoro, este mam mesiac cakat 🙂

lumah
11. nov 2009

stupid 😀 😝 no ty si iná mamina! Klobúk dole. 🙂

adrolka
11. nov 2009

caute maminy 😵 zdepkovatievam z tohoto počasia 🙄
oslávencom a oslávenkyniam blahoželáme aj myy 😵 😵
mlieko: ráno 210ml, večer 210 ml riedka kaša s ich mliekom.plus Amirka by len mliečne výrobky papala v kuse, syry, kefír. milujú jogurty, tak to im dávam na desiatu. obed pekne spapajú, olovrant, to je vždy hrôza, žiadny chlieb, rožok. šunku - kuraciu len bez chleba, syrček plátkový len bez pečiva 🙄 🙄 . vstávajú ráno tak hneď mlieko, potom niekedy niečo vajíčkové.
vaše deti jedia puding? u nás nehrozíííí!!! sladké asi nemusia. čokoládu nepoznajú, raz som im dala ochutnať, ževraj bléééé 😀 😀
no stupidq6 -WOWWW!! rešpekttt 😎 😎 . a baby máš nádherné!!! to musí byť fakt paráda, že staršie dvojky ti s nimi takto pekne pomáhajú.
inak máš dobrý nick!!! to má byť stupid question 6 ?? dostala si 6 hlúpych otázok niekedy? (možno táto moja je už siedma 😀 😀 )

lilinka76
11. nov 2009

Stupid, vitaj medi nami. Mas moj obdiv, mamina. Dievcatka su krasne.

Baby, pozerali ste Modre z neba, boli tam teraz profesionalni rodicia z KE, Julinka aj pise na MK pod nickom Najjulinka, dostali plny kamion plienok. Krasne deti mali, tri cernosske, aj dvojcata medzi nimi boli... Tiez to obdivujem, ich zamestnanie je 24 hod. denne 365 dni v roku...