Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
25. nov 2009

tak rozmyslam, dvojicky na antolskej cisarskym tusim katulka rodila, vsak? a kto este...??? 😨

kiwuska
25. nov 2009

ja som rodila na antolskej-cisarskym.... a dvojicky🙂

womenne
25. nov 2009

Heli jejda ešte stale?maš aspon muža doma na pomoc?dufam že ti to čoskoro prejd.

Lumi prišiel ti už ten sveter???je krasny však?som našla alšie trička za super cenu ale musim počkat až po vianociac si objednam na meniny.

zuzka0807
25. nov 2009

baby, prosím vás, aké hračky sa oplatia kúpiť pre dvojčatá od 6 mesiacov? čo ich najviac zabaví? oplatia sa tie zvukové, napr. fisher price?

nepredávate ich náhodou niektorá? nejaké zachovalé hračky? nechce sa mi investovať veľké sumy do nových hračiek...

a ešte či nebudete predávať sedátka do vane...

ďakujem

lumah
25. nov 2009

wom jeeej som sa ťa to chcela opýtať tiež, lebo mi v pondelok prišiel a zabudla som. 😝 Som spokojná, je pekný a mäkkučký. 🙂 Ukáž link na tie tričká! 😝 🙂

lumah
25. nov 2009

baby ja som na nervy, bolí ma ten zub stále, ak mi nezaberú AB, tak sa mám na čo tešiť. 😖

lumah
25. nov 2009

nanuška ja som ako ty - síce na Antolskej ale spontánne. 😀

lumah
25. nov 2009

Krpci ešte spia, čakám kým sa zobudia, napapajú a ideme vooon. Doma je to s nimi na nevydržanie. 😝 Nani túto noc spali celkom obstojne. Akurát David ráno o pol šiestej už bol hore. Ale o pol dvanástej večer som im pichla ešte mliečko.

loginka
25. nov 2009

dikes, uz som kontaktovala kiwusku 🙂

zefa
25. nov 2009

ahojte
katkám všetko naj
baby čo už máte deti v škôlke ak vám to nerobí problém napíšte mi aké poplatky platíte škôlke a ako často...a či sa dá dohodnúť na platení neakých len ako za jedného....netuším koľko stoja škôlky a čo všetko sa platí....dík

lumah
25. nov 2009

lenkamt zuby im lezu veru - Davidovi asi 6 naraz, Filipovi stoličky som si všimla.
nanuška jeeemine to si bola ty? ja som to vymazala- krava! 😝
Idem to kuk ešte do odstránených- ja som taký dzuno! Nevedela som, že si to ty. 😒

lumah
25. nov 2009

Jani už som to napravila na tom facebooku. 😝 Ja tam ale málo chodím, iba keď mi niekto známy správu pošle, nakuknem.
Idem sa nachystať von, chlapci sa každú chvíľu zobudia a príde jedna moja kamoška-mamička čakateľka. 😀 Má termín 31.12. sranda že? 😀

lenkamt
25. nov 2009

Zefa - toto sa asi rovno spýtaj báb z martina, v blave platia určite inak, a platí sa školné, strava a darovací, jedine darovací ak je schválene školskou radou ti dajú platiť len jeden, najnovšie napr. na ľadovni je to za dve deti 1,5, takže naprd 😝 musím ísť zase robiť predsedníčku rady školy, však nás tam bude plná trieda dvojičiek tak to musíme nejako uhrať 😀

Lumi - skús dať homeopatické čípky viburcol, nám super zaberali pri zuboch - vtedy mávame tiež zlé spanie 😉

zuzka.25
25. nov 2009

ahojte kočky

všetkým Katkám, malým aj veľkým želám všetko len to najsamlepšie 🙂

nanuš, to ste dobre vyriešili s tým ranným vstávaním 🙂 páči sa mi to a snáď sa začne to jeho ranné prebúdzanie posúvať.. uvidíš...

Lumi, 6 zubov naraz.. ufff... a tvoj zub tiež nezávidím, mňa tiež bolí, asi aj hore aj dole, ale už nemám silu to riešiť..

moji chrústi spia, až mi je to divné 🙂)) ja som kmitala, aby som stihla všetko porobiť, kým je tu kľud... ale už sa z izby ozývajú nejaké zvuky 🙂

diddi
25. nov 2009

caute....asi je obdobie bolesti zubov...ja sa premaham, som 2 den na ibalgine, rastu mi posledne zadne /zuby mudrosti..az teraz 😀 / no a jeden mam opacne otoceny, je nalezato a oba rastu do lica...no bolest jak fras....len sa utlmujem, lebo az 4.12. som objednana k tetke-zubarke...au,au,au

womenne
25. nov 2009

didditak to mam aj ja nadej že mi narastu? 😀 😉 teda to sa priprav na trhanie aj mojmu tak rastol a hned mu ho vytrhli vraj sa zuby mudrosti kazia.

baby a kde je kili ani froschka sa neozyva už byvaju?

diddi
25. nov 2009

s kili som volala asi 2 -3 tyzdne dozadu...ona uz na konika nechodi, niekde inde je...ale nepovedala kde.....aj ja silno rozmyslam, ze odidem, lebo je tu sama buzeracia, primitivizmus, detinskost....a bars co, na co si spomeniete...aby vas niekto sledoval a potom bonzoval admins a daval vymazavat vase prispevky, tak to je uz silne kafe...a btw.admins citaju aj vasu IP 😉

womenne
25. nov 2009

faaaaaaakt?ty kokso a to sa smie? a nevieš ako sa ma?aspon raz za čas nech napiše len nam.nevieš či už byva v dome?

womenne
25. nov 2009

sorry za tie predlžene pismenka zase mi blbne klavesnica 😖

diddi
25. nov 2009

ona mi len volala, ci nejdem s babami na ihrisko, lebo byvame nedaleko seba....a len tak narychlo hovorila...ale asi este byva tu pri nas

helka1
25. nov 2009

wom ano este sa trapim, dneska mi uz stupla teplota na 38, MM prisiel z prace 17.15, ja uz som bola na dne so svojimi fyz. a psychyckymi silami. NAvyse mrzi ma, ze na deti ziapem, je mi priserne a to sa potom odzrkadluje na mojej nalade 😔 . No nic idem oddychovat ☹

adrolka
25. nov 2009

Katkyy, všetko najlepšie k meninááám!!! 😵

adrolka
25. nov 2009

diddi, že aj do ip sa šprtať!!! c-c 🙄

lumah
25. nov 2009

lenkamt a ten viburcol im môžem len tak dať? Tvoji lepšie spali po ňom? Kedy sa to dáva-večer?
Zuzi neodkladaj toho zubára, ja keby som nešla hneď, tak som dnes už opuchnutá určite. Zápal nie je sranda, myslela som,že to je kaz a on zápal!
helka uzdrav sa rýchlo-chúďatko nezávidím ti, ja niekedy nevládzem aj keď chorá nie som, neviem si predstaviť, že by som ochorela! MM by si musel asi OČR vziať 😝 .
katullka všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!! 😀 😲
diddi so zubami múdrosti som si užila.... mne dokonca jeden zubár dlátom vyberal a zašíval ďasno potom.len také špagáty mi trčali z huby, ako to tam zašíval a zaväzoval. Jeden mi vytrhol- bol veľký ako konský zub-ten si zubár vzal do svojej osobnej zbierky raritných zubov😀 😝 a kvoli jednej osmičke som asi trikrát brala AB, kým sa prerezala. Svinské zuby-brrrr. Skús valetol, ten je dobrý na zuby.

lenkamt
25. nov 2009

Lumi - môžeš, to je homeopatikum, proti bolesti a na celkové ukľudnenie 😉 nám to pomáhalo 😵

Helka - 😢 to mi je ľúto, že je to až takto zlé, chlap by si mal ozaj vziať očr 😉

grmitko
autor
25. nov 2009

ahojte,
na mna lezie nejaka hnusoba hnusna ☹ ☹ som ako zbity pes, hlavu mi ide roztrhnut, nos mam plny, hrdlo mam ako v ohni ☹ ☹ modlim sa aby to preslo, kupila som preventan akut, tak mi to hadam pomoze
muz akurat uklada deti a ja zvazujem ze asi tiez pojdem dnes skor spat, aby som bola do rana fit 🙂

lenkamt
25. nov 2009

Saška no to snáď nie 😔 mne na takéto super zaberá teraflu 😉 dúfam, že zajtra ti bude lepšie

lumah
25. nov 2009

lenkamt a dobre spali po ňom?

lumah
25. nov 2009

Jáááj zabudla som vám napísať, čo sa nám dnes stalo-aký je David prešibaný. 😀
Filip sedel ráno tatinovi na kolene, keď raňajkoval a David chcel tiež, lenže Filip ho nechcel pustiť, tak Dado začal otvárať a zatvárať dvere, čo je veeeeľmi obľúbená činnosť Filipova a ten na to hneď skočil, zliezol z kolena a utekal ku dverám, David sa rýchlo prešmykol a šup tatovi na koleno! 😀 😀 😀 Som sa tak smiala! 😀

lalupa
25. nov 2009

vsetkym piatim Katarinkam prajeme krasne meninky!!! 😵 😵 😵 a detickam katuskam takisto! 🙂