Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
9. dec 2009

o.k. dráčik dlžku maju 49cm to len pre info 😉

vranka4
9. dec 2009

ináč,k tej rizikovej ambulancii,aj nám pri prepustení dvojičiek z pôrodnice oznámili,že sa máme hlásiť v rizikovej ambulancii,tiež nebol dôvod,boli donosení-narodení v ukončenom 39.tt, bez problémov ,miery slušné-3000g,2550g,49cm.......naša pediatrička nám to hneď zamietla,že nevidí dôvod,aby sme chodili do rizikovej ambulancie,keď boli úplne v pohode,vraj,keď zistí,že by bol nejaký problém,zmeny,zaostávanie...,tak nás pošle priamo na nejakú odbornú ambulanciu,napr. neurológia,očné....aby sme sa zbytočne nenaháňali po všelijakých ambulanciách,našťastie sme nenavštívili žiadnu odbornú ambulanciu...tiež si myslím,že to netreba preháňať,pokiaľ sú deti zdravé a v pohode,u predčasne narodených detí,je to trošku iné,predsa potrebujú špeciálnu starostlivosť 🙂

lumah
9. dec 2009

Nás nikam nevolali, do žiadnej rizikovej poradne.

katarinka123
10. dec 2009

ahojte ani mi sme sa nemuseli hlůasit v rizikovej poradny.

kiwuska
10. dec 2009

ahojte my sme chodili na antolsku doteraz minuly pondelok nas uz konecne vyradili🙂 chodili sme tam tusim prve dnva roky raz za polroka a potom uz iba raz za rok.
Boli sme aj u tej psychologicky bola velmi zlata- ale vysetruje kazde dieta zvlast (trva to asi hodku) tak ze doporucujem ist s detmi aspon dvaja dospeli....
mne to nerobilo az taky problem tam chodit aj ked si myslim ze uz to bolo aj ku koncu zbytocne lebo chalani su uplne ok... ale tak zasa pre istotu... vzdy nas tam vychvalili tak som mala aspon dobry pocit🙂 len cely den je zabity ked sa tam ide🙂

katarinka123
10. dec 2009

HALOOOOOOOOOOOOOOOO kde ste vsetky.nebodaj sa tulate po tej zime? 😉

womenne
10. dec 2009

Ahojte baby pred chvilou sme dorazili zo Slovenska.Dnes sa citim po 3 rokoch lahka ako pierko,je mi ani nevim popisat na jednej stranke rada na druhej zase sklamana ale čakala som to.Jasne že som si prevala to by som nebola ja ale viacu vidime za 15 dni 😔

Inak sme šli 1.5 hodiny v kolone 🤐 nas bolia zadky pretože sa nam cesta riadne predlžila.ešteže maly maju radi cetovanie.

grmitko
autor
10. dec 2009

Dani a uz mate aj rozhodnutie? ale som rada, ze si ako tak spokojna 🙂

ja osm dnes stravila pol dna s mamou u doktorky, volala mi rano, ze nevladze ani vstat, brala 3 dni sumamed, tak som ju odvizla,pred nami 4 ludia, doktorka tam kazdeho mala 35!!!!! minut, takze sme tam sedeli vyse dve hodiny, ja som uz myslela, ze ma porazi, potom ju poslal este na krv a na rentneg pluc, ja som bola na dnes objednana psychologicke, ale musela som sa preobjednat, lebo som nemala sancu to stihnut, takze idem 28.12.

vranka4
10. dec 2009

ahojte 🙂 ,tak ja som dnes umyla okná na prízemí a poschodí domu,ešte zajtra v podkroví babám,stihla som aj nejakú vianočnú výzdobu,nech sa deťúšiky tešia 🙂 ,poobede som bola u kaderníčky,však idú sviatky 😀 😀... tak mám z toho dobrý pocit
grmi,chalani ako?majú sa lepšie?tá dr. sa teda poctivo venuje pacientom 😀 😀 -35min. 😕 😕 ,ešteže pred vami neboli 10 ľudia 😝 😝
dnes je tu nejako pusto,všetci upratujú alebo naháňajú Ježiška? 😉

grmitko
autor
10. dec 2009

vranka, dakujem za opytanie, ale nic moc to nie je ☹ ☹ Domko mal v noci 39, cez den stale medzi 37,5-38, strasne ho dusi, priserne srdiecko moje zlate, Lelko ten tiez zacal nejako viac kaslat, muz ma zapal priedusiek, ale bere konske atb, tak je muz uz o nieco lepsie, akurat ho z nich prehana, no ja som uz lepsie na tom, tak dufam ze aj detom sa uz konecne ulavi 🙂 🙂

vranka4
10. dec 2009

jujuj,tie choroby 😒 ,teda tie teploty,chúďatká,nech im už ustúpia 🙂 ,takže ďalšia prebdená noc bola do rána 😖 ,snáď sa to už uberie lepším smerom 😉 a vyspite sa fajn

grmitko
autor
10. dec 2009

dakujem vranka, verim ze uz bude o nieco lepsie do rana 🙂 🙂

zefa
10. dec 2009

ahojte..je tu ešte niektooo?
tak ja neumývam okná ani nenaháňam ježiška 😀 som bola u našich obšivať bo sa mi pototo mašina 😠 deti tam spali 3 hod 🙄 ...mne deti po neviem akej dobe začali sopliť a kýchať 😒

wom ...na žmolky je odžmolkovač..mne slúži už roky a nedám naň dopustiť..veci mám stále zachovalé..objednala som si ho odtiaľto
http://www.zasielkovyobchod.sk/katalog-jesen-20...

teda ani my sme neboli poslaný do rizikovej..sme narod.v 38tt celkom v poho....možno to niektorý dokt.dvojky pre istotu..voľakedy sa dosť rodilo s problémami a malo vážili a asi to majú stále vžité

zajtra budeme piecť dalšiu várku koláčov nech nám čas ubehne..nám to ide supiš..vedia od minula..jedno vykrajuje ,druhé dáva na plech 😀

vranka4
10. dec 2009

zefa,ty si šikuľka,pečieš,obšívaš,nechceš prísť aj k nám? 😀 😀 ,robota ti ide od ruky,keď máš takých super pomocníkov 😵 ,ja nemám šijací stroj,tak čo sa dá zašijem v rukách ,ostatné veci obšíva moja zlatá mamina-aj ušije ,aj obšije 🙂 ..hádam napíšem Ježiškovi,že by sa aj mne zišiel 😀
čo si už napiekla,aké koláčiky?

womenne
11. dec 2009

Dobre ranko babiky 😵 ja som sa dnes vyspala užasne naozaj po dlhom dlhom čase som spala klidne bez toho aby som bola hodiny hore a dumala alebo slzila.Dokonca som zaspala aj odchod muža do prace 😅 Samozrejme ma to trocha mrziale konečne začinam mysliet aj na seba s voju rodinu a nielen na niekoho ineho stym už končim.Dik baby za podporu 😵 Dufam že vasuž sym nebudem otravovat 😉

Inak som sa rozhoda že decka od stredy odhlasim zo školky dnes tam bol chory chlapček a ma to dost zamrzelo aj učitelku lebo ostatne su tam zdrave takže vieme ako to zase dopadne.Inak prišli fotky čo som dala rozrobit su uplne užasne najme ta velka učitelka bola znich nadšena 😵 😵 😵

zefa
11. dec 2009

ahojte žienky

vranka..mám linecké(u nás sú to zliepance),žltkové,s bielkov čo ostali zo žltkových robievam bielkové sucháre,a v ľadničke je zamiesené na ružomberský perník a vanilkové..pokračujeme ked sa vyspia 😉
ináč my pečieme s mamou na polovicu..ona jedny druhy a ja druhé a potom si to spravodlivo podelíme a je rýchlejšie napečené a veľa druhov..bývame od seba 2 baráky,takže no problem 😉
..že kaderníčka?..mám kaderníčku čo mi chodila robiť hlavu domov..no má bábo ,tak si robím sama,bo sedieť niekde 2 hod.nemám čas ani chuť..ja nafarbím,muž vytiahne melír a som kočka 😀 😀

som nasratá bo som posielala ešte koncom nov.balík a doteraz neprišiel tej pani a ona ho už ani nechce,že mi preplatí poštovné 😠 😠

ja zas riešim hovienká 😠 ..nechcú mi kakať na záchod iba do plienky ☹ ,tak som sľúbila,že kto sa vykaká môže streknúť spray...Samko dnes s úspechom 😀 ..lenže Nancy je v kuse zapečená chúďa..berie 2 mes.homeop.a akosi nič..ale mám podozrenie,že ju zapeká kravské mlieko...bo ked jej dám práškové tak neni problém..asi jej črievka nedokážu spracovať nenaštiepenú bielkovinu..ma už picne

grmitko
autor
11. dec 2009

ahoj babuliatka moje 🙂 🙂
my sme mali relativne pokojnu noc ( v porovnani s poslednymi 3 😉 ), Domka stale dost dusi a ma vela soplikov, ale ja to uz onieco lepsie, tak verim ze do pondelka uz bude relativne zdravie u nas 🙂
muz je uz druhy den doma, lieci sa, co som prekvapena, lebo on sa na take ukecat neda, aj som rada, ze je doma, ja som aspon doobeda bola vybavit co bolo treba a nemusela som deti tahat 🙂 uvidime ci uz zajtra pojde do prace

baby sa tu bavite o kadernicke, ja som za posledny mesiac zistlia ze NIKDE nepredavaju moju farbu!!!!! son zhrozena!!! vraj vsetky znacky prestali vyrabat medene!!!! ja som v soku!!! ja pouzivam medenu uz pol vecnosti a teraz si mam dat aku?????? 😠 😠 😠 😠 no hroza, potrebujem si vlasy nafarbit a neni cim 😒 ☹ ☹ ☹ taka som z toho smutna, neviem si najst za to nahradu, kupila som si palette xxl ze fenixov ohen, taka cervenomedena, tak uvidim ked si ju nafarbim ze co to bude, ale nie je to ono, normalne som z toho v soku a smutna ☹ ☹ ☹

katarinka123
11. dec 2009

a aku znacku a potebujes?

grmitko
autor
11. dec 2009

Kati schwarzkopf palete natural colors ci ako sa to presne vola 🙂

grmitko
autor
11. dec 2009

http://www.ivis-bg.com/images/PNC_390.jpg

baby aj by ste niekde videla niektora tuto farbu, prosim kupte mi ju, tu nie je v celej ba, bola by som vam velmi povdacna 🙂

zefa
11. dec 2009

grmi zajtra idem na poštu kôli tomu balíku tak sa ti niekde kuk na farbu

grmitko
autor
11. dec 2009

zefa dakujeeeeem 🙂

lumah
11. dec 2009

Ahojte dvojmaminy, pozrite si toto:
http://www.dumpert.nl/mediabase/656611/d1dfcfee...

dracik1
11. dec 2009

lumi, krasne...neuveritna priroda a slonicek ako rychlo cupita 🙂

sasi, to je super, ze ste uz relativne OK

baby, my sme kupili detom gumaky, lebo ked prsi, tak sme zavreti doma...dneska sme boli vonku, obliekla som im overaly a gumaky....1 hodinu sa cvachtali vo vsetkych mlakach pred nasim domom...ruky , palicka, nohy...krasni bola, skoda, ze bola tma a nemala som kameru 😅

lumah
11. dec 2009

dracik som myslela najskor, že je mrtvy chudák a ako mu tá mamina pomohla, to je sila, že? 😀

zefa
11. dec 2009

lumi...ja milujem slony už od mala..už som toto x krát videla v dokumentoch a vždy je to pre mňa čarovné...ako to tá príroda má vymakané..chúďa slonica nemá čas ani si oddýchnuť..musí pomôcť malému(chúďa taký tvrdý štart do života,ale vždy lepšie ako žirafa..jej mláďatá veľakrát ten pád z výšky neprežijú)a hneď sa to musí stavať na nohy aby prežili ☹

zefa
11. dec 2009

ja ešte nespím 😝 😝 ..trochu upratujem pc a našla som tu túto skopčenú stránku

http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/359

womenne
12. dec 2009

Ahojte kočky som prave vstala 😅 chalani si kreslia a pozeraju scoobyho.

lumi to je krasne ja som to už videla najskor som sa zlakla tej vody akrve,všimli ste si ako si chobot omotala okolo plotu a zohnuta tlačila?
vidiš o tych žirafach to ma nenapadlo.

my dnes ideme kupit ramy na fotky a mame všetko na vianoce.Teda ešte chcem pre svoju mamku a svokru niečo zohnat ale pre ne je to problem včera som vymrzla večer a nič som nenašla 😝

grmitko
autor
12. dec 2009

ahojte,
my sme dnes pozvani ku svokrovi na obed ( o poschodie nizsie, aspon to nemame daleko 😀 😀 😀 ) tak mu bezim kupit aspon bonbisku nech nejdeme s prazdnymi rukami 😉

u nas sa stal vcera velmi neprijemny uraz Lelkovi, takmer prisiel o 4 zuby ☹ ☹ a to som si iba odskocila na wc a muz bol s nimi a este som si ani nesadla a uz strasne plac, muz ziadna reakcia, az ked sa valila krv prudom tak ho doniesol do kupelne, ja som myslela, ze skolabujem, ale ovladla som sa, upokojila som dieta, zachranila som, co sa dalo, vymyla som to velke mnozstvo krvi a nechapala som co sa vlasnte stalo ☹ ☹ ☹ ale uz je ok, akurat ho to samozrejme este trosku boli, ma tam dost velku ranu ☹

zefa
12. dec 2009

ahojte

grmi..asi budeš naozaj nútená zmeniť farbu ,bo som bola vo všetkých drogerkach v meste a tvoj odtieň nikde 😒 ešte sa v rámci prechádzky stavím u nás na sídlisku v 2 drog.kuknúť
a čo robili beťári?..a manža čo spal?