Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
12. feb 2010

Jani - 😔 😔 😔

Lalu - súhlasím s tatrami, súhlasím so soreou a súhlasím s júlom 😉 týmto ťa navrhujem za vedúcu zájazdu 😉

inak viem čo by nám mohol vilo splniť - nejaký super deň - kaderníčky, vizážistky, handy, furt sa tu sťažujeme na teplákovú kultúru tak by sme aspoň svetu ukázali aké sme hviezdy mamuchy 😀

womenne
12. feb 2010

Janik to jemi luto 😢 😢 😢 drž sa moja....

aj ja suhlasim so soreou je to super a na jul sa spytam muža dnes...

mima595
12. feb 2010

caute - nasi idu na dovcu 03.7.-10.07, takže potom sme volni 😉
na nas sa vsak velmi neorientujte,neviem, ako na tom bude Vladko, 😉 ja by som sla velmi rada, a aj tie Tatry mame na hodinku cesty od babiek, tak ak aj nie na cely vikend, tak aspon na 1 den by sme sa tam ukazali, ak by sme si este s Vladkom netrufli na cely vikend.

helka1
12. feb 2010

Ahojky, jeeeej tu sa planuje stretko ? A zasa v "mojich" koncinach ??? 😀 Dosli by sme vas navstivit, ale nic na 100 % neslubujem 😉 ...

JAnkabambulka nech to mate rychlo za sebou 😔 Skore uzdravenie !

Wom svokra tazko pomoze 😔 ona ani po sebe neupratuje, ked treba robit generalny uklid - ma na to lidi, pribehne svagrina , vnucka a pod a makaju, takze mne asi tazko s niecim pomoze, ale reci to ma to hej akoby pratala od rana do vecera 😅 .

rosarita20
12. feb 2010

Cafte,
Helka, gratulujeme ku chlapcekovi, opatruj sa, nech vydrzite 2v1 co najdlhsieee 😉
Nasi mali karneval vcera, boli za Matka a Kubka, siraky na hlave, kazdy dve (plysove) 😀 ovce v rukach a poďho "pasli ovce valasi ..." 🙂
Ad stretko, tie tatry by boli fajn 😉

ajka72
12. feb 2010

ja som tiež za hotel odborár hneď vedľa je aqua relax kde je krytý teply bazén s vírivkou a topogánom tam sme veľmi radi chodili, ja nemôžem víkend kde je 17.teho mm má stretko zo strednej a potom od 24.7. do 31.7. ideme na dovolenku

margaretka11
12. feb 2010

Ahojte 🙂

Helka, budem držať palce, nech to vydržíte čo najdlhšie 😵 😵 😵

Jani, želám skoré uzdravenie a drobuliatkam posielam pusiny 🙂 . Kurnik, nech už je jar, tieto choroby sú fakt neznesiteľné 😝

Co to moje oči vidí? (cizí muž sem koně řídí 😀) Tak stretko v Tatrách, v júli? No dobre. Som zvedavá, čo z toho vyjde. U mňa je situácia nasledovná: už sa rozhliadam po zamestnaní, keďže deti idú od apríla do škôlky. Pokiaľ by sa mi podarilo zamestnať (čomu veľmi neverím) tak by moje stretnutie s vami mohla ohroziť jedine práca, že by sa mi náhodou nedalo. Pokiaľ sa nezamestnám tak bude celý rozpočet na mužovi a teda nebudú nazvyš peniaze na víkend v Tatrách 😝 . AVŠAK... Možno motyka vystrelí a nejakým spôsobom sa k vám budem môcť pridať. Tento rok sa do zahraničia nechystáme, črtá sa nám iba chata v Slovenskom raji. A to od 14. 7. tuším, musím si to ešte pozrieť. No a z Čingova to nie je ďaleko do Tatier a preto by sa mi možno podarilo prísť vás pozrieť 😉 . Tak preto som zvedavá ako sa to tu bude ďalej vyvíjať 🙂

womenne
12. feb 2010

mar no napobne jasi tiež hladam pracu ale neviem neviem.musim si ušetrit posledne dve materske a pojdeme 😀
idem si podrobne pozriet ten hotelik🙂

womenne
12. feb 2010

ono sa tam plati 800 na noc?+ strava?

grmitko
autor
12. feb 2010

ahojte
tak konecne vikend 😀 😀 muz bol doma s detmi dnes, ja som prisla z prace a on siel dp race, bude tam aj cely vikend a dnes pride asi za zajtra 🙂 🙂

Jani, uprimnu sustrast, babinke je uz v nebicku dobre 😔 😔 a skoro sa vyzdravte, nech vas uz tie choroby obchadzaju oblukom

idem deti obriadit a ulozit, potom nakuknem 😉

lilinka76
12. feb 2010

Baby,

dnes mi prisiel list zo socialky, ze mi priznavaju rodicovsky prispevok vo vyske 256 € od 1.1.2009 (!!!). Vsimnite si hlavne ten rok. Tak uvazujem, ze im poslem cisl uctu, nech mi teda za tych 12 mesiacov doplatia. 😀 😀 😀

jankabambulka
12. feb 2010

Ďakujem za podporu

ajka72
12. feb 2010

lilinka to ti asi dlho nebudu vyplácať lebo pozerám že za chvíľu máte 2 roky, ale aspoň tie dva tri mesiace máš prilepšené 😉

adrolka
12. feb 2010

ajjjéééj, Janka, moja, úprimnú sústrasť, moja 😔 😔 😔 😔 😔 😔
a fakt sa to na vás valí so všetkých strán 😔 😔 ...moja čím skôr sa uzdravte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilinka76
12. feb 2010

Ajka, tri mesiace, lebo sa to vyplaca za cely mesiac, kedy dieta dovrsi dva roky - my v marci. 😀

Ja som len chcela poukazat, ake su tie uradnicky blbe, napisu ze od r. 2009, namiesto 2010. By ma fakt zaujimala ich reakcia, keby som ziadala doplatit.

ajka72
12. feb 2010

lili inak ako krťas má uspech?

janka uprimnu sustrasť nech sa na vás už usmeje šťastie 😵 😵 😵

lilinka76
12. feb 2010

Ano, Ajka, mame pokazeny prehravac, tak im ho pustam na nootebooku, niektore rozpravky aj x krat dookola a niektore ich nebavia. Najlepsie cd-cko zatial 2. Ale mam pocit, ze oni si to musia najprv napozerat a ked uz vedia dopredu dej, tak vtedy sedia a kukaju ako prikovani. 😀 😀

Este raz diky, ze si mi ich kupila, teraz viem aj v klude uvarit. 😀

juliagregor
12. feb 2010

Janka úprimnú sústrasť 😔

zefa
12. feb 2010

lili... 😨 😨 ale čo je napísané je podľa úradníkov sväte,tak trvaj na preplatení 😉 😀 😀

zefa
12. feb 2010

vranka..som si kuk album..no podarený boli..a to náradie majú aj naši a furt bitka o vrtačku(však to má iné decibely) 😝 😝

lalupa
12. feb 2010

lili, kebyze to dojde priamo od najkrajsej okuliarnicky 😠 😝 blee, tak sorry, davam to na sud 😀 ,ale kedze
vela papierovaciek z pobocky,tak nic ☹
mne tiez dosiel dekret az na jeden mesiac, rovno som podpisovala aj znizenie 😠 😠 😠 nech si trhnu 😒

wom, na ceny nepozeraj, vybavime lepsie, od maja zvyknu mat ponuky na leto

leni, ty si sa toho dobre zriekla 😀
ak sa nik nenajde, mozem sa do toho podla moznosti pustit,ale musia nam urobit super cenu,lebo aj my prezivame...no ale vidiet vas, to mi za to stoji 😵 😵 😵

mimus, co to znamena vasi idu na dovcu?

uz vidim,ako najdeme termin pre vsetkych 😀

leni, dobry napad s hyckanim, ale ja tomuto statu nic nedarujem, chcem viac aj pre decka 🙂

vranka4
12. feb 2010

ahojte 🙂 ,zefa,krásne postieľky 😕 😕
janka,úprimnú sústrasť 😖 ,posielame veeeľa energie,nech sa skoro vyliečite všetci 😵
stretko,my zatiaĺ dovolenku nemáme naplánovanú,ale chceli by sme ak sa podarí niekde k moru....keby som vedela termín stretka,dovču prispôsobíme...
naše dvojičky mali dnes karneval,od 15.h.,prišli sme o 19.h... všetky pani učiteľky boli prezlečené za šašov-boli úžasnééééééé ,najprv mali program pre rodičov-tančeky,pesničky....potom prehliadka masiek..občerstvenie-pampúšiky+čaj-neúúrekom toho bolo,ešte balili aj domov,súťaže detí s rodičmi..no super...a potom diskotéka.náš ocko robil dížeja ,Ivka bola zlatá,ale Marek ten vôbec nebol v programe,sedel zatajený pri mne..až na diskotéke sa odviazal ..pár fotiek je doložených v albume-zefa,dííky,len nevidno okolo pása mali nakvačkané kadejaké náradie..nevieeem,kto to fotil a neupravil ich 😀 😀

womenne
13. feb 2010

Dobre ranko dievčata🙂)
naš Niko sa snad zle vyspal lebo sme vstavali o 7.00 a on odvtedy reve a reve a reve a neviem prečo 🙄

zefa postielky suužasne najme ta prva a druha no dokonale 😵

jani to bude dobre neboj 😢 dufam že je vam už lepšie na bruško,tuna tiež zuri brušna chripka kamoška bla aj s dcrou v nemocke tiež mam strach lebo to je moja nočna mora hnačkya vracanie 😔

hmmm zajtra valentin 😖

nana77
13. feb 2010

ahojte 🙂

janulka, je mi velmi luto, co sa stalo vo vasej rodine 😔 . prijmi uprimnu sustrast a drz sa, zlatko. teraz si ty ten pilier, musis to nejako ustat... a este aj tie choroby svinske... skore uzdravenie prajem, tela aj duse.. 😔

zefka, tie postielky su fakt ze genialne, nadherne, super!!!! som sa do nich normalise zamilovala 🙂

lalupka!!!! super, beriem ta za sefku zajazdu!!!!! ja som to tusila, ze ty si ta prava, s organizacnymi vlohami a talentom!!!!! co sa tyka terminu, ja sa prisposobim. tatry mame my zo zapadu sice trosku od ruky, ale nevadi, aspon trosku vypadneme... 😉

vsetky deturence v maskach nadherne!!!! cmuuuuk!!!! nevedela som sa vynadivat 😵 😵 😵

baby, tu je strasny fujaciskoooo§§§ vetrisko blaznivy, to dnes opat nepojdeme von...ochhhh.... 🙄

nana77
13. feb 2010

lili, dobry preklep!!! keby si sa v nejakom uradnom tlacive pomylila ty, tak ta potahuju kade-tade... oni mozu vsetko... a potom pan hovorca povie, ze to co napisali cierne na bielom a poslali opeciatkovane a podpisane mamickam, ze to nie je pravda, ze to vobec nenapisali (to len reagujem na tu brigadnicku pracu, co teraz pretriasali v spravach)

este vam musim napisat, co sa nam stalo minulu noc - resp. vcasne rano - o 3:40 nam niekto zacal vyzvanat dole pri brane a ze hlada mareka...s nasim priezviskom... mm ze taky tu nebyva a nech vypadne, lebo mame male deti a zobudi ich. zalahli sme a typek vyzvanal dalej. tak mu mm vynadal a ze este raz zazvoni a vola policajtov. potom vypadol, kazdopadne zobudil nas aj malych...smrad ozraty 😠

womenne
13. feb 2010

kuk na fc ake som dostal kvety 😵

lumah
13. feb 2010

lalupka a nebolo by lepšie vybrať niečo,kde budu mať hlavne deti pole posobnosti-niečo na vyhratie sa? V tej Sorei toho moc nie je, pokial som videla - okrem toho detského kutika.

grmitko
autor
13. feb 2010

Dani krasne kvietky 😵 😵

zefa
13. feb 2010

ahojte
no tak ja som zas sama s deťmi..keďže ja nemôžem ísť do roboty,tak chodí tatík v sobotu na brigády aby sme vyžili 😔 ,
nani aj u nás fúka..som chcela deti zobrať niekde sánkovať,takže asi tiež budeme trčať doma 😝 ...ja som hľadala niečo iné a natrafila som na tie postielky,som nevedela sa dokukať na ne...by som ani nechcela aby z takej postielky dieťa vyrástlo 😉 ..a týpka by som asi prihlušila 😠

wom..toto sme my mali predolšlú noc..Samko od 20.30 furt mrnčal a potom o 3.00 spustil taký rev asi hodinu sme ho nemohli utíšiť,jak keby sme ho drali z kože..ja neviem čo za horor sa mu sníval 😲 a do toho princezná začala..sme sa fasa vyspali 😝 😝