Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lusinkaj
26. sep 2010

@juliagregor uh ako?ake sposoby?dakuejm za tu hviezdu 😉

lucia.kl
26. sep 2010

@lusinkaj držim peste, nech všetko dobre dopadne 🙂

juliagregor
26. sep 2010

@lusinkaj 😉 , tonik, trochu sexu na rozlučku, schody... 😎

lusinkaj
26. sep 2010

@lucia.kl dakujem 🙂
@juliagregor no ten sexik som rozmyslala,ale sa bojim neze ma to chyti v noci....ci nemalo by az tak...keby sme vecer ??? 😉 schody nespominaj mam dost ked mam vyjst na 3posch.pesi lebo mi nemame vytah 😒

jennys
26. sep 2010

Ahoj kočky, tak 20:15 a všetky naše deti už spia. No nie je to paráda? Dnes rekord.
@lusinkaj ja hovorím, že najlepšie je rodiť prirodzene, dvojčatá išli cisárskym, hoci som sa vytrápila 8 hodín s kontrakciami, ale ten cisársky, už by som nikdy nešla keby to nebolo nevyhnutné. Po prirodzenom pôrode je to oveľa lepšie, zotavíš sa rýchlejšie, pri Lucke som už po 5 hodinách behala a ako keby som ani nerodila. A tie komplikácie po cisárskom ti radšej ani teraz opisovať nebudem, ja som ale mala smolu. Ale neboj, či budeš rodiť tak alebo onak dopadne to dobre a vydržala si to pekne, hlavne aby boli detičky zdravé a to ostatné už ich mamina nejak prežije. A do nemocnice ti ešte odporúčam zobrať podprsenku na dojčenie, tampóny do nej a odsávačku.

juliagregor
26. sep 2010

@jennys ty sa máš 😀 , mne len 1/3 a zbytok mám na kolenách 😀 😝
Lucka je ešte vyhádzaná?

jennys
26. sep 2010

@juliagregor tak držím palce nech už aj vy máte veget. Lucka už nie je vyhádzaná, veľmi rýchlo jej to prešlo, presne ako doktorka povedala. Už som aj zabudla že jej niečo bolo. A vy ako? Už zdraví?

lusinkaj
26. sep 2010

@jennys ja si myslim,ze rodit dvojicky ze najlepsie cisarsky...ved je tam strasne riziko... 😒 vela nevyhod to ma...a je lepsie sa trapit 8h.s kontrakciami ako cisarsky?
no neviem,neviem..... 😒
ja chcem hlavne nech vsetko dobre dopadne a nech sme vsetky tri zdrave a co najskor doma... 🙂

jennys
26. sep 2010

@lusinkaj áno to máš pravdu, to je jasné, že prirodzene je väčšie riziko pro dvojičkách, ja som to skôr myslela tak všeobecne, moja chyba že som to tak aj nenapísala. Ja som písala, že 8 hodín som sa aj tak vytrápila s kontrakciami a potom prišiel doktor a povedal že cisársky. Tak asi tak a potom ma aj tak museli ešte raz operovať.

juliagregor
26. sep 2010

@lusinkaj pripájam sa k jennys, tak strašné riziko rodiť dvojičky nie je...pri jednovaječných sa vôbec neodporúča, ale ked je dobrá poloha pri dvojvaječných, tak väčšinou neni problém...ved tu je toľko mamín, čo rodili normálne 😉
samozrjeme, že pôrod bolí ale rýchlo zabudneš , sú to neopísateľné pocity vidieť svoje dieťa po narodení a preváži to všetku bolesť sveta ...tvoj dr. zváži čo je pre teba najlepšie 🙂 🙂 netráp sa a už moc nečítaj 😉

@jennys pijem kávu a uvidím kedy pôjdem spať... 😎 ale dik za prianie

lusinkaj
26. sep 2010

@jennys no presne tak,toto je ja tom najhorsie vytrapis sa kontrakciami ci pri 1 alebo 2 detoch a potom musi cisarsky...by ma urvalo 😒 hej uz si spominam co ti bolo...a to preco,co sa stalo?spochybili dr.?

lusinkaj
26. sep 2010

@juliagregor cize ja ked mam jednov.dv.tak najlepsie je cisrasky...ja som sa ho to aj pytala povedal ze je lepsie u mna cisarsky.. 😉

juliagregor
26. sep 2010

@lusinkaj máš jednovaječne?

juliagregor
26. sep 2010

@lusinkaj tam sa vôbec nemusí diskutovať, jednovajkové by mali ísť vždy sekciou, lebo nevedia, či po prvom dieťati pôjde placenta, alebo druhé mimi...a to by bolo vo vážnom ohrození...čiže sekcia 😉

jennys
26. sep 2010

@lusinkaj ani neviem, myslím, že chyba doktorov to ani nebola, proste som mala smolu. Ale vieš čo? Nechci vedieť, keď budeš mať po všetkom tak mi pošli na IP a ja ti to napíšem, dobre? Ty hlavne nestresuj, všetko dobre dopadne a ani sa nenazdáš, budú kočky na svete. A prirodzený pôrod nech si vraví kto chce čo chce, je najlepší, najhoršie sú pravdaže tie kontrakcie a keď dieťa vytlačíš tak je to neuveriteľná úľava, ja na to nikdy nezabudnem. a doktory vedia čo je pre teba najlepšie a ako budeš rodiť, takže treba im veriť a všetko dobre dopadne.

lusinkaj
26. sep 2010

@juliagregor ano viem o tom ze su jendov.lebo som po ivf a bolo vlozene 1emb.a dr.na utz naposledy vravel,ze je jedna placenta 🙂
@jennys jasne,samozrejme ja ti verim ze je naj.prirodzene ja som stale chcela rodit aj teraz...aj ked su dvojky ale predsa je tam riziko a este ked ako vravi Juli,ze jedn.sekcia tak nic neriesim....
ja chcem aby bolo vsetko dobre a male a ja v poriakdu

jennys
26. sep 2010

neboj bude a choď už spať lebo v nemocnici už veľa nenaspíš...

lusinkaj
26. sep 2010

@jennys idem idem uz.... 🙂
tak sa majte krasne ... 🙂

jennys
26. sep 2010

tak sa maj a držkaj sa!!!!!!!!!!!! 🙂

juliagregor
26. sep 2010

@lusinkaj budem držať všetky palčeky sebe a aj deťom 🙂 🙂 🙂
normálne ti závidím, aj ja eťe ťem 😀

lucia.kl
26. sep 2010

@juliagregor ale teraz by to boli trojčatá 🙂 aj ja by som bola najradšej ešte raz tehotná, mne sa to páčilo, ale tretie dieťa už si nemôžeme dovoliť ☹

juliagregor
27. sep 2010

@lucia.kl ale mi teda praješ 😀 , mm mi zakázal už voňať deti 😎 , ono je ich ozaj už dosť, aby sa im mohol človek venovať a dať im všetko čo potrebujú....krúžky, športy, výlety....

juliagregor
27. sep 2010

@lucia.kl kedy chodíš spávať? ja teraz som hore tak do 1nej, ale včera vypli elektriku, tak som sa porúčala skôr 😎

lucia.kl
27. sep 2010

@juliagregor ja chodím spávať o deviatej a to mojé nočné písanie a pobehovanie tu je vždy keď mám hladné deti, oni sa krmia a ja dočítavam a odpisujem 😀 😀 😀

juliagregor
27. sep 2010

@lucia.kl jáááááááááj 😎 , už som sa zľakla, že sedíš na gauči, mojkáš deti a ponocuješ 😎

lucia.kl
27. sep 2010

@juliagregor nie, deti mi pekne po kúpaní a papaní zaspia 🙂

janulqa07
27. sep 2010

dobre ranko..
jaj ale vy ponocujete riadne 😲 Mne dne Matus este ostal doma, zacal strasne kaslat 😒 takze do skolky asi tak skoro nepojde ☹ U nas je hrozne pocasie len prsi a je zima.... a to este okna ideme menit a ja s detmi sa musim na par dni vystahovat 😒 no sama radost

murkaa
27. sep 2010

@lusinkaj držím palce 🙂 🙂 🙂

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 to máš radosť, my sme už OK, ale ešte ho doma nechám, do škôlky pôjde vo štvrtok...
aa tie okná, ja som taká rada, že už to máíme za sebou, toľko bordelu z toho bolo 😝

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor neviem ci stihneme, tak ma teraz deti vytocili a to estelen 10hodin a ja by som vrazdila 😠
strasne som sa nahnevala a idem robit velke poriadky v rodine 😎
som rada ze to mate uz ok, ja uz aj na skolku zabudam... dufam ze to Matkovi aj ostane dlhsie bez choroby