Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
1. mar 2009

noooo, pridem vecer a je tu sranda, to sa mi paci !!!

nan, utieram si ocicka, to bolo super 😵 , neuveris, nasi si budu rozmumiet, rehocu sa podobne, dokonca jedna druhu provokuju, dnes sme sa celu cestu domov (asi 27min) rehotali vsetci v aute jak rodina sibnutych 😀

helka, pre pana jana, ty si nepamatas? ved ked si rodila, sme sa poznali a pisali sme si davno pred tym 😅, no super 😖

yas, babule s tymi frajermi mali pravdu 😉, vy traja ste na zjedenie 😵 😵 😵 taka mlada pekna mamicka 😉

marg, uf, ja ako dieta som sledovala horory, blbec, dodnes sa bojim ,ked zatahujem zaluzie , privieram oci radsej 😀, no ale teraz uz som mudra, nepozeram, lebo ked nie je mm doma, sama na zachod nepojdem 😀

kili
1. mar 2009

yas, ále, pohádali sme sa, teda ani nie pohádali, ale MM mi vynadal, že týram S. (praktikovala som pevné objatie, lebo od rána bol nervný a potom ma aj začal mlátiť, keď som ho zdvihla na ruky)

margaretka11
1. mar 2009

Lalu ahoj. Ja našťastie muža doma mám, tak pôjde so mnou na záchod. Aj keď sa vyhráža, že asi zaspí, ale ja ho aj zobudím, nieže ma tá Samara švihnutá vtiahne do hajzla 😝 😀

kili
1. mar 2009

yasmin, krásny dom, mne sa tiež páčia také moderné 🙂

kili
1. mar 2009

aha, ten príspevok o 21:42 bol pre margaretku

margaretka11
1. mar 2009

Kili, ale ja tvojho chlapa fakt prerazím 😠 . A keď je taký skvelý, čo on vymyslel na nervózneho Samka?

dracik1
1. mar 2009

caute kocky, ani ja necumim do bedne, aj tak tam nic nedavaju...nase decka su nejake divne, vrcia cely den, o 22 h sa budia a placu 😝

nana, to video je uplne super, mali su strasne krasni ako sa rehlia 🙂

bibianka
1. mar 2009

margaretka 😀 😀 😀

margaretka11
1. mar 2009

Kili 😉 pochopila som

margaretka11
1. mar 2009

Dracik a nejdú im zuby? Keď sú mrzutí, to aj naši boli a v noci sa veľmi často budili 😝

yasmina
1. mar 2009

margaretka haha myslela som ze kazda sa venuje svojmu manzelovi...hehe
kili pevne obiatie je presne to co sa odporuca...robis to dobre a ked to manzel nechce pochopit nech sa da vies co 😝
kili ja som najprv chcela zrub v lese ale nenaslisme taky pozemok tak bude sklenik 😝

nana77
1. mar 2009

lalu no vidis, pekne sme im to dohodli 😎 . a kde ste boli na tulackach? moji v aute skoro vzdy zaspia 😅

dracik, dufam, ze nebudu chori, ze na nich nieco nelezie!!!!!

joooj baby, este som zabudla, ze sme nedavno pozerali s mm film JA LEGENDA s Willl Smithom...brrrrr, doteraz sa bojim, bojim...
😔

margaretka11
1. mar 2009

Yasmi ja viem, ale pobavilo ma to 😀

dracik1
1. mar 2009

marg, neviem, Jakub ma zubov 8 😀 , dokonca mal dneska teplotu skoro 39 😕, dnes skoro cely den preplakal, Juro je na tom o cosi lepsie, akurat tie noci....dnes sa nam na prechadzke urobil totalny defekt 😝

idem vyvesit este pradlo a spat, lebo ma zasa caka noc 😀

yasmina
1. mar 2009

dracik to budu zubky...aj nasi sa budia...min.noc bola horor...ked sme boli ockovat prezerala ich dr. a povedala ze im idu stolicky...

yasmina
1. mar 2009

dracik daj kubkovi panadol al. nurofen...chudence

kili
1. mar 2009

yas, zrub by som nechcela, je to pekné, ale si myslím, že by ma to rýchlo zunovalo

margaretka11
1. mar 2009

Dracik, ja som pri zubnej katastrofe na noc nasadila Panadol-sirup. Ten je vhodný aj pri prerezávaní zúbkov, dáš 2,5 ml a myslím, že chlapci budú spať lepšie. Počkaj na najbližšie zobudenie a ak ho máš doma, tak daj. A je to aj na teplotu 😉 . A ak máš gel na ďasienka, švihni aj ten 😉

dracik1
1. mar 2009

yas, inak ten dom, co mas na MS je uplne super, keby som chcela byvat v meste, urcite taketo nieco , nizke, presklenne a jednoduche 🙂
nana, nie su chori, ja neviem 😕

tento tyzden dojde Jane...ale mam trosku obavu, ako ich tam supnem, Tako som predala- nejak rychlo - neratala som s tym a ten stary Hauck ma totalny defekt - nepouzitelne a pred MM slovo kocik nemozem pouzit, zabil by ma 😀

dracik1
1. mar 2009

dala som cipok Paralen, zajtra asi kupim ten sirup

yasmina
1. mar 2009

dracik je to taky maly domcek...ale staci...a je moderny...jednoduchy...presvetleny...

dracik1
1. mar 2009

preco muzi nechapu, ze zeny maju dilemu s kocikami 😲 , fakt mam strach ako ich do toho Jane dam....boze , co ked bude zly, MM ma zastreli.....

kili
1. mar 2009

yas, a v akom ste štádiu s tým domom?
nám už zas začnú pokračovať, teraz kôli snehu sa to na chviľku zastavilo.

yasmina
1. mar 2009

dracik si kupila Jane powertwin?my mame twintwo je to to iste len v predu 2 kolesa...a coho sa bojis?

dracik1
1. mar 2009

ano powertwin, neviem, ako ich tam dam, ako tam budu spat.....ako s fusakmi, nemame bundy iba overaly - vcera som presla polku mesta aby som im kupila bundy - nic nemaju 😲 , iba take otrasoviny

yasmina
1. mar 2009

kili ked budeme v takom stadiu ako vy budem rada 🙂
my mame pozemok, projekt a navazame hlinu hehe tot vsjo 😉

kili
1. mar 2009

dracik, ja fusaky vôbec nedávam, v BA mi nepríde na to až taká zima, majú pančušky a zateplené nohavice. aj keď je pravda, že na dlho moc nechodia v kočíku.

nana77
1. mar 2009

dracik a ten defekt sa neda spravit? neboj, nejako to vymslis s tym fusakom do jane. inak sa nemas coho bat, kupila si dobre!!!

margaretka11
1. mar 2009

Dracik, nestresuj sa dopredu, keď kočík príde tak určite niečo vymyslíš 😉

yasmina
1. mar 2009

no dracik zadny sa bude mat dobre...da sa to super sklopit...a ma taku tmu lebo ho predny pekne kryje ale ten predny tak nesklopis aby si zadnemu nezapucila nozicky a tmu mat nebude lebo bude na neho padat priamo svetlo...
fusaky mam z Quinny Zapp a daju sa pouzit aj na Jane su take tenucke ako spacaky...mam ich v albume dnes som bola von...
bundy som im obj. z Nextu a ake bundicky chces a aku mate velkost mrknem doma ci pre tvojich malych nieco nemam