Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
27. mar 2009

Kili som náramne zvedavá na tvoju tortu 🙂 . Ja ako správne nemehlo som dala tortu upiecť jednej panej z manželovej roboty...

margaretka11
27. mar 2009

Kili, želám ti všetko naj k dnešným meninám 😵 😵 😵

margaretka11
27. mar 2009

A nana má narodeniny? Nana tak ti želám všetko naj k narodeninám 😵 😵 😵 PS: Hlavne pekne papaj a priberaj, nezabudni si po jedle odgrgnúť, môžeš aj prdnúť a neprirábaj rodičom zbytočné starosti 😀

yasmina
27. mar 2009

Marg. aj ja som dala upiec a pokial sme prisli do restiky aj mena boli roztopene...
nic to...aj tak ju nikto nejedol lebo sa vsetci obzrali na oslave a potom nikto nevladal... 😠

womenne
27. mar 2009

Ahojky sme boli smalymi von,boli sme v pekarni kde nam dali ešte horuci chlieb už je polka zpapana 😝 moj sa berie si sadnut s kolegami 🙄
Mar ja som nemehlo večšie ved som dnes zabudla vysypt formu na babovku 😀

margaretka11
27. mar 2009

Yasmi 😀 to je nevďak 😀 . Ako sa opovážili všetci obžrať, keď neochutnali tortu?? Však na narodeninovej oslave je torta (keď nerátame darčeky) prvé posledné

margaretka11
27. mar 2009

Wom netráp sa, to sa stáva 😀 , hlavne, že sme zdraví, že? 😀 Mňaaaaam, čerstvý chlebík to je najlepšia pochúťka 😵

womenne
27. mar 2009

no ja vždy niečo pokazim na pečeni proste na to niesom ja radšej varim.veru chceba je užasny mnam tak vonial v aut že sme sa už ani nestavvali v penny 😝

margaretka11
27. mar 2009

joj wom prestaň, tečú mi slinky 😀

grmitko
autor
27. mar 2009

marg ja viem ze az zajtra, ale neviem ci sa sem zajtra dostanem, tak radsej popredu, ako keby som mala zabudnut 😉

margaretka11
27. mar 2009

aha Saši, tak potom je to v poriadku 🙂

womenne
27. mar 2009

a čo mate zajtra???
Saška ako svokra?prežila si?preplatila ti to? 😕

margaretka11
27. mar 2009

2 roky 😉

diddi
27. mar 2009

Yas,na tom obrazku je to desne....Mia to ma v rovnakom zoskupeni,ale nie je to take cervene,skor to je ako podkoznej farby,niektore puky su bledoruzove,niektore blede,ale nie je to take jednoliate,tie puky su normalne ohranicene...asi ako malinka spendlikova hlavicka a su pokope aj 20....volala som pediatricke,mam davat 10kv.fenistilu,potriet to feniatilom a na noc 1/3dithiadenu....ten vsak nedam,lebo ona sa po nom preberie....skusim to nafotit

womenne
27. mar 2009

jej mar no supiš sa to nejak rozbieha 🙂
mne sa maly obsypal za uškom a prasklo mu to,a mal tam chrasty v lekarni mi dali mastičku Altermed Leciderm je fakt super po prvom razi mu zošli chrasty a dnes to kremujem už druhy krat a ma to lepšie.ma to ešte červene ale aspon to nieje tak akoto bolo.

grmitko
autor
27. mar 2009

Dani, preplatila, dokonca sme s nou boli v utorok aj v meste, to najprv ze ich sama vezme do mesta, tak to mi skoro oci vypadli, ze si trufa, ked s nimi v zivote nebola ani minutu sama, ale nakoniec som predsa len musela ist s nimi a pravdupovediac, ani by som jej ich nenechala samych 🙂

zajtra ide muz do prace a ja idem vecer s kamoskou von, a okrem toho sa chystam zajtra na velke upratovanie, ale pri mojich detoch, no neviem ci sa mi to podari, dnes sme konecne pobalili postele a dali von, lebo sa tu nedalo chodit a zajtra to tu nejako skulturnim 🙂 uz mi to ide na nervy ten bordel stale, mam chut prerobit obyvku uplne ale to sama s detmi, nehrozi 😀 😀 😀 😀

yasmina
27. mar 2009

diddi tak to som zvedava ked to nafotis...co to moze byt...vela moznosti...
ja som davala 12 kv. fenistilu a maly ma 12,5 kg,,,

womenne
27. mar 2009

Tak to som rada,som myslela že zabudne 😒 tak žebynastala nejaka zmena???
no moj ma dnes zase vychadzku som zvedava kedy pojdem ja sas mu lahko povie ved chod ale my si potrebujeme zorganizovat decka a chlapy nemaju volno ☹

diddi
27. mar 2009

uz to tam je...nase maju 10,5 🤐

margaretka11
27. mar 2009

Diddi pripomína to koprivku, ale v oveľa miernejšom stupni. No ja neviem...

diddi
27. mar 2009

ved to, obcas si to poskriabe...natrela som jej to fenistilom, len na letaku je pisane, ze to nie je na velke plochy...a ona to ma vsade...aj na prstoch na nohach aj rukach...na tvaricke...okrem chrbata a zadocku

womenne
27. mar 2009

diddi skor by sisi mala zajst na kožne namiešaju ti vhodnu mastičku,a vy ked ste alergici aby to neprešlo do ekzemu 😖
tak moj užšiel 😒

grmitko
autor
27. mar 2009

Dani tak si slamena vdova, moj muz bude zajtra vecer slameny vdovec, ja idem s kamoskou KONECNE von 😀

yasmina
27. mar 2009

diddi to vyzera na alergiu zatial jemny prebieh...kvapky fenistil..chuda male aj si to skrabe?

margaretka11
27. mar 2009

krišpín, čo to je za pliagu? Dúfam, že fenistil zaberie. Škoda, že ti neviem poradiť. My sme minulý rok zažili u Simča podobnú situáciu, len nešlo o takéto pupáčiky, ale o to, že z ničoho nič sa mu na pokožke objavili také hnedasté fľaky, bola to suchá koža a tiež ho to svrbelo. Vtedy ma doktorka potešila, že takéto ekzémy sa objavujú u budúcich alergikov, no a musím priznať, že si všímam na Simonkovi, že asi zdedí moju sennú nádchu alebo niečo podobné. Len dúfam, že nič horšie 😝

diddi
27. mar 2009

obcas,ked ju prebalujem tak sa na hrudniku poskriabe...chudiatko,s tymi malinkymi prstikmi tak pobeha po tom ☹

yasmina
27. mar 2009

ja som v slame od utorka do nedele 😒

diddi
27. mar 2009

no my sme s muzom silni alergici-senna nadcha 😠

margaretka11
27. mar 2009

Diddi aj ja trpím na sennú nádchu 😝 . Už sa teším na rozkvitnuté stromy, hapčíííí 😀

womenne
27. mar 2009

pokial viem tak alergicka reakcia by nemala svrbit nie?teda aspon moji mali červene bodky a nikdy si to neškriabali,ale zase ja sa občas obsypem na krku a svrbi to jak čert 😒
tak ja len dufam že vam fenistil zaberie,ale nemiešaj mastičku s kvapkami vraj sa to nema aspon naša kožna to tvrdila.
Saška jo slamena 😢 som si zvykla že ekd sme boli na slovnesku nikam nechodil 🤐