Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
15. apr 2009

no len je blbé, že sa mu tak nedá moc behať, a tiež vyzerá dosť smiešne, keď chodí rýchlo, tak vrtí zadkom akoby tancoval sambu 😅

lalupa
15. apr 2009

dakujeme 🙂 vonku strasne rada fotim,len to neznasam zmensovat 😲

lalupa
15. apr 2009

yas,kde si? ste vsetci oki???

margaretka11
15. apr 2009

joj Leni, to je nepríjemné 😔

My sa v piatok chystáme do Maďaromkesenemsípen tak aj ja chcem pozrieť nejaké veci pre drobcov na leto. Len sa tam najprv musíme zorientovať 😅

lenkamt
15. apr 2009

tak som aj ja pridala nejaké fotos 😉

Margarétka - ale furt lepšie ako Michalovce 😀

nana77
15. apr 2009

lenka, kraaaasne!!!! 😵

babulky, dobru nocku! idem radsej haji, lebo neviem, aka noc nas caka...a bojim, bojim... 😕 . chudatko moje male...

papa

lalupa
15. apr 2009

nemrnc a makaj 😀 😀 😀 rozkosnice rozkosne 😵 vsetky styri 😎

zuzka.25
15. apr 2009

lalu, krááásne foto... a na tých, kde je mamina, tak by som povedala, že si to ty... ale pekne ti vyrástli, parádnice...

nan, veru, supiš bolo vonku, len som došla totál grogy domov 🙂 po vyše 5 hodinách..

leni, takže budeš na tri deti sama??? no uff

kili, aj my máme odtiaľ tenisky a na kamienky a na motorky sú supiš... aj keď je mi jasné, že klenba nič moc... ale nechcela som, aby si odierali nové tenisky

zuzka.25
15. apr 2009

nan, stale tak plače??

lalupa
15. apr 2009

nani, dobru nocku, drzim palce 😉

lenkamt
15. apr 2009

Zuzi - no mne chodí mamina každý deň doobeda na 2-3hodky, ale poobedia a večere budeme samé 😝

ďakujeme za pochvaly, idem aj ja spať, tiež Lucka nejako zo sna mrnká 😖 u nás to vyzerá na spodné očáky 😝

helka1
15. apr 2009

Ahojky,
Lalu, Lenka krasne bambulky to mate, ale ved maju byt po kom 😉

grmitko
autor
15. apr 2009

Leni, no kilo jedla, to maju moje deti tak na 10 dni 😀 😀 😀 😀

lalu krasne vsetky styri babulky 🙂

margaretka11
15. apr 2009

no ja som sa vytratila, ospravedlňujem sa, ale mala som dlhokánsky telefonát 😉

Leni, myslíš? 😀 A ak vám idú očáky tak držím palce, nech drobka veľmi netrpí 😝 . A idem omrknúť fotky 😉

margaretka11
15. apr 2009

Leni tak tomuto sa hovorí mať doma babinec, ale totálny 😀 . Má u vás tvoj manžel vôbec slovo? Teda ak teraz áno, tak nech si to užíva lebo o pár rokov bude iba spomínať 😀 . A ozaj, baby sú nádherné a ty kočka 😉

womenne
16. apr 2009

Ahojte
tak ja som zmeškaLA fotky 😢 ale bola som tak unavena že som šla spat.t 😢 k snad nabuduce 😉
som sa rozhodla že nabude idem znova vlakom ale pojdem na cely den sa oplati maly maju zadara 😎
no nič idem varit pekny dnik

lalupa
16. apr 2009

dankam vsetko najlepsie!!! 😵

lenkamt
16. apr 2009

aj my prajeme Dankám všetko naj 🙂

Margarétka - nemá žiadne slovo, ale to nemal ani keď som bola sama 😀 a asi idú Lucke fakt očáky, lebo to má zdurené a už jej tečú aj sople 😝

lenkamt
16. apr 2009

no a okukávam Kilin album či tam budú ostrihaní chaloši a ništ 😀
Kili mne to tiež baby raz spravili a sa mi niečo marí že mi baby poradili ctrl+ťahať myšou ľavým tlačítkom, skús 😉

margaretka11
16. apr 2009

Ahojte. Aj ja sa pridávam ku gratuláciám pre všetky Danky, prajem len to naj, naj, naj 😵 😵 😵

Ahá Leni, tak on nemal slovo ani doteraz? Tak aspoň o nič neprišiel 😀 . Chúďatenko Lucka, nech má tie zuby čo najskôr von. Ale ak pôjdete na prechádzku tak jej slniečko a čerstvý vzduch aspoň vytiahnu soplíky 😉

margaretka11
16. apr 2009

Kili neviem, ako by sa tá obrazovka dala napraviť 😖

jzfr
16. apr 2009

ahojte dvojmaminky

aj ja sa pripajam k gratulaciam dankam (aj ked som si povodne myslela, ze Danky oslavuju v januari - normalne som si to musela na nete overit 😅 - tu je kalendar uplne iny 😒 )

jankabambulka - neskoro ale predsa zelam vsetko naj naj naj detickam a este musim pochvalit za krasnu tortu - super sa pacila aj MM (a ten je tak trosku z fachu) - fakt bola suprova - snad bola aj taka fajnucka ako vyzerala 😉

grmitko
autor
16. apr 2009

jzfr, 3 januara maju meniny Daniely a dnes Dany, Danice 😉

jzfr
16. apr 2009

ved toto, ze som nasla, ze dnes oslavuju Dana a Danica (ale ja som si povodne myslela, ze to vsetky Danky oslavuju spolocne 😅 ) - aspon tak sa mi to zdalo, ze ked sme boli mali, tak boli vsetku Danky januarove 😅 - ale mozno sa mylim, lebo vacsinou som poznala iba Danky-Daniely 😅

lalupa
16. apr 2009

Danielky su januarove, Dana je pekne meno 😉

kili
16. apr 2009

už to mám napravené, to som len tak dala do albumu, ale nejaký veľký problém to nebol, len som si zas otvorila koňa v inom okne a to zrušila. ale nechápem, ako sa im to mohlo podariť 😀
lenka, ctrl+ plus (alebo aj myš), tak to viem, to vlastne používam furt, si to zväčším na celú obrazovku a preto nemám na boku tú reklamu, ale na toto to nefungovalo.

womenne
16. apr 2009

baby o mate auta ake tienidlo mi odporučite??plastove s prisavkou alebo slunečnu roletu???kamoška mi odporučila rolety ale nejazdila dalej tak nevie čo myslite vy????

grmitko
autor
16. apr 2009

Dani ja som za rolety, zdaju sa mi praktickejsie a lepsie ako tie obycky tienidla s prisavkou 😉

womenne
16. apr 2009

dik Saška objednavam 😉 už sme dlho nepopisali čo zajtra??dufam že ta stihnem 😉

jankabambulka
16. apr 2009

ahojte
DANKAM prajem všetko najlepšie hodne zdravíčka, šťatíčka a rodinnej pohody...

jzfr-ďakujeme- torta bola ja taká chutnučkááá 😵 😵 , síce niektot hovoriíl že ten mandľový obal bol hodne sladký ale mne to neva a oni - nejedia sladké tak asi preto

leni božinku - ja si nemôžem pomôcť , ty mi v žiadnom prípade nepripadáš ako maminka trofh detí ale ako ich segra